V ktorom centre reprodukcie sú najvľúdnejší?

gerdusha
30. okt 2009

Ahojte dievcata, mam sa rozhodnut, do ktoreho CARu pojdem a vidim, ze to je dost tazke rozhodnutie.
Chcela by som Vas poprosit, ci by ste mohli sem napisat, ktore CAR je najvludnejsie, kde Vas neberu ako kus ale ako zive stvorenie.
Som Zahoracka, rozmyslam o Bratislave, pripadne Piestanoch, neviem, ci je nieco v Trnave alebo Malackach. Pocula som same chvaly na Reprofit v Brne, ale to by bola az posledna alternative kvoli samoplateniu.

Any help?

Srdecne dakujem.

adulik76
30. okt 2009

ahoj, moc skúseností s CAR nemám, lebo chodím len do toho jedného, do Ferticentu. Rozhodla som sa tak po tom, čo som si naštudovala rôzne infošky kočiek tu na koníkovi. Takže môžem ti len povedať, že vo Ferticente som maximálne spokojná, jednak je to ich prístupom a jednak to cenovo tiež nie je najhoršie. Ale konečné rozhodnutie bude aj tak na tebe. Držím palce, nech si so svojím výberom spokojná. 🙂

gerdusha
autor
30. okt 2009

ahoj adulik, si velmi zlata, dakujem za nazor! a aj tebe zelam vsetko dobre!

mirm
30. okt 2009

ahojte baby,
gerdusha neviem aku poistovnu mas, ale vo Ferticente apollo budu mat od noveho roka.
Osobne ja mam take skusenosti: Gyn fiv - objednavala som sa tam na jar a termin mi dali az o mesiac, s kamaratkou som sa rozpravala kt. tam chodila a povedala ze vobec to nie je osobne a si pre nich cislo.
vo Ferticente bol moj manzel na spermiograme a ja som bola pre vysledky a mozem suhlasit s adulikom ze su tam fak zlaty. prostredie a lekar.
no a iscar pre nas bolo jedine vychodisko, kedze ja som si mohla len vybrat z gyn fivu a iscaru. ale mozem povedat ze som spokojna

gerdusha
autor
30. okt 2009

ahoj mirm, velmi pekne dakujem aj tebe! vsetko dobre

zdenin
24. máj 2010

ja chodím dogyn fivu na záhradníckej Ba je to tam fajn

martineluska
24. máj 2010

ja odporučam ferticent som tam spokojná maximálne super prístup. a neodporučam gin fiv maraton jak o život číslo jak krava a pristup otras to je moja skusenost.. Brno tiež zvažujeme ak bude toto 3 ifko neuspešné 🙂

callex
25. máj 2010

Car v Piestanoch..vola sa Dr.Alexander

gerdusha
autor
25. máj 2010

jeeej, uz som aj zabudla na tuto temu...a uz ju mam davno vyriesenu...myslim tu dilemu 🙂...

janemari
4. jún 2010

Ja odporucam Iscare v Martine,perfektny doktor a personal nemaju chybu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre