Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katuska23
6. mar 2009

drobec beru estrofem 3x1

drobec
6. mar 2009

len to..nič viac, ja užívam estramax 3x1, kysleinu listovú a ten už skôr spomínaný prednison..týždeň som prednison užívala len 1/2 tablety a teraz 1/2 ráno a 1/2 večer..a od nedele začínam užívať aj utrogestan3x2

katuska23
6. mar 2009

prednison doma mám,ale ten jsem dostala po ivf ať ho beru po et....každý car to má asi jinak...listovku beru taky a vitamíny babyplan ale to nemá se sliznicí co dělat....od včerejška piju kontryhel tak snyd tomu pomůžu...

drobec
6. mar 2009

babyplan ešte neužívam..ale užívala som iné vitamíny a tak som to nechcela prekombinovať..a ešte po večeroch pijem taký čaj na plodnosť a udržanie tehotenstva..je to originál čaj s rôznymi bylinkami..a čo je to ten kontryhel?

katuska23
6. mar 2009

alchimika tuším tak se to říká slovensky 😵

drobec
6. mar 2009

aha, tak tá je obsiahnutá v tom mojom čaji..katuska, silne Ti držím palčeky nech Ti tá Tvoja sliznica rastie..a nech sa nám to obom konečne podarí.. 😉

katuska23
6. mar 2009

drobec moc děkuju snad naroste ☹

moc ti držím palečky!!!

drobec
6. mar 2009

katuska, ďakujem

aliiik
6. mar 2009

sanuska: GRATULUJI 🙂 krásná fazolka jen co je pravda.
Držím palec ať vše jde tak jak má. Nevím, kdy to vykřičím do světa možná až to bude vidět....

katuska: já jsem v květnu podstoupila IVF, měla jsem 30 vajíček, ale málo peněz, tak jsem si nechala oplodnit jen 13 vajíček a zbytek 17 jsem darovala aby je mohl použít někdo, kdo vlastní vajíčka nemá 😵 takový jsem grant. Z těch 13 vajíček po prodloužené kultivaci (5dní) zůstalo 6 krásných blastocyst. 12.5. mi zavedli 2 protože jsem si přála dvojčátka a ostatní 4 zamrazili. V květnu se obě uchytili a já byla regulérně těhotná, ale v 16tt jsem potratila. Příčina nezjištěna.... 😔 měla jsem pauzu 3 cykly a pak jsme to začali zkoušet s mražáčkama 20.11. jeden nepřežil rozmrazení tak mi dali druhý ten byl OK, ale HCG 0
20.1. rozmrazili třetího, vypadal dobře, ale taky se to nepodařilo 14DC HCG 12,6 a já dostala MS
22.2. rozmrazili našeho posledního čtvrtého bojovníka, vypadal krásně a woalaaaa od 1.3. mám krásné // na kontrolní UTZ jdu 25.3.
Teď už to musí vyjít, protože už nemáme žádné mražáčky..... 😵 😉 🙂

katuska23
6. mar 2009

aliii to je krásné 😵 až jsi mi vehnala slzy do očí 😔 moc ti přeju aby to vydrželo musíííííííííííííííííííííííííííííí

já se uklidňuju že tohle je jediné vajíčko které vydrželo....

drobec
6. mar 2009

katuska..si veľmi fotogenická a nesmierne sa podobáš na našu rodinnú známu..neboj,, keďže to vajíčko je už teraz bojovník, tak isto sa to podarí..musíš veriť jemu a aj sebe..

melisska
6. mar 2009

kati podla mna prave tie naslabsie embrxjka su najvacsi bojjovnici, uvidis moja, rada by som citila z teba trosku optimizmu

katuska23
6. mar 2009

drobec třeba jsme příbuzné 😎 😀

melissko slibuju budu se snažit 😉 asi jsem se z toho všeho ještě nesrovnala 😝

drobec
6. mar 2009

katuska, kto vie, možno aj áno..a melisska má prevdu..si veľmi smutná, ten smútok je cítiť už z Tvojich slov.. viem, je to ťažké..vieš, ja som od posledného cyklu očakávala snáď najväčší zázrak..že sa nám zadarí a ja nebudem musieť ísť na KEt, ale žiaľ nestalo sa..a nevieš si predstaviť môj smúto..viem, nedá sa to porovnať s tým, čo si prežila, ale každý neúspech bolí, lenže život ide ďalej a my sme si povedali, že ak nám nie je súdené mať dieťa, tak sa s tým budeme musieť zmieriť..nepíše sa mi to ľahko..lebo ja deti milujem aoni milujú mňa, možno preto, že som naozaj taký drobček..útle chudé žieňa..takže, keď to zatiaľ nevyšlo prirodzene, tak sme sa rozhodli pre mrazáčikov, sú to len tieto dva..tiež ich viac nemáme..a manžel sa bojí už teraz, ak sa rozhodneme pre ďalšie IVF, ako to zvládnem. mala som totiž OHSS a nebolo to pre mňa jednoduché s tým žiť..mala som problémy..bola som histerická..dočítala som sa, že ak je to veľmi vážne,tak..ale to si ani nechcem predstaviť.. tak hlavu hore..sme v tom spolu..a nie len my dve..usmej sa a hneď bude dník krajší..aspoň sa o to pokús.. 😉

katuska23
6. mar 2009

já vím máte pravdu,ale já mám takovou povahu,bohužel,pokusím se 😅 kolik žen je na tom hůř než já

drobec
6. mar 2009

katuska, a nechcela s KEt počkať, kým sa na to lepšie nenaladíš?..

macous
6. mar 2009

Ahoj holky,
jdu pozdravit ty, které mě znají 🙂
Sanusko, gratulka k srdíčku, krásná fotečka 🙂
Alliiku, tobě tichoučká gratulace ke dvěma čárečkám h 😵
Zdravím Nelynku 😀
Holky držte se, taky jsem se bála a pořád pozorovala a vlastně mi to zůstalo dodnes 😀 😀
mějte se pa pa a já zase někdy načuhnu

katuska23
6. mar 2009

drobec to by mi bylo ještě hůř...hodně jsme se o tom s doktorkou bavily,a já vím že když to oddálíme bude to horší...ta panika z tohohle mě stejně nepřejde...

m.aa.b
7. mar 2009

Ahojtě holky, tak jsem vás konečně dočetla. Teď už ležím v pelíšku a vbříšku mám schované dva sněhuláčky 🙂
tak doufám, že se jim bude u mě líbit. Jsou tam od rána a doufám že jsou spokojeni 🙂

Aliii držím palce určitě to vyjde uvidíš jak jste tu se Sanuskou psali začíná přeci jaro 😉 😉 😉 😉 😉

Sanusko krásná fazolka moooc blahopřeju a doufám, ž e sem taky brzy přidám jednu (dvě) 😀 😀 😀

|Katuško peřinka určitě naroste vůbec se neboj, Sanuska mě také utěšovala a měla pravdu 😉 😀 😀

tak nám všem držím palce 🙂 🙂 🙂

... posouvám ... 😀 😀 😀

aliiik
11. mar 2009

halóóó kde jste kdo???? 😕

sanuska
11. mar 2009

Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak co byla jsi na krvi?????????????????????????????????? Testy jsou ukázkový, mě to přijde na dvojčátka, no samo třeba ne, ale jeden silnej bojovníček to bude určitě 😵
Super, hned hlas HCG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já začala 8.3. hodně krvácet, tak jsem byla hospitalizovaná i dr se divil, že těhu se drží. Byl to šokec, ale tak snad to už bude ok. Zvýšili mi dávky prášků, musím ležet a příští čt jdu na kontrolu.
Ale jak musím Utrouš polykat, tak jsem pořád ko a spím a spím...
Odešel mi hematom, tak snad když tohle bojovníček ustál, tak už u mě zůstane....

a co tady nového?????????????????????????

Katu jak ty???

m.aa.b
11. mar 2009

Ahojky!
Sanusko tak to je milíto, ale hlavně že to prďolka ustál a nebuj teď už to zvládnete 😉 🙂 Jinak mě bylo divné že se tu vůbec neukazuješ... Moc moc moc držím palečky (nebo spíš jak doufám držíme 😉 )

Jí stále čekám a čekám a čekám 😒 jsem teprve 4 den po transferu a začínám být trochu nervozní... kdyby se to tak dalo zjistit dřív že to vyšlo 😠 😉

držím palečky

papa

sanuska
11. mar 2009

Maabi no jo to mi povídej, to čekáni je taky nekonečný a pak když je test pozitivníí tak to je ještě horší... 😀 Fakt, nikdy jsem holkám nevěřila, ale je to tak 😀 Tak mačkám pěsti a podávej infošky, kdy chceš testovat?

m.aa.b
11. mar 2009

No vzhledem k tomu jak jsem už teď hotová tak to zkusím v neděli - to bych měla být osmý den a myslím že by tam už něco mělo být vidět a když ne tak je porád ještě dost času do 24.3. kdy mám ofiko testovat dle dr z CARu

ale už teď vím, že budu mít strach až do konce (minule jsem se taky dlouho neradovala - asi tak cca 4 dny 😖 )

A určo dám vědět, protože to nikomu zatím nechci říkat, ale vám to je něco jiného 😉 🙂

sanuska
11. mar 2009

Maabi hlavně ten 8. den se třeba ukáže - třeba taky ne - po limitu tak neházej flintu do žita jo. Tedea já teď ten test tahala asi po dvou hodinách z koše a byla tam slabá... no šak vidíš jak to mám v albu. Do limitu byla myslím až desátý den..... 😉

m.aa.b
11. mar 2009

Přesně takhle jsem měla pozitivní první test minule... i když tam píšou že se tomu nedá věrit, tak mě se to nikdy předtím nestalo a to jsem ho kolikrát sledovala i hodně dlouho po limitu. Posledneě to bylo tak po deseti minutách, ale i za tu budu ráda 😅

aliiik
13. mar 2009

Ahoooj holky! Já jsem trošku nestíhala v práci a tak nebyl ani čásek nakukovat sem. Na krvi jsem nebyla. V Heliosu to nevyžadují, pokud mám pozitivní testíky a já do sebe zbytečně píchat nenechám Když já injekční střikačky opravdu nerada 😖 😖 😖 ...
Jinak jsem včera neodolala a udělala si tesík v 18 DPO takovouhle tlustici jsem fakt ještě neviděla. Těhu čárka se objevila skoro okamžitě a je tlustější a červenější než testovací juchůůůůůůůů 😀
Na UTZ jdu v pátek 20.3. tak jsem děsně moc zvědavá co tam uvidíme 🙂
Dvojčátka by to mohli být pouze jednovaječná protože mi zaváděli pouze jedno embryjko, tak uvidíme.

Sanuska, holka, odpočívej a všechno bude dobré uvidíš 😉 myslím na tebe i m.aa.b držím palečky 😵

bonsai
13. mar 2009

aliiik..krásna čiaročka..tak Ti selne držím palčeky, nech to dotiahneš do úspešného konca..ja si s manželom práve dnes ideme pre mrazáčikov..asi tak o hodinku..

aliiik
13. mar 2009

bonsai: tak tedy drzim palecky, at se i vasi mrazaci uchyti a rostou a rostou a rostou 😉

bonsai
16. mar 2009

aliik..ďakujem..už sme si doniesli domov len jedného bojovníčka..žiaľ, ten druhý vzdal svoj boj pri rozmrazovaní..ale teším sa aspoň z jedného a verím, že dobojujeme až do 9 mesiaca.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre