Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dusice
28. nov 2008

Leny, je mi to moc líto. Myslíš si, že přijdeš o obě. Třeba přijdeš jen o to jedno co máš níž.

leny2
28. nov 2008

Dusice, dneska už byly vidět oba dva váčky nízko dole vedle sebe a jen zakrvácená sliznice, to držely jen ty mega dávky hormonů. ☹

Jinak jsem vás ani nestihla dočíst, tak nevím, co se událo, tak jinak gratuluji k úspěchům. 🙂

dusice
28. nov 2008

Nevím,co ti na to napsat. Je to hodně smutné. Až se vybrečíš, tak určitě po nějaké době zase nabereš sílu na další boj.

leny2
28. nov 2008

Síly by byly, ale ty finance jsou horší.

dusice
28. nov 2008

Máš ještě mrazáčky nebo budeš muset jít znovu na IVF

leny2
28. nov 2008

Ještě máme dva mrazáčky, ale při rozmražování vždycky nějaké odpadly, takže když to dobře půjde, tak jedno nebo taky nic.

dusice
28. nov 2008

Z toho jsme měli taky strach. Je bohužel plno věcí které neovlivníme.

leny2
28. nov 2008

Já už jsem se s tím pomalu smiřovala celý týden, co jsem ležela, že to asi nebude dobrý, ale stejně mě to vzalo, to asi každou.

dusice
28. nov 2008

Kdysi jsem se hnala za tím, abych dodělala školu a chtěla jsem si vybudovat nějakou kariéru. Brala jsem to jako velký úspěch, ale ted už vím, že největší uspěch je, když člověku se narodí dítko a dokáže ho vychovávat.

leny2
28. nov 2008

Dusi, mě hodně drží nad vodou můj skoro 6 letý syn, aspoň že máme jeho, je to naše zlatíčko. Horší je když nemáte žádné mimčo, to pak ta psychika je ještě horší. 😔

dusice
28. nov 2008

Tak to jo. Já mám na rozmazlování zatím jen psa 🙂

leny2
28. nov 2008

Dusi a ty jsi na tom teď aktuálně jak? Nestihla jsem vůbec dočíst.

dusice
28. nov 2008

Jo to vůbec nevím. Mám pozitivní test, ale až po půl hodině a je dost slabá čárka. Minule jsem měla taky pozitivní test a pak došla MS. Jestli to ted nedopadne, tak budu muset jít znovu na ivf.
Jsem zvědavá jak ještě dneska dopadla Nun.

leny2
28. nov 2008

Ta nejistota je hrozná, to znám. 😠

dusice
28. nov 2008

Nejhorší na tom je, že čím dýl se snažíš, tím víc nad vším přemýšlíš a máš ze všeho strach? Leny, ty bydlíš někde poblíž Kostelce, že dojíždíš do Arlety (teda jestli se můžu zeptat)?

leny2
28. nov 2008

Jo, asi 20 km od Kostelce.

artep26
28. nov 2008

Ahoj holky,
omlouvám se že jsem tu nebyla odpolko jak jsem slíbila, ale jsem prostě KO.
Zase jsem nespala do rána, jak jsem spala, tak jsem si odpolko dáchla.
Nely tak přeji ať HCG krásně roste a je vše v pořádku 😉
Leny ... no co napsat, moc mě to mrzí. V kolikát jsi tt jestli se můžu zeptat??
Dus držím stále co mám aby to dopadlo dobře. 🙂

mmonna
29. nov 2008

Leny,nemam slov...proste len placem...ten nas optimizmus pri // a teraz toto.....do 3mesiaca nema ziadna vyhrane...a potom je to tiez stale na hrane.....je to hnusny zivot.....len dufam,ze tu budes,a neodides s tejto temy,si moja spolubojovnicka,a chcem vediet,co a ako to bude dalej....ked uz,tak pri druhom KET....na druhej strane radsej takto,ako v omnoho neskorsom mesiaci.....
Co sa mna tyka,tak zatial ok.....ale uz ani ja tomu neverim,lebo som troska tiez spinila predvcerom......

Kde je NUN?Snad ju nenechali v nemocke?Ale urcite by sa ohlasila....

Arti,a preco nespavas?Ja teraz ako babo...aj v robote by som spala a spala....este ze som to uz povedala,kolegyni,lebo neviem,co by si o mne myslela....som ako zbity pes....

nunca
29. nov 2008

Tak zlatíčka moje, moc vás tady zdravím po ránu 🙂 , včera jsem dorazila až v 19.hod. domů, síla co? Byla jsem tam poslední, přede mnou odcházelo plno těhulek, tak jsem tiše záviděla 😔 (v dobrém slova smyslu, přeju to každé z nás, protože vím, jaký boj musíme snášet). U doktora jsem seděla asi víc jak hodinu, evidentně mu nevadilo, že je tak pozdě a volala mu manželka, říkal, že takový zvláštní případ potřebuje trochu více času na probrání 😝 , mluvil se mnou na rovinu, zjistil a docela lichotivě se vyjádřil o mých znalostech o tom všem, že můžu klidně si navrhnout sama, co dál a on mi k tomu řekne stanovisko 😝 . Řekla jsem mu, že po těch našich problémech se nemůže ani divit, že je člověk takto informován 😒 , lepší být těhulka než vědět tolik věcí, normálně bych se přece o to nějak nestarala, asi jako každá z nás, ne?
Neví si se mnou asi taky moc rady, ještě jsem se dozvěděla, že krev z minulého týdne měla vysokou hladinu progesteronu (podotýkám bez léků) a srovnával to s nějakou krví od těhulky (ta měla stejnou hladinu, ale s léky), na netu jsem četla, že to bývá jen v těhu 😨 . Jsem zmatená jako "šiška", mám si ještě udělat TT tak za pět dní (vlastně jsem ho nedělala asi 10 dní žádný), sliznici mám rostlou, ale vidět nic není (žádná cysta, mimoděl. těhu). Dostala jsem dvojitou injekci Agolutinu (v příp. těhu nevadí) a ještě Agofolin (estrogeny)-taky neuškodí, leda se mi může rozjet ms 😉 . Tož tak se mnou.
Do budoucna ještě, že bychom mohli i vyzkoušet IUI se stimulací vaječníků nebo i nativní IVF cyklus (méně léků, podobá se přirozenému cyklu, vzniknou jen tak max. 3, 4 vajíčka a odsají se, jinak dále jako u IVF klasika).

Leny, strašně mě to mrzí, jak to dopadlo, tolik jsem věřila, že to mimísci zvládnou, je mi to moc líto ☹ !!!!!

nunca
29. nov 2008

Holky, haloooooooooooooooo, je tady někdo??????
Hodte sem nějaké info, co děláte a jak se máte nebo se zblázním, prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím???!!! 😉
Holky, je mi nějak zle od žaludku, kruciš, nevím z čeho zas ☹ . Asi si půjdu chvilku dáchnout, jsem nějaká unavená 😒 , tak zatím ahojky!

leny2
29. nov 2008

Ahoj holky,
tak zatím krvácím tak normálně, stále se bojím, že se to nějak rozjede, hlavně, aby to proběhlo v pořádku a nemusela jsem na revizi. Dneska už jsem zvládla i uvařit a poklidit, ale teď jsem vyřízená, budu si muset lehnout, jsem z těch mega dávek hormonů, co jsem do sebe cpala, uplně jak zfetovaná.

Mmonny, na KET bych prý mohla jít už v lednu, ale nevím, zda do toho půjdem. Možná tomu nechám volný průběh a dám si oddychový čas. Hlavně ať jsi ty v pořádku a miminka také.

Nunca, ty jsi teda záhada, tomu nerozumím.

mmonna
29. nov 2008

Leny,urcite je lepsie si dat pauzicku..a zabudnut na tuto hruzu......clovek sa takto nemoze tesit ani z tehotenstva,lebo stale musi byt v strehu,ci sa nieco nestane.....toz moj pripad.....

Nun,veru tak...si zahada sama o sebe.......a zas Ti nic ine neostava,ako cakat......

renulinda
29. nov 2008

Pridejte se, prosim, a podporte dobrou vec
http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/...

leny2
29. nov 2008

Mmonny, vůbec si to nevztahuj na sebe, uvidíš na ultrazvuku, že budeš mít všechno v pořádku, netrap se tím, ať si nepřivodíš nějaké komplikace. Příroda je mocná, asi to tak mělo být. Pořád si říkám, že je dobře, že se to stalo tak brzy, horší by to bylo v pozdějším stádiu, když už se to mělo stát. Tak držím palečky a budu na tebe myslet. 🙂

jmisa
29. nov 2008

AHoj všem.

Leny, teď jsem si všimla, co Tě potkalo, je mi to líto. Drž se. 😨

leny2
29. nov 2008

Míšo, dík, jak jsi na tom ty? všechno dobrý?

jmisa
29. nov 2008

Leny, jj, dobrý, jedno mimčo to zabalilo, ale druhý se drží, nešpiním, tak snad to bude OK. Už jsem u svého gyndaře, na kontrolu jdu v úterý.

leny2
29. nov 2008

Tak držím palce ať je vše v pořádku.

artep26
29. nov 2008

Ahoj holky,
Nun ty jsi teda případ, takový oříšek 😒
a řekl ti doktor, jak je možné že jsi měla tak vysoké hodnoty??
Leny brouku drž se, je to boj ale musíš jít dal.
MM úplně tě chápu, manža už mi říká, že budu chodit na MK jednou za týden
je mi moc holek co tu mají problémy líto, pak se mi o tom zdá a blbnu ☹
Nespím asi z nervů, na dnešek to bylo už dobrý, ale na pátek a čtvrtek jsem vůbec nemohla spát
lépe se mi spí přes den než v noci, asi se mi otočil rytmus dne 😀 😀 😀

nunca
30. nov 2008

Arti, neřekl proč ho mám vysoké, asi sám neví, poněvadž je to už dost dlouhá doba po vysazení Utroše 😕 . Jinak ho produkuje žluté tělísko po ovulaci (nevím, kdy k ní mohlo dojít????) a pokud žena neotěhotní, tak produkce klesá zánikem žlutého tělíska a dojde tak k ms, pokud dojde k otěhotnění, tak se žluté tělísko přemění na těhotenské a stále produkuje ve zvyšujícím se množství progesteron. Takto to funguje, jinak nevím proč u mě je to takto (pokud nejde o těhu, o čemž tedy dost pochybuju). Moc ráda už bych chtěla dostat ms, protože se zase ta veškerá příprava před dalším pokusem prodlužuje ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre