Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

alenk
29. sep 2009

dakujem lucul

ja som len myslela ze mozno by bolo lepsie keby si lekar nastuduje moju kartu, je tam zopar komplikacii ktore by mozno mal vediet vopred, ale sak ja mu vyrozpravam 🙂

mimimimi77
7. okt 2009

Ahojte,
chodim k MUDr.Czirokovej, ja som s nou spokojna, co sa tyka starostlivosti. Som u nej asi 2 roky. Teraz som tehotna a chystam sa u nej aj rodit. Moj prvy porod. Mate niekto skusenosti s MUDr.Czirokovou pri porode? Viem ze chodi rodit na antolsku.
Dakujem za kazdu informaciu

alenk
7. dec 2009

ahojte, tak som tam dnes volala, potrebujem potvrdit tehu, tak ma najskor mozu objednat po novom roku (?!?!?!) a ze nevedia ako to bude s rodenim, ze ci by som si radsej nevybrala inde lekara.
vazne neviem co si o tomto pristupe mam mysliet ☹

debbieh
13. dec 2009

alenk- určite ťa v januári objednajú, to je normálne, na objednanie ťa nikde nevezmú ihneď, ale keď súrne potrebuješ prísť že máš ťažkosti najlepšie je dohodnúť sa priamo s lekárom, ktorý ti povie kedy máš prísť. On pacientky pozná, vie koľko sa im môže venovať takže ťa niekde vloží. Okrem toho ak si tam ešte nebola ale len o tom uvažuješ, tak z ich strany to bolo dobre mienené. Väčšina žien chce mať svojho lekára aj pri pôrodoch a oni už k pôrodom nechodia. Do nemocnice , ktorá sa rekonštruuje sa majú vraj vrátiť najskôr na jeseň, lebo je tam ešte veľa práce.

barchee
14. dec 2009

ja som z gpn odišla, nakoľko ich prístup absolútne nezodpovedá cene 😠 3 mesiace som sa márne stále len preobjednávala, vždy sa volačo vyskytlo, najbližší voľný termín bol vždy až o mesiac 😖 mala som aj akútny problém a neboli schopný ma urgentne objednať 😒 sestrička na môj apel urgentnosti znervóznela a bola nepríjemná, tak som jej tresla telefónom 😠 Toto naozaj nie je prístup skoro 3000 na rok !!!! a to nevravím, že som nebola v ambulancii nikdy v objednaný čas, vždy som ale pol hodinu čakala. Sú tam síce dobrí lekári, ale to predvádzajú, nie sú nadštandardné služby!

tea333
22. dec 2009

Baby chodim do GPN uz asi rok a pol, ale chcela by som sa opytat na tie platby..som studentka a platila som poplatok na rok..teraz som tehotna, takze budem platit tych 119 alebo kolko to je..
je v tom vsetka prenatalna starostlivost? vobec sa v tom nevyznam a je to moje prve tehu 😕
nebudem doplacat za sono 4D alebo take nieco? lebo baby za to obycajne platia,nie?

ren1
1. feb 2010

Ahojte,
chodim dr. Dittemu a rodil aj moju prvu dcerku. Je to jeden velky odbornik, skvely dr a porodnik. Rodit s nim bola "ako prechadzka ruzovym sadom", mam nadherne spomienky na porod s nim. Teraz ma mrzi, ze momentalne dr z GPN nerodia a tak som z toho smutna, kedze v maji idem rodit znova.
Co sa tyka poplatkov. Tak celorocny poplatok pre gynekologicke pacientky je 96€, ked som otehotnela, tak som doplatila 20€ ako poplatok pre tehotnu pacientku (co je inak 116€). Plati sa za morfologicky utrazvuk 20€ a za 3D/4D utrazvuk je to 39,48€.

katy1979
15. feb 2010

baby neviete na 3D davaju len fotky alebo aj CD?

a poplatkom za morfologicky ultrazvuk som bola mierne zaskocena, kedze si platim rocny poplatok tak som cakala ze to maju vsetko v cene a nie to este za morfologiu platit 20eur.

ren1
15. feb 2010

Katy, ja sice na 3D/4D do GPN nejdem, ale podla mna by mali dat aj to CD! Hlavne o to ide, ze na pamiatku, nie?

katy1979
15. feb 2010

ren ja sa radsej pytam lebo viem ze niekto ma iba fotky

janerozhodna
24. mar 2010

Ahojte kočky. Chcem sa spýta na vaše skusenosti a zaroven ziskat nejake info. Kedze nie som z BA ale už tu mam trvale bydlisko, dost dlho mi trvalo pokial som si našla nejakeho gynekologa. Nakoniec som u doktora Ditteho, teda zatial som bola u neho iba raz na vstupnej a zároven preventívnej prehliade, vyzeral to byt celkom v pohode doktor. Kedze vysledky boli chvalabohu v poriadku, ešte som tam druhykrát nebola. No v blízkej budúcnoti sa chystáme mat bábo. Myslíte si že je potrebne ist ešte pred tým aj za ním nech sa presvedčím či je všetko v poriadku? A po druhe, je pravda že Ditte nechodí k porodom? Ak nie tak potom si musíte dohodnút niekoho iného alebo ako to funguje? Budem rada ak sa nájde niektorá dobra duša a táto téma sa zasa rozbehne s novými infoškami. Teším sa.

nadulici
24. mar 2010

katy, ja som v roku 2008 dostala v GPN pri 3D ultrazvuku CD-cko+ velku vytlacenu fotku na fotografickom papieri.....takze si myslim, ze to tam bude asi stale rovnake

atemi
3. máj 2010

Ahojte, neviete niekto nove klebety o tom kedy sa GPNko stahuje do Kocha?

peach
11. máj 2010

Aj ja by som chcela vediet odpoved na poslednych par otazok.

rebeca_1
12. máj 2010

Ahojte baby,

tak ja som sa prave objednala do GPN na konzultacie k doktorovi Dittemu.
Som objednana na 3.6. a budem platit len konzultacie...
Som zvedava ako dopadnem, aky je to vobec lekar.
Ak budem spokojna, rada si zaplatim rocny poplatok a zostanem tam.

nelinqua
20. máj 2010

ahojte..do gpn-ka chodim asi rok...a cim dalej tym viac nevychadzam z udivu ako drzo komunikuju sestricky na recepcii...lekari su fajn chodim k mudr.czirokovej som fakt spokojna..
ale ta recepcia...koniec dnes som tam volala ze by som potrebovala nejake vysetrenie...ze s tym nechcem cakat 3 tyzdne a ani nebudem kedze mam bolesti...tak len som chcela vediet ci doktorka robi zajtra...sestricka ochota stelesnena sa ma opytala podotykam maximalne ironickym hlasom ci umieram alebo krvacam alebo co...a ze co by som vlastne od nej chcela...

za tie peniaze fakt cakam trosku iny pristup..zatial som fakt u ziadneho gynekologa nemala stastie na dobru sestricku:(

janerozhodna
27. máj 2010

Som rada že sa to tu zasa trošku rozbehlo. Ale asi to vyzerá tak že ešte ostávajú v ružinove, alebo niekto vie nejake iné ifošky?
No dúfam nelinqua že ta sestrička mala iba zlý deň a nebude sa to opakovať. Rada by som sa spýtala či je nejaka kočka ktorá chodí k dittemu a je tehotná, aký má prístup...atď. Dakujem

lukmaj
29. jún 2010

@janerozhodna
Ahoj, ja chodim k Dittemu asi rok a som momentalne v 37tt. No Ditte je v pohode, ale na moj vkus je malo komunikativny ...tak sam od seba. Je sice pravda, ze na vsetky otazky odpovie, ale asi by som ocakavala, ze bude viac komunikativnejsi...no asi to nema v povahe : - )
Kezde som nemala problemy pocas tehotenstva, tak mi ani speci vysetrenia nerobili, len tie zakladne, ktore musis mat, ale ked som mi nieco nezdalo a pytala som sa, tak na vsetko odpovedal a dorobil vysetrenia, aby nieco nezanedbal. Ditte vraj rodi len na Kramaroch, co ja viem a hlavne asi to bolo v minulosti...teraz som k nemu chodila do 36tt a posledny mesiac aj tak budes chodit do poradne do tej nemocnice, kde sa rozhodnes rodit.
Ditte je vo vseobecnosti ok, taky flegmos, ale myslim, ze svoju pracu si robi dobre.
Ved to na rok mozes skusit a uvidis.
Vela stastia.

zuzumajko
1. júl 2010

ahojte baby,
podla tych vasich spatnych vazieb na Ditteho som si ja asi vybrala zle. Chodim k dr. Demeckovi, beriem, je to kapacita. Ale podla mna malo komunikativny a obcas trosku zbrkly ☹ ja sa u neho niekedy citim akoby som mu kladla otazky na ktore by som davno mala poznat odpoved. Napriklad na posledne vysledky - v 12 tyzdni ohladom PAPPA. Pokial som sa ho na poradni nespytala, ani by mi nepovedal ako dopadli. (a vlastne ani neviem, len mi dal papier s nejakymi hodnotami, nepovedal mi ziaden pomer vyskytu Down.syndr.) vobec mi to nevysvetlil. Dalsia vec, chodim tam skoro rok a krv mi bral az teraz ako som tehu 😒 neviem co si mam o tom mysliet ☹ neviem, mozno som len ja divna, ale takyto pristup ma skor odradza.

janerozhodna
2. júl 2010

@lukmaj jej super že je tu ešte niekto kto zareagoval🙂 Tak ja teda neviem ako to všetko bude ale budúci tyžd. som objednaná na potvrdenie tehu, tak dúfam že bude všetko ok a Ditte sa trošku rozrozpráva. Trošku sa mi zda dlho lebo objednali ma až 3 tyždne na to ako som tam volala lebo vraj Ditte ma dovču do konca júna, tak odpočítavam dni.
Uvidím ako dopadnem a dám vedieť.

lukmaj
2. júl 2010

@janerozhodna Drzim palce, aby bolo vsetko ok. Hej, Ditte mal dovolenku a ja som tiez na neho cakala 3 tyzdne teraz na posledne vysetrenie.
Ale urcite sa ho na vsetko pytaj (ja som mala na zaciatku aj papierik s bodmi, co sa ho chcem spytat, aby som na nieco nezabudla) 🙂 .
Ak ti tehu potvrdia, co asi ano, tak pojdes na prvy uzv. na potvrdenie tehu a urobia ti prve testy.
Vacsinou to Ditte robi tak, ze ak je vsetko vporiadku, tak ti nevola...ak by bol problem, tak sa ozve (len aby si sa nezlakla, ked sa ti nebudu ozyvat s vysledkami). Najprv budes chodit na kontroly, pokial to bude bezproblemove tehu asi kazde 3-4 tyzdne a potom pred koncom kazde 2, nakoniec do nemocnice, kde bude robit kazdy tyzden.
Drzim palce, aby si si tehu uzivala a hlavne aby si bola ty a babatko uplne v pohode. 🙂

lukmaj
2. júl 2010

@zuzumajko Neboj, sice Demecka vobec nepoznam...ale ak by bol problem, tak by to urcite riesili, cize urcite bolo vsetko ok.
Mozno mal zly den. Drzim palce, nech sa jeho pristup zlepsi a hlavne nech ty mas z toho lepsi pocit.
Drz sa.

janerozhodna
6. júl 2010

@lukmaj joj si zlatá, tak zajtra už tam idem, no normálne mám až strach či je všetko ok, ale nechcem svoje znepokojenia prenášať na iných tak radšej pracujem ako dračica 😉
S tým spísaním veci na papierik už som aj ja rozmýšľala, len mi to prišlo divné aby si o mne nepomyslel že som šiši, ale vidím že to asi zrealizujem. Inač tieto dni sa cítim strašne unavená každú chvíľku by som len spala, no a žalúdok mám taký že sa mi zdá že vôbec nie som hladná a len sa nútim niečo do seba dostať, ale to je možno a tými teplotami. Ešte raz ti dakujem za cenné rady, a ak nevadí tak ešte ťa sem tam pootravujem....xixi..... A smiem sa spýtať kde plánuješ rodiť?V ktorej nemocnici.
Prajem pekný deň.
Janka

lukmaj
6. júl 2010

@janerozhodna
Janka, neboj, urcite bude vsetko v poriadku. Neboj sa toho, ze vela nejes...to bude urcite tymi teplotami. Ani mne teraz vela nechuti. Ja som v 38 tt a termin mam coskoro. Tie teploty mi tiez davaju celkom zabrat, ale co by sme pre babatko neurobili, no nie? 🙂
A unava je prirodzena a normalna...a hlavne na kazdeho vplyva tehotenstvo inak, napr. mne boli zle = ziadne ranne nevolnosti, ale celodenne 😖 skoro celych prvych 5 mesiacov a tiez som toho vela nejedla a zaspala som uz pri TV novinach 🙂
Neboj, aj kedy si nepriberala podla kniziek...napr. ja som pribrala doteraz len 9 kg a nemam ziadne tazkosti, ziadne diety ani tehotenska cukrovka...takze je to fakt individualne.
No nech by sa ti cokolvek nezdalo, tak to povedz Dr. a aj kedy sa ti zdalo, ze to neberie vazne, tak on ti na to vzdy nieco povie a nieco odporuci. 🙂
Ja som sa rozhodla rodit na Antolskej a tak dufam, ze budem mat stastie na dobreho lekara a dobry personal.
Drz sa a kedykolvek sa mozes cokolvek spytat, ak budem vediet, rada odpoviem. 😉

luri
6. júl 2010

@janerozhodna dnes som bola v Gpn na ultrazvuku a dr., ktorá mi ho robila sa ma pýtala, či by som nechcela ísť rodiť kochovi. povedala, že v novembri by sa tam mali sťahovať. Ja som tam predtým nechodila takže neviem, ako to tam bolo. Kollko sa tam platoli za pôrod, alebo ako to tam vlastne bolo? Vie mi to niekto priblížiť?. termín pôrodu mam v polke decembra. Prvé dieťa som rodila na antolskej, ale tam už nechcem ísť.dík za info

luri
6. júl 2010

@nelinqua ahoj no to si mala asi fakt smolu .ja zasa všade rozprávam aké sú tam milé sestričky .Zatial sa mi ešte nestalo aby bola niektorá neochotná alebo drzá.kedy kolvek tam zavolám tak sú stašne fajn .Dúfam ze uz nebudeš mat takú skúsenosť

janerozhodna
6. júl 2010

@luri NO tak to su nové informácie luri ohladne stahovania do Kochu. Ja som počula že predtým všetci doktory z GPN tam pracovali ale nič viac neviem, tak uvidím či aj mne niečo takého ponuknú. Možno by bolo dobré sa bližšie infošky o sumách za porod atd. priamo lekára/ky. No musíme pozriet aj do iných tém. Určite sa najde aj nejaká o zariadení Koch

luri
8. júl 2010

16. jula idem na kontrolu aj na ultrazvuk tak nieco zistím . 🙂

janerozhodna
8. júl 2010

Tak babule dve paličky potvrdené!!!! Už som bola aj na krv a o dva týždne sa chystám na kontrolu. Tak dúfam že všetko pojde v pohodičke.Joooj rada som. Ditte bol celkom fajn, taku funny náladu mal 😉 Je pravda že sa ho treba povypytovat ale bol ochotný odpovedat.

majloo
18. júl 2010

No ja chodim k Cupanikovi, inak skvely doktor, velmi ohladuplny a jemny pri vysetrovani. Ale ten ma stale tak narvate tie terminy, ze ked clovek surne nieco potrebuje sa citi, ako keby otravoval alebo co. Toto je jedine, co sa mi na GPN nepaci, ze nieco sa stane, pokial nie som objednana, idem na recepciu, kde cakaju mamicky a oteckovia na ultrazvuk + dalsie kocky v cakarni a musim im vysvetlovat, preco som prisla mimo termin. Samozrejme, ze to je dost pocut. 😒 V maji som tam takto dosla s placom, ze krvacam - bola som tehotna a bol to spontanny potrat, ako setricky boli mile, ale aj tak to bolo pre mna hrozne, vsetci v cakarni vedeli, co sa mi stalo, cakala som tam hodinu a v kuse sa zo mna liali slzy, no otras. ☹ To ma zobral doktot Ditte, on bol velmi mily, bola som spokojna. Teraz som opat tehotna a hned som tam naklusala, Cupanik mi nakazal sa objednat az v polke augusta (to budem v 9.tyzdni), no a na recepcii mi sestricky zahlasili, ze mi nedaju termin, lebo je vsetko obsadene a potom ide dr. na dovolenku. No a potom idem na dovolenku ja. 😕 Uzasne, ja sa budem cely cas bat, ci je vsetko ok, ci sa babo vyvija, ci nie je mimomaternicove atd.. 🙂 Idem este za 5 dni na krv na kontrolu HCG, tak sa s nimi na tej recepcii skusim dohodnut.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre