Tehotenstvo po Pregnyle. Koľko vám to trvalo?

lila16
4. apr 2008

Ahojte baby chcem sa spýtať, môj lekár mi diagnostikoval ženskú neplodnosť - anovuláciu, dal mi lieky na " U" bohužial neviem už ako sa volali ale brala som ich na 5DC a na 14DC mi robil ultrazvuk kde mi nameral 24,9mm folikul a potom mi ten deň pichol Pregnyl a mňa zaujíma, či sa niektorej z Vás podarilo otehotnieť hneď na prvý šup alebo to trvalo dlhšie??? Zatiaľ čo som našla odozvy na Pregnyl tak som veru pozitívny výsledok nenašla.... 😅

babulka6783
29. aug 2014

hojte som 7.dni po umelom oplodneni a chcem sa spitat na skusenosti aj inych aj vy ste stale ležali?alebo sedeli? ja sa snažim posedavat občas iba ,hlavne ležat akurat čo si urobym jedlo alebo navarim bo som sama doma kedže priatel je kamionista a neda sa mu byt stale doma.može sa neskvor aj uš normalne fungovat?Dakujem za poradenie 🙂

daniela3111
3. sep 2014

@keke12 blahozelam to je superrrr...my zatial nic

keke12
25. sep 2014

https://www.modrykonik.sk/profile/daniela3111/
Ďakujem a želám vela šťastia.. nezúfaj podarí sa to aj tebe 😉

pepiska2812
26. jan 2015

Holky nasadil mi clostilbegyt doktor a dnes som bola na sono a vraj som mala dva dominantne folikuly,tak mi pichol pregnyl.Vysvetlite mi prosim polopate,co sa vlastne teraz deje.A ci je moznost konecne,ze sa nam podari baby.Mozte kludne pisat aj IP...kazda rada je dobra...skusenosti s nim rada privitam...

chilli21
26. jan 2015

@pepiska2812 ahoj, do 36 hodin od pichnutia pregnylu by si mala dostat ovulaciu, tak hor sa na to a kedže mas 2 folikuly tak by mohli byt aj dvojcata🙂

pepiska2812
26. jan 2015

@chilli21 Dakujem ti...staci ak sa podari aspon jedno,len nech sa podari.Uz by sa na nas mohlo konecne stastie trosku usmiat

dianaana
26. jan 2015

@pepiska2812 Aj ja som to tak mala, presne ako ty... Dva folikuly po Pregnyle. Nakoniec nic z toho ☹ Doktor mi odporucil laparoskopiu, ale vraj mame este pockat chvilu. Drzim palce, naozaj velmi.

chilli21
26. jan 2015

@pepiska2812 tak drzim palce, chodte na to dnes aj zajtra a snad vam to vyjde

pepiska2812
28. jan 2015

@dianaana
@chilli21 Babeny a kedy si mam priblizne skusit urobit test?

chilli21
28. jan 2015

@pepiska2812 pregnyl vraj moze byt v tele aj 10 dni tak by ti mohlo skreslovat test, radsej testuj neskor, ja som robila test 13. den od pichnutia a uz bol cisty..

janikajanka
28. jan 2015

ahojte baby, prosím vás vysvetlíte mi, ako to je s pregnylom? ja mam za sebou niekoľko neúspešných IVF, tam pregnyl vždy pichám. ale pýtala som sa doktora, ked mi dával len clostilbegyt alebo som mala foliky bez liekov, či mi nemože pichnuť pregnyl, nech sa vajička uvolnia a on mi furt trepe že to nie je také jednoduché...

tak som z toho pomýlená

dakujem vám moc

domka77
10. mar 2015

Dievčatá ahojte..... 🙂 ja som na tom takto.... s manželom sa snažíme skoro 2 roky..... manžel je ok, ja mam nizke hodnoty hormonu na otehotnenie, hranica je 2,5, mne sa pohybovala od 0,8-0,2... teraz mam 1,6... brala som duphaston, potom zároveň 3 mesiace clostyl..... potom bola pauza.... momentalne som dobrala znova 2 mesiac clostyl a užívam gynex..... folikul mám pekne narastený (konečne), má 20 mm.... dnes budem pichat druhá várku pregnylu, tak snád sa uz nieco konecne udeje, aj ked mam pocit, ze som vcera prechladla na korculiach.... :( prvý pregnyl bol nanic, nakolko som akurát v ten den ako mi ho pichli ochorela..... :( drzte palce babenky.....

sasenka6
5. jún 2015

Ahojte baby, rada by som sa pridala do diskusie, neviem čo si mám myslieť, som 8. Deň od pichnutia pregnylu a 7.DPO, viem že je to skoro ale testujem kedy sa vyplavi z tela pregnyl, prikladám fotku testov. Najprv boli silnejšie // potom slabšie a žeby to opäť sililo? Je to možné tak skoro? Tie dva posledné sú robené vrchny rano a spodný teraz poobede 😖 čo si o tom myslíte? Ďakujem za odpovede

monika11m
5. jún 2015

@sasenka6 vraj to zostava v tele 10dni ja som si robyla najskor.14den po pregnyle a bol pozitivny

sasenka6
5. jún 2015

@monika11m aha fuuu to nevydržím 😀 a koľko jednotiek si mala? Ja 5000j.

monika11m
5. jún 2015

@sasenka6 tiez 5000.

ivushka14
18. jún 2015

ahojte baby... hlavne tehotne po pregnyle..
8.6 som dostala rano moju prvu inekciu (5000) no a kedze som chcela vediet ako to reaguje a odchadza z tela testovala som od tretieho dna po pichnuti...
ovulku som mala myslim hned na druhy den lebo som bola v kine a myslela som ze rodim 🙂 aj ked este som nie ale bola to bolest 🙂 no a tu su moje vysledky... tie ktore mate skusenosti.. napiste mi prosim ci by to takto mohlo vyzerat keby to vyslo..
posledny test je dnes rano 11 den od injekcie a 10 dpo...

1martinka12
23. jún 2015

@sasenka6 Ahoj no co podarilo sa ti to stym pregnylom? ja som teraz 15 den od pregnylu a testy mi vychadzaju pozitivne 🙂 ale neviem ci sa uz mozem tesit.

1martinka12
23. jún 2015

@monika11m Ahoj mne tiez pychli pregnyl pred 15 dnami a testovala som vcera a testy su pozitívne aj ked niesu rovnako hrube ciarky....co myslis mozem byt tehotna? a robila som si aj test clear blue digitalny a tam mi ukazuje + 2-3

monika11m
23. jún 2015

@1martinka12 pravdepodobne ano drzim palce.

1martinka12
23. jún 2015

ďakujem 🙂 tak chcem ist v piatok k doktorovi tak uvidim co mi povie 🙂

monika11m
23. jún 2015

@1martinka12 tak teraz ti este velmy nic nepovie ja som jej len volala a povedala ze mam prist ked mi bude meskat mrcha 2 tyzdne a az v tedy my brala krv. vtedy mas uz hcg dost vyskoke tak ti povie na istoto a myslim ze uz aj spravi sono

1martinka12
23. jún 2015

@monika11m aha tak ja som mala dostat vcera, ale tak s krvy by to uz mali zistit si myslim.

monika11m
23. jún 2015

@1martinka12 asi ano uz by ro malo byt dost vysoke

sasenka6
24. jún 2015

@1martinka12 ahoj, vieš čo nie 😢 vyzeralo to nádejne aj testiky silili ale mrcha nakoniec s meškaním prišla a riadna 😒 tak držím palčeky a verím že tebe sa to podarilo 😉

1martinka12
24. jún 2015

@sasenka6 tak to mi je luto :( dufam ze sa ti to podari 🙂 drzim ti palce 🙂
Ja som si dnes robila test 16 dni od injekcii 🙂 🙂

sasenka6
25. jún 2015

@1martinka12 ďakujem 🙂 jedného dňa to snáď príde a tebe veľmi silno gratulujem 🙂 krásne kolajničky 🙂 uži si tehu 😉

uhlikova09
25. jún 2015

Ahojte,mne sa podarilo otehotnieť po 4.mesiacoch podávania Pregnylu,pred tým márna snaha 4 roky...už sme mali isť na prefuky a potom insemináciu a zrazu šup 2 čiarky 🙂 a už polka tehu za nami,držím palce

ivushka14
25. jún 2015

@uhlikova09 ahoj.. chcem sa opytat brala si pred pregnylom aj clostyl alebo nieco ? ak ano kolko a kolko si mala folikov ked ti pichli... a cca kedy ste sa po injekcii snazili 😅 prepac ze som taka zvedava ale mala som uz raz podany pregnyl a nevyslo tak ze ci daco robim zle alebo preco som to nestihla nechapem..

uhlikova09
25. jún 2015

@ivushka14 ahoj,mala som jeden folikul a nebrala som nič len Pegnyl 🙂 a snažili sme sa tak ako nám kázala lekárka čiže o 2 dni.Keď sa to podarilo tak to bolo tak že 23.1 sme išli na folikometriu,doktorka povedala,že sa musí hneď pichnúť,takže sme hned pichali...10.1 som mala menzes čiže na 13.deň sa podal Pregnyl a na 15.DC to bolo 25.1. sme aj splodili 🙂 14.2 na Valentína sme už mali dve krásne koľajničky a v pohode len sa pýtaj,rada odpoviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre