Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

palculienkkka
1. júl 2008

tfuj tfuj tfuj.. veľa šťastia.. koľko ti vkladali ?? ja idem 3.7. na ketKO

culinka2
1. júl 2008

dik......vkladali mi dva kusky....,aj ja Ti drzim palce!!!!!

dasa24
1. júl 2008

holky, tak držím palce, ti co mají KET za sebou, nebo už maji mimíska uvnitř.
Kuspitko a jak jsi na tom ty?

Tak holky, tak já koukám jsem z Vás jako poslední na KET 😀 v srpnu

ella1111
1. júl 2008

ja mam 4.7 ket.beriete aj nejake lieky pretym?mne dali estrogeny a od vcera utrogestan na vkladanie.

kukulik30
1. júl 2008

ella ahoj,ja som pred 1. a 2. Ket nebrala ziadne vitaminy, ale teraz beriem Femigard a 3. Ket ma caka v juli 😉 tiez som brala estrogeny / Estrimax/ a utrogestan 🙂

dasa24
1. júl 2008

mě nebudou dávat předtím nic, potom nevím, ale asi určitě potom utrogestan 😀

culinka2
1. júl 2008

ja mam tiez iba utrogestan...potom beriem prednison a vitaminky GS mamavit

kuspitka
1. júl 2008

Ahojte.uz som tu.zajtra mam termin uz centre idem na testy a zajtra mi povedia kedy bude ket.uz sa neviem dockat

petradubai
1. júl 2008

Ahoj holky, vítám nové tváře 🙂
Začínáme se tu pěkně scházet.
Tak já jsem byla na ko u dr. Sliznice je prý skoro 8mm,ale na KET půjdu až příští úterý. Prý se má dělat tak ten 17-18 den (stejně jako při ivf) a já jsem dnes teprve 11CD. Takže prý necháme sliznici hezky uzrávat. 😀
Jinak já beru estrahexalové náplasty(estrogen), od soboty pak utrogestan. Taky prednison a anopyrin. Taky mám brát každý druhý den kys.listovou. Po tom zamlklém těhotenství mi dělali imunologii a pak ještě na srážlivost krve. Imunologie ok,ale mám cosi,co má prý každý 3tí člověk,co může způsobovat srážlivost krve.
Asi taky začnu brát ten mamavit, ikdyž si myslím,že když se jí dost ovoce a zeleniny,tak není třeba.Já pojídá denně pangamim.

kuspitka
1. júl 2008

Ahoj.tak to je super.ja sa zajtra dozviem kedy pojdem na ket mozno pondelok alebo utorok

dasa24
1. júl 2008

dobrý večer holky 😀 ,

holky to Vám všem držím pěstičky, at se KET povede 😉 😉 🙂
To máte všichni tak ten 17-18 den KET ?
Já jsem měla po IVF ET asi tak 15den.
Peta a ty bereš něco na tu srážlivost? No já si myslím, že kdyby každého pořádně prozkoumali tak určitě se skoro u každého něco najde 😉 Tak to bude určitě v pohodě 😉
Já beru kyselinu listovou každý den, teda tu na předpis, tak je prý lepší než kupovaná a beru jí každý den.
Jinak žádné vitamíny neberu, ani nesmím to co obsahuje jod, mam zvýšené protilátky štítné žlázy ( jak mi bylo řečeno u doktora-endokrinol. tak to má spoustu lidí, jen o tom neví 😕 ale žádné prášky neberu.

petradubai
1. júl 2008

Dáši, já měla KET 17 den,ale to proto,že byla prodloužená pětidenní kultivace. Na tu srážlivost...no beru anopyrin a ten ředí krev. Pak mi ještě při KETu vezmou krev.Ani nevím na co zase.Ale máš pravdu,že skoro každý něco má,na co by se normálně vůbec nepřišlo a jen speciální testy to odhalí.

dasa24
1. júl 2008

No já moc o srážlivosti(tablety...)...nic nevím ale to bude určitě v pohodě, povedlo se pořád tak se taky povede 🙂 😉
Aha tak takhle je to s KETem a kultivaci 😉 🙂
Když jsem mluvila s jedním ředitelem-doktorem z kliniky IVF.. tak mi říkal, že když se chytlo napoprvé tak se zase povede, teda doufám 🙂
Mě kartářka předpověděla tenkrát před 5lety, 1 potrat a 2 děti, tak doufám že to tak bude, ta hrůza je doufám za mnou.

Peťo přeju ti krásný zbytek noci 🙂 a hezkou dobrou noc, jdu hajat 😠 😀

beke
2. júl 2008

palculienkkka, držím ti palce na zajtra 🙂

kuspitka
2. júl 2008

palculienka budem drzat palce.ja mam ket 8.7

palculienkkka
2. júl 2008

ĎAKUJEM VÁM za podporu beke, kuspitka .. 🙂

kuspitka
2. júl 2008

palculienka a ako si dopadla?

petradubai
2. júl 2008

Ahoj holky, koukám,že je tady dnes klid.
Kuspitko,tak máme Ket na stejný den. 🙂 Už odpočítáváš dny? Od kdy budeš brát utrogestan? Mně řekl dr od soboty. teď jsem začala s prednisonem a anopyrinem.

Co ostatní,jak se máte?

kuspitka
3. júl 2008

Ahoj,
ja beriem od dnes tak mam aj napisane v papieroch.uz sa tesim neviem sa dockat kedy uz budem po kete.tesim sa ako male dieta.

culinka2
3. júl 2008

ahoj holky!

inak, s tym terminom na kET, u kazdeho je to inak, zavisi si to od velkosti sliznice, ja som taky specificky pripad, ze mne sliznica dorasta az neskor, takze ja som mala KET na 27 DC! a bol v mojom prirodzenom cykle bez akejkolvek stimulacie...tak uvidime..... 😉

kuspitka
3. júl 2008

culinka a ty kedy ides na krv?

culinka2
3. júl 2008

na krv idem 14.7..ale urcite budem testovat skor.... 😉

kuspitka
3. júl 2008

tak ako vsetci.aj ja chcem len kvoli tomu ze budeme mat oslavu aby som vedeôla

ella1111
3. júl 2008

ja mam ket zajtra a aj s manzelom sa nemozme dockat 🙂

kuspitka
3. júl 2008

tak to ti verim velmi

ella1111
3. júl 2008

tie co si davate utrogestan vyteka z vas?ja mam dojem ze so mna vobec netecie.

kuspitka
3. júl 2008

ahoj.ano ja si davam obcas vyteka aobcas nie.

ella1111
3. júl 2008

a este jedna otazocka.to su take gulocky ktore si neviem ani za nic vlozit prstom,musim pouzivat aplikator.nebude to neskor problem keby som bola tehulka?

kuspitka
3. júl 2008

ano su to take gulocky.neviem ci to bude problem ja si ich dam s rukov.

petradubai
3. júl 2008

Ahoj holky.
Culinko, já jsem už toho 11CD měla sliznici 8mm,takže bych na KET klidně mohla už teď,ale prostě v mém CARu to asi dělají tak,že to den CD má odpovídat tomu,jako by bylo ivf...tak mi to řekl dr.

Elo, na zítra držím pěsti,ať vše proběhne v pořádku a malí bobášci-nebo bobášek se hned můžou začit uhnizďovat.
K utrogestanu-myslím si,že pokud ho zavedeš dost hluboko,tak ani nevytéká.U mě to tak bylo.Někdy něco vyteklo a jindy nic.A ikdyž otěhotníš,tak to není problém zavádět. Já jsem to tak dělala bez problému. V těhu je děložní čípek výš a tak zavedení jde dobře.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre