Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kalka
16. sep 2009

hrábni do koše.. třeba ho ještě vyšťouráš a koukej ho hodit do kafe.. ať nejsem za blázna sama!!!! 😀 😀 😀 😀

lenkacar
16. sep 2009

už je to vynesený žes to nenapsala včera hýml ..ale ne to bych nemohla vladísovi udělat ten by měl infarkt .. 😝

kalka
16. sep 2009

tak čůrni ještě dneska na další... 😉 a vladísovi řekni, že máš prostě podezření, že máš těhotný kafe! 😀 😀 😀

lenkacar
16. sep 2009

ty ho neznáš hned by přiběhl s květinama ...

kalka
16. sep 2009

no co... no počkej.. tak to udělej tajně 😉 Kolikátý den po KETu jsi?

lenkacar
16. sep 2009

16den ...ráno jsem mu pslaa ty volís že už špinim ..ale za pokus by to stálo ,ale myslim kočko že u tebe to těhotným kafem nebude ..

kalka
16. sep 2009

lenkacar .. a sakra.. špiňóza jedna pitomá 😒 .. ale já si taky moc nadějí nedávám.. hele ten test byl jasně negativní.. bílej jak lilie.. zkoumala jsem ho pod všema možnýma světlama.. a bla bla bla.. manžel taky a fakt bílej...s tím kafem je to jen nějaká zrada.. asi se to opravdu zabarvilo jen proto, že.. že nevím.. prostě to beru jako pobavení 😉 🙂

lenkacar
16. sep 2009

zítra mi dej určo vědět držim pěstě aby to bylo dobré znamení

kalka
16. sep 2009

jsi moc hodná.. děkuju 😉 ráno písnu co test a pak ještě v poledne co krev..

Promiň nemám tě přečtenou celou... tak se zeptám .. ty už jsi vyčerpala všechny IVF na pojišťovnu?..

lenkacar
16. sep 2009

jenom dva a le dělaj ofuky s tim...příští rok uvidíme kdyžtak budu muset na jinou pojištovnu

kalka
16. sep 2009

ježiš proč s tím dělají trable???.. o co jim jde?? 😕

lenkacar
16. sep 2009

mizim dělat večeři pa zítra

kalka
16. sep 2009

hezkej večír! 🙂

lenkacar
16. sep 2009

chichi večeři proto že až dojde z práce jedem makat na chatu a vrátíme se až večír ..

janik8774
16. sep 2009

kalko -já mám taky za sebou 2x KET a negativní.
To je ale k nas........ ☹

lordik
16. sep 2009

ahoj holky tak ja dnes zase mnela carku, ale furt stejne slabu, a dnes eto uz 14 den po KET, tak tet taky uz nevim co o tom mam myslet, v ponedeli jdu na krev, tak uz to bude jisty, uz test nebudu delat.

kalka to sem pobavila 🙂 🙂 🙂

kalka
17. sep 2009

Dobré ráno 🙂 Tak ráno proveden test.. negativní.. za chvíli budu mít dopitý kafe, tak to prubnu 😀 😉
No a taky už mám za sebou odběr krve a kolem poledního mám volat ny výsledky.. takže dneska to bude jasný 🙂

lenkacar
17. sep 2009

kalka až přijdu v poledne z pracáku ,tak hned na tebe mrknu ...

lordik
17. sep 2009

kalka urcite napis jak si dopadla, dnes sem taky delala test a byl uz tam jenom duch ☹

lenkacar
17. sep 2009

lordik nesílí? ☹

janamej
17. sep 2009

Dobrý den všem, jsem tu nová

lordik
17. sep 2009

lenkacar nesili 🙂 , ja mnela takovu nadeji, tak uvidim v pondeli, pujdu na krev

janamej vitam te

kiara15
17. sep 2009

ahojte aj ja sa hlasim zachvilu sa idem pripravovat na ketko?
citam vas a drzim vam palceky 🙂 🙂

lenkacar
17. sep 2009

lordik tak uvidíš z krve ,sakryš měla jsi takovou radost ,četla jsem tě

janaso
17. sep 2009

Ahoj,
jsem tady mezi vámi nová - tak snad mě přijmente 🙂 Mám za sebou jedno neúspěšné IVF a jeden KET a už z toho pomalu blbnu., Příští týden mě asi čeká další KET.

lordik
17. sep 2009

lenkacar proste sem mnela hroznu jistotu ze sem v tom, no nic ese mam 6 mrazacku, tak to budu pokouset dal, a co ty uz cekas mimco, nebo co mas za sebou?

janaso, no jasne my radi ze si mezi nas, musime nejak podporovat navzaem, gdyz tady mame spolecni problemy, ja taky poperve na KET, ET u mne nebylo kvuli OHSS, tet cekam na vysledky, ale myslim ze to nevyslo, ty budes mit 2 KET ?

kiara uz budes mit KET nebo jenom bude priprava?

kiara15
17. sep 2009

lordik budem mat pripravu na ket cakam na mrchu,a idem prvy krat na ketko?tak preto vas citam aby som sa vsetko dozvedala ako a co?ale v kazdom care je to ine asi ? 😉

janaso
17. sep 2009

lordik, jo, jo, teď mě čeká druhý KET. Zítra jedu na sono, jestli mám dostatečnou sliznici, doufám, že jo a příští týden hurá na KET.
Znáte někdo někoho, komu vyšel KET?

lenkacar
17. sep 2009

lordik mám po 1ivf,2KET a 1stoplou stimulaci a zatim mímo k nám nechce ..

janaso
17. sep 2009

lenkacar proč ti stopli stimulaci? Takže vidím, že KET není moc úspěšný, když tobě už 2x nevyšel... A kdy můžeš zase začít stimulovat? Mě taky v březnu museli stopnou stimulaci, protože jsem dostala zánět střev a na to mi dali silné antibiotika, tak mi doporučili, ať to přeruším... A po ms jsem se zase na stimulaci vrhla. A stejně to bylo k ničemu - ani jedno mimo se nechytlo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre