Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
24. nov 2008

Zdendi ahojda,
já beru Etrofem 2x1 a beru ho i po KETu. Ale nevím co řekli tobě, ale mně nařídili ho brát neustále.
Držím palec ať se KET povede 😉

leny2
24. nov 2008

Arti,gratuluju 🙂 🙂 🙂

nunca
24. nov 2008

Zdeni, určitě musíš brát Estrofem dále, jen ho nevysazuj a vlastně nic, co Ti napsali, poněvadž ty léky se mají brát až do 12. týdne těhu 😉 , aspon tak to řekli mně v caru, brala jsem obdobné léky- Estrimax (oba jsou na stejné bázi- obsahují estrogeny). Držím pěstičky!!!!!!!!!!! 😉

zdendad
24. nov 2008

Ďakujem ti za odpoveď spadol mi kameň zo srdca, už som sa nalakala že som to celé pokazila.Držím palce aj aj tebe, nech sme všetky úspešné.

nunca
24. nov 2008

Tak Artí Ti už zcela fundovaně a skvěle odpověděla 😝 😉

artep26
24. nov 2008

Leny díky 😉
Nun no byla jsem o fous rychlejší 🙂 🙂 🙂

artep26
24. nov 2008

Leny jak je??
Četla jsem na Arletě že tě bolí bříško a dostala jsi nové léky.
Od kdy tě břicho bolí?? Mě totiž bolí taky, tak polehávám to mě pak bolí míň.

lubkaeck
24. nov 2008

Ahojte 😉
Tiez sa nam na IVF nezadarilo, ale kedze som mala vela vajicok a este mam aj 11 mrazacikov, tak ideme na KET. Malo by to byt este tento rok. Chcela by som vediet, co sa robi pocas pripravy na KET?

artep26
24. nov 2008

Ahoj Lub,
já měla KET v přirozeném cyklu, tzn. 11 DC jsem šla na UTZ, změřili mi sliznici, naplánovali KET.
Jelikož jsem měla anovulační cyklus, nepíchali mi ani Pregnyl. Jen jsem brala Estrofem aby mi hezky rostla sliznice, teď beru ještě 1/2 Prednisonu.
Při 1. KETu jsem nebrala nic, 5 dní před KETem mi píchli Pregnylovku a pak se šlo na věc.
Den před KETem voláš do laborky, v kolik bude KET. Pak se tam jen přijede, zavedou ti 1-2 embrya a 2 hodiny se leží. Ještě mi píchli Agolutin, ale ten nepíchají všude. No a pak už se jede domů. 🙂
Přejeme hodně zdaru a dej vědět jak jsi dopadla 😉 😉 😉

lucen
24. nov 2008

Lub vítám tě u nás v CARU KET probíhá tak že 22 dní před KET jsem začala brala 1x denně listovku a prednison pak jsem měla ještě MC pak mi k tomu přibyla divina v rostoucích dávkách na sliznici a pak pregnyl 5000 a tyden před transferem jsem začala píchat agolutin pak den před KET mě volaly jak to vypadá s mrazáčkama a řekly v kolik máme dojed na KET po KETu jsem tam pul hodky ležela a jela domu po transferu furt píchám agolutin beru prednison a listovku 1x denně a tu divinu taky 1xdenně
moc ti přeji aby na testíku jsi pak měla krásné //

lubkaeck
24. nov 2008

Artep a Lucen - dakujem velmi pekne 😉
2.12. idem na kontrolu k doktorke, a 15.12. by som mala dostat mrchu. Vraj sa dohodneme, ze co budeme robit dalej, ale vraj ma chce vidiet od prveho dna cyklu, tak som velmi zvedava 🙂
4.11. som mala ET, ale nebol uspesny, tak dufam, ze mrazaciky uz budu lepsie, aj ked nam pekne prezili aj PK 😉
V kazdom pripade Vam dam vediet ako som dopadla 😉 Zelam Vam vela zdaru 😉

nelynka
24. nov 2008

ahojte babule,tak som konecne domka cely den sme makali na domceku a este ma len caka prace do nedele, xi 😀
v piatok stahujeme tak sa uz vytesujeem 😀 😀 😀 😀

artep26
25. nov 2008

Lub tak ať se KETík podaří 😉
Nel ahojda, to se ti nedivím, že se už těšíš.
My bydleli 3 roky u tchýně než jsme se mohli nastěhovat do svého, a já se tak těšila, že jsme neměli ani vše hotové 😀 😀 😀
Ale nelituji toho, ještě tu máme spoustu nedodělávek, ale nevadí. Jsme ve svém a to nic nenahradí. 😀
Nebylo nám u tchýně zle, ale víš jak. Měly jsme spolu dohromady kuchyň .. a to nedělá dobrotu 😀 😀

mmonna
25. nov 2008

Dobre ranko.....

leny,co je s Tebou?

artep26
25. nov 2008

MM ahoj, viď?? Se tu holka moc neohřeje ☹ ☹ ☹

mmonna
25. nov 2008

Ahojky Arti...veru nie..normalne mam o nu strach,no ked si napisala,ze je na inej teme,tak aspon ze zije......

artep26
25. nov 2008

jo jo zahlídla jsem jí na Arletě, jdu se juknout jestli tam bývá 😉

artep26
25. nov 2008

Napsala holkám z Arlety tohle, tak snad bude v pořádku 😉 Leny držíme pěstičky ať je vše v pořádku kočko

Leny:
Všechny vás zdravím,
omlouvám se, že píšu až teď, ale jak jsem se vrátila od doktora, tak jsem hned zalehla, tak na ultrazvuku byly vidět dva váčky, ale jeden je hodně nízko v děložním hrdle a prokrvená sliznice, nebo jak bych to napsala, tak mi předepsal prášky proti krvácení a místo crinone gel mám utrogestan a polykat, tak jsem jak omámená. Vzali mi krev na HCG, teď jsem volala na výsledky, tak je to 7800, tak to roste, tak snad špinění ustane a bude vše dobrý. Břicho už mě bolí míň, tak ležím a ležím. Tak na vás zase zítra mrknu.

Moc děkuji všem za podporu

chiwule
25. nov 2008

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem tak vpadám, ale mám pár otázek ohledně KETu:

My máme z prvního IVF zamražených 7 mimísků, naštěstí se nám povedlo a narodila se nám holčička. Chtěli bychom ještě jedno dítko (nejméně 😅 ). Máme ale taky platit zamražení na další rok a tak bych potřebovala vědět pár věcí...
by mě zajímalo, jaká je úspěšnost - pravděpodobnost KETu? Máte některá zkušenost s rozmražením embryí po 2letech? Kolik jich zavádějí, když by třeba přežili rozmražení 3, tak to zavedou všechny? A souvisí to nějak s věkem? Za 2 roky už by mi bylo 36, pokud by se povedlo tak bych rodila v 37letech... a dělá se KET vždy v přirozeném cyklu, nebo se tělo nějak stimuluje například jako na IUI?

budu moc ráda, pokud mi některá napíšete, klidně do IP... díky moc předem!

lucen
25. nov 2008

Ahojky Holky všechny vás zdravím
Artep gratuluji k UTZ a hlavně odpočívej a nic netahej uvidíš bude to dobré.Hcg máš krásně vysoké 🙂 🙂
Nel jak se vede tobě?

dusice
25. nov 2008

Ahojky!
Lucen,prosím tě, nepopletla jsi to trochu s Artep 😉 ? To co píše o UTZ a HCG, tak pouze cituje co napsala Leny. Artep si bude muset na svůj den ještě chvilku počkat 🙂
Chiwule, nevím, jestli ti tady na této diskusi dokáže někdo poradit. Všechny co sem ted´píšeme se snažíme o první mímo pomocí IVF(KET). Zkus založit novou diskusi. Uvidíš, určitě se ti někdo ozve.

lucen
25. nov 2008

Dusic jj popletla chtěla jsem to opravit ale to už nejde já si říkala že by to bylo nějak brzy moc moc se omlouvám snad se to nikoho nedotlko prominte ☹

artep26
25. nov 2008

Holky ahojda,
nezlobím se proč bych měla 😉
Tak si jdu vzít Utrošek a jdu dadynkat
😀 😀 😀
to si zase dáchnu jak se znám 😉
Chiw přesně jak píše Dus, promiň ale poradit nedokážeme.
Ale KETy úspěšné jsou, to tedy jo 😀 😀 😀

dusice
25. nov 2008

To si myslím, že né 😀 😅 Co ty, budeš testovat v ten pátek? Já mám čím dál větší pokušení 😠 . Přemýšlím, že bych to zkusila už zítra (teda pokud mužíček doveze testíky).

dusice
25. nov 2008

Odpovídám Lucen, né na ty KETÍKY. Ty úspečné jsou 😀 😀 😀

artep26
25. nov 2008

Dus já testovala včera a dneska jsem nabádala manžu, aby se mi stavit pro další tt.
Ale má prý hodně na spěch, tak to nestihne. A já se chtěla ujistit že je vše v pořádku.
No ale mohla bych poprosit kamarádku, aby se mi stavila v lékárně.
Na vesnici je to trošku s tímhle problém, hlavně když máme jen 1 auto, které manža potřebuje 😠
Dus tak to zkus?? A jak se cítíš?? Těhu?? 😀 😀

dusice
25. nov 2008

Já vůbec nevím. Příznaky nemám asi žádné. Spíš to všechno způsobuje utrouš. Ale už chci vědět na čem jsem - nechci si už dělat plané naděje.

artep26
25. nov 2008

Dus a ty jsi měla KET kdy?? Stejně jako já a Nel??

dusice
25. nov 2008

O den déle, ale embryjka jsem měla starší (po delší kultivaci).

artep26
25. nov 2008

No tak na co čekáš??
Já testila už 10. den a to jsem měla 4buněčné a byly nádherné // 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre