Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

zuzka11
9. dec 2008

Holky, strašně vám gratuluju, je to paráda, že to fakt i může vjít🙂))

Míšo, pokud vím, tak u tebe žádný problém nenašli, viď??

Artep a tys měla z 1.IVF 2 KETy??? Parada!!! ja mam jednoho zoufalečka, schovaného.....

Holky, nepamatujete si, kolika buněčné vám zaváděli?

artep26
9. dec 2008

Zuzko já díky OHSS měla jen KETy, ET nebylo.
Ale jak vidíš, dopadlo to dobře, alespoň doufám, ve čtvrtek jdu na 1. UTZ tak snad tam ještě je (jsou) 🙂
Já měla 12 mrazáčků, ale prosperovaly jen 3, které mi zavedli.
Mně zaváděli 4 buněčné.
V jakém stadiu je zamrazili tobě?? Mně zygoty a pak byla kultivace.

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, nn, žádný problém, problém je ve spermiu.

jmisa
9. dec 2008

Já jsem měla zamražené osmibuněčné a zavádeli morulky.

zuzka11
9. dec 2008

A ty jsou kolika??? Pardon, mam mezeru ve vzdělání.....
Stejně je to fakt náhoda, nic ti není a trvalo to sakra dlouho, co????Jsem strašně ráda, že se to povedlo taky někomu z té naší "staré gardy"🙂)))

jmisa
9. dec 2008

Morulky už se nepočítaj.

zuzka11
9. dec 2008

AAAha, jsem trdlo, takže už to byli pašáci🙂))A Míšo, celkem jste se snažili jak dlouho?? Přijde ti to teď jako chvilka nebo ještě ne?

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, s pozitivním testem jsem to špatně nějak sama vytěsnila z makovice, je to zapomenuto.

zuzka11
9. dec 2008

Snad se mi to taky podaří...někdy......Míšo a jak dlouho celkem??

jmisa
9. dec 2008

No opravdu až od roku 2007, ale jinak jsme to nějak předtím neřešili a mimčo nepřišlo ani náhodou, takže jsem po půl roce vzhledem k věku požádala gyndaře o vyšetření, ten poslal muže na spermio a bylo jasno, takže od října 2007 jsme byli v Pronatalu a povedlo se nám po roce v Pronatalu.

kalka
9. dec 2008

Ahojte holky.. nemá tu některá z vás zkušenosti s KETem po OHSS?..

zuzka11
9. dec 2008

Bohužel Kalko, mě čeká první KET asi za mesíc.....

mmonna
9. dec 2008

Miska,a kolko mas rokov,ked sa smiem spytat?
Ahoj Zuzka..aj ja som jedna z cakateliek po KET 😉

Leny,ja viem,ze je to dlho az do piatku,a som neuveritelne zvedava aj vdaka tomu,ze nemam uz ziadne priznaky tehotenstva....proste ako by mi vobec nic nebolo 🙂 som s toho maximalne v rozpakoch.....

zuzka11
9. dec 2008

Tak to není zase až tak dlouho, Míšo....ale chápu, že čas běží a přijde to neskutečně dloiho....já už jsem rok a půl v Gennetu.....

artep26
9. dec 2008

Ahoj Kalko,
já měla OHSS , takže jak jsem psala, ET nebyl.
Dali mi měsíc pauzu a hned další cyklus hurá do KETu. Ještě jsem měla malinko vaječníky natěšené, jak říkala paní doktorka 😀 ale KET mi udělali. 😉

jmisa
9. dec 2008

Mně je 37.

mmonna
9. dec 2008

Miska,tak to sme na tom skoro rovnako,aspon co sa veku tyka......ja mam 36..tak naozaj na biologicke hodiny uz odtikavali 😉

I ked na druhej strane,vcera v telke jedna Indka mala uz 72rokov..tak to by sme mali este cas v porovnani s nou

zuzka11
9. dec 2008

Tak to chápu, že čas běží zběsile.......a vidíš, vyšlo to!!!!! ak reagoval manžel, když se dozvěděl, že spermouši nejsou šampioni???

Holky a kdy testujete???

artep26
9. dec 2008

Já testovala 10. den po KETu ... asi brzo, ale už jsem to nevydržela 😀 😀 😀

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, no vzal to v pohodě, sie ho to zarazilo, ale oklepal se docea rychle.
Já testovala 13 den po KET a krev 15 den po KET.

zuzka11
9. dec 2008

A artep byl náznak čárky??

Míšo, obdivuju nervy, žes vydržela netestovat tak dlouho.......a ty kafíčka, kámošky věděly čím procházíš nebo ne??

kalka
9. dec 2008

artep26 no. u mě právě ET taky stopli.. kvůli OHSS.. a teď už jsme byla další cyklus, tak mě hlídali ultrazvukem, ale bohužel nemám dominantní folík.. čili anovulační cyklus.. takže KET se zase odládá na další cyklus... tak mě zajímalo jakou mám šanci, že ten druhý cyklus už bude ovulační 😒

artep26
9. dec 2008

Kalko ale mně udělali KET i při anovulačním cyklu, tak proč ne tobě?? No asi nebyla sliznice, co ... já pravé proto beru ten Estrofem 😉
Zuzko no byly krásný // 😀 😀 😀 A 13. den krev taky krásně pozitivní 😀 😀 😀

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, dvě to věděly. Jinak testovat jsem nehtěla dřív než přejde termín mrchy.

Kalko, někdy se to vrátí do normálu a pokud ne, tak lze i KET v anovulačním cyklu.

artep26
9. dec 2008

Jmis vše v pořádku?? Co mímísek, roste roste?? 🙂

zuzka11
9. dec 2008

Artep tak to je paráda!!!!!

Míšo, já měla taky to předsevzetí, ale udrž se🙂))Člověk by se musel zamětnat a na to mi pomáhá nejvís sport, a ten člověk nemůže........ale stejně přišla MS, tak nic ☹

jmisa
9. dec 2008

Artep, předpokládám, že jo 🙂 Ale já naposledy viděla v 7+3, teď už to bude človíček, snad uvidím v pondělí.

artep26
9. dec 2008

Jmis tak to jsem ráda, já doufám že tam alespoň 1 ještě pořád je, no kdyby ne tak bych asi alespoň špinila, co myslíš??
Zuzko jednou to určitě vyjde 🙂

nunca
9. dec 2008

Ahojky, moc tady vítám nové "KETˇačky" 🙂 a doufám, že vy těhulky se držíte skvěle 😉 😉 .
Mmonny, já neměla poslední ms 22.10. (to byl den transferu), ale už 4.10. 😒 , no utíká to, je fakt, že řešit bych to měla, ale jsem tak zavalená prací, že nevím, co dříve 😝 . Ale už jen týden a mám vánoční dovolenou 😀 , konečně!!!!! 😀 To víš, že i tak ten mozek pracuje na plné obrátky a chvilkama na to vše myslím, ale práce mi trochu pomáhá 😉 😉 . Test možná ještě udělám- někdy v dohledné době, až mi to čas dovolí 😉 . Podbřišek tedy dost cítím a prsa taky bolí ......mám z toho dost depku, když nevím proč??? 😔

zuzka11
9. dec 2008

Artep - myslím, že bys začla špinit, buď v klidu, všechno bude v pořádku!!!

nunci - jsem z toho jelen, kdys měla tu poslední MS???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre