Transfer v decembri. Nájde sa tu niekto taký?

luly3
30. nov 2008

Ahojte 29.11.08 som mala OPU a transfer ma čaká 4.12.08 😅
pevne verím že bude úspešny a moje fazulky mi umožnia najkrajší
darček pod stromček 😅 😉 😅

hladám slečny ktoré maju v decembri transfer nech tu nečakam sama
ak tu niektora ste tak budem rada ak sa ozve 😅

luly3
autor
1. dec 2008

scarlet a na kolky den ti mrazili???????

kikina666
1. dec 2008

luly prisla som kuknut aj sem, ale nestiham lietat hore dole ...

endzi sorry, ale nestihala som v robote

katy2 to nevadi nemate 2 aj jedno zdrave dietatko je to najkrajsie a najlepsie co sa vam mohlo prihodit

ritulka
1. dec 2008

Scarlettka ver a dobre to dopadne...

Luly dieta je predsa dar, tak urcite by sme sa vsetci tesili

luly3
autor
1. dec 2008

ritulka presne tak dar 😅 😅 😅 😅
tak neviem prečo mi ten dar nieje dopriaty ☹

kikina666
1. dec 2008

no baby ja musim utekat

luly papa

luly3
autor
1. dec 2008

kikina paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ritulka
1. dec 2008

Ahoj Kikinka

Luly ani ja neviem, preco to nie je kazdemu, kto po tom tuz,i dopriate...ale teba to caka za 2 dni, preto treba mysliet pozitivne a ono sa to podariiiii 😀

luly3
autor
1. dec 2008

ja verím ze sa mi to podari....

scarlette
1. dec 2008

luly vies ze ani neviem, v sobotu som mala odber, hned som sa s lekarom dohodla na mrazeni a v pondelok somsa spytala kolko sa podarilo oplodnit

endzi30
1. dec 2008

scarletka, aj ja mam len 2 nanuciky 😉 snad sa v poriadku rozmrazia bobaci 😵 budem drzat palceky...a kedy ocakavas to KET? myslis, ze ho stihnes teda uz teraz v decembri? to by bolo fajn, pod stromcek by si polozila papiiirek s takyymi peknuckymi dvoma ciarkami....ani ziarovecky by ste nemuseli zapiinat na stromceku, lebo by vam taaaaaaaaaak ziarili ocicka ze az 😀 😀 😀 😀

dobru nocku papulky 😵 😵 😵

kikina666
2. dec 2008

no caute ... klasika endzi az pred polnocou, kedy slusni ludia uz spia

luly uz v stimulke som ti napisala co ta caka cez vianoce ked nesplnis to co mas s mojimi tehuvirusmi, tak si to zapamataj ... cez vianoce si ta najdem vo vratnej ... kopenec do zadku a prejdem ta na lyziach tak si dobre rozmysli, co urobis ....
budem na teba striehnut na kazdom rohu 😀 😀 😀

luly3
autor
2. dec 2008

krasne ranko 😉

kikina 😅 😅 😅

kikina666
2. dec 2008

luly ahoj

luly3
autor
2. dec 2008

kiki ty by si ma ny lyžiach nedobehla 😝 😝 😝 😝 😝

kikina666
2. dec 2008

moja mas velku smolu ..... ja som instruktorka lyzovania a mam na to aj rakuske papiere, som clenom SAPUL ... naj TOP intruktori po celom svete ...

luly3
autor
2. dec 2008

jooooooooooj tak to pardon 😀 ale nevadi ja sem zasa kaskader na lyžiach
stále padám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
2. dec 2008

no ja dufam, ze tento rok si nezalyzujem lebo sa mi tehotenske brusko o nezmesti do oteplovakov 😵 tak sa budem len prechadzat pod kopcom a ty detto

luly3
autor
2. dec 2008

no vto dúfam aj ja 😉

luly3
autor
2. dec 2008

😅 😅 😅 😅
kuk je tu niekto?????

luly3
autor
2. dec 2008

babulky kde ste 😅 😅 😅 😅 😅

luly3
autor
2. dec 2008

☹ kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😕

luly3
autor
2. dec 2008

halooooooooooooo kde ste kto 😅

scarlette
2. dec 2008

ahojte,
endzi ja verim ze najneskor zaciatkom buduceho tyzdna, vo stvrtok ma kontrolu a mrkne sliznicu ak bude ok tak rozmrazuju 😵

kikina666
2. dec 2008

luly kde sa flakas

ritulka
2. dec 2008

Ahojte Luly, myslim na teba a zajtra drzim palce...tfuj tfuj tfuj pre stastie

endzi30
2. dec 2008

Ahojte babulky 😉

Scarlettka, tak to je super, ze uz o necely tyzden bude KETik 😉 a dali ti nejake lieciky papat na rast sliznice maternice, ci vobec nic? lebo ako som tu po fore pozerala, tak niekomu nedaju ziadne lieky, niekomu ano, tak preto sa pyytam.
Mne predpiisali tzv. Progynovu (obsahuje estrogen) a ten mam papat od 1DC a potom Utrogestan (obsahuje progesteron), ktory mam zacat vkladat az po prvom ultrazvuku cca na 10 DC (alebo teda ak uznaju za vhodne).
A tie fazulky co mas zamrazene su v akom stadiu zamrazene? Myslim kolko bunecne? Mne ich mrazili na 3. ci 4. den, si presne uz nepamatam. Ja sa len modlim, aby sa mi bez ujmy na zdravi pekne rozmrazili 😒

Lulincek...myslim na teba zajtra...vlastne uz dnes 😉 hned daj vediet, co si sa dozvedela 😀

Bru nocku 😵 😵 😵

kikina666
3. dec 2008

endzi ahoj aj ja som uzivala tiez nejaky estrogen, ale nespomeniem si ako sa to volalo ale tiez som to uzivala od 1.dc

luly3
autor
3. dec 2008

😅 ahojte 😅

scarlette
3. dec 2008

ahoj luly, ako?
endzi ja uzivam estrofem, to je presne na sliznicu a papam ho od 1DC, utrogestan uz mam doma ale este ho nemam brat, lekar mi povie kedy, a ani neviem kolko bunkove mrazaciky su, ale hned po odbere sme im povedali ze ich maju zamrazit tak neviem, ale oplodnili sa same tak som rada, aspon mi este vratia prachy 😀

a neboj isto sa rozmrazia treba byt trosicku optimistickz naladena 😉

luly3
autor
3. dec 2008

scarlet 🙂 ajooooooooj...
kedy sa chystaš na KET?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre