Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mmonna
1. dec 2008

Arti,HCG som mala 2492 na 14.den....

artep26
1. dec 2008

Tak to bylo pořádné čísílko 😀 😀
a v jakém stadiu ti embryjka zaváděli??

mmonna
1. dec 2008

Sice som si na vysledok pockala 4dni,ale naozaj stalo za to 🙂
zavadzali mi blastocysty....a dve......

artep26
1. dec 2008

To teda byla doba .. to bych se asi zbláznila nedočkavostí 🙂
Mně taky 2 ale to víš, viď?? A 4 buněčné 🙂

mmonna
1. dec 2008

Mne 200 bunecne,tak mi povedala sestricka v labaku....no hlavne,ze sa nam uchytili..ze?

nunca
1. dec 2008

Ahojík, asi nezáleží, v jakém stádiu jsou hlavní je kvalita a taky sliznice děložní, aspon tak mi to bylo řečeno, že to jsou dva hlavní aspekty, které rozhodují 😉 😉 .
Jinak ms dnes opět nic, ale zatím je to krátce po injekci, tak se třeba umoudří 😉 .

artep26
1. dec 2008

MM jo to je jasný, hlavně že se chytly 🙂 🙂 🙂
Nun tak ať je mrcha brzy u tebe 😉
Copak asi Nel 🙂 🙂 🙂

nunca
1. dec 2008

Arti, taky ji tu vyhlížím a čekám na zprávičku 🙂 .
Art, Mmony, tak se vám už blíží UZ, myslím, že u vás obou to docela vypadá na dvojičky 😵 , kdypak to máte??
Atˇmůžu netrpělivě vyhlížet 😝 .

artep26
1. dec 2008

Nun taky jsem napnutá, už by každou chvilku měla dát vědět 🙂
MM jde na UTZ 9. a já 11. tak doufáme, že to bude v pořádku.
No a kolik dětiček bude mně osobně je jedno, 1 nebo 2 - za obě varianty budu opravdu šťastná 😉

nunca
1. dec 2008

Arti, to je jasný (já bych asi taky byla ráda za to co je 😉 , hlavně hezky zdravoučké, není nic cennějšího 😉 ), ale Andulka by určitě byla ze dvou nadšená (stejně jako ta naše)????? 😅
Tedy, UZ vám vychází skoro na moje narozky a budou kulaté, bohužel už 30 🙄 .

dasa24
1. dec 2008

MMonna zítra mám UTZ u jiného gynek. do CAR mám jít 8.12.
Doufám že už zítra bude srdíčko, budu 6tt+3.

Nely tak co ?

Artep kdy ty jdeš na UTZ ?

artep26
1. dec 2008

Nun to jo, Anička se těší až to bude moci všude roztroubit.
Anička to prožívala se mnou. O tom, že jsem těhu jsem jí řekla po krvi, tak snad se nic nestane a nebudu jí muset vysvětlovat, proč už miminko nečekáme 😕
Jé Nun tak dopředu vše nej nej. No 30 není zas tak strašný, ne?? Mně bude příští rok 29, takže 30 mě čeká taky za chvíli 🙂

nunca
1. dec 2008

Dasi, to už by mělo být vidět 😉 a přeju, atˇje vše v pořádku 😉 😉 .

artep26
1. dec 2008

Ahoj Dáší, tak přeji ať už tluče jako zvon. 🙂 🙂 🙂
Já jdu 11.12. 😔 😔 😔 za dlooooooooooooouho 🙄 🙄 🙄

artep26
1. dec 2008

Já budu 11.12. přesně 6tt, tak bych taky ráda něco slyšela, tak uvidíme

nunca
1. dec 2008

Arti, díky, díky, ale 30 na krku, no nevím, strašný to je 😅 , jsem už prostě "stará baba" 😀 , šíleně ty roky letí, až to není vůbec hezký, vidím to na naší dcérce 😝 .

artep26
1. dec 2008

Nun ale prosím tě 😀 😀 😀
Jo jo ale na těch dětech to je vidět, to je pravda. Není to tak dlouho, kdy to byla malá žába, teď už je z ní skoro slečna 🙂 Někdy se v ní nevyznám - jednou je to ta moje malá holka, podruhé zase slečna se svými názory a náladami 😀 😀 😀 No jo no, puberta se blíží a blíží

nunca
1. dec 2008

Arti, úplně my čteš myšlenky, s naší je to také tak, někdy si říkám, že by ta puberta mohla přijít už tak brzy?? Čím jiným by to bylo 😀 ? Někdy dojde s naprosto dospěláckým vysvětlením a my hledíme nechápavě jako bl.... 😅 .

mmonna
1. dec 2008

Tak som hrozne zvedava Dasi,ako dopadnes zajtra..ale urcite super,tak nemaj strach.....tamto bolo fakt skoro....ja som dnesny den 6tt+1,a kedze si bola skor na KET-e,tak mi to prijde zvlastne....kedy si mala naposledy mrchu?ja 20.10.

Arti,tak to mas odvahu,ze si to povedala Andulke..moja Miňa o nicom nevie...ak bude vsetko ok,tak to bude pre nu darcek pod stromcek......keby to nevyslo,tak by bola hrozne sklamana,takto to vyuzijem,ze bude o jeden darcek naviac,ak to bude ok 🙂

Nun,isto je to pekne,ked prijdu domov dvojicky,ale len na chvilu,pokial to nase slecny nezacne obmedzovat,a budu musiet pomahat...kamaratky budu az na druhom mieste,a potom sa ich spytajme,ci su radi surodencom 🙂 ale snad to nebude take strasne...

nunca
1. dec 2008

Mmonny, to je jasné, růžové období na starosti to určitě není, ale zase říkám, zvládly to jiné, tak musí i ty další, co jsou v dvojím radostném očekávání 😉 😉 a určitě ty starší dítka někdy budou mrzuté, ale jistě by nakonec ty svoje sourozence nedaly za nic na světě 😉 😉 .

artep26
1. dec 2008

Nun je to asi tím, že ty dětičky dneska prostě mají daleko dřív svoje názory a chtějí se víc prosadit. 😉
MM no nechtěla jsem jí tak brzy říkat, ale ona bohužel věcděla o tom, že stimuluju a taky jsem jí párkrát musela vzít s sebou do CARu. No a 8-letému dítěti jsem prostě nedokázala vysvětlit, proč musím ležet. Takže jsem jí vše vysvětlila. Chtěla jsem jí to říct až bude srdíčko, ale prostě se nepovedlo. 😵

mmonna
1. dec 2008

Ved urcite,ze potom by nedali ani za milion..Nun,Ty si taka mudra 😉 na ustach sa mi urobila horucka,myslis,ze to nie je nebezpecne?kedysi som pocula,ze je to v case tehotenstva dost nebezpecne...

nunca
1. dec 2008

Mmonny, pokud jde o opar (původcem je herpes virus), který je vážně nebezpečný v těhotenství (nechci Tě strašit), radila bych, aby jsi si zašla k doktorce (nejspíše Tě pošle na kožní), jistota je jistota, taky to může být něco jiného, ale to je těžko radit na dálku, bude lepší si skočit opravdu k doktorovi.

mmonna
1. dec 2008

Nun,diky......tak som pocula dobre....je to este len v pociatocnom stadiu,ale mazem s mastou na to urcenou ostosest.......je to prejav niecoho vnutorneho,lebo zacinam kychat,tak fakt neviem.....mozno skocim,ak sa mi to zacne zhorsovat......

dasa24
1. dec 2008

holky moc děkuju 😵

artep to uteče 😉 🙂 I když mě to taky přišlo nekonečně dlouhý 😠

Monna měla jsem PM 18.10. od dva dny dřív než ty 😀 ET byl 31.10. a ty?
Už jsi měla UTZ....?

artep26
1. dec 2008

Tak kdepak je ta naše Nelynka??
Mně bylo celé odpoledne špatně, snědla jsem hermelín (no v těhu by se prý neměl jíst jsem slyšela) a asi za 2 hoďky šel zase hezky ven. Takže můjmilovaný plesnivec má zákaz celé těhu, už bych si ho nedala ani za zlaté prase. 😠 😠 😠
Dáší já vím že uteče, jen mi to připadá za strašně dlouho.

nunca
1. dec 2008

Mmonny, opary se většinou tvoří, pokud je snížená imunita (pokud bereš Prednison, tak i ten to mohl způsobit, poněvadž ji hodně snižuje-pro něco dobrý a pro něco ne), ale raději to aspon řekni příště na gyndě doktorovi (on si Tě trochu pohlídá-hlavně tedy mimíska, pro něj je ten opar škodlivý). Určitě maž, ale taky se zeptej, aby ta mast se mohla užívat v těhu, některé léky jsou v těhu nevhodné. Myslím, že to bude dobré (pokud to ošetřuješ od začátku) 😉 , ale pokud by se to náhodou zhoršilo, tak určitě neváhej s tím doktorem, ano? Není to žádná sranda. Tak se opatruj, žádnou fyzickou nebo psychickou zátěž, atˇjsi tedˇpěkně v klidu (fyzická a psych. zátěž zhoršuje a přispívá ke vzniku oparu) 😉 .
Ta Nely nás tedy hezky napíná, babulka jedna 🙂 .

nunca
1. dec 2008

Arti, tedy plísnové sýry ve své poradně na správnou výživu moc nedoporučuju, spíše se jim vyhýbat (způsobují a živí vlastně plísně v těle- např. vagin. mykozy, mykozy na nohou, ve střevech atd.), takže v těhu nebrat už vůbec, to Ti schvaluji 😉 .

artep26
1. dec 2008

Nun děkuji za tipy, já už na ně ani nepomyslím, i při té představě že bych ho ucítila, bych asi zase vrhla.
A to je jinak miluji, ne že bych je jedla denně ale mám plísňové sýra ráda. 😉
Nely Nely Nely 🙂 🙂 🙂 tak kdepak jsi?? 😉

macous
1. dec 2008

Ahoj holky,
dočetla jsem jen poslední stránku, moc se omlouvám, že se tady teď moc neukážu, ale taky mi není dobře, od čtvrtka se trápím s virozou a do toho je mi pořád na zvracení, (dnes už jsem si to fakt jednou dala) 😠 🙄
Takže pokud se taky s něčím takovým potýkáte, tak přeji, aby to brzy polevilo a jestli jsem to dobře pochopila, tak Mmonnu, taky viroza trápí - tak se hezky vylež 😉
Nelynky jsem se nedočkala, tak snad se mi už udělá líp a zase juknu - Artíku pozdravuj prosím holky v IVFkách - díky moc 🙂
Jinak dnes jsme byli na utz a mimi je v pořádku má 1,26 a prý jsem 7+4 tt, za dalších 10 zase utz, tak se těším 🙂 už abych byla na konci kritického 13 tt 😵
tak pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre