Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kiara15
17. sep 2009

kalka to ma mrzy ale teraz to vide 🙂 🙂

kalka
17. sep 2009

kiara15 .. jo.. to že to vyjde..tak to už si říkám čtyři roku měsíc co měsíc.. a ono prd prd.. ale pohoda.. prostě jestli je někdy psáno, že děti nemám mít.. tak s tím stejně nic neudělám 😒 😉

kiara15
17. sep 2009

a kolky raz to skusate a ake mas za sebou vysetrenia??ak sa smiem spytat??

janik8774
17. sep 2009

lordíku,ty nejsi těhu? Já myslela že jo,jak je vidět tak slabá čárka nic neznamená ☹ .Krev je krev.
Pak má člověk věřit testům. 😠
janaso,taky bych chtěla poznat někoho komu vyšel KET na poprvé a nebo komu vyšel KET.

kalka
17. sep 2009

no o mimčo se snažíme 4 roky... a vyšetření od krevního profilu, přes diagnostickou laparoskopii a imunologii a spermiogramy .. máme za sebou tři IUI (inseminace), 1 IVF, který nebylo dotažený až k ET protože jsem měla OHSS.. ale měla jsem hodně mrazáčků, takže teď mám za sebou dva KETy a za 14 dní půjdu na třetí KET.
A nejspíš poslední. Pak už bych musela do dalšího IVF.. ale to bych si asi dala nějakou dobu pauzu.. třeba půl roku.. rok.. nevím... Co mám za sebou mám popsáno v albu.. tak kdyžtak tam mkri 🙂

kiara15
17. sep 2009

janik mojej kamaratke vysiel na prvy krat ale bohuzial potratila ET jej nevyslo ale KET ano.

kalka uz som si precitala tiez to nemas ruzove coo?

kalka
17. sep 2009

kiara15 .. no .. vzhledem k tomu, že jsme vlastně oba v pořádku, tak je to možná horší, když to pak nejde, než když prostě víš, kde je zakopaný pes.. roky letí jak o závod..je mi přes třicet a donekonečna na IVF a KETy taky nebudu moct chodit... každopádně vnitřně jsem myslím vyrovnaná i s tím, že by se taky mohlo stát, že bychom mimčo neměli.. hold by nám nebylo přáno..

kiara15
17. sep 2009

kalka je to hrozne ze ludia ktory sa dokazu pekne postarat o dieta ho nemozu mat a taky co si to zasluzia ho maju bez mihnutia oka nikdy to asi nepochopim 😒 ale ete mas nadej a treba verit kazdy mi to hovory ze nemam prestat verit tak ja stale dufam 😉

kalka
17. sep 2009

ale tak to víš, že pořád doufám v zázrak, ale už se nehroutím jako ze začátku.. víš... prostě už to beru tak jak to přichází .. i jsme to s manželem probrali, a když mimčo nepřijde, tak se nedá nic dělat... pořídíme si dva velký psy a budeme sem tam cestovat.. 🙂

kiara15
17. sep 2009

to sme si aj my povedali ze budeme cestovat a spoznavat ine veci 😉

katchik
17. sep 2009

Ahoj Holky, můžu k vám občas nakouknout? Jsem dneska 9. den po KET.

kiara15
17. sep 2009

katchik jasne ze ano!!a ako s citis??

kalka
17. sep 2009

katchik jasná páka 😉 .. a už se vrháš na testíky?.. 10 den po KETu by už mohl malý dušík být vidět 😉

katchik
17. sep 2009

Kiera bolí mě břuch jako na mrchu, tak že si moc nadějí nedělám. I když mě už jeden ket vyšel(bohužel to pak nedopadlo) a břuch taky bolel, tak že do té doby než dorazí ms nebudu dělat závěry.

katchik
17. sep 2009

na testíky se zatím nechystám asi až o víkendu nebo v pondělí. Zítra by podle mě bylo ještě brzo, zaváděli mi mladší embrya.

kiara15
17. sep 2009

katchik u nas baby ked boli brucho hovoria ze to je dobre ze embrio sa uhniezduje no neviem mne to tiez 2krat nevyslo ale ja som vzdy zacala krvacat na 6den ☹

katchik
17. sep 2009

ne embrya, ale embryo. 😉

katchik
17. sep 2009

kiera může to znamenat oboje.

kiara15
17. sep 2009

to viem preto ti budem drzkat palcoky 🙂 🙂

katchik
17. sep 2009

kiara děkuju moc. 🙂

kiara15
17. sep 2009

vsak mna to zachvilu caka 😉

katchik
17. sep 2009

kiara a kdy se chystáš? Je to 1. Ket?

kiara15
17. sep 2009

ano prve KETKo zacinam ak mi pride mrcha na cs v sobotu uz pripravou.

lordik
17. sep 2009

kalka je mi to moc lito ale nesmis stracet nadeje, taky sem vporadku, a manzel taky, dokonce sem byla tehotna 3 krat prirozene ale u prvnih 2 mnela sem potrat do 3 mesice a u 3 porod v 27 tydnu, z nicego nic, a dite bohuzel zemrelo, a taky rikam proc to nejde, naopak mam znami ze taky vyskouseli vse 3 IVF a nic, a potom gdyz rekli ze uz nebudut na to myslet a ze budut delat jine veci v zivote, tak za nekolik mesicu ona byla tehotna, a taky to nemuzu vysvetlit

janik ja ese nevim estli sem tehotna nebo ne na krev jdu az v pondeli, zatim mam tam duch na testiku

kalka
18. sep 2009

lordik neboj, neztrácím naději 😉 jen už tomu všemu nepodléhám.. tak za 14 dní jdu na další KET, když se nezadaří, tak si dáme pár měsíců pauzu a pak mám ještě 2 IVF před sebou.. ze začátku jsem chtěla všechno hned.. kdyby to šlo, tak všechny vyšetření bych snad byla schopná absolvovat během jednoho dne a druhý den jít na IVF 🙂))) dneska už netlačím na pilu a kupodivu je mi líp 😉

To co se ti přihodilo je opravdu hodně smutný a je mi to moc líto... na psychiku ti to určitě nepřidá.. je dobře že pořád neztrácíš naději 😉 🙂

lenkacar
18. sep 2009

ahoj kalka cítim to asi tak jako ty ...doslova vše co píšeš ...

kalka
18. sep 2009

Dobré ránko, lenkacar 🙂 myslím, že dřív nebo později ktomu každá dojdeme 😉

A co chajda... mákli jste si? 😎

lenkacar
18. sep 2009

včera jsme nebyli jeli jsme nakoupit páč jedem k sestřence do Ústí n/L,tak abysme tam nejeli jak buráci s prázdnýma rukama a chajda musí počkat ..jednou jednu stranu oken musim zatmelit a natřít a okap a kašlem na to ...pro letošek hotovo ,ale druhá potřebuje opravit fasádu ,to bude horší ,to mi moc nejde .. 😝

kalka
18. sep 2009

no.. mi musíme před zimou na baráčku taky udělat něco z oknama.. už teď se bojím, že vysadíme okno a rozpadne se 😝 😅

kiara15
18. sep 2009

pekny den vam vsetkym zelam!!! 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre