Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

ivka82
23. jan 2011

@tanija133 dik za info.

bubinovci
25. jan 2011

kočky čo chodíte do GPN, chodili ste alebo chodíte tam aj na cvičenie pre tehotné? na stránke o tom píšu, ale nepíšu koho treba kontaktovať 😒

kajuska09
25. jan 2011

@bubinovci ahoooj, ja sa chystam uz v priebehu par dni prihlasit do GPN, je to tam tak, ze si mozem vybrat lekara akeho chcem? Alebo mi pridelia toho ktory ma volne?? Dik za odpoved

bubinovci
25. jan 2011

@kajuska09 ahoj, myslím, že pokiaľ nemá plno, tak si môžeš vybrať 😉

kajuska09
25. jan 2011

@bubinovci dakujeeeem, tak sa budem pytat na toho tvojho, ked pises ze je fajn 🙂 chcem tam este tento tyzden zavolat a objednat sa na 1.vysetrenie. Len neviem ako poviem terajsiemu gyndosovi, ze od neho odchadzam, ale mozno za nim ani nemusim ist, lebo som pocula, ze GPN si moju kartu moze vyziadat, tak som zvedavaaa 🙂

bubinovci
26. jan 2011

@kajuska09 jedna kočka z našej skupiny mi písala, že chodí k Demečkovi už 6 rokov a je spokojná 🙂 inak aj keby mal plno, podľa toho čo píšu byby sú tam všetci doktori dobrí 🙂 ani ja som nemusela ísť k starému doktorovi, ten nový si záznamy vyžiada poštou 😉

kvetinqa
26. jan 2011

@bubinovci na cvicenie sa treba spytat na recepcii.

bubinovci
26. jan 2011

@kvetinqa dakujem 🙂

tanija133
26. jan 2011

@bubinovci Cvicenie ma na starosti sestricka Suskova, a najdes ju na recepcii, je to celkom fajn cvicenie , ale staci ti tam ist az tesne pred porodom tak 4-5 krat, lebo sa to velmi opakuje....

bubinovci
26. jan 2011

@tanija133 ďakujem pekne 🙂

kajuska09
26. jan 2011

@bubinovci dakujeeeeem velmi pekne, tak verim ze budem s novy doktorom spokojna, a som rada ze nemusim mat starost s kartou, lebo ked si predstavim ze mam u toho mojho cakat 2 hodky, tak to nieeeee 😀

bubinovci
26. jan 2011

@kajuska09 😉 napíš potom po prvej návšteve ako sa Ti pozdáva

kajuska09
26. jan 2011

@bubinovci jasneee, urcite napisem, len som zvedava na kedy ma objednaju, mozno maju plno a budem si musiet pockat 2 tyzdne 🙂

kajuska09
28. jan 2011

@bubinovci ahooj, tak dnes som sa objednala do GPN, nakoniec k Maresovi, az na 3.3. ma teraz dovolenku a volne ma az vtedy. A Demecko ma toho vraj este viac a cakala by som dlhsie 🙂 Tak verim ze budem spokojna s Maresom, vela bab ho chvali 😉

bubinovci
30. jan 2011

@kajuska09 určite budeš spokojná 😉 naozaj o ňom píšu len v dobrom, tam sú všetci dobrí, je to súkromné centrum, takže je tam iný prístup 🙂

bubinovci
30. jan 2011

@kajuska09 ešte ma napadlo, že keby si mala niečo súrne tak treba ísť, vždy tam je nejaký doktor ktorý ťa vezme

kajuska09
30. jan 2011

@bubinovci ano o tomto viem, ze keby som napr. v tehotenstve zacala krvacat, alebo nieco, tak sa tam da hned ist. A treba predtym aspon zavolat, alebo nie?

bubinovci
31. jan 2011

@kajuska09 mne dr. povedal, že nemám čakať, takže netreba volať

kajuska09
31. jan 2011

@bubinovci ok dakujem velmi pekne 😉

andrejta
7. feb 2011

ahojte, dnes som bola u Svitekovej a na prvykrat na mna zaposobila velmi dobrym dojmom, mila, vyzera byt trpezliva, setrna pri vysetreni a hovorila mi, vsetko co mi isla urobit. z mojej strany maximalna spokojnost. aj by som povedala, ze je este ustretovejsia a starostlivejsia ako bola czirokova. dufam, ze jej to zostane 😀

lucka_0906
7. feb 2011

@andrejta ahoj 🙂 Ja som bola u nej tiez uz asi 3x a vzdy bola taka..mila, usmievava, urobila si cas, vysvetila.. Aj ked ja na Czirokovu nedam dopustit..strasne bola ku mila a ochotna..kazdy raz..

ellit
7. feb 2011

Ahojte, ja patrim do GPN uz tri roky. Chodim k Cupanikovi priamo, ale bohuzial uz nove neprijma. Ale super su tam ostatní tiez. Mama tam zacala chodit tiez a Czirokovu si tiez nevie vynachvalit. Na ultrazvuky je super Dite (netusim ako sa pise spravne). Za tie peniaze to stoji .Postarali sa o oboch mojich chlapcov, bola som nad mieru spokojna. Ak treba nieco opakovat, preverit, nevahaju a okamzite jednaju. GPN mozem len a len odporucit. Je to trosku horsie s objednavanim, ale ak je to surny pripad (mala som urgentny stav) postaraju sa o vas okamzite ako vojdete na recepciu 🙂))

l.lara
19. feb 2011

ahojte baby, chcela by som sa spytat, ci lekari z gpn nerobia aj porodnikov v ruzinove..dakujem.

andrejta
5. mar 2011

ahojte, musim si vyliat srdce 😒 .vcera som zistila, ze GPN je zariadenie pre zdrave pacientky, ktorym nevadi za preventivnu prehliadku raz rocne vyvalit okolo 90 EUR a viac sa tam neukazu, alebo pacientky, ktore si dokazu akutny stav naplanovat cca 6 tyzdnov dopredu. Ja som velmi sklamana (asi som ich prilis prechvalila 😠 ). Po niekolkodnovom samolieceni mykozy, som sa teda rozhodla, ze tam vo stvrtok zavolam, ci ma Dr. Svitekova na piatok nejake miestecko v rozvrhu volne. Nemala a ze mam teda prist o trinastej, kedy zacina ordinovat, ze ma zoberie medzi objednanymi pacientkami (vysetrenie odhadujem aj s vypisanim receptu by sikovnej doktorke trvalo cca 10 minut). Tak som tam dosla okolo pol tretej, ze mozno uz nebude taky naval. Bol. Jedna tiez neobjednana pacientka, tam cakala uz vyse hodiny a dalsia uz objednana na konkretny dosla na rad asi po dvoch hodinach cakania. Ja som nedosla na rad vobec, po vyse dvoch hodinach som zbehla dole do lekarne a pokracujem v samoliecbe. Neviem, ci su taketo prestoje aj u inych lekarov. Ale na 99 % som rozhodnuta znovu vymenit gynekologa.. Bohuzial. 90 eur za nadstandardne sluzby v takejto podobe naozaj nepotrebujem. a iste kazdy uzna, ze gynekologia nie je institucia, kde by zeny chodili len tak z pasie, ked nemaju co robit.

kvetinqa
6. mar 2011

@andrejta ja som u Maresa a tento problem som nikdy nemala. Mimo objednavania som tam bola asi 5x a zobral ma hned ako som prisla ako akutnu... Na Svitekovu som nepocula ziadne dobre referencie, mna vysetrovala raz a stacilo mi...

kvetinqa
6. mar 2011

@ellit uplne suhlasim 🙂

andrejta
6. mar 2011

@kvetinqa ja som u nej bola na preventivke v januari prvy krat, ale to som bola objednana a vtedy sa mi zdala v pohode aj vysetrenie nebolo neprijemne. ale zjavne uz nestiha, aj baba na recepcii mi popriala vela stastia a utrusila, ze "czirokova stihala a tato nie, ze asi by mali porozhadzovat cast jej pacientok medzi ostatnych doktorov". ale ako som uz pisala, odchadzam dve hodiny cakat na doktorku mozem aj zadarmo a nie za 90 eciek 😖

ellit
7. mar 2011

@andrejta na tu lekarku nepoznam ani ja ziadne referencie. Ja chodim na preventivku dva krat do roka. plus prsnikova poradna a odber krvi koli krvnemu obrazu je tiez samozrejmostou.
@l.lara co ja viem, tak k porodom nechodia. Porody budu robit az vo svojom sukromnom zariadeni, ktore idu otvarat.

l.lara
7. mar 2011

@ellit a nevies pls kde idu otvarat to sukromne zar.?

kvetinka211
8. mar 2011

@l.lara mala by to byt porodnica koch na partizanskej ul. v centre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre