Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

sanuska
23. feb 2009

Dolce s mimoděložním genetika moc nesouvisí - ale to je jen můj dojem, každopádně se tím vůbec nic nezkazí...... 😉

nelynka
23. feb 2009

dolce ale na to gennetiku nepotrebujes, ked mas nepriechodne vajcovody, vec je jasna..otehotnela si, takze nemate ziadne ine problemy len to...skus sa opytat v CARe na to, tam ti skorej poradia..
genetiku vecsinou vypisuju parom, kotrym nejde otehotniet prirodzene a maju kadejake testy Ok, akurat slabsi spermiogram...

dolcevitta
23. feb 2009

dakujem vam kocky 😉 a ake percento je pri KET?
Nelyka ty si uz bola?

sanuska
23. feb 2009

Dolce procento pořádně nevím, ale normálka se z KET daaří vím o hodně holkách, tak nehledět na procenta a věřit 😉

nelynka
23. feb 2009

dolce..myslim ze mat je nejakych 15% ale to kazde CAR ma nejake ine precento podla uspesnosti svojej..
ja som na genetiku este nebola, chystam sa tam objednat, niekedy, ale to uvidime podla nalady..moj sa nejako do oplodnovania nehrnie, mysli si ze ked som bola na IVF a KET ze uz on nemusi nic robit..takze so sa snazila naprv dat dokpy jeho ale aj to marne, takze uvidime ci to vobec bude k niecomu tam ist...🙂))

kam chodis co CARu? do ke?

aliiik
23. feb 2009

sanuska: zatím tedy gratuluji ke krásným tlusticím na testíku 😉 a jsem napnutá jak šráky, co nám po té druhé oznámíš.... já tvému štěstíčku moc věřím 😵 😵 😵

dolcevitta: nevím o tom, že by genetiku dělali jen tak.... mě ji udělali a to jen pro sebe, protože jsem darovala asi 17 vajíček pro dobro těch co vlastní vajíčka nemají. manželovi ji nedělali

dolcevitta
23. feb 2009

nely..chodim do gyncare v ke.A CAR je v Ke? Kto je tam doki?Moj muzik je z 1.IVf velmi sklamany,takze aj ja sa musim snazit ho povzbudzovat,on niedy uz ani nechce o tom hovorit,co ma na nom velmi stve 😠

nelynka
23. feb 2009

dolce CAR je Centrum Asistovanej Reprodukcie 🙂))))))) len je to taka skratka 🙂
no moj nema problem hovorit o IVF alebo o comolvek co sa toho tyka ked sa o tom bavime, ale akonahle pride rec na dieta, sex a podobne veci, ako kedy pojdeme zase a ci tam mam vobec ist alebo nieco v tom zmysle, proste tema kedy bude babo, tak proste sek a nevidi nepocuje, nasere sa a je zle nedobre...
takze asi tak

dolcevitta
23. feb 2009

😅 som dobra 😀 ... 😀

nelynka
23. feb 2009

vpohodee 🙂)))

dolcevitta
23. feb 2009

A aka je priprava na ket?baby a lekar vam ukazuje na monitory ze vklada tie embyjka?

nelynka
23. feb 2009

priprava? zalezi od toho ci mas ovulaciu normalne alebo nie..
pokial ovulaciu mas, neberies ziadne lieky, chodis len na kontrolu ako ti dozrievaju vajka a sliznica maternice a podla toho ti naplanuju ket..
pokial ovulku nemas, beru sa lieky na rast sliznice, vecsinou su to tabletky, chodis na kontroli na uZV a podla toho ti naplanuju transfer..cca okolo ovulacie ako by mala byt..

a u nas v CARe mozme pozerat na monitor ale ja som tam aj tak nic nevidela 🙂))
je to to iste ako pri transfere pri normalnom IVF

dolcevitta
23. feb 2009

V marci by som uz mohla ist na Ket..ale asi pockam na pekne pocasie 🙂
Lebo toto snezenie ma deprimuje 😖
nely u vas je co problem?mozes aj IP

nelynka
23. feb 2009

IP

sanuska
23. feb 2009

Nelčo tak je to pozitivní a hodnota je 365.... 😅 Ale bojím se bojím..... 😎

nelynka
23. feb 2009

sanuuuus gratulujeeeeeeem, to je supeeer..
nemas se ceho bat.... 🙂))))

nelynka
23. feb 2009

mas krasnu vysoku hodnotu..kedy ides na UZV?

sanuska
23. feb 2009

Mááááám že neporoste hodnota tak jak má, nebo že nebude srdíčko..... pořád se mám čeho bát 😀 😀 Ale věřím věřim, v koutku duše.... 😔

nelynka
23. feb 2009

sanus neboj se, mas hezkou hodnotu, ja mela jenom 49, pak 84, a pak uz jen neco malo pres 30...:(
neboj nic, vsechno dobre dopadne, len se hlavne drz v klidu, oddychuj, hyckaj je 🙂)

macous
23. feb 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že jsem nakoukla v pravý čas 🙂
Sanusko, tak gratulka ke krásné hodnotě HCG a že se bojíš chápu, však já se taky bála jak čert a bojím se do teď, co budu povídat 🙂
Holky tak tfuj, tfuj, tfuj a ať se daří dál 😀 😀 😀

sanuska
23. feb 2009

Nelčo jdu 6.3....

Maci děkuju, no bojím se tam někde vevnitř hrozně moc... 😔

nelynka
23. feb 2009

macous to uz jsi 20tt ty jo ten cas leti, to ja bych uz taky tak byla :(((

nelynka
23. feb 2009

sanus to zvladnes, to je zachvilicku a uvidis srdicko a bude lip..uvidis 🙂)

sanuska
23. feb 2009

Nely jo jo říkám si aspoň to srdíčko kdyby bylo.... to by mě spíš uklidnilo, i když samo vím, že není nic jasnýho nikdy.... 😔

macous
23. feb 2009

Sanus - 6.3. mám taky kontrolu 🙂 bude to dobrý neboj se, odpočívej, nedělej zbytečně namáhavou práci a dobře to půjde 😉
Nelynko, docela to letí, to máš pravdu, ale pořád si přijdu tak zvláštně, težko věřit, že jsem těhotná - jakože sama jsem si na to ještě nezvykla 😵 😵 😵 a neboj, taky budeš jednou těhulka, přesně tohle co ty mě, jsem psala holkám taky, však se nám vyvedl až pátý transfer 😉

pádím žehlit, mám zapnutou žehličku a pořád lítám sem na koníka 😀

nelynka
23. feb 2009

sanus vidis, aj ja ako som dopadla, ale to som mala slabe hodnoty hned na zaciatku, tebe to vyjde, MUSI!!

nelynka
23. feb 2009

mac to vies...ja uz nechcem ist na ziadne tranfery a ani odbery a ani nic podobne, chcem mat mimco normalne, lenze prit om mojom chlapovi to mozne neni, takze holt smuuula :(((

artep26
23. feb 2009

Ahojda Keťačky 😀 😀 😀
Sanu tobě jsem už vše potřebné napsala do Sanusek 🙂 🙂
Nelynko ahojda, tak jak je kočičko?? Vždycky tě tu ráda vidím 😉 😉 😉
Mac ahojda, my už si taky psaly na IVF, viď??

sanuska
23. feb 2009

U mě to byl taky celkově 5. KET.... 😅

nelynka
23. feb 2009

ahoj artiiikuuuu...nooo...ja se taky rada prijdu za vama podivat co mate novyho a tak 🙂)
jak se maj miminka? juuu tobe to taky leti juu..ze 18tt xi, 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre