Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

ufo
16. jan 2008

ahoj lila zdielam tvoj názor, ja som si tiež vybrala Ditteho potom čo som u svojho predchádzajúceho lekára prišla o bábo, je veľmi milí a tiež sa bavil so mnou ako keby ma už sto rokov poznal, bol veľmi ochotný a snažil sa mi pomôc myslím že sme si vybrali správne

lumah
17. jan 2008

lila Ditteho poznám ešte od Kocha, mala som ho veľmi rada. 🙂 Môžem odporučiť všetkým.

albertova
17. jan 2008

neviete poradiť s Dr. Andelom? neviete aký je???? otvorila som aj tému, ale nikto tam ničím neprispel..... a ona bol tiež u kocha, takže????

lila16
autor
18. jan 2008

Ahojte bambulky, tak som rada, že ste mi odpísali...

Ufo: to mi je fakt lúto a viem ťa pochopiť, presne to som zažila a stačilo. To ďalšie chcem už donosiť. Ako dlho k nemu chodíš?

Lumah: Ditte je tiež tvoj lekár aký prístup má pri pôrodoch

Mám kamarátku ktorá dala ešte pred pôrodom lekárovi peniaze za to že príde k pôrodu a ďalšiu časť by mu dala po pôrode no čo myslíte mohla sa mu v deň pôrodu dovolať?? Kdeže zhrábol prachy a neprišiel a ani sa neunúval teda zo slušnosti jej ich vrátiť za to že tam ani nepáchol ja by som jej ich vrátila lebo prakticky nebola som pri pôrode tak tie peniaze mi nepatria... no niektorý lekári majú disciplínu horšiu ako opice v ZOO. 😀

marione74
21. jan 2008

ahojte dievcata, co je to za centrum, je GPN nejaka konkurencia GF, Iscaru a Ferticentu v BA?

lila16
autor
22. jan 2008

Ahoj Matione74 GPN je súkromná poloklinika alebo také čosi. Sú tam lekáry ktorý boli pred kúpou Kochu tam lekármi. Keď Koch prevzal iný majitel, lekáry odišli a založili si svoje centrum GPN - gynekolóčia, pôrodnictvo, nemocnica preto tá skratka. Viacej nájdeš na www.gpn.sk

babulina
22. jan 2008

aj ja chodim do gpn ale k dr.czirokovej, som uplne spokojna s pristupom aj sposobom ako to tam funguje, dokonca sa mi to viac paci ako to bolo kedysi v kochu, inac podla toho co mi povedali sestricky tak do kocha by sa mali vratit v roku 2009, skoda ze nestihnem uz tam porodit

marione74
22. jan 2008

ok, dakujem za infosky 🙂

lila16
autor
22. jan 2008

babulina, tak to som nevedela, že pôjdu späť... Je mi to tam sympatické a majú fakt profesionálny prístup. 😀

babulina
22. jan 2008

nam to hovorili na profylaxii, ze teraz co su lekari v kochu tak si robia budovu v petrzalke a ked sa odstahuju tak gpn sa prestahuje spat do kocha len este predtym ho zrekonstruuju takze preto az taky dlhy termin - 2009

ufo
22. jan 2008

lila ja tam nechodím veľmi dlho asi tak od mája 2007 ale už som mala nejaké problémy tak som tam teraz v poslednej dobe bola často a som veľmi spokojná dr. mi pomohol a ušetril ma od nemocnice tak ma potešil ked som tam bola posledný krát a s tým sťahovaním je to pravda najskôr až v roku 2009

lila16
autor
23. jan 2008

Baby to ste ma moc nepotešili s tým sťahovaním aby som sa už stresovala ako sa tam s autom dostanem, pretože keď idem niekam prvý krát tak s mapou Bratislavy keď niesom odtiaľ 😅
To bude fajn, keď bude hneď lekár po ruke pretože keď som tam bola teraz naposledy tak tam prišla jedna pani po pôrode na kontrolu za lekárkou a povedali jej sestričky, že odišla k pôrodu a už sa nevráti a takto bude pôrodnica a lekár v jednom sídle. 😉
Narosila som sa ja v Kochu tak sa tam môžu narodiť aj moje deti no nie??
Ufo a ako ti pomohol lekár?
ne robil lekár 15.1 ultrazvuk s tým, že vajíčko už vychádza z vaječníku a 18 som mala mať "návštevu" a stále mi neprišli ale tehotná nie som a to mi robia tie hnusane stále. 😀

ufo
23. jan 2008

lila mala som problémy s mrchou chodila si ako sa jej zachcelo tak mi dr. nasadil lieky dufaston a zabral mrcha sa umúdrila a ja som nemusela ísť na vyčistenie do nemocnice ako mi to predpovedal, pri čítaní príbalového letáku som zistila že dufaston sa dáva aj na udržanie tehotenstva alebo na podporu tehotenstva čo môj predošlí lekár zrejme nevedel a ja som o bábenko prišla to mu nezabudnem i keď to nemôžem povedať so 100% istotou ale si to myslím ☹

mi2
4. aug 2008

Ahojte , prave som sa prihlasila do sukr. centra GPN, kedze som sa chcela k tomu vasmu vychvalenemu Dittemu, informovala som sa na neho, ale on vraj nechodi k porodom a keby sme nahodou cakali babo, tak mi bol odporuceny lekar Mareš, vraj budem velmi spokojna, com myslite, viete o nom nieco? Lebo ak nie je dobry, tak sa odhlasim do dvoch tyzdnov 😝 Ja sa naozaj bojim 😒
Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

inka04
5. aug 2008

Ahoj Mi2, aj ja som sa prihlasila a objednala k Dr. Maresovi, citala som na nete rozne nazory, avsak zvacsa pozitivne...Ja by som tiez privitala nejake skusenosti s Dr. Maresom ako gynekologom a porodnikom.

jaemma
6. aug 2008

albertova - dr. andel ktory niekedy robil v na partizanskej, zomrel asi pred 3 rokmi ... bol aj detskym gynekologom ...

dr. mares, je podla mojho nazoru tiez velmi dobry,je z mladej generacie dr, vsetko poriadne vysvetli, je mily a citlivy, samozrejme ze obcas kazdy mame horsie chvilky ale ja som jeho horsiu chvilku este nezazila a to bol v tyme pocas mojej laparoskopie, mala som ho ako izboveho lekara tyzden pred porodom ked som lezala s preklamsiou a robil mi nespocet folikulometrii a inych vysetreni ... a ked som porodila a videl mojho muza ako sa tam opiera biely o stenu tak mu hned gratuloval ako staremu kamosovi ....

sylvia21
6. aug 2008

ahojte kocky - ja chodim do gpn asi rok, prisla som k nim od uzasneho lekara, kt. viac zaujimali peniaze ako dokladna starostlivost o pacientky, tiez som mala abort. Nehadzem to na neho, lebo ak sa embryjko nechce udrzat tak nepomoze nic.
V GPN mi tento rok v maji zachranili zivot doslednym monitorovanim tehotenstva, kt. sa ukazalo ako mimomaternicove. Staral sa o mna Dr.Mares i Ditte. Obidvaja su velmi starostlivi. Maju sice vela pacientiek, ale ked je nieco surne a vazne, tak su ochotni pomoct kedykolvek. V podstate, ak tam nie je konkretne vas lekar a nieco sa stane, tak vas vysetri iny lekar od 7.00 do 18.00 a dokonca i v sobotu. Pre mna je toto velmi cenna sluzba. Jedine, co citim je, ze ak sa chcem objednat normalne, ked nie su komplikacie, tak cakam dlhsie niekedy 2-3 tyzdne.

mi2
11. aug 2008

Ahojte dievčatá,
velmi pekne dakujem za Vas nazor...ja sice nemam 15...ani 20, ale tato stranka starostlivosti o seba samu mi nefunguje a tak gynekologa nenavstevujem ... 😒 ...a tak sa samozrejme bojim, preto som sa tak pytala na toho Dr. Mareša, nakolko som si vstupila do svedomia a ked budem planovat babo, tak by som chcela byt OK.

Pre: inka04 ...kedy si objednaná? môzme sem otom podat nase skusenosti s Dr. Marešom......
Ešte raz ďakujem za povzbudenie ... a držte mi palce......... 😵 😕 🙂

ventilka
12. aug 2008

Ja tiez chodim k Dr. Maresovi a som velmi spokojna.

vieruna
21. aug 2008

jaemma uz asi reagujem trochu neskoro, ale dr. Andel sa tesi dobremu zdraviu. Mal nehodu, zrazilo ho auto, hrozilo, ze ostane na voziku, ale chvalabohu to dopadlo dobre a neubralo to z jeho profesionality ani kusocek. Chodim k nemu do ambulancie, odrodil mi pred dvoma rokmi syna 😉 A stale je aj detsky gynekolog

mi2
28. aug 2008

...a mam po prehliadkev GPN...je to tam naozaj príjemné od recepcie až po samotných lekárov. s Dr. Marešom som spokojná, bol naozaj jemný a opatrný, napriek tomu, že na vyšetrenia som nechodila roky, nespravil mi žiadnu prednášku, len sa dlho so mnou rozprával. Nakoniec mi povedal, aby som ho potešila, že nie horší ako zubár 😀 a to naozaj nie je. Vďaka teda za radu ohľadne GPN 🙂 ahojte

amisa
28. aug 2008

Ahoj Babule aj ja chodim uz dlhe roky k Maresovy a som snim velmi spokojna..velmi ludsky pristup a skutocny kludas aj ked mu kladiem prihluple otazky alebo chytam hystericke stavy. Kamoska co som jej ho odporucila s nim aj rodit bude..a velmi sa tesi. Takze GPN drzim palce a nechs a cim skor prestahuju do Kocha naspet nech tam mozme aj deticky na svet privadzat a nie na Kramaroch kde pan Mudr. Mares musi dobehnut.

given2008
28. aug 2008

Ahojte, ja musim pochvalit primara Cupanika, neskutocna starostlivost! Bola som velmi milo prekvapena jeho pristupom a ochotou.

runa
29. aug 2008

Ja chodim do GPN k p. Vacokovej. Nie som spokojna na 100% - doktorka je velmi casto prec, cakacie lehoty su castokrat i tri tyzdne a pokial si vyslovene nedupem o dokladnu starostlivost, je ochotna nechat moje problemy plavat v miernom tempe i cele mesiace.
Vdaka tomu, ze Vacokova je permanentne niekde het, som mala moznost spoznat niektorych jej kolegov, co ju zastupovali. Raz som schytala lekara Ditteho a bola som jeho pristupom unesena. Citlivy, dokladny a komunikativny doktor. Naopak Demecko ma sice vysetril a nasadil liecbu, ale spravadzala to taka ponizujuca slovna tortura, ze keby nemyslim na vznesene veci ako je moje buduce dieta, treskla by som mu dverami po prvej vete 😀.
Vo vseobecnosti mam ale z GPN dobry pocit, ten priestor ma naplna istotou, ze sa o mna postaraju.

krpcek
29. aug 2008

ahojte. ja som o GPN rozmyslala a este stale rozmyslam, pretoze by som s nimi (teda s jednym z nich, jeden mi snad bude stacit 😀 )chcela odrodit moje babo. dufam, ze kym sa dopracujeme k porodu, bude uz Koch otvoreny, lebo inak neviem kde porodim?
ozaj Dr. Ditte este rodi? som pocula, ze uz nechodi k porodom, co mi je dost luto, lebo on odrodil mna aj moju sestru, tak som ho chcel aj pre moje dieta. 😒

vcielocka1
10. sep 2008

ten koch strasi aj mna, tiez by som tam chcela rodit, nemame nejake nove info, kedy by ho mohli otvorit??? 🙂

monchichi22
19. nov 2008

Ahojte,moze mi niekto napisat ake ma skusenosti s doktorom Demeckom z GPN?dakujem

zabkaskakajka
21. nov 2008

...ja chodim k dr. Maresovi...aj ked su tu na neho same dobre referencie, u mna je to 50 na 50...niekedy som unesena a vsetko je uplne super a inokedy mam pocit, ze "otravujem"...je mi jasne, ze maju toho vela a nie kazdy ma vzdy dobry den, ale za tie prachy (2900 Sk)... rozmyslam, ze prestupim v ramci GPN k inemu lekarovi...da sa to vobec? poradte prosim...

vcielocka1
24. nov 2008

zabkaskakajka - ahoj,
ja chodim k maresovi a som s nim spokojna, preto ma prekvapilo co si napisala-ono ako sa hovori viac ludi viac nazorov 🙂
odpisal ti niekto ohladom zmeny doktora?
mne su zasa nesympaticke doktorky tam

saskax
25. nov 2008

ahojte, ja chodim k dr. Czirokovej a som s nou velmi spokojna. Je vzdy mila a este som ju nestretla so zlou nalasou. Chcem sa Vas spytat - ked budem chciet dr. Czirokovu k porodu - ona pride za mnou do nemocnice do Ružinova alebo kde? GPN je sice gynekologicko porodnicke centrum, ale este som nevidela, ze by priamo u nich isla rodit nejaka pacientka. Ak som to spravne pochopila - nerodi sa u nich v GPN ale normalne v nemocnici? Dakujem Vam vsetkym za odpoved. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre