Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

drobec
9. feb 2009

sanus..12DC..ak sa testík nepomýlil mám ovuláciu..snažilkovali sme v sobotu, nedeľu 2x..a vraj budeme aj dnes..povedal manželík.lebo som ho privítala s testíkom ovu..keď sošiel z práce...a tiež sa chystáme na predlžený víknd na hory..traocha zrelaxovať...
artep..ak sa smiem spýtať..ty máš po ket alebo prirodzene..len ak chceš..odpovedaj...ďakujem 😉

artep26
9. feb 2009

Sanu píši za 1* 😝 😀 😀 😀
To já jen tak dělám bububu, jinak jsem strááááááááášně hodná 😀 😀 😀

artep26
9. feb 2009

Drobec tak to snaženíčko ti trošku závidím, to dovádění mi trošku chybí 😀 😀 😀
Máme strach, takže máme tak trošku sexový půst ... 😕 🙄 😀
Mám po KET, vyšlo to napodruhé. ET jsem kvůli OHSS neměla, takže vlastně na 2. pokus 😵 😵 😵
Mrazáčky nemáme 😉

drobec
9. feb 2009

ja som mala IVF v októbri r. 2007..tiež som mala hyperstimulačný syndróm..vytvorilo sa mi okolo 30 vajíčok v ľavom vaječníku..ale ET mi robili..asi nemali čo?..aj tak nám nevyšlo.. 😉

marcelli
9. feb 2009

a na ten KET se chodí v polovině cyklu?

sanuska
9. feb 2009

No tak to jsme malinko na stejno Drobi, já jsem myslím 15DC 😉

Arti já vím 😉

drobec
9. feb 2009

dievčatá..na dnes Vám ďakujem za písmenká..dočítania zajtra..pekný zvyšok večera. 😀

artep26
9. feb 2009

Marcel chodí se +/- kolem 16DC, podle sliznice, ovulky a tak ... to ti řeknou 😉
Drobi není zač, taky hezký večer 😉

kalka
10. feb 2009

Ahoj holky.. tak jsem včera v CARu vyfasovala ESTRIMAX... 1.IVF-ET kvůli OHSS nebyl.. další cyklus byl bez ovulace, další cyklus vlastně taky a teď třetí taky.. tak jsme se s Dr. dohodli, že zkusíme nastimulovat sliznici.. máte tu některá zkušenosti s Estrimaxem??? a jaká byla úspěšnost?.. A kolikátý DC stimulky jste šly na KET? 🙂

artep26
10. feb 2009

Ahoj Kalko,
já sice měla Estrofem, ale sliznice byla ukázková - 12 mm . Myslím že Estrimax je obdoma Estrofemu a určitě ti pomůže. Já šla na KET tuším 16DC ale nejsem si jistá. Už je to nějaký ten pátek, ale chodí se tak nějak.
Tak držím palec ať léky zaberou a KETíku se konečně dočkáš 😉

a ... posouvám .... 😀 😀 😀

sanuska
10. feb 2009

Ahoj 🙂

Drobi koukám, že OHSS je docela častá záležitost 😠 Já ho měla jak po 1. tak po 2. stimulce... ale teda ET mi nedělali....

Kalko jak píše Arti taky si myslím, že to bude "příbuznej" Estrofemu a sliznice ti pěkně vyskoččí. Já měla taky po Estrof 12mm. A na KET chodím většinou 16DC 😉

m.aa.b
10. feb 2009

Ahojky!Tak čím víc čtu tím mám větší pocit že budem mít ketík až příšti měsíc 😠

Sanusko: mooooc mooooc Ti držím od včera za 4min devět 😀 palečky 🙂 🙂 🙂 🙂

Jinak nám je držím průběžně všem 😉 🙂 😉 🙂

sanuska
10. feb 2009

Maabi ahoj, díííííííííííííííík 😀
Jsi mě rozesmála, za 4 min 9 😀

A dle čeho soudíš že KET budeš mít za měsíc...?

m.aa.b
11. feb 2009

Sanusko to jsem ráda že jsem Tě rozesmála 😉 😀 😵 🙂

Soudím podle toho že všichni berou něco na sliznici už tak kolem toho 5DC, a vzhledem k mým anovulačním cyklům... 😠 😒 😖

A co mrázáčci jak se zabydlujou? 🙂 Doufám, že pěkně odpočíváš a hezky si s nimi povídáš 😉
Už se těším až si tu budu číst : Sanuska napsala // 😀 😉 😀 😉
zatim papa a zase písni

A jináč ... posouvám ... 😀

artep26
12. feb 2009

Maab tak si o ty léky řekni.
Mně poprvé dorostla sliznice sama tak tak ale měla jen ca 7,5 mm a KET se nepodařil.
Pak když jsem šla na test HCG, tak jsem si poprosila doktorku, jestli by mi dala léky na sliznici a ochotně mi je napsala. 🙂 🙂 🙂

artep26
12. feb 2009

Posouvám .... 😀 😀 😀

m.aa.b
12. feb 2009

Arti v neděli jsem 11DC a jdu na utz tak uvidíme a řeknu si o ně určitě (pokud to bude potřeba) 7,5 jsem měla při OPU a dorostlo to tak tak na ivf. A když jsem potratila tak jsem měla asi 14. Jsem zvědavá co mi v neděli řeknou ...

... posouvám ... 😀 😀 😀 😀

milena26
12. feb 2009

ahojík holky.... 🙂
mohla bych se k vám přidat ? mě čeká KET v březnu ,tak doufám,že to tentokrát dotáhnem až do konce a mimi to nevzdá jako při IVF je to moje 1 IVF a první KET .Dnes jsem byla u dr. v caru, vyfasovala jsem léky aby jsme sněhurky jen tak nepromarnili,jsem 25DC a po mrše hned 1DC budu zobat Estrofem,páč dr dělala dneska UTZ a sliznice byla 0,57mm a to je fáákt málo,takže aby jsme pak další cyklus nečekali zbytečně,tak mi raději léky nasadila hned aby ketík proběhl,až dorazí mrcha tak se mám prý 1DC objednat na UTZ

artep26
12. feb 2009

Maab tak držím palec a myslím že s těmi léky problém nebude 😉

posouvám .... 😵 😵 😵

marcelli
13. feb 2009

MILENA26 Ahojky tak jsem na tom stejně jako ty.Dnes (pátek 13 ☹ ) jsem po 1.IVF dostala menses,takže mě čeká KET.Můžeš mi prosím tě napsat,za jak dlouho můžu jít na KET po nezdařeném IVF?Doufám,že to nebude tak zdlouhavé,jako při IVF,které nám trvalo přes 3 měsíce.Takže když sliznice bude nízká,zobou se nějaké prášky a další měsíc může dojít na KET,jestli jsem to dobře pochopila??Díky za radu 😉

marcelli
13. feb 2009

Ahojky,nevíte,jestli v červenci a v srpnu dělají transfer u Apolináře?Přes vánoce jsem měla taky smůlu,na IVF jsem taky musela čekat až po novým roce. 😒

m.aa.b
13. feb 2009

Marcelli nevím jak je to s transfery přes léto u Apolináře já osobně chodím do Pronatalu. 😅

Jinak na ketík mě osobně řekli, že až třetí cyklus po neuspěšném ET. A ten jsem měla na konci října a teď se chystám na utz a pak jak doufám na KET. Takže si myslím, že Tebe to čeká cca v dubnu? Záleží co Ti řekli v CARu.🙂 🙂 🙂

Na ten utz jdu v neděli tak jsem zvědavá... 😖

... posouvám ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sanuska
13. feb 2009

Marceli

teda předem zdravím 😀

Marceli teda nevím proč - vlastně to psala Maabi - u nás se čekat nemusí. Jooo kdyby jsi byla po revizi tak to chápu, ale po nevydařeném ET, kor když je ještě tělo pěkně nadopované hormonama..... Já bych teda chtěla jít hned dalaší cyklus..... Když budeš fyzicky i psychicky v poho.....

Marcel jinak m to teda mrzí, že to neklaplo... ale KETíky jsou taky krásně úspěšné - ne teda u mě 😀 - tak to klapne třeba příště 😉 držím pěst.

No u mě ještě nic. Jsem teprve 4. den po KET, tak se utěšuju, že je ještě brzo..... ale stejně no nevím, ale jsem optimistická, tak to snad klapne - to musím psát, protože by mi holky nadávaly, že přemejšlím pesimisticky 😀

Tak mizím, pak juknu

m.aa.b
15. feb 2009

Ahojky všem!
Tak jak jsem předpokládala, tak mi dr předepsala Estrofem a ted ketik nestíháme až příští cyklus ☹ 😒 😠 Takže mi to vychází koncem března.

A co Ty Sanusko jak je? Co mimísci v bříšku jak se zabydlujou? Držím palečky 😉 🙂 😉 🙂

... posouvám ... 😀 😀 😀

marcelli
16. feb 2009

M.AA.B Ahojky díky za zprávu,já asi taky počkám ty dva měsíce na další KET,musím se hodit do klídku,jsem z toho všeho nějaká vedle. ☹ Koukám,že u vás se pracuje i v neděli na utz.Držím ti palečky,aby ti to všechno dobře vyšlo.Napiš,jak jsi dopadla a kdy tě čeká KET.

marcelli
16. feb 2009

m.aa.b jo už jsem to dočetla do konce,nebuď z toho smutná,měsíc uteče jako voda a máš tady přece nás... 🙂

marcelli
16. feb 2009

SANUSKO,ahojky držím ti palečky,to čekání je nejhorší viď.Určitě to vyjde,neboj. 😉 To je tvůj první KET?

sanuska
16. feb 2009

Maabi po Estrofemu budeš mít ukázkovou peřinu 😉

Marceli je to můj celkově 5. KET a první z 2. IVF....

Hollky snad se špunti nebo špunt zakousnul-li a budou se držet dalších 9 měsíců.......

marcelli
16. feb 2009

sanuska tak to jsi měla hodně mrazáčků a kolik ti jich zavádí?Já jsem si při 1.IVF nechala zavést jen jedno,ale při KETU uvažuju o dvou až třech,jestli ti tři moji bobánci vydrží 😉

sanuska
16. feb 2009

Marcel při prvním IVF jsem měla 12 mrazáčků a při druhém mám 15. Teď teda už 13....
Pokaždé si dávám 2 piškoťáky.... O třech jsem začala uvažovat až teď, ale z toho mám respekt.... Kdyby se chytli všichni tři tak jít na revizi?, které dát pryč?, zvládnout trojčata?... No zatím určitě zůstanu u dvou. Tři když tak třeba při 3.IVF....
ET jsem nikdy neměla, protože jsem měla pokaždé OHSS... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre