Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
25. nov 2008

Hezký večer holky, jdu taky do sprchy a dadat 🙂 🙂 🙂
Pa pa 😉

dusice
25. nov 2008

Artep, vydržela jsi už tolik jehel, tak tahle tě přeci už nerozhází 😀 Vždyt´tahle jehla je za ,,odměnu,, 😀 😀 !!
Nun, koukej se zapsat- všichni potřebujeme vzájemnou podporu.
Manža testy dovezl. V lékárně si užil své- lékárník mu vysvětloval, jak se test používá (koupil totiž ty, na které se přímo čůrá) a za ním stálo dalších pět lidí. Jestli seberu odvahu, tak zítra testnu. Držte mi pěsti.

sanuska
25. nov 2008

Č au holky tak se zase k vám hlásím do klubu. ET mi zrušili kvůli HSS, tak čekám na mrchu a snad v prosinci KET. Doufám, že nebudu sama na prosincový KETík 😅

A mizím, protože tady už jako nejsem tak pa zítra 😀 😔

dasa24
26. nov 2008

ahoj holky,

Artep tak to budu držet pěstičky na zítřejší krev 😵 😵

Leny to je mi líto, že musíš hajat všechno bude dobrý 😉 😵 😵 😵
Kdy jdeš na kontrolu? 🙂

Holky jsem po UTZ a nemáme srdíčko ☹ , 8.12. mám kontrolní UTZ jinak revize.
Je mi z toho nanic, DR. mi řekl at s tím moc nepočítám ☹ ☹
Nervy mi jedou na plný obrátky.

Držím moc pěstičky kdo bude testovat

orsulka
26. nov 2008

ahoj Dasi....tak to vobec nie su pekne veci, čo pise......je mi to luto... ☹ ☹ ☹ kolky tt ?????? ak sa možem opytať???????? aj ťažko radiť, ako taketo veci predychať a nemať nervy... možno poriadne sa vyplakať....

orsulka
26. nov 2008

dasi...ale na 100 % to budes vedieť až toho 8.12.....vssak?????

ifika
26. nov 2008

Ahojte, uz dlhsie Vas citam a konecne by som sa k Vam chcela pridat. S priatelom sa snazime asi 4 roky, v roku 2007 sme sa rozhodli pre IVF, kedze mame problemy so spermiami, ja by som mala byt OK.
Nase snazenie: 1. IVF, odobrali mi 14 vajicok z coho sa oplodnilo 9.
1. ET vlozene 1emb., tt.neg., 1.KET vloz.1emb.,1 sa nerozmrazilo, tt. neg., 2. KET vloz. 2 emb., tt.neg,
3. KET 14.11 vloz.2 emb.,tt. 28.11.08, ostali mi 2 embrya.
Vsetkym tehu gratulujem!!!!!

mmonna
26. nov 2008

Dasi......to co Ti povedal?urcite to bude ok......neboj......drzim moc palce,ale do 8je dost daleko....no vlastne ja idem tiez az 9teho..

nelynka
26. nov 2008

ahojte babulky moje..

dusice, preco este netestujes? urcte tam budu // , som o tom presvedcena 😀

dasi, to mi je luto, naozaj ma to mrzi..mozno sa to este rozbehne, nadej umiera posledna 😔

ahoj ifka, tak ty si na tom tak ako my s arti a dusice, neskusala si test??

artep26
26. nov 2008

Jéééééééé ☹ ☹ ☹ ☹ Dáší to mi ani neříkej 😔 😔 😔
To je mi líto, ale uvidíš ... třeba se to pohne k lepšímu.
Toje tak nespravedlivý 😠 😠 😠
Zdarec Sanus 😀 😀 😀 tak se taky dopracováváš k dalším tématům viď?? Tak hlavně abychom se přesunuly konečně do těch těhu témat, viď?? 🙂 🙂
Ahoj Orsul 😉 taky tě čeká KETík??

mmonna
26. nov 2008

Leny,drz sa...mne je od zaludka tazko..nejak jest mi nechuti,a ked prijdem z prace domov,tak len lezim.....prve 3mesiace su tazke.....ved vies.......tak sa opatruj,a aj babatka...

artep26
26. nov 2008

Teda tady to dneska jede 😀 😀
Ifko tak držím palec a hurá do testíku, ne??
A kdepak máme Dus ... jestlipak už testíkovala 😀 😀 😀 Co?? Kdepak jsou dobré zprávičky??
MM ahojda 😉
Nely ahojda, dneska jdeš na krev??

nelynka
26. nov 2008

ahoj arty 😀
nie nejdem, rohodla som sa ze pojdem az v piatok, nespinim uz druhy den tak to moze byt aj dobre znamenie..vcera som si bola predpisat Utros tak sa sestricka tak divne sklebila, dala mi trosku optimizmu, tak sa necham prekvapit, zazraky sa deju, je toho prikladom nas domcek a verim ze mi Jezisko tento rok prinesie pekny darcek, respektive mojmu manzelovi 😀 😀

artep26
26. nov 2008

Jé Nel to by bylo supeeeeeer, viď?? Tak držím pěstičky dál 😀 😀 😀

nelynka
26. nov 2008

dakujem arti, uvidime v piatok, sa kus aj bojim, ale mazelik ze pojde somnou 😀
a potom cely dens tahujeme, tak dufam, ze nezabudnem poobede volat za vysledky 😀

artep26
26. nov 2008

Nel to asi nezapomeneš, si myslím 😀 😀 😀
No ale já jsem zapomněla jendou volat do laborky, kolik vajuch se dooplodnilo 😅 😅 😅
Ségra se mi smála, že jsem hrozná macecha se takhle vybodnout na dětičky 😀 😀 😀 No jsem zapomněla, no ...
Jé Nel tak stěhovačka... to se už nemůžeš dočkat, viď??
My když se stěhovali, tak jsme tu blbli do 5 do rána, abychom to tu trošku zvelebili 😀 😀 😀

renata0028
26. nov 2008

Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla. Nesu Vám dobrou zprávu. Z 1IVF+ICSI a z posledních 2 embryek se nám to povedlo. Už jsem byla včera na prvním UZ a budeme mít nejspíš dvojčátka, pokud se udrží do 12. týdne.
Držím Vám všem moc pěstičky, aby takovéhle štěstí potkalo každou z Vás.
Taky jsem tomu moc nevěřila a hle povedlo 😀 😀 😀
Jsem sice doma na kontrolce - jako rizikové těhotenství a není mi dobře (zvracím atd.) + doporučený klidový režim. Ale stojí to za to. 🙂 🙂 🙂

artep26
26. nov 2008

Renat sice tě neznám, ale veliká gratulace
takovéhle zprávičky tu máme rády, že jo holky??
tak hezky odpočívat kočko a drzíme palce na ta dvojčátka 😉

artep26
26. nov 2008

Holky jdu na Utroše .-)
Dus doufám že až se tu objevím, budou nahlášeny // 😀 😀 😀

nelynka
26. nov 2008

arty ja len chcem nech sa prestahuju tie velke veci a tie male uz odnesieme aj autom 😀
zvelebovat mame cas, ked bude setko hotove, aj tak sa tam este naupratujem k smrti 🙂

renat gratulujem k babetkam, moj manzel strasne tuzi po dvojcatkach 😀 😀
mame radi take spravy veru 🙂

ifika
26. nov 2008

Testovala som 10.den po KET a test bol neg., takze uz sa pomaly zmierujem s tym ze zase s toho nic nebude ☹

nunca
26. nov 2008

Ahojky, tedy tady to jede takhle po ránu 😀 .
Nely, vidíš, já Ti říkala, že to ještě nemáš vzdávat, mě třeba Hcg v těhu rostlo taky pomalu a těhu bylo naprosto v pořádku 😉 😉 . Doktoři taky moc nemají rádi, když tak brzy testujeme, aspon co mi říkal ten můj, že se potom zbytečně stresujeme 😉 .
Renatko, tak to je krása, gratuluju, hlavně se moc opatruj, atˇ mimísi krásně rostou 😵 😵 .
Takže tedˇ se můžeme těšit na zprávičky z testíků Dus a Ifiky, tak holky se holky pochlubte 😝 .
Daši, to je vážně hrozné 😔 , drž se holka, třeba Tě výsledek opravdu překvapí, přece výsledek budeš vědět až 8.12., takže doktoři si nejsou tak jisti, jinak by Tě přece takto nenechávali dlouho, budu moc držet pěstičky, atˇ to opravdu dobře dopadne a mimísek povyroste 😉 😉

nunca
26. nov 2008

Nely, né, aby jsi něco těžkého tahala, možná přece jsi těhu, aby jsi si neublížila, raději jen přihlížej a komanduj 😀

nunca
26. nov 2008

Ifiko, drž se, ještě nemusí vše ztraceno, Hcg ještě nemusí být dostatečně vysoké na TT z moči, ještě vyčkávej a třeba budeš mile překvapena 😉 😉 , každá jsme jiná a tak i ti naši embroušci 😉 .

orsulka
26. nov 2008

no...tak mna momentalne necaka KET.....pripravujem sa na 4 IVF........mala som už 2X KET...nesupesne oba pokusy.....a tak uvidim, ako dopadne dalsia stimulka a ci ostane niečo aj na mrazenie...pri poslednom IVF mi neostalo.....ale ako to tu čitam, už aj dlhšie...za posledne obdobie sa to tu po KET vcelku rozrasta....a tak mi to dodáva enegiu .-)

chiwule
26. nov 2008

nunca, díky moc za vysvětlení, zakládat diskuzi ani nebude třeba 🙂 😉 to podstatné jsi mi řekla a za rok uvidíme, třeba se tu potkáme 😎 držím vám holky všem pěsti pro štěstí ať se zadaří!

nunca
26. nov 2008

Chiwule, nemáš vůbec za co, když můžu a vím, tak poradím, stejně ty nejdůležitější informace se dozvíš u svého doktora 😉 , měj se a třeba se opravdu tady potkáme příští rok 😉 , Tobě taky hodně štěstí a gratuluju k miminku 😵 .

dusice
26. nov 2008

Ahoj holky!

Tak už jsem tady. Já jsem už testovala v pět hodin ráno- vzbudil mě manžel ráno, když jel do práce. No a pak jsem znovu vytuhla, šla si pro něco k snídani (hlavně pro něco na nervičky) a vyvenčit bafana, takže jsem se sem fakt dřív nedostala.
Bohužel to moje testování asi moc dobře nedopadlo. Mám tam sice //, ale ta druhá je strašně tenká a hlavně se objevila až po delší době cca 30min, což by už test neměl být platný 😢 . Moc si náděj nedělám, ale počkám ještě do víkendu. Když nedorazí mrcha, tak testnu ještě jednou. Nel, já taky nechci tenhle rok od Ježíška nic jiného než jen to mímo 🙂
Dáši, drž se, ještě to nemáš prohraný- zaleží i na tom, jaký má lékař ultrazvuk. Kdyby to bylo úplně špatný a neměla jsi naději, tak tě snad lékař nenechá čekat do toho 8.12..
Ifiko a Nel kdy budete zase testovat?

artep26
26. nov 2008

Dus tak uvidíš, zkus testnou znovu za 2 dny, někomu HCG roste hodně pomalu.
Já když jsem testovala a KET nedopadl, tak jsem test studovala i za 2 hodiny a prostě žádná 2. / tam nebyla.
Takže to nevzdávej a zkus testnout o něco déle.

nunca
26. nov 2008

Dus, dej na Artep, já to samé, po KET jsem dělala TT a byl bez druhé / i za 5 hod., takže jdi do toho ještě jednou až tak za ty dva dny 😉 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre