Vaše skúsenosti s Gyn Fiv Nitra

ruzicka603
27. apr 2017

Ahojte,skoro rok sa snazime o babo a v auguste mame navstivit GYN FIV centrum v Nitre.Chcem sa spytat ci mate niektora skusenosti s tym centrom a ake vysetrenie nas cakaju?Vysetrenia su hradene poistovnou alebo to mame platit my?Dakujem za odpovede.

sisa217
27. apr 2017

@ruzicka603 ahoj,my vdaka gyb giv v nitre cakame v auguste nase prve babo 😉 co ta caka?hmm to je individualne podla toho aky mate problem ale muza caka spermiogram a teba odoberanie krvi na hormonalny profil,vysetrenie odspodu,odsledovanie ovulacie a folikulov,ak bude potrebne tak prefuky - HyFoSy - na zistenie priechodnosti vajecnikov...za jednotlive vysetrenia sa plati,cennik maju na stranke..

ruzicka603
autor
28. apr 2017

@sisa217 Ahoj gratulujem k babetku.Ak to nie je tajne,to sa vam podarilo mimomaternicovym oplodnenim?Tento mesiac som bola na rocnej preventivke a brali mi na ten hormonalny profil.Tie vysetrenia co sa robi zene je to bolestive?

catherinah
28. apr 2017

Skus pozriet ostatne temy o Gin- Fiv, tam je toho vela.

sisa217
28. apr 2017

@ruzicka603 podarilo sa to pomocou iui co je inseminacia...pri tomto procese je odsledovana tvoja ovulacia..v jej case tvoj partner odovzda svoj material z toreho sa nasledne vyberu len tie najlepsie spermie a tebe ich zavedu pipetkou priamo do maternice..bolestivy tento proces nie je..tym ze spermie sa zavadzaju priamo do maternice sa skracuje ich cesta o polovicu k vajicku oproti tomu aku ju maju dlhu pri sexe...a co sa tyka bolesti pri vysetreniach bolest nieje,mna osobne trosku bolelo podbrusko po HyFoSy ale nebolo to nic strasne...

janulka_1
15. jún 2017

Baby kolko dni ste brali luveris a cetrotide? Zatial si picham len gonal a to uz 8 dni. Vcera mali vajka 7-8mm, jedno 12mm a sliznica 7mm. Zajtra idem na dalsiu kontrolu.

katarina372
25. okt 2017

zienky otehotnela niektora hned po prvom ivf?

maj2019
29. sep 2018

@katarina372 my sme otehotneli na prvy krat

butterfly333
29. sep 2018

Ahojte idete niektorá z gyn five v Nitre na budúci mesiac na IUI?

petra26111
25. mar 2019

Ahojte dievčata aj my sa chystame v piatok na prvu konzultaciu v nr. Ja som v poriadku manžel ma spolalene a ma jeden semennik kedze mu nasli nador na semenniku museli ho vybrať chcem sa spýtať ako prebieha prva konzultacia dakujem 🙂

sisa217
25. mar 2019

@petra26111 peti neboj vsetko bude ok 😉 najprv vam vysvetlia ako funguje zenske telo pocas cyklu,vysetria ta odspodu a odporucam si tam spravit rovno aj spermiogram..podla toho vas budu riesit dalej,nam sa vydarila druha inseminacia,drzim palce 😘

petra26111
29. mar 2019

@sisa217 ďakujem boli sme dnes tam mna pozrel manzelovi spravili spermiogram ja mam ist na krv a objednat sa na hyfosy dal my k tomu cipok antibiotikum a diazepan ze tam uzit hodinu pred hyfosy tak uvidime co bude dalej 🙂

sisa217
29. mar 2019

@petra26111 taky isty postup ako u nas,aj ja som bola na hyfosy...drzim palce

uherova76
1. feb 2020

Ahojte baby mala niektorá s vás darcovské spermie a ak áno tak jaký je priebeh dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli