Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

scarlette
10. dec 2008

za tu dobu mohlo prist k zmenam v tele, zial ostava vam opat len cakat, ale v tomto sme uz asi vsetky kocky prebornicky tak to zmaknes aj ty 😉

dasa24
10. dec 2008

ahoj holky, moc vas zdravím.

Dneska jsem začla krvácet, tak ležím v nemocnici, zítra se uvidí podle odběrů, UTZ když tak potrat.

Je mi hrozně ☹

zuzka11
10. dec 2008

Dášo - vydrž holka, je to strašně těžké, hlava plná obav a negativních myšlenek, ale VYDRŽ, my na tebe moc myslíme, ať to dopadne dobře!!!!!

Scarlette - já jsem pod dg.idiopatická neplodnost, všechno na 1 u mě i u mnažela, ale už přes 2 roky se nedaří, mám za sebou 2IVF - to druhé teď čerstvě....a z toho 2. jednoho bojovníka......tak můžu jenom doufat, že přežije rozmrazení a bude bojovat ještě 9 měsíců......

Leny - věřím, že u tebe je to "jen" otázka času, Honzíka máš a to druhé k vám taky přijde, jenom mu to trvá dýl......uvidíš!!!!!

zuzka11
10. dec 2008

Holky, KETačky, prosím kdy se rozmrazují embryjka, až v den transferu? Já jenom kdy se dozvím, jestli přežilo nebo ne......Díky

scarlette
10. dec 2008

Zuzka ja som volala do caru dnes a uz mi povedali ze prezilo jedno, ale myslim ze by to tak malo byt v kazdom care...

jankajs
11. dec 2008

Ahojky, my máme ešte 6 mrazáčikov. pár 1, nejaké 2 a jedno 3-kové, už neviem presne. Akú ste mali úspešnosť pri rozmrazovaní? Zamrazené sú po 1, len jedna dvojica sa nechcela pustiť, tak ich dali spolu. Najradšej by som bola, keby prežilo každé (vždy som chcela veľa detí, aj keď až toľko asi nie, ale neva ) 😀. Lenže som po CS, a ak sa budú opakovať, môžem mať max. 4 deti. Čo s ostatnými - darovať? Ako ste to riešili?

zuzka11
11. dec 2008

Scarlett tys tam volala dneska a dneska jdeš i na KET, viď? Tak jeden bojovník.....supe!!!My máme jenom jednoho zamraženého....už teď mám o něj strach 😠

Jankajs - bohužel ti nepomůžu, až některá větší odbornice, já měla jenom IVF, KET zatmžádný-vysvětlovali ti, co to znamená 1, 2 a 3 kové? To by mě taky zajímalo......A pokud by se ti ujaly ty co chceš a něco zbylo, můžeš vyhodit - -CAR je zničí, nebo darovat......

mmonna
11. dec 2008

Zdravim nove KETacky......

Arti,som nedockava ako fras.....Ako si dopadla?ja dam ech az zajtra....nakoniec ste ma vsetky predbehli 🙂
Neviete niekto co je s NEL?

Leny,to je fajn,ze uz je to vsetko ok...aspon relativne po fyzickej stranke......naberies teraz sil,a uvidis,ze to bude uz len dobre......ja mam taky strach,ze si ani nevies predstavit na zajtra......nejako bolo,nejako bude...proste ist tam musim.....

Dasi,drz sa dievcatko.......neboj,ono to bude dobre......svagrina tiez hrozne krvacala v 3.mes.a teraz ma uz 2mesacne dievcatko..a to ani nebola v nemocke......tak hlavu hore,a urcite daj vediet....

Nun,ako sa drzis?

zuuuzana
11. dec 2008

ahoj mmonn si sa uplne stratila z nasej temicky 😉
tak na zajtra vela stasticka na uzv 😉 nech babetku-am krasne srdiacko-a tlcu. 🙂
ja ta opat niekde vyhladam a precitam si 😉

mmonna
11. dec 2008

Ahooooooooooooooooj Zuzi.....na nasej teme ste sa mi vsetky vytratili ☹ len nahodou som nasla Petu,no po Tebe ani chyru...som rada,ze si ma nasla...ja byvam stale tu....

dakujem Zuzi...mam strach,ale musim to prezit......a ako sa mas Ty moja?Nic nove?

scarlette
11. dec 2008

ahojte,
zuzka ten jeden je uz tam kde ma byt tak verim ze sa chyti a pre istotu uz mam doma na chladnicke jeho prvu fotku 😵 , my sme mali len dve a aj to lekar musel robit uplne sachy pri odbere...

luly3
11. dec 2008

scarlet opatruj bambulku 😉 😀

scarlette
11. dec 2008

luly posnazim sa 🙂

luly3
11. dec 2008

😉 😉

leny2
11. dec 2008

Ahoj holky,
Mmonny, držím palečky na zítřejší UTZ.

Dáši, drž se, myslíme na tebe.

zuzka11
11. dec 2008

Scarlette - prosím, takže ti řekli den před odběrem , kolik se jich podařilo rozmrazit???
Pro mě je vždycky stimulace brnkačka - nechci to zakřiknout, ale děs nastává po OPU, kdy tam musím každý den volat, kolik našich "dětiček" bojuje dál...a jasně pak těch cca 14 dní........tak se chci připravit, jak to bude tady.....

Dáško - jak jsi na tom, co odběry????

nunca
11. dec 2008

Ahojte všechny!!!
Dáši, drž se holka, je to těžké toto období, ale určitě to mimísek zvládne a bude fajn 😉 , moc držím pěstičky .... 😉 😉 .
Já jsem zatím stále, jak asi myslíte ....???No, bez mrchy samozřejmě 🙄 🙄 🙄 .
Mmonny, moc na Tebe budu myslet na zítřejší UZ, ale určitě to bude super a v pořádku, krásně si to užij 😉 😉 !!!!
Jinak TT jsem dělala naposledy tak před 5 týdny, aspon myslím, ani na to nějak nemyslím, takže přesně nevím 😕 , stejně je to zbytečné ... ☹ (kdyby aspon ta sv.... mrcha už konečně dorazila, s takovou se dalšího pokusu asi nikdy nedočkám 😠 ).

macous
11. dec 2008

Ahoj holky,

Mmonn - tak hodně stěstí na utz a pak nahlaš, kolik bublinek máš v bříšku 😵
Scarlettka - opatruj embrijko a hodně štěstíčka při zavrtávání 😉
Nun - a máš v plánu znovu testnout? Podle mě za to nic nedáš, asi bych to zkusila a kdyže jdeš znovu do CARu?
Leny - já jsem opravdu přesvědčená, že je to u vás jen otázka času, než budeš těhulka 😉
Míšo, poslední MS jsem měla 10.10. tzn. podle MS jsem zítra 9+0, podle utz, který byl zrovna dneska jsem dneska 8+6, termín porodu dle utz mám vypočítáný na 16.7.2009, na koníku mi ten datum porodu zkresluje, protože jsem nastavila nepravidelné MS cykly po 35 dnech 🙂
Jinak náš mimi je zatím v pořádku a má přes 2cm 😵

Tetka - IP 😀

S tím rozmražovaním embrijek, já si volala vždy den předem do laboratoře, tam mi řekli kolik se jich povedlo rozmrazit a v den transferu jsem tam volala ještě jednou, aby potvrdili, že máme dorazit, že se nic nezměnilo....

scarlette
11. dec 2008

Zuska den pred KETkom mi povedali kolko kuskov prezilo rozmrazenie a teraz musime cakat do 29teho

leny2
11. dec 2008

U nás v Caru si voláme v den KETu.

zuzka11
11. dec 2008

Díky holky....to zas budou nervíky.....ale prostě si musím opakovat, že to jednou musí vyjít!!!!

leny2
11. dec 2008

Zuzko, nervy to jsou, to jo, držíme palce 😉

zuzka11
11. dec 2008

Až v lednu, tak ať si je nevyčerpáte 😀 Ale strašně moc díky!!!

zuzka11
11. dec 2008

Leny, kdy pokračuješ s bojem??

leny2
11. dec 2008

Zuzi, chci si teď chvilku odpočinout, v lednu jdu zase na kontrolu, to už bych měla vědět výsledky nějakých testů z krve, tak pak uvidíme.

zuzka11
11. dec 2008

Takže si dáš pohodové vánoce a pak hurá na to!🙂))A s Honzíkem to bylo nato šup???

leny2
11. dec 2008

No, nebylo to hned, taky to trvalo, ale dopadlo to přirozeně.

nunca
11. dec 2008

Mac, tak to moc gratuluju ke 2cm "bobíškovi" 😵 😵 . Testnout možná zkusím, ale až tak během příštího týdne, to už budu mít dovču 😉 . Zítra to bude 14 dní od vyvolávaček a ms nikde, tak budu muset zavolat do caru (tak jsme se domluvili, že pokud nepřijde mrcha do 14 dní mám zavolat), tak jsem zvědavá, co se mnou vymyslí?????

nunca
11. dec 2008

Jinak nechci druhým brát nějak iluze, že když to šlo jednou, půjde to i na podruhé. Já jsem otěhotněla poprvé okamžitě v prvním měsíci nechráněného styku, až mě to zaskočilo 😅 , ale druhé miminko se nám vůbec nedaří už téměř 6 let a problémy jsou téměř ve všem (přepážka v děloze, neprůchodné vejcovody, nízká sliznice dělohy, vyšší FSH, atd.), ale stále věřím, že jednou se nám mimi ještě zadaří a vám to samozřejmě přeju taky a moc 😉 😉 .

leny2
11. dec 2008

Nunco, já zatím nemám zjištěný žádný problém, ale také se nám nedaří už dlouho.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre