Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

zabkaskakajka
25. nov 2008

ahojky vcielocka...mozno som len mala zly den a bola som precitlivela...ale naozaj mam niekedy zmiesane pocity po navsteve na gynde...baby velmi chvalia dr. czirokovu, preto nad tym prestupom uvazujem...ale ako sa poznam, zase nabuduce bude vsetko super a prestanem vymyslat... 😵

anelis5
26. nov 2008

saskax...dr.Czirokova rodi na Antolskej,myslim,ze ziaden lekar nerodi v Ruzinove.

Ja chodim k dr. Dittemu a som max.spokojna.Ani som netusila,ze sa budu naspat vraciat do Kocha 😲 ja som rodila teraz v juny rodila...chcela som Ditteho k porodu,ale kedze rodi na Kramaroch,a tam som v ziadnom pripade nechcela,tak som ho nemala pri porode.

jajka12
29. jan 2009

ahojte, vidím že tu dlhšie nikto nebol... no ak by sa našiel niekto aktuálny, kto chodí do GPN, rada si s ním vymením postrehy a názory....

kacenqa
31. jan 2009

jajka ahoj, ja chodim k maresovi, podla mna je zlaty, mala som ho mat aj pri porode, len zial, rodila som v case, ked boli jarne prazdniny a to bol zrovna prec. ja som s nim inac velmi spokojna, aj ked v podvedomi mam asi syndrom bieleho plasta, lebo ku koncu tehu som mala AKOZE problemy s tlakom...u maresa v ordinacii mi vzdy vyletel na 160/100 (ked mi takto vyletel 1x, rovno ma poslal do nemocky, bolo to tyzden pred vianocami a v nemocke si ma nastastie nenechali, len som chodila na kontrolne merania a vsetky boli 120/80 haha) no a odvtedy sme sa na tom smiali. preventivne mi nasadil lieky na tlak a magnezko a merala som si doma elektronickym, vzdy v pohode. ked som dosla k nemu, lietalo to v ytch vyskach, a aj ked som si svojim odmerala, mala som ho vyssi ako normalne, takze tak.

ale inac je pohodak, ja som spokojna, teraz sa k nemu chytam na kontrolu po roku, kedze som po SC a uvidime, co mi povie...

susanah
31. jan 2009

A ako to vyzera s tym Kochom nevies kedy& by sa mali vratit??
Lebo sa hovorilo,ze niekedy na jar.

monchichi22
3. feb 2009

Ahojte,tak pridavam svoj nazor nazor na doktora Ditte,minuly tyzden mi robil morfologicky ultrazvuk,bol velmi mily,ochotny vsetko nam povysvetloval a poukazoval🙂Inak chodim k doktorovi Demeckovi

susanah
6. feb 2009

gpn-ko funguje normalne?
Lebo som si chcela nieco pozriet na ich stranke a vobec to nefunguje.Presmeruje to na nieco uplne ine. 😨

mrnka_sk
13. feb 2009

ahojte, mohli by ste mi prosim niekto povedat, ako je to s cakanim v GPN? Viem ze je mozne objednat sa, no zaujima ma ci sa tie terminy vobec dodrzuju. Ako je to v tom pripade, ak mam akutny problem?
..Po neprijemnych skusenostiach na Kramaroch by som velmi chcela zmenit gynekologa. Chodila som do sukromnej ambulancii, no sposob akym to fungovalo bol hrozny, nevraviac o pristupe.. Takze som teraz opatrnejsia.
Okrem toho, pred casom som zachytila, ze GPN si pripravuje priestory v Petrzalke. Je o pravda? Viete k tomu nieco blizssie?
Dakujem.

susanah
13. feb 2009

No v petrzalke na strecnianskej v zdravotnom stredisku su lekari ktori odislo z kocha pred rekonstrukciou.Sa to vola medicentrum hsc, je to byvaly primar stanislav.Ti su tam uz od septembra 08.
Cupanik a spol. ti su zas v ruzinove v poliklinike cize v gpn.

atemi
18. feb 2009

Mrnka_sk - co sa tyka GPN mam len pozitivne skusenosti. Aj pristup, aj profesiaonalita. Objednane terminy sa dodrzuju, jediny raz sa mi stalo, ze som cakala asi 1hod, pretoze moja Dr. bola pri porode. Inac vzdy nacas. Ak mas akutny problem prides kedykolvek, ked je tam nejaky lekar a vezme ta kto ma prvy volne. Ja som tam nabehla s krvacanim v prvom trimestri a hned ma aj brali na sono (normalne este vypoklonkovali na chodbu babu, ktora bola na rade a cakala uz v miestnosti a uprednostnili mna)...
GPNko je ako pise Susanah byvaly kolektiv z Kocha. Odisli odtial pre nejake spory, zalozili GPN v Ruzinove a v Kochu sa vytvoril nejaky iny kolektiv. Ten vsak musel pre nejake dalsie natahovacky (majetkove spory ci co) odist (su teraz v Petrzke) a Koch opat patri kolektivu GPN a maju sa tam tento rok vratit (momentalne je budova v rekonstrukcii).

monchichi22
2. mar 2009

Mrn_ka,tiez mam s Gpn-kom dobre skusenosti,zatial som tam viac ako 10.min.necakala.Terminy objednania sa tam dodrzuju.
🙂

katka1981
8. mar 2009

Ahojte, ku komu sa chystate rodit, kedze z GPN skoro nikto nerodi. Je tu nejaka tehotna pacientka Dr. Cupanika?

sylvia21
8. mar 2009

Katka, co ja viem , mementalne lekari z GPN rodia na Kramaroch.

lucinka67
19. mar 2009

Ahojte,
ja som momentalne pri MuDr. Vacokovej a nie som s nou velmi spokojna. Ma taky laxny pristup...
Chem ostat v GPN ale neviem, ktoreho doktora si mam vybrat. Viete mi poradit? Myslite, ze to bude ok zmenit si doktora v ramci GPN?
Dakujem.
Lucia

susanah
20. mar 2009

Urcite to bude v poriadku ked zmenis v ramci GPN lekara.Chod k Maresovi,alebo k Czirokovej ti su fakt v pohodicke. 🙂
S Vacokovou bolo uz viacej zien menej spokojnych a vymenili ju za ineho lekara v gpn.
Urobto bez problemov nicoho sa neboj. 😉

dadynka
1. apr 2009

Ahojte,
ja sice nie som snazilka, ale velmi ma zaujali vase prispevky. Bola som pacientkou sanatoria Koch ( aj som tam odrodila svoje druhe babo a bola som tam velmi spokojna ), chodila som k dr. Vacokovej 😒 , ale teraz si chcem vybrat v GPN ineho lekara. Podla toho co som si tu precitala, asi by som si vybrala dr. Maresa. Som dost hambliva ( mam trosku nadvahu ☹ a zanedbala som preventivne prehliadky, nebola som u gynekologa 3 roky) a preto by som potrebovala lekara, ktory ma citlivy pristup k pacientkam a nebude mi robit vycitky. Ak mate niektora podobny problem ako ja, prosim o pomoc pri vybere lekara v GPN.
Dakujem.
Daniela

deb
2. apr 2009

Ahojte kočky, ja mam s GPN zlu skusenost. Okrem toho, že sa tam veala plati...ale budis aj inde treba platit, som chodilak primárovi Cupaníkovi. Má tituli pred menom aj po mene, myslela som, že bude ok. No ked mi povedal,že ked nemam kramy, ze je to uplne normalne, tak som pozrela nanho, že čo je to za debila, sprepačením... Po roku som odišla od neho, lebo sme planovali mimčo a kdeze mam kramy raz za 4 mesiace, takto by som sa k tomu nedopracovala. Moj terajsi lekar mi porvrdil polycysticke ovaria a poslal na yvšetrenie inzulinovej rezistancie. Nasadil hormonalnu liecbu, lebo mam malo estrogenom a gestagenov a to mi v GPN robili aj hormonalny profil a povedali, ze je to uplne v poriadku... Tot moj nazor a zla skusenost.

dinka24
26. máj 2009

ahojte,prosim vas, v GPN sa okrem rocneho poplatku plati este aj za preventivnu prehliadku dalsich okolo 4000 sk? Preventivnu prehliadku nehradi zdravotna poistovna?

lucul
26. máj 2009

ahojte, ja som do GPN prestupila tento rok v januari k dr. Maresovi, a mozem len odporucit, taky pristup a vysetrenia, co mi urobil, po mojich problemoch, som este nezazila, moja vtedajsia dr. na vsetko povedala, ze je v poriadku a hold, nebolo, ale uz je 🙂

dinka24 - v GPN si zaplatis vstupny poplatok a v tom su vsetky mozne vysetrenia, ja som platila len ten vstupny a nic viac

adka84
27. máj 2009

ahoj lucul, dakujem za odpoved. aj ja by som chcela zacat navstevovat GPN. a s objednavanim je to ako? treba dlho cakat na volny termin? ako dlho zhruba cakas, kym ta vezme?

lucul
27. máj 2009

ahoj, nie je zaco, ked si zavolas, tak k maresovi tak 2tyzdne, ale ked mas akutny problem, tak ta vezme hned, ale treba zavolat a on ti povie, aby si prisla, a medzi pacientkami ta vezme. u inych dr. to netusim. skusenost mam aj s dr. czirokovou aj ta je skvela.

vernuska
24. jún 2009

Bola som v tom novom Medicentre HSC na Strecnianskej, je to tam uplne nove v poliklinike na 2. poschodi. Je tam tim okolo Dr. Stanislava, ziadny Luzinsky tam nieje nebol a vraj ani nebude.
je to krasne zariadene, nove, ludia su mili. Karty s Kocha sú tu. Okrem ambulancii maju aj operacku na nejake male vykony, po ktorych sa ide domov. Platia sa aj nejake poplatky ale su dost nizke, velmi sa mi tu pacilo, hned som sa sem preregistrovala od mojho gynekologa.
Caute.

mayka
29. jún 2009

Ahojte kocky,
som objednana na morfologicky utz v GPN teraz vo stvrtok. Neviete mi povedat ako to tam funguje? Ako dlho taky utz trva a ci ste boli spokojne? Ani neviem kto mi ho bude robit lebo v tom centre som este nebola. Da sa tam dohodnut s gynekologom ohladom porodu? A kde rodia? Na Antolskej alebo v Ruzinove?
A ktory lekar je podla vas dobry k porodu?
Zatial tu citam len viac menej dobre ohlasy na toto centrum. Tak ma to celkom zaujalo.
🙂

lucul
29. jún 2009

ahoj
mayka - v gpn ta vezmu presne na tu hodinu ako si objednana, na utz mozu aj skor ak nemaju vela a si tam skorej, ale kedze nie som tehu tak neviem ako dlho to trva, ale normalne maju na kazdu pacientku 30min. a k rodenie, co viem rodia na antolskej a na kramaroch, ale nie som si ista ci aj v ruzinove a vraj su vsetci skveli, ja chodim k maresovi a ten je perfektny vraj aj pri porode a aj dr. czirokova je vraj dobra. drzim paste 🙂

vernuska - to centrum o ktorom pises nie je gpn

mayka
16. júl 2009

lucul dakujem. Asi tam pojdem na 3D utz tak sa asi spytam aj na porodnika.
Ja by som chcela rodit na antolskej.

improvizacia
22. aug 2009

ahojte tehulky,
neviete náhodou či Dr. Czirokova a Dr. Mareš sú aj pri pôrodoch? Ak áno, kde rodia - na Kramároch alebo na Antolskej?

lucul
22. aug 2009

ahoj improvizacia, obaja su porodnici Dr. Czirokova mava sluzby na Antolskej a dr. Mares na Kramaroch 🙂

alenk
29. sep 2009

ahojte, ako je to s kartou? mam kartu u svojej byvalej lekarky, ta mi ju neda, vraj jej ma napisat moj novy lekar ze ju chce. takze aky je postup? objednam sa do GPN, oni si vypytaju moju kartu a ja tam potom pridem? (ako poznam moju byvalu lekarku tak to moze trvat vecnost) alebo sa tam objednam, dojdem na preventivku a tak si vypytaju kartu od mojej lekarky.

dakujem

amisa
29. sep 2009

ahojte baby Mares znova rodi? minuly rok nejak od leta nerodil.. no popytams a ho uz je najvyssi cas

lucul
29. sep 2009

alenk - objednas sa, prides na preventivku a nadiktujes doktorku a aj jej adresu, kde si chodila a oni si ju vyziadaju, necakas na ziadnu kartu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre