• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. mája 2017 
ahojte , tak bola som dnes na krv a som tehu :slight_smile: neviem aku mam hodotu Hcg, ale tehu som to je iste ........
1. dec 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juruska - gratuluji :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: další těhulka :wink:
1. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mac jasný, holky pozdravovat budu :wink:
tak hlavně že je mrňous v pořádku, dej alespoň vždycky zprávičku, jestli je vše OK.
Pa pa pa a opatrujte se :slight_smile:
Jarus tak moc gratuluji, ať mimísek hezky roste ... nebo mimísci?? :grinning:
1. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....jarus,tak sa pridavam k gratulacii aj ja......a kolko si mala vlozenych??

Dasi,ja som mala KET 4.11.a na UTZ som este nebola.....ze je zvykom u nas v Care az po 3tyzdnoch od zistenia hcg/14.den KET/takze ja este vobec nic neviem,a Ty si si robila so sebou take starosti..a to ktohovie,ci vobec mne zistia uz srdiecko......

MACU,mam herpes....
2. dec 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM a ostatní dobré ránko :slight_smile:
Nely tak ty jsi se na nás úplně vybodla :confounded: Teda teda, počkej až se tu ukážeš :grinning: :grinning: :grinning:
Celý den jsme tě tu vyhlížely :grinning: :grinning: :grinning: Ne ne hlavně jestli jsi v pořádku :wink:
2. dec 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Mmonny, neboj srdíčko(a) budou, držím palce a ať ti to rychle uteče. :slight_smile:

Jinak u mě žádné změny, stále silně krvácím, už aby to přešlo, furt si říkám, kde se to ve mě furt bere. :unamused: Je to hnus. :unamused: Ale dneska už břicho nebolí, tak snad už to bude lepší.

Všem novým těhulkám gratuluji. :slight_smile:
2. dec 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny :pensive: tak ať to je rychle za tebou a budeme držet vše co máme na další pokus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dec 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arti, další pokus zatím odkládám, chtěla bych nejdříve podstoupit všechny potřebná vyšetření, co ještě nemáme a co by mohli mít vliv na naše neúspěchy. Tak to nechci uspěchat. A v tomto mezičase aspoň domácí snažilkování. :wink:
2. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny tak ať jsou vyšetření v pořádku a můžete se snažílokovat doma. Třeba to vyjde i tímhle způsobem :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. dec 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty vyšetření bývají prý na dlouhé čekání, myslím imunologii a genetiku a nevím co další pan doktor navrhne, jestli něco navrhne, uvidíme.
2. dec 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určitě se nějak domluvíte :wink:
A hlavně budeš mít jistotu, že je všechno v pořádku :slight_smile:
2. dec 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po kontrole vám dám info, jak jsem dopadla, ale to je ještě daleko 10.12.
2. dec 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leny no pořád dřív než moje kontrola, já jdu až den po tobě :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ty máš rozhodně příjemnější kontrolu než já.
2. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale uvidíš, že bude všechno v pořádku, kočko :wink:
2. dec 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky máme srdíčko a 0,5 mm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dec 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasi,blahozelam...... :wink: tak vidis.....kazda sme Ti to tu hovorili,ze je to ok..takze je len jedno?nebolo tam schovane aj druhe? :slight_smile:
2. dec 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoky teda 0,5 cm :grinning: jsem se překlepla.

mmona moc děkuju :grinning: mám jedno :dizzy_face:
2. dec 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daso, gratulka. Sis oddechla, co?
2. dec 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mišo to jo, potom jak mě v CAR vystrašili tak jo :angry: :slight_smile:

a co u tebe? Vše v porádku ? :slight_smile:
2. dec 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daso, snad jo. Dneska jdu na kontrolu už ke svému gyndaři. Tak možná uvidím mimíse, jestli bude dělat sono.
Ale nekrvácím ani nepšiním, tak doufám a předpokládám vše OK.

Kdo že Tě to vyděsil? Kult?
2. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jmišo bude to ok, já bych si sono udělat nechala, alespon budeš vedět že vše je v pořádku :dizzy_face:
No to já ted budu u gyn. jako doma, chci častější kontroly.....

Jinak Vobořil
2. dec 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daso, uvidím, když mi nebude chtít udělat sono, tak ho prostě neudělá. Já se nervit nehodlám, všechno je prostě OK a tak to i zůstane do července, kdy prcek vyleze :slight_smile:

Vobořil, aha, tak toho jsem za celou svou "kariéru" v Pronatalu neměla, pouze jsem ho viděla na chodbě.
2. dec 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Míšo, tak to jo, u mě už je to něco jinýho :angry:
2. dec 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daso, já vím, ale stejně to teď v počátku nijak neovlivníš :( Já mám takovou náturu, že se věcma předem netrápím, myslím pozitivně a řeším věci, jak přijdou. Ale musela jsem k tomu dojít :pensive:
2. dec 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo míšo to máš pravdu, taky to ted nějak neřeším v hlavě, i díky tomu že chodím do práce, jen chci častější UTZ, kdyby něco tak čím dřív tím líp
2. dec 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som vlozenych 2, ale jeden den som spinila takze hovoria ze asi jedno odislo a druhe sa chytilo..tak neviem o dva tyzdne ked pojdem na usg budeme mudrejsi
2. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dáši, gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vidíš, všechno dobře dopadlo, ale jsou to nervy, co?
2. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky:slight_smile: Před měsícem jsme prodělala OPU, ale díky OHSS neproběhl ET. Měla jsme počkat na mrchu a 11 DC přijít na UTZ. Mrcha přišla a tenhle čtvrtek budu 11DC. Takže předpokládám, že pokud bude všechno v pořádku, tak bych mohla tento cyklus prodělat KET. Kolikátý DC dělají KET ?.. a neberou se nějaké léky předtím???..
2. dec 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalka,
záleží jestli ovuluješ nebo ne. Jestli ovuluješ, nemusíš brát žádné léky, u nás se bral 1/2 Prednisonu od začátku cyklu. Na ultrazvuku 12.-14. den cyklu zjistí jak jsi na tom, když bude vše OK, tak ti píchnou Pregnyl a za 5 dní KET.
2. dec 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok