Tehotenstvo po Pregnyle. Koľko vám to trvalo?

lila16
4. apr 2008

Ahojte baby chcem sa spýtať, môj lekár mi diagnostikoval ženskú neplodnosť - anovuláciu, dal mi lieky na " U" bohužial neviem už ako sa volali ale brala som ich na 5DC a na 14DC mi robil ultrazvuk kde mi nameral 24,9mm folikul a potom mi ten deň pichol Pregnyl a mňa zaujíma, či sa niektorej z Vás podarilo otehotnieť hneď na prvý šup alebo to trvalo dlhšie??? Zatiaľ čo som našla odozvy na Pregnyl tak som veru pozitívny výsledok nenašla.... 😅

zuul
4. apr 2008

lili mne tiež raz pichol pregnyl, aj ja mám PCO a bol tak folikul 22mm, hneď mi pichol pregnyl, ale nepodarilo sa nám byť tehotným 😉 čiže nie je zaručené, že keď ti pichne pregnyl, že otehotnieš, to pomôže puknúť folikulu a či bude vajíčko oplodnené to je otázka. 😅

lila16
autor
4. apr 2008

Zuul : tak to je aká blbosť, tak načo mi ho pichal??? zbytočne ma bolel zadok... a tiež mám také návaly tepla a točí sa mi hlava. No my sme sa snažili vlastne ten deň ako mi ho pichol a aj na druhý deň a včera tiež. Pichol mi ho len v pondelok.... a ak sa môžem spýtať tak otehotnela si po niečom inom alebo sa ti zatiaľ nepodarilo??? neviem či na tej fotke je tvoje mimi... 😀

zuul
4. apr 2008

lila pichol ti ho preto aby ti isto folikul praskol a vyliezlo z neho vajíčko.
nám sa ešte nepodarilo otehotnieť, a to bábo je kamoškine. 😀

a keďže ste sa snažili v správnom čase, tak počkaj a isto sa dočkáš //. 😀

lila16
autor
4. apr 2008

Zuul - keby to bola pravda tak by som ťa vybozkávala cez monitor 😀
Ak sa môžem ešte spýtať, odkiaľ si a k akému lekárovi chodíš?
Vy ste sa nesnažili v sptávny čas??? 😒

zuul
4. apr 2008

lila neboj, keďže ste sa trafili, tak je to nádejné.
ja som z BA.
snažili, ale našej fazuľke sa u mňa nepáčilo asi. 😝

skybaby
4. apr 2008

ten pregnyl nie je blbost hlavne ked mas anovulacne cykly 😉 presne ako hovorila zuul pomoze to foliku prasknut ... ja mam clostil v kombinacii s pregnylom a v pondelok idem asi na svoju prvy injekciu 😉

lila16
autor
4. apr 2008

nič sa neboj určite budeš mať mimi....mne včera porodila kamarátka, ktorá predtým 3krát potratila a má malú Dominiku 3700g a 51cm, tiež si svoje vytrpela keď vracala do 5mesiaca no snád sme sa trafili a mojim fazulkám sa to podarí... 😉

lila16
autor
4. apr 2008

clostil som brala aj ja v 5 DC a v 13 Pregnyl no snaď to Skybaby tebe zaberie.... ja som predtým mala 42DC. 😠

juja
4. apr 2008

Lila presne ako píše Zuul pregnyl je na to, aby ti praskol folikul a ty vtedy musíš s manželom sexikovať ako ti doki naordinuje 😀 - aspoň my sme museli 😀 ...inak ak by si si robila tehu test, tak môže skresľovať výsledok ...ja len aby si sa zbytočne netešila dopredu ako ja a potom ma doki vyviedol z omylu....že tá druhá čiarka na tehu teste bola ešte z pregnylu 😉 Želám veľa šťastia na ceste k vytúženému bábätku 😵

lila16
autor
4. apr 2008

Ahoj Juja to som počula ale kedy si potom mám urobiť test aby ten Pregnyl neskresloval????? 😅

juja
4. apr 2008

Tažko povedať...takých 10 -12 dní "po" si myslím že ešte môže skresľovať ...najlepšie je počkať na čas kedy by mala prísť mrcha a keď tá bude meškať skúsiť test.

juja
4. apr 2008

Najlepšie to zistia z krvného testu. A nevravel ti doktor, aby si prišla na krvný test??? Ja som sa zároveň aj objednávala v CAR na krv.

tanika.t
9. apr 2008

ahojte,mám začať brať Clostil a potom Pregnyl-no nie je mi jasné,kedy sa vlastne pichne ten pregnyl? podľa veľkosti folikulu?

awe
3. jún 2008

ahojte kocky 😉
chcela by som vas spytat na vase skusenosti s pregnylom...ide totiz o to, ze mne foliky pekne dorastaju, ale zial nepraskaju, ale menia sa pri velkosti asi 3cm na cystu, buduci mesiac mimaju pichnut pregnyl, chcem sa spytat, aka je sanca na otehotnenie po podani pregnylu? sup sem so skusenostami 🙂

awe
3. jún 2008

este jedna otazka, moze folik aj nenarast, resp. zastavit rast skor ako zacne dozrievat?

skybaby
4. jún 2008

awe pregnyl by sa mal pichnut ked je folikul asi 20-24 mm velky a po pichnuti pregnylu potom praskne .... ak rastie viac tak je to cysta ako si hovorila ☹ a jasne ze moze aj nenarast .. vela bab ma taky problem ... tebe drzim palce, treba verit ze to vyjde 😉

awe
4. jún 2008

a myslite, ze pregnyl teda napomaha, je tam vacsia sanca? ja neviem...tento cyklus som mala len jeden dominantny folik, z kt.nakoniec vznikla cysta, kolko folikov by malo byt, aby bola sanca...je jeden ok?dakujeeem za vsetky rady a odpovede 🙂

awe
11. jún 2008

ahojteee 🙂 tak co mate niekto skusenosti s pregnylom, sup sem s nimi 😉

memi1
26. jún 2012

Ahojte!
Ja som vo štvrtok dostala pregnyl, teraz si dávam pravidelne 3x2 Utrogestanu. Mala som jednu folikulu 22 mm. Som zvedavá, čo to spraví. Mám už jedno bábo, chceli by sme aj druhé. Je možné že to pomôže?

domuska11
26. jún 2012

@memi1 Ahoj, ja som tiez po Pregnyle- prvy cyklus a citala som vela prispevkov kde to snazilkam pomohlo. Kedy Ti povedal doktor aby ste sa snazili?? Az na druhy den??

memi1
26. jún 2012

Ahoj! My sme sa snažili hneď v ten deň, potom sme dva dni vynechali a zase na tretí deň. Možno to už bolo neskoro, dúfam že sme to neprešvihli. Aký je predpoklad v tomto prípade?

domuska11
26. jún 2012

@memi1 no ja som mala folikul 20 mm, doktorka mi povedala, ze sa mame snazit na druhy den a den potom, ale v den ked mi pichli pregnyl som mala vecer velke bolesti- ako keby som mala ovulku. Ovulacny test som mala pozitivny, cize ovulka mala nastat az o 24 hodin, tak teraz nevim ci som nieco neprepasla. Ty si nemala bolesti ked ti ho pichli?

memi1
26. jún 2012

vôbec som bolesti nemala, bolesti som mala tretí a štvrtý deň pri vaječníkoch. Vtedy mala nastať ovulácia?

domuska11
26. jún 2012

@memi1 tak vtedy si mala ovulaciu a ja som ju mala v den pichnutia pregnylu, sex sme mali vecer pred a den po !! Jaaaj ale mam nervy sama na seba :((( aky si mala velky folikul??

memi1
26. jún 2012

mala som 22 mm, takže vtedy keď som mala tie bolesti som mala ovuláciu? Nemám s tým žiadne skúsenosti, v živote som si nemerala ovuláciu testom. Takže keď som mala bolesti včera, tak dobre že sme sa pokúšali včera večer?

domuska11
26. jún 2012

@memi1 ani ja som nemala ziadne skusenosti, nikdy by ma ani nenapadlo, ze to pojde tak tazko a to skusame pol roka , cize este sa to da...ano, ak si mala bolesti, tak to bola ovulacia a tak to aj vychadza, ze po pichnuti pregnylu sa ovulacia dostavi po 36-48 hodinach.Takze teraz len musis verit, ze to vyslo a za dva tyzdne sa budes tesit 🙂) ja som tiez zvedava 🙂) ale moju sancu som tento mesac asi prepasla :(

memi1
26. jún 2012

neboj, napíšeme si ešte a bude všetko ok, aj my to skúšame už vyše pol roka. Napíš ak by sa podarilo.

domuska11
26. jún 2012

@memi1 ok 🙂

lenka009
26. jún 2012

ahoj, ja mam tiez PCO a brala som Pregnyl, otehotnela som v druhom cykle, takze treba skusat , drzim palce

memi1
26. jún 2012

takže 2 x si mala pichnutý pregnyl po sebe počas 2 mesiacov? Drž palce ale veľmi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre