Transfer v decembri. Nájde sa tu niekto taký?

luly3
30. nov 2008

Ahojte 29.11.08 som mala OPU a transfer ma čaká 4.12.08 😅
pevne verím že bude úspešny a moje fazulky mi umožnia najkrajší
darček pod stromček 😅 😉 😅

hladám slečny ktoré maju v decembri transfer nech tu nečakam sama
ak tu niektora ste tak budem rada ak sa ozve 😅

luly3
autor
30. nov 2008

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

babulky ktorá z vas sa chystá na ET????? ste tu niektorá

eva7780
30. nov 2008

ja dufam ze to stihnem,este som nebola na odber,ale keby slo vsetko ako ma tak uz mam aj po trnasfere ale bohuzial zle reagujem takze uvidim co bude

eva7780
30. nov 2008

transfere 😀

luly3
autor
30. nov 2008

ahoj eva7780 😅
ja som tiež velmi zle reagovala cea stimulka mi trvala 25 dní...
ty si kolky den stimulky a kam chodíš do akeho caru?????

eva7780
30. nov 2008

uz to je 20 dni,mala som menopur,potom pauzu a brala som clostilbegyt a teraz som si musela dokupovat nerional,v utorok idem na kontrolu,tak uvidim,ty si co vsetko pichala?obavam sa ci merional vobec pomohol,pocet je v norme ale pomaly rastu.ja chodim do gyncare v KE

luly3
autor
30. nov 2008

eva neboj ak je počet ok tak oni potrebuju len správne dorast
ja som mala taky isty problem....
mala som ich dost len malinke a vidíš v sobotu som mala OPU a 15 vajíčok 😅
s toho bolo vhodných na oplodnenie 13a oplodnilo sa 11 😀 😀 😀 😀
tak dufam že je medzi nimi náš bojovník ktory nesklame 😀

treba vydržat a bude to super nebooooooooooooooooooooj 😉

eva7780
30. nov 2008

snad mas pravdu,akurat ked som zacala brat clostilbegyt som citila pichanie vo vajecnikoch teraz vobec nic necitim, 😔 ty si ake inj.pichala?

luly3
autor
30. nov 2008

ja som tiež necítila pichanie vobec až ku koncu...
pichala som decapeptil,menopur 75, puregon 200, a dva dni pred OPU
som si pichla pregnyl...

eva7780
30. nov 2008

tak uvidim ci merional pomohol 😉

soni1
30. nov 2008

Ahojte, som tu nová, prosím, poraďte mi, čo je ten transfer?
Ja tiež beriem clostilbegyt - dopomáha aj k ovulke? Ozaj dajú sa v lekárni kúpiť testy a zistiť či prebehla ovulka?
A ešte by som mala jednu otázku, ako je to, že ak sú rozdielne krvné skupiny, tak manželia nemôžu mať deti?
prosím poraďte mi! Ďakujem

luly3
autor
30. nov 2008

Ahoj soni 😅
testy sa volaju ovulačne testy kupiš ich v lekarni a myslim
že aj v niektorých drogériach sú....
moja a transfer je ked ideš na umele oplodnenie najprv ta stimuluju
a poto maš OPU to je vyberanie vajíčok ktore nasledne oplodnia a vložia
do dutiny maternice a to sa vola transfer 🙂
čo sa tyka krvnej skupiny nestretla som sa s názorom že dve odlišne krvne
skupiny nemožu mat deti...., maloktorí partneri maju rovnake krvne skupiny 😉

luly3
autor
30. nov 2008

eva pomože neboj oni vedia velmi dobre čo robia 😉

eva7780
30. nov 2008

ahoj Soni 😵 s tou krvnou skupinou som to tiez nepocula,

kay..
30. nov 2008

problem s krvnou skupinou je vtedy ked ma zena negativny faktor krvi , dieta spolu mozu mat ale vtedy sa zene pichaju nejake injekcie proti vyluceniu plodu. Zhruba tak si to pamatam.

Inac ja som mala odber (prve IVF) 15.nov. v utorok idem na krv, ale uz 4 dni mi vychadza pozitivny domaci test. Vlozili mi 3 jednotkove embrya.Mozno do Vianoc stihneme ultrazvuk a Vianoce budu super.

Moje skusenosti ak nikomu pomozu - v den transferu som lezala v CAR 1 hod. Hned ako som dosla domov som si lahla a lezala v kuse 2 dni , brucho som mala stale prikrite v teple, chodila som len na WC. Dalsi tyzden som chodila po dome a von ale nic som nezdvihala tazsie ako 1kg. Mali sme 4 dnovy transfer a na druhy den vecer som citila ako ma silno bolelo podbrusko asi 1-2 hod. Bolo to na tabletky ale nevzala som ich. 3 dni po transfere som mala problem so zaludkom cely den a odvtedy nic. Sem-tam mierne bolesti v podbrusku a napate prsia. Prvy pozitivny test mi vysiel 12ty den po odbere. Jaj a curat chodim aj 2-3 krat v noci a cez den aj kazdu hodinu. 🙂

luly3
autor
30. nov 2008

kay tak to je super že maš pozitívny test
to si jasná tehula gratulujeeeeeeeeeeeem 😅 😅 😅
a ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

kam chodiš do caru

kay..
30. nov 2008

luly3- ja mam este len napoly usmev, najprv mi to musi potvrdit krvny test, potom o 2 dni znova uistit sa ci sa zdvojnasobnuje HCG hodnota. v 6tt je ultrazvuj ktory ukaze kolko embrya sa chytili a ci su umiesnene dobre v maternici a nie vo vajickovode takze sme este uplne na zaciatku cesty.

zijem v zahranici.

Ako sa citis ty po odbere? Je to tvoje prve IVF? Ja som v den odberu lezala v posteli dost ma boleli vajecniky ked som chodila ale ked som lezala bolo to OK. Na druhy den som zlahka uz upratala dom a do transferu som uz bola fit.

zuzali
30. nov 2008

bambuľky, všetkým vám tu prajem toľko šťastia, ako sme mali my a posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luly3
autor
30. nov 2008

zuzali chytáááááááááááááááááááááááám
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luly3
autor
30. nov 2008

kay 😅
netreba mysliet na zle veci ale nato že ste dvaja alebo traja 😉
to je super neboj všetko bude dobre...., len pekne odpočívaj a
hladkaj bruško 😅

boncusik
30. nov 2008

Ahojte holky,
pridávam sa k vám , ja momentálne stimulujem ešte, ale OPU sa chystá okolo 08.12, chcem si dat PK,je touž moj 5IVF takže dúúúúfam že už to konečne vyjde resp štastie sa unaví a už konečne aj na mna sadne 🙂

kay dík za rydy ohladne ako po transferu ja som vždy išla do roboty ááááááále teraz budú vianoce a ja budem doma v postielke a prsto ako ty nič nerobiť a dúúúúúúfať že babino sa tam zahryzká 🙂

v utorok idem na UZV ako sa vyvýjajú vajka tak dám vediet a vy mi dajte vediet ako sa darí, a tehulky pošlite tehu vírusiky 🙂 🙂 🙂

luly3
autor
30. nov 2008

boncusik ahooooooooj 😅
vela maš zasebou 😉 kam chodíš do caru????
v pase maš ze si zo senice 😉 ja som blísko senice

ritulka
30. nov 2008

Ahojte s to krvou je to tak, ak ma zena negativnu krv a muz pozitivnu, tak sa roba pocas tehu odbery na zistenie, ci sa tvoria protilatky...a ak zena potrati, tak sa po zakroku pcha injekcia Riga, alebo nejak tak sa to vola...to je ked sa otehotnie do buducna, aby sa zacali tvorit protilatky...

luly3
autor
30. nov 2008

ritulka no ja neviem ja mam RH 1 pozitiv
a mangel negativ a vobec nič preto nikdy nikto nerobil 😉 😕 😉

ritulka
30. nov 2008

ja som bola tehu a ked som potratila, tak mi dali automaticky tu injekciu, ze ked budem tehu v buducnosti, tak aby sa zacali tvorit protilatky...a viem, ze keby aj zostanem, tak musim pocas tehu chodit na kontrolne odbery, aby sa to sledovalo...

luly3
autor
30. nov 2008

ritulka a je to prave koli tomu?????
lebo ja chodim na umele a myslim ze tam by mi otom povedali,nie???
teraz si mi nasadila chrobaka lebo prve ifko mi nevyšlo a toto je moje
druhe..... 😕

ritulka
30. nov 2008

to neviem, ci je to prave kvoli tomu, ale viem, ze sa to ma sledovat...treba sa popytat u dokiho, nechcem ta zase vyplasit...kluuuuuuud 😉 ja mam negativnu a muz pozitivnu a viem, ze ma budu musiet sledovat...ked budes tehu, tak by si mala ist asi 3 x na kontrolny odber a potom po porode, sa picha ta injedkcia...

ritulka
30. nov 2008

a moooooc ti drzim palce, lebo ako vidim, tak ta caka transfer...a kde chodis - car???

ritulka
30. nov 2008

a tiez som mala take motto, ako ty....len nejako ma to uz aj preslo, ta trpezlivost 😠

luly3
autor
30. nov 2008

ja chodím do Gyn fivu v BA
no skusim sa nato poinformovat dakujem 😉

aj ty chodíš do nejakeho caru alebo sa snažite prirodzene???

ritulka
30. nov 2008

zatial do do konca roka riesime prirodzene a ked nic, tak od noveho nastupujeme do car...a normalne sa tam tesim, lebo nejako sa nam nedari
skus sa este poinformovat, nerada by som bola, keby mam narobit nejake neprijemnosti alebo problemy...ale mne to bolo takto vysvetlene...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre