Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

larita112
7. jan 2009

Ahojte babulky 😉 idem sa priplichtiť do vašej témičky... čítam vás stále a veľmi veľmi vám držím palčeky 🙂 , len som sem doteraz neprispievala...
ja už medzi vás patrím dávno, mám už toho tiež za sebou (viď pas 😒 ) a myslím si, že dlhú cestu ešte pred sebou... a snáď sa aj ja znovu dočkám //, ale tak aby sme to dotiahli až do úspešného konca a potom držali v náručí malého drobčeka...
Teraz mám za sebou 2 x KET (v októbri a potom v decembri) a ešte máme zmrazených 5 embrijok - tak už keď som taká rozbehnutá, chcela by som ísť v ďalšom cykle vo februári. Myslím, že keď boli výsledky negatívne, nevadí, keď si nedávame dlhšie prestávku... možno tento KET bude ten úspešný 🙂 😉

macous
8. jan 2009

Ahojky,
Larita, sice tě vůbec neznám, ale přeji ti moc štěstíčka do dalšího KETíku, věřím, že kdo to nevzdává a bojuje, má téměř vyhráno 😉
M24, to víš že jo, dr. už ti to všechno vysvětlí a poví ti, co bude pro tebe nejlepší řešení 🙂

jelka73
8. jan 2009

Ahojte baby,ja som tu nova,ale citam vas uz dlhsie,tiez idem vo febr.na KET,som uz po 3IVF a jednom KETE,z toho 1IVF uspesne,potom potrat,155338 uspesny,znova potrat.ja mam nepriaznivy progesteron,a napriek tomu mi dr.dava lem 1Krát2utrogestany denne.vy tu pisete o ovela väcsich davkach.to vazne tolko mozno brat?rozmyslam,ze si sama zvysim davku.lieky mam zvysne.

mmonna
8. jan 2009

Ahojte.....Lari..nechodis do GF?mam taky dojem,ze sme spolu isty cas pisali......
Jelka,uz si si toho dost prekonala tusim....ale zeby si si sama naordinovala lieky....no neviem neviem...no su tu omnoho ucenejsie,tak si na dobrej teme..urcite Ti poradia.....

Mac,drz mi palec..idem na to uz zajtra......

luly3
8. jan 2009

kuk ahojte tak aj ja sa pridavam k vam
som po 2 IVF neúspešných no nie tak docela
2 IVF som mala uspešne HCG 50 až nato že mi začalo klesat ☹
a KET mam vo februari....
snad bude uspešny 😕

sullamit
8. jan 2009

ahojte 🙂 ,

som tu nová, čítala som vás len pár krát, ale podelím sa so svojimi radosťami-starosťami, ja mám za sebou 1IVF úspešné, mám krásneho 2,3 ročného synčeka 🙂 🙂 🙂 , teraz som po KET, vložili mi jedinké embryjko a som opať tehu 🙂 teda som po krvy a budúci týždeň mám USG tak dúfam, že je všetko ok 🙂 . Držím všetkým palce, aby ste mali iba samé dobré správičky 😵

luly3
8. jan 2009

sullamit patríš medzi tie štastnejšie 😉 gratulujem
a určite bude všetko v poriadku

sullamit
8. jan 2009

luly3 .. ďakujem 🙂 ... a do ktorého centra chodíš??

ixi
8. jan 2009

ahojte mozem sa k vam pridat? ja som po kyrete a cakam na mrchu a chcem ist na KET

luly3
8. jan 2009

ixi 😉 😉

sulamit ja chodím do Gyn Fivu v BA

macous
8. jan 2009

Ahoj holky,
vítám nové tvářičky, koukám že brzy převezmete tuhle diskuzi, z původní party nás tu už moc nezbylo 😵 Přeji všem samé krásné úspěchy a zdravá miminka 🙂

Mmonn - to víš že budu držet palečky, myslela jsem na tebe, že to máš už zítra, určitě to dobře dopadne uvidíš 😵 já jsem do neděle bez netu, tak se tvůj výsledek bohužel dozvím až v neděli 😠 , ale už předem vím, že to bude v pořádku 😵 😵 😵 hned mi to napiš do IP, ať to tady nemusím hledat a vím to hnedka 😀 pa pa a drž se kočko 😉

drobec
8. jan 2009

mmonna..tak TI zajtra držím palčeky...určite to dobre všetko dopadne..

mmonna
11. jan 2009

Ahojte.....Drobec dakujem,ale vseho vsudy mi akurat zobrali krv,a pozreli sme babo....vysledky sa dozviem za mesiac,ked pojdem do poradne,a potom mi zas zoberu krv....male ma uz 6cm,a lezalo na brusku 🙂

mmonna
11. jan 2009

Mac,ani Ti nemusim pisat IP.....urcite to tu hladat nemusis,nikto nepise ☹

larita112
11. jan 2009

mmonna - chodím do GF 😉 držím palčeky tebe aj drobčekovi, aby bolo všetko v poriadku až do konca 😉

mac, ďakujem šťastíčka budem ešte potrebovať veľmi veľa... viem, že aj ty už máš toho veľa za sebou, tak držím palčeky, aby to tiež prebiehalo až do konca tehu bez problémov 😉

macous
11. jan 2009

Ahoj holky,
teda to jste to fakt moc nenakecaly 😀
Mmonna - ty jo za měsíc, ty nám s tím čekáním teda dávají sodu, to se musí nechat. Hlavně že jsi miminko viděla a že krásně roste, je to super uklidňující pocit, když vidíš, že tam je a tluče srdíčko 😵 já už ho teďka docela dlouho neviděla, 3 týdny, tak už se nemůžu středy dočkat, až si zase potvrdím, že tam je, ale taky se trošku toho screeningu bojím....však víš 😵
Laritka - děkuji moc 😉

mmonna
12. jan 2009

Mac,som hrozne zvedava na Teba,co a ako Ti to tam budu robit.....ale predpokladam,ze tiez nic moc.....hlavna je krv podla toho,co som tu citala.....
ale ved sa nechame prekvapit.....az teraz zacne babo rast ako z vody,takze ked pojdeme o mesiac,tak uz bude z neho kus mimonka 🙂 len nech je vsetko v poho...

Lari,dakujem velmi pekne..a neboj..i ty sa dockas....

macous
12. jan 2009

Mmonn mě už tu krev právě brali před 3 týdny víš, tak to už mi rovnou asi řeknou výsledek, teda snad 🙂 Musím teda uznat, že poslední dobou to docela i utíká, ale asi to bylo trošku těma Vánocema a Silvestrem 😵 já ve středu dostanu těhuprůkazku - tak se taky těším, že to budu mít oficiálně 😀

macous
12. jan 2009

Mmonn, tak jsem to ověřovala od holek, co měly screening taky v Podolí, jako já, a prý bych už měla odejít s výsledkama... ale čím je to blíže, tím více se trošku bojím 🙂

melisska
12. jan 2009

Mac aj ja ti silne drzim palceky 😉

monn, aj tebe krasne pribudaku tt 😵 tesim sa s vami a prajem vam, aby ste boli zdravucke aj s babetkami 😵

mmonna
13. jan 2009

Takze ides viac menej po vysledky..to Ti verim,ze sa bojis......ja sa budem bat na 10.2.no v 16tom tyzdni sa berie znova krv a robi sa velke sono..to som si precitala na nete..ci je to aj v reale pravda,neviem.....
Mel,dakujem...snad sa nam to teraz uz podari,a bez komplikacii....

kalka
13. jan 2009

Ahoj holky.. jdu se zeptat.. prošla jsem si OHSS.. takže ET byl odložen.. čekalo se na další cyklus, ale byl anovulační.. a další cyklus už vypadal skvěle.. jeden folík byl dominantní a hezky rostl.. 14 DC měl 13 mm.. sliznice 9 mm a 16 DC se zjistilo, že předčasně praskl.. ☹ takže KET neproběhl.. nemáte tu nějaká stejnou zkušenost, že folík nevydržel a prasknul?.. a jak dlouho jste čekaly, aby mohl KET proběhnout v přirozeném cyklu?.. moc se mi nechce do dalších léků.. raději bych KET v př. cykl.

leny2
13. jan 2009

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, moc koníka nestíhám, chodím do práce, jak se vám daří? Už máte výsledky screeningu?

mmonna
13. jan 2009

Kalka,ja taku skusenost nemam....
Leny,ahoj......ja este stale tiez chodim do prace,tak pisem z prace.....v piatok mi brali krv,a 10.2.budem mat vysledky z krvy....potom snad dokladny UTZ.....ale nic mi mudros nepovie,tak sa len domnievam,a info cerpam z netu.....
kedy sa Ty chystas na nejake kroky?
Mac,nevies o Dasi a Artikovi?

dasa24
13. jan 2009

ahoj holky,

tak to je super, at miminka jen rostou. 😉

U mě to celkem jde, dostala jsem asi 7 ní po potratu antibiotika, protože jsem měla šílený bolesti břicha, sice nevím z čeho ale stěry jsem měla a všechno bylo v pořádku...
Jsem ted k tomu nějaká nemocná tak příští týden ukončím NP, mě to teda nějak ted vzalo, nemocná jsem nebyla 3 roky a ted se všechno na mě lepí...

macous
13. jan 2009

Ahoj holky,
Kalka, já pak už měla KET jen s Estrimaxem, tak ti neporadím.... u tebe bych ale počkala ještě jeden cyklus, jestli to fakt neklapne v přirozeném cyklu a já myslím, že ano 😵
Leny -ahojky, no já už jsem 3 týdny po krvy a na utz jdu zítra, takže bych měla odejít s komplet výsledkama 🙂
Mmonn, Artepka chodí na jinou diskuzi do IVF září, asi jí přišlo, že jsou tu všichni nový nebo nevím, každopádně je v pořádku, akorát je pořád nevolno, sice už tolik nezvrací, ale stále ještě dáví.
Dášulko, to je jasná věc, ani se není čemu divit, to se časem zase spraví, to máš všechno ze stresu, ono to zase přejde, neboj se 😅
Melisska - moc děkuji za palečky 😵

leny2
13. jan 2009

Mmonny,
zatím máme domácí snaženíčko, tak uvidíme, zatím se mi na KET nechce a v práci by to teď ani nešlo, je nás tu málo.

Dáši, já jsem to měla bez problémů a dostala jsem to v prosinci i docela přesně, tak snad dobrý. Tak se opatruj a brzy se uzdrav.

macous
13. jan 2009

Leny a Dášulko - holky jste statečný, já věřím, že to všechno dobře dopadne 😉

leny2
13. jan 2009

Macousku, díky za podporu.

dasa24
13. jan 2009

teta moc děkuju 🙂 a zítra drřím palce na screening 😵

leny tak u nás to přirozeně nehrozí a já už ani nemám sílu do 3 IVF, 2 KETY se nepovedli a po 1 IVF ( konec v 6 měsíci ) ,2 IVF ( konec ve 3 měsíci) ted už ani mražený nemáme, ve mě se to úplně sevřelo a na mimčo nemám ani myšlenky....
Doufat jestli se to ještě povede a ještě k tomu jak to dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre