Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
23. feb 2009

Nely čusík 🙂 🙂 🙂
Miminka se mají asi dobře, myslím, včera jsem poprvé ucítila šťouchanečky 😵 😵 😵
Tak se asi mají čile k světu. V pondělí za týden jdu na konzultaci kvůli výsledkům tripl testů, ale věřím tomu, že to dopadne dobře, u dvojčátek jsou ty hodnoty vždycky tak nějak podivné, tak snad mě poženou jen na genetický UTZ a na amniocentézu až v poslední řadě. Ale fakt pevně věřím, že to bude OK 😀 😀 😀
A jak ty?? Manža už seká latinu?? jak ne, tak na něj vlítnu 😀 😀 😀
A jak prácička, rýsuje se něco?? Nebo jsi pořád domácí kutil ... 😀

nelynka
23. feb 2009

nooo uvidis ze bude vse tak jak ma byt 🙂)

manza porad to jiste co bylo, k lekarke jsem se nedostala protoze byla doma s chlapcem tak ho preobjednala na jinej termin co ja uz dufam budu v praci..
ve stvrtek se mi maj ozvat z jedneho pohovoru a kdyz to nevyjde tak 3.3. mam druhe kolo druhyho pohovoru a kdyz ani to takl uvidime 🙂))

artep26
23. feb 2009

Nel hlavně aby jsi měla pohodu doma 🙂 🙂 🙂
A 3.3. na tebe budu moc myslet, moc ti přeji aby ti to dopadlo, přijdeš na jiné myšlenky a vůbec si budete vzácnější. 🙂 🙂 🙂 Takhle jsi doma zavřená, pokaždé manžu vítáš a když se třeba uvidíte o něco míň, tak vám to prospěje 🙂

nelynka
23. feb 2009

arti, ono my jsme i tak byli tak isto spolu, jak sme i kdyz jsem doma, dokonce je to lepsi kdyz jsem doma protoze se udela a vybavi vic veci...
tedkom ve stvrtek mi maj volat za praci co bych moc chtela tak uvidime...🙂)

artep26
23. feb 2009

Nely tak moc moc moc držím palečky ať ti to vyjde na všech frontách a těhutýdny ti taky začnou brzy naskakovat 😵 😵 😵

nelynka
23. feb 2009

artiku dekuji ti moc..ale ty tehutydny zatim asi nechame tak pokym se manza nevzpamatuje 🙂

artep26
23. feb 2009

Nel všude je něco ... já tuhle doma taky řádila jak černá ruka ...
Prostě je to všude stejný, jednou jsme nahoře, podruhé zase dole. Mému chlapovi musela domluvit až moje mladší ségra, já už na to neměla. tak zatím zase cukrujeme ale je mi jasný, že se zase něco vyštění ... tak to prostě je, a bude ... o tom ty vztahy prostě jsou 😉

aliiik
23. feb 2009

zdravím všechny!

Sanusko: gratuluji, krásný hodnoty 😵 😵

sanuska
23. feb 2009

Ali hoj, děkuju, uvidíme jak ještě poroste... 😔

nelynka
23. feb 2009

artiku ale tomu mojmu nedohovori nikto ani jeho vlastny otec proste nie! ja uz neviem fakt:(((

artep26
23. feb 2009

Nely ... 😔 😔 😔 co na to říct ... tak vyměnit 😅 😅 😅

m.aa.b
23. feb 2009

Ahojky všem 😀 😀 😀 😀

SANUSKO GRATULULUJU 😵 😵 😅 😅 😀 😀 😀 😀 To je skvělé!!!!!! Moooooc držím palečky všechny co mám !!! 😵 😉 🙂

Genetiku jsem si taky v CARu prosadila sama, tedy vlastně mi ji doporučil muj dr, ale ještě jsem to konsultovala v CARu a tam se mi tak trochu dr vysmál, ale já ho neřeším doporučenku mám od svého tak co 🙄

A co se týče debaty o našich drahých polovičkách tak musím říci, že prvním velkým zlepšením našeho stereotypu byla moje laparka po které jsem nemohla nic dělat a hlavně jak byla nečekaná a rychlá kvůli tomu podezření na mimoděl. tak ho to docela vzalo a musím říct že jsem nakonec utěšovala já jeho. No a dalším velmi pěkným obratem byla méně pěkná situace jeho kolegy z práce kterému po deseti !!! letech utekla přítelkyně za jiným. On si to dával za vinu, že ji dostatečně neříkal že ji má rád a nepusinkoval 🙂 atd a od té doby je to jen miláečkusem a tam a pusinku jednu a druhou .... 😅 😵 😵 😵 😵
Ne že by to tak předtím nebylo ale je to teĎ lepší připadám si jako že jsme se znovu zamilovali to se pak i to trápení kolem miminka zvládá lépe 😵 🙂 😉

jééé sem se nějak rozepsala 😅 snad to neva 😅

... posouvám ... 😀

sanuska
23. feb 2009

Maabi děkuju, ale uvidíme ve čt jak budu pokračovaat.... 😔 😉

m.aa.b
23. feb 2009

No jak jinak než dobře 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂
Jo a ještě něco 6.3. jak jdeš na tu kontrolku tak já bych měla jít na KETík (teda pokud bude správná peřinka 😔 )

Takže šťastný den 😉 😉 😉

sanuska
24. feb 2009

Maabi tak to budu držet pěsti!!!! Budeš si dávat dva bojovníčky?
No snad bude vše v pořádku a pak už nebude šťastnému dni stát nic v cestě.... 😉 😅

m.aa.b
24. feb 2009

Děkujuju 🙂 Já Ti také pořád držím všechny čtyři 😀
Určitě dáme dvě tak nějak se připravuji na dva malé uzlíčky 😀 😀 😀 a hlavně máme lepší pocit že opravdu uděláme maximum 😔 😔

A jak se jinak cítíš Ty?

A co ostatní chodí sem ještě někdo kromě nás????

mějte se krásně 🙂 🙂 🙂

sanuska
24. feb 2009

Maabi necejtím se nijak, včera jsem cejtila podbřišek pěkně mě tlačil, ale dneska ani ťuk......

No ve čt budeme moudřejší...

Jo jo dvě jsou lepší 😉

Jinak sem teda nidko nechodí, nevím co se stalo... přitom to tak žilo..... 😕

katuska23
24. feb 2009

ahoj holky tak ket snad bude už v březnu ale doktorka to moc dobře nevidí s jedním embryem 😢

sanuska
24. feb 2009

Katu aaaaaaaaaaaaale na doktorku nedej, jsou chytrý jak rádio, některý. Jen věř věř věř. Však jsi viděla, že se povedlo hollkám mímo i s jedním a taky jednu znám osobně 😉 Tak budu držet pěsti

katuska23
24. feb 2009

když já se bojím toho rozmražení 😔 neumím si představit že bych šla do toho celého znovu....fakt znáš? 😵

melisska
24. feb 2009

Ahojte babulky aj ja idem na KET 😉 a katuska mozno prave to jedno embryjko zabojuje 😉 ver tomu 😵

katuska23
24. feb 2009

melissko koukám ty už jsi toho taky prožila,to ale máme smůlu...už to sakra musí vyjít 😠

sanuska
24. feb 2009

Katu jo jo znám bylo to 1.IVF a mělli jen jednoho pidižvíka... teď bude holčičce rok 🙂
A rozmražení se neboooj to bude ok 😉

katuska23
24. feb 2009

sanu tak to měla velké štěstí 😵 já mám samé kamarádky kterým polovina embryjek rozmražení nepřežila...ale musím tomu věřit...i když se mi to moc nedaří 😖

sanuska
24. feb 2009

Katu mě přežila zatím všechna embryjka každé rozmražení 😉

sanuska
24. feb 2009

Katu pa držím pěsti a podávej informace!!! 🙂

katuska23
24. feb 2009

tak to je paráda 😵

já jsem měla v kartě v caru napsáno-zamraženo 1 embryo ve fázi dělení,nekvalitní embrya...na to mi doktorka řekla že jsem měla vajíčka první třídy,ale že nějak nešly se spermiemi dohromady.v pátek mi je odebrali,bojovala jsem o život,a až v sobotu večer byly oplodněná 2,jedno se nevyvíjelo....
jak dlouho po rozmražení se vlastně dává?

babulka123
24. feb 2009

katuska ani si nevies predstavit ako velmi ti drzim palce..

nelynka
27. feb 2009

jeeeee, az na 3.strane?? 😠 😠
tak posouvam..

Katuska, myslim ze ho rozmrazia a asi den ho nechaju alebo par hodin, ako sa vyvija...mne museli rozmrazit setkych 5 co som mala, a ostali len 2..jedno vraj bolo pekne a druhe slabsie, ale dali oba... 😀

sanuska
1. mar 2009

Aliiiiiiiiku ty nedočkavko, ty jsi jak jááááá 😀 I když já to vydržela o den dýl 😀
Teda strašně držím pěsti, aby bylo vše v pořádku a čárka krásně sílila!!!! A co jsem se chtěla zeptat. Píchali ti Pregnyl a kdy??????

Katu asi většinou si dávaj jeden den, aby mohli pozorovat jak na tom embroušci jsou.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre