Tehotenský test 8.deň po ET negativny.

misik123
24. nov 2019

Ahojte, dnes som 8.den po ET. Moje prve IVF aj prvy vklad. Vkladali mi 1 embrio (5 dňové). Dnes rano som si robila tehotenský test a nic, uplne biely negativny :(
Prosim vas kolkaty den po ET vam vysiel pozitivny test? Zajtra mam ist na krv do centra, ale bojim sa kedze som mala dnes test negativny... ake mate vy skusenosti? Dakujem

kilauea
24. nov 2019

@misik123 ahoj, to ma mrzí 😞 veľa báb písalo, že už na 6.deň mali slabšiu druhú čiarku. Ja som si po ET nerobila test, lebo som sa bála. Šla som na krv, bolo to žiaľ negatívne.

snehulienka8
24. nov 2019

na krv po ET sa chodi na 14.den, alebo sa nieco zmenilo? podla mojich info aj po vklade 5.dnoveho embrya vidno vysledky najskor 10.dni po vklade.. aj ja som si robila test, neubehlo este tych 14 dni, test bol negativny a ked som sla par dni na to na krv, tak vysledok bol pozitivny..odporucam nerobit si testy doma a pockat si, drzim pacle

misik123
autor
24. nov 2019

@snehulienka8 mne povedali ze mam prist na krv za 10 dni. Tiez som sa cudovala, ze je to skoro, ale tak mi povedali... a tebe to teda vyslo aj ked bol tehu test negativny?

snehulienka8
24. nov 2019

ano.

misik123
autor
24. nov 2019

@snehulienka8 jej Dakujem za podporu, lebo uz vazne stresujem :(

kilauea
24. nov 2019

@snehulienka8 Po ET sa chodieva na krv už na 10.deň a po KET na 14.

snehulienka8
24. nov 2019

@kilauea ..nevies nahodou preco?

misik123
autor
24. nov 2019

@kilauea aha... a po ET je vysledok tym padom skor?

kilauea
24. nov 2019

@snehulienka8 to fakt netuším 😊 ale viem, že ak je krvný test na 10.deň pozitívny ide sa na 14.deň opäť na krv s tým ci hcg stúpa alebo nie. Ja som mala test negatívny už na 10.deň tak mi len kázali vysadiť lieky. Každopádne krvný test je rozhodujúci ... v utorok idem na krv po KET.

habibim
24. nov 2019

Po ET sa ide na krv 10.den a po KET na 14.den.. Ja som mala na 9.den po ET negatívny test a ráno na 10.den mi to krv aj potvrdila... Po KET som mala slabého ducha na teste 5.den a na 14.den v krvi hcg 1630.. Na ET som dokopy bola 3x ani raz nevyšiel a na KET 2x,z toho 1krat bolo biochemické a 2krat to vyšlo.. Držím palce a hlavne psychickú pohodu, lebo ta je pri IVF najpotrebnejsia

marienka987
23. aug 2021

Dobrý deň 17.8 mi spravili embriotransfer vložili mi 2 embria 5 dnove toto je už 4 vklad prvi nám višiel tie dve boli potrati a teraz dúfam že už bude ok a dnes je 6 den po vklade a test negatívny žiadne krvácanie bolesti mám iba keď chcem isť na veľkú a nemôžem. kedy vam ukázal test na akí deň. 30.8 mam ist na krv mali ste to tiež tak isto ako aj ja ďakujem .

andrea1208
16. júl 2022

@misik123 pomohla si aj mne zodpovedanim otázky;) ďakujem mooc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre