Tehotenstvo po IVF. Aké sú vaše zážitky a pocity?

mayka
16. apr 2009

Ahojte babulky,
neviem ci tu uz taka tema je ale ja som na nu akosi nenatrafila tak zakladam tuto. 😉
Mozeme si vymienat skusenosti, zazity a pocity po umelom oplodneni. Ci vsetko prebieha tak ako ma.
Tak sa na Vas tesim. 🙂

babulko
17. apr 2009

Ahojte kocky 🙂 dnes mame akosi pomraceno vonku ......ako sa mate???kuspit len nemysli na nic zle vsetko bude v poriadku a malinke si svoje miesto stale najdu neboj oni sa vedia pekne vrtiet v brusku ved coskoro to pocitis 🙂

dicinka1
17. apr 2009

ajojte..pridala som fotku bruška... 😵 😉

aj ked je zle počasie,mam dobru naladu..buduca babička bola nakupovat..a take krasne vecičky kupila,ze som az plakala 😵 😵 😵 😵 😵

babulko
17. apr 2009

jej dici tak to je pekne od babicky 🙂 ved sa tesi na vnucku tak sa patri aj nieco pekne kupit 🙂

dicinka1
17. apr 2009

no jasne..ona sa doteraz bala kupovat 😉 a aj segra caka baby,chlapceka...ja 5 juna..a ona 14 juna 😉 ale ona prirodzene... 😉 som stastna,ze sme obe tehule....len keby nebola taka.....a nevychvalovala sa ze oni hned na 1 krat.....ale to je somarina...zistila som od jej chlopa...ale fakt som rada,ze sa nemusela trapit ako ja 😉 😵

babulko
17. apr 2009

tak vam to vyslo rovnako s babetkami 🙂 a to ze je taka tak sa netrap preto ty vies svoje co si prezila a vysledok stoji za vsetko ked uz mas princeznicku v brusku 🙂 mi tiez v rodine cakame viac babetok svagrina caka v juni 22 chlapceka a neter caka ako ja v auguste ale neviem pohlavie tak sa nam zadarilo v rodine a segra si dala ziadost na 1 IVF tak verim ze im to tiez vyjde 🙂

dicinka1
17. apr 2009

babulko..aj segra musi podstupovat ivf?preco? ☹ ☹ ☹

dudkav
17. apr 2009

Ahojte, ak vam sem mozem vstupit, som po IVF v 14. tyzdni tehotenstva, na zaciatku som mala trochu problemy, spinenie asi dva tyzdne, chrobacik je ale v poriadku. Chcem sa vas spytat, ci ste pocas vasho tehotenstva maly pohlavny styk, alebo si to radsej nechate az po porode, dakujem. Mne lekar povedal, ze ked nebude problem, tak mozme a teraz je vsetko v poriadku (klop, klop, klop).

dicinka1
17. apr 2009

dudkav..jasne ze sa mozes pridat..ja som sexovala az po 3 mesiaci tehu..aj to len tak naploy bol pipik dnu...bali sme sa..a bojime sa aj teraz.....

dudkav
17. apr 2009

dicinka1, dakujem, aj vo mne pretrvava strach, ale uvidim, ze ako dopadne kontrola v maji a podla toho sa zariadime, sexik bude len taky jemnucky 😉

dicinka1
17. apr 2009

dudka..jasne..milovanie musi byt..ale fakt opatrne 😉 ziadne salenoty 😀

mayka
autor
18. apr 2009

Ahojte dievcata, zdravim Vas. AKo sa Vam dari?
No ja asi s tym sewxikom tiez pockam do konca 1. trimestra. Ved to je uz za chvilu. Paaar tyzdnov. 😅

given
18. apr 2009

Caute, Mayka, no blahozelam, plodnu temu si zalozila, ja som si ju ale az teraz vsimla. Som zvedava, kedy si ju vsimne aj MM a bude citat, co tu vypisujem 😀 😀 😀 Fakt budes cakat? My sme necakali do konca 1. trimestra, ved mi nic nebolo, chvalabohu 😀

dicinka1
18. apr 2009

given..uz jak by bolo..tak by bolo neskoro..to je len prevencia... 😉

given
18. apr 2009

Dicinka, sak hej, ale kedze ma ani nenapadlo, ze by to mohlo nejako uskodit, tak som sa nad tym netrapila. Keby mi Dr. co len slovkom naznacil, ze eeééé, tak samozrejme by nebol ani ťuk 😉

mayka
autor
18. apr 2009

given ahoj, tak si nas nasla. 😀
ja sa tiez opytam mudr. vo stvrtok a pak se uvidi. 😉

mayka
autor
21. apr 2009

No halooo tehulky, co mate nove?

kuspitka
21. apr 2009

Ahojte.tak ja som skoncila v postielke musim mat hore nohy....dostala som lieky vcera som zacala spinit

mayka
autor
21. apr 2009

Kuspitka, mojenko. Tak hore nohy dole gate a lezat. Spinenie nemusi nic znamenat. Ved vies. Drzim palceky.
cmuk

kuspitka
21. apr 2009

mayka viem,ale aj tak mam lieky len tie bolesti mi nejdu do hlavky....

mayka
autor
21. apr 2009

ake lieky ti dali? A ake mas b olesti. Aj ja ich mavam ale to je vraj normalne a tiez som sa zlakla minuly tyzden. Mala som az take krce a rezave bolesti a citila som to skoro stale. Ale uz mi to preslo a citim to len sem tam. vraj sa maternica roztahuje.

kuspitka
21. apr 2009

hej aj ja mam take bolesti.tak mam ascorutin a duphastan a mam papat magnezium 3X1 to je dobre nato,ze mi uvolni krce.

dicinka1
21. apr 2009

juj kuspit to ma mrzi..snad to nic neznamena 😒 drzim palce..lezat,lezat,lezat 😉

kuspitka
21. apr 2009

dicinka hej lezim ako diva len nech su v poriadku

mayka
autor
21. apr 2009

kuspitka, asi si aj to magnezium vypytam lebo niekedy je to dost citit. ja som uz teraz vy&sadila utrogestan aj estrofem tak dufam ze bude aj nadalej vsetko ok a ze to miminu nebude chybat. 😕

dicinka kuk 😉 Ved ty za chvilku rodis. 😕

kuspitka
21. apr 2009

mayka magnezium si mozes kupit riadne v lekarni...
dufam,ze aj my budeme ok...uz je nam lepsie

mayka
autor
21. apr 2009

kuspitka, ja viem ze sa to da kupit ale pre istotu sa opytam mudr. Ved tam idem uz za dva dni a nie je to take horzne. Dnes mi este ani zle nebolo.
Neboj budete ok. Hlavne oddychuj. 😉

dicinka1
23. apr 2009

posuvam temu vyssie 😉 zaspali ste? 😉

kuspitka
23. apr 2009

mayka snazim s abyt stale poode.uz aspon nespinim ,len mam obcas bolesti

dicinka1
23. apr 2009

kuspi...kedy ides na sono?

kuspitka
23. apr 2009

29 idem na sono...dufam,ze bude pekne vidiet nase deti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre