Kedy ste si robili test a aké ste mali príznaky po ET?

evka8282
24. sep 2019

Ahojte dievčatá. 6 rokov sa už snažíme o bábo. Rada by som vedela po koľkých dňoch ste sa testovali po ET kedy ste videli pozitívum a aké ste mali príznaky? ďakujem za všetky odpovede. Ja som zatiaľ 4deň po ET.

janulka257
24. sep 2019

@evka8282 ja som sa netestovala... pekne som s pokorou čakala na odber hCG. Keď mi sestrička povedala v telefóne hodnotu, rozplakala som sa od šťastia. Tiež ma ruka svrbela, ale vydržala som a stálo to za to ❤️

evka8282
autor
24. sep 2019

no ja som tak nervozna. Predsa len 2 ivf a tretí vklad. pri prvom sme mali 2 vajíčka tak ich vložili postupne teraz bolo len jedno hatchovana blastocysta. tak ja len dúfam že sa to uchytí. som na prášky. bolí ma všetko a neviem či to je pred MS alebo som tehu .
@janulka257

ceklis
24. sep 2019

@evka8282 tak na 5ty deň od vkladu by už na teste mohlo niečo byt. Ja som mala už na 3ti deň čiarku. Záleží od povahy 🙂 niekto vydrží, niekto nie.

janulka257
24. sep 2019

@evka8282 viem veľmi dobre, aké to je ťažké ❤️ tiež som bola na prášky. Dokonca som do odberu krvi mala aj ružový výtok, pobolievanie v podbrušku, hrozne som sa bála a plakala som. Bála som sa spraviť si test, lebo som sa bála negatívneho výsledku. A len som sa tešila z každého ďalšieho dňa, kedy som nedostala menštruáciu. Neviem, čo ti poradiť, ako to lepšie zvládnuť, asi to len vydržať ❤️ Veľa síl prajem, a hlavne pozitívne výsledky 😘 a aby to všetko úspešne dopadlo až do konca. My máme 3 mesačné dvojičky a to mám x diagnóz. Všetko je možné ❤️

evka8282
autor
24. sep 2019

@janulka257 tak hádam sa dočkám tiež pozitívneho výsledku. velmi si to prajem už sa bojím že dalšie by som vekovo nestihla alebo nedala. :( držte palce baby 🙂

evka8282
autor
24. sep 2019

@ceklis 3 deň. Aké ti vkladali embryo?

sweat
24. sep 2019

@evka8282 ja som s testovaním začala ešte pred vkladom 🙊🙊🙊 chcela som vedieť, ako rýchlo a hlavne kedy vyprchá pregnyl. 4 DPT bol duch najslabší, 5 DPT zosilnel a deň na to mi bolo jasné, že to už pregnyl nieje 😁
Teoreticky môžeš testnúť aj zajtra ráno, ale musíš byť pripravená na to, že negativny výsledok nemusí tak skoro nič znamenať.
Držím palce a posielam 🍀🍀🍀🍀🍀🍀

evka8282
autor
24. sep 2019

@sweat Ďakujem. no dufam že zajtra tam už niečo bude bojím sa. a príznaky boli aké? lebo teda ja som nafútknuta ako balon. a páli ma žáha zo všetkého ale príde mi to tak že dosť skoro. ale tá žáha ma dostala lebo 3 dni v kuse kým som si včera nedala večer fatru ktorá pomohla. ale dnes som musela za pohár dať zasa

ceklis
24. sep 2019

@evka8282 5dnovu blastocystu, ale ja som mala KET. Na 8-10ty deň už by najneskôr malo byt na teste niečo vidieť. Naozaj záleží od teba či vydrzis, ja som nevedela vydržať 😂

evka8282
autor
24. sep 2019

@ceklis ani ja nevydržím 🙈

sweat
24. sep 2019

@evka8282 ja som príznaky nemala žiadne, len strašná únava a zožrala som všetko, čo som videla 🙄 nafúknutá som aj ja bola, doteraz vlastne som (7 tt) ale všetko som pripisovala progesteronu.
A potom ešte nejaké vnútorné tušenie, že tu sériu testov, čo som začala robiť, zakončím jedine pozitívne 😁

evka8282
autor
24. sep 2019

@sweat no žrať by som tiež furt niečo. dnes som si bola termix kupiť🙈 ja beriem utrogestan 4 ráno 4 večer. tak uvidíme. ale nafúknuta som ako keby som každý deň strukovinu žrala 😀

sweat
24. sep 2019

@evka8282 veď normálne urob zajtra test, keď nevydrziš, každá sme iná, niekto dokáže vydržať až do krvi, niekto nie. Ja som pri 1 IVF testovala až deň pred odberom krvi, test bol pozitivny, no Hcg v krvi príliš nízke - biochemické. A teraz som si povedala, že jednoducho chcem byť dopredu pripravená, takže som testovala až do odberu, či Hcg rastie.
Takže pekne sa na to vyspi a zajtra ocikaj 😘😘😘

evka8282
autor
24. sep 2019

@sweat oki :D testy nakúpené sú

ceklis
24. sep 2019

@evka8282 skús zohnať mamatesty, tie sú podľa mna najviac super
Ja som mala takúto čiarku na ten 4ty den (mama test), predtým dr. Max bol taký slabý duch

evka8282
autor
24. sep 2019

@ceklis mam aj digitálny tak uvidíme. ale ten až neskôr

ceklis
24. sep 2019

@evka8282 ten som robila deň pred odberom krvi 😍 držím moc moc palce ✊🏻

avxavx
24. sep 2019

Čo myslite baby je to rozmazane

avxavx
24. sep 2019

@avxavx som 4 deň po ket no vkladali mi embryjko šesťdňové môžem tomu testu veriť?

sweat
24. sep 2019

@avxavx ten test je ešte mokrý, alebo už po zaschnutí?
Neviem veru, skúsila by som ešte iný, tento mi príde moc rozpitý. Držím palce 🍀🍀🍀

ikuska187
24. sep 2019

@evka8282 4 DPT mi už test ukázal. Príznakmi sa riadiť nedá, do 15 TT u mna neboli v podstate žiadne, teraz už cítim brucho.

avxavx
25. sep 2019

@sweat uz zaschnutý

sweat
25. sep 2019

@evka8282 no ako? Testovala si?

sweat
25. sep 2019

@avxavx skus ešte jeden pre istotu

evka8282
autor
25. sep 2019

@sweat hej testovala a ništ. ak aj tam je duch tak ho vidím len ja

sweat
25. sep 2019

@evka8282 no a je tam duch, ktorého vidíš len ty? Lebo takto to vždy začína 😉
Aké máš testy?

evka8282
autor
25. sep 2019

@sweat no skôr si myslím že si len namýšlam že tam je. testy mám Woman secret

sweat
25. sep 2019

@evka8282 to nevadí, počkaj 2 dní a testni znovu. Držím palce 🍀🍀🍀🍀🍀

evka8282
autor
25. sep 2019

@sweat no je mi aj do plaču či vôbec :( veľmi sa bojím mam obrovsky rešpekt. ale rano aj večer si hovorím že to bude ok. tak hádam...

sweat
25. sep 2019

@evka8282 ja viem, veľmi dobre ti rozumiem. Ale zatiaľ naozaj o nič nejde. Môže byť proste len skoro. Dnes si len 5 DPT. Naozaj sa zatiaľ nestresuj a ostaň v kľude.
S woman secret skúsenosť nemám, ale ako tu už niekto spomínal, mamatest sú super, tie obyčajné papieriky, čo sa namáčajú. Ak máš možnosť, skus tie kúpiť a zajtra testnúť.
Inak len tak mimochodom. Ja som mala čiarku silnejšiu z druhého ranného moču. Neviem ako je to možné, ale ten prvý po noci som vždy musela vycikať, počkať zhruba hodinu a potom urobiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre