Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

nelynka
27. jan 2009

lenb dneska chcem ist kupit postielku tak cumim po nete este 🙂

nelynka
27. jan 2009

sanusik, bola som ketacka uspesno-neuspesna, ale chcem tedkom aby sa kus aj moj chlap snazil, tak to nechavam zatim tak..a pak uvidime 🙂

nelynka
27. jan 2009

arty tak my uz to mame, makali na tom cela rodina pomali tyzdne ale zmakli a to je zaklad 😀
zobe zatim, kdyz mu to reknu ze si ma vzit, jinak na ne kouka a neveme si!! hnusny je 😠

sanuska
27. jan 2009

Nely jo jo schvaluju, já to teda už doma nepokouším - me... A dali jste si nějaký "časový termín"?

nelynka
27. jan 2009

sanus ne nedali...to musi ukazat cas, tedkom hlavne chci at se manza da doporadku a at se zacne chovat jak manzel, a pak uvidime, kdyz to nepujde...

sanuska
27. jan 2009

Nely jo jo, tak to mačkám pěsti, aby jsi byla jednou z těch šťastných....!!! 😉

Já se teď musím klidit.

Pak zase juknu, musím tady poklidit.... 😝

Zatím pa

nelynka
27. jan 2009

ja budu uklizet zejtra, dnes uz nemam chut 😀 papa

artep26
27. jan 2009

Nely jo nad chlapama se musí stát s bičem.
Já doma škemrala ať přestane kouřit a na dobu nezbytně nutnou, ať zcela vypustí pivko. No nedal si říct, ale naštěstí to dopadlo dobře.
Jen ho pořádní zapřáhni, ať se snaží 😀 😀 😀

nelynka
27. jan 2009

arti jojo, jen tedkom chudak makal na strese a tedkom taha 12ky od pondeli do nedele, tak je unavenej a o mu tedkom opravdu verim, aspon jednou 🙂

artep26
27. jan 2009

No musíš mu to podat, že to bude pro něj krásná úleva, takhle se vypotit zase jinak 😀
My nejvíc s manžou sexovali, když jsme v neděli večer přijeli strhaní z baráčku, kde jsme celý víkend budouvali 🙂

artep26
27. jan 2009

Nely jdu si na chvíli natáhnout nožičky na gaučík.
hezky vybírej postýlku a zase se někdy ukaž.
Pa pa 🙂

nelynka
27. jan 2009

arty to u neho nezabera taketo reci, u neho vlastne nezabera nic...

jo ukazu , ty hlavne oddychuj..papa 😎

sanuska
27. jan 2009

Tak zase nikde nikdo, tak jen posouvám.

A Arti teda čekám a čekám 😀

macous
27. jan 2009

Ahoj Sanusko,
tak tě tady zdravím, je to jak píše Artík, jsme tady kolikrát kecali od rána do noci, taky jsme se pak divili, kde ta stará banda je a teď nefrčí ani ta nová - teda teda holky máte černý puntíček 😅
Sanusko, tak ať se ti Ketík povede a já sem občas juknu a Artík určitě taky 😉

Ahoj Nel - tak to s tvým manželem mi něco připomíná 😀 😀 😀 taky držím palečky abyste se trefili a alespoň jedna mrška spermijka zabojovala 😵

artep26
27. jan 2009

Tak poposunuju kvůli Sanusce 😀 😀 😀

sanuska
27. jan 2009

Maci ahoj 🙂

Tak jo někdy se teda stav na drbík ju 😀

Aaaaarti ty jsi prostě zlato 😀

nelynka
27. jan 2009

tak sa aj ja pridavam a posuvam hore 😀 😀

ahoj macous, no tak uvidime, snad zaberu hormony az nejake dostane 🙂 🙂

sanuska
28. jan 2009

Tak já posouvám a zdravím Maci, Nely a Artiiiiika 😀

nelynka
28. jan 2009

tak sup temicka hore 😀
ja som teraz vstala pred chvilkou 🙂

cmuk sanus, maci, artik 😀

macous
28. jan 2009

😀 😀 😀
teda holky, já už mám zase 3 tí den rýmu, vlastně jsem se jí od začátku těhu ještě pořádně nezbavila, a to dříve jsem nevěděla, co rýma je a to okolo mě mohli kliďánko všichni prskošit a nic 😵 😵

artep26
28. jan 2009

Mac ahojda,
já jí mám taky pořád, někdy mě na 2-3 dny opustí, ale taky jsem se jí od začátku těhu nezbavila 😠
Nely já taky vstávala asi před hodinkou 😅 spím čím dál déle. 😀 😀 😀

nelynka
28. jan 2009

arty ty to potrebujes, veeela oddychovat, dvojky su zaberacka..
my sme sa vcera s muzom pohadali do krvi koli tomu ze mi nesla nastavit sedacka v aute..a uz ma to teda s nim doma nebavi..

sanuska
28. jan 2009

Hoj,

tak já se bojim bojim chřipky, teď to všude lítá a aby se mi kvůli tomu odložil transfer, to by mě trefil šlak. Tak vylejzám jen v nejnutnějších případech z baráčku....

Nely ono to je někdy těžký, kor u takovejch kravin se většinou člověk zhádá nejvíc.... Nebo u nás to tak většinou je, že se hádáme kvůli kravinám 😅 😠
Tak ať jste co nejdřív usmířený!!!! 🙂

sanuska
28. jan 2009

Jo, jsem zapoomněla............. a zároveň posouvám hore 😀

artep26
28. jan 2009

Nely ale já si připadám jako medvěd brtník 😀 😀 😀
No snad mě to pustí a budu taky někdy čilá, jako ostatní těhulky 🙂
Jo jo přesně jak píšeš Sanu, vždycky je to kvůli kravinám. 😔
Nel a co zkusit nějakou brigádku, pro začátek?? Jen tak aby ses odreagovala a nebyla pořád doma 😉
Taky posouvám 😀 😀 😀

nelynka
28. jan 2009

arty nemam stejne jak dojizdet, protoze manzel rozbil auto a tedkom jezdi do prace na mim a odtut takovy spoje ze radsi budu doma..
tedkom si vybijim zlost na novy podlaze v jedalni ale doslova ze vybijim protoze to jede jak v lete na sanich 😀

sanuska
28. jan 2009

Nel no vidíš, jak se říká, všechno špatný k něčemu dobrý, se můžete doma aspoň klouzat 😀

Posouvám... 😀

nelynka
28. jan 2009

sanus, uz mamm take nervy na tu posratu podlahu!! v zivote uz tento typ nekupim 😖

sanuska
28. jan 2009

A jakou máte??????????????????????

artep26
28. jan 2009

Nely jsi mě pobavila 😀 😀 😀
A co máte za podlahu?? My máme dlažbu a pak plovoučku. Všichni nosíme pantofle, máme podlahové topení takže je to bááááááááájo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre