Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katchik
21. sep 2009

taky si říkám, že alespoň náznak by tam měl být. Nedá se nic dělat, teď hlavně aby se mrcha někde neflákala a mohla jsem jít co nejdřív pro dalšího zmrzlíka.

lenkacar
21. sep 2009

jo přesně tak ..my už nemáme nic ..zamrazili nám to 2krát po 4embriích a byly 2kety a nemáme nic

katchik
21. sep 2009

lenko to je mi líto, tak že jdeš do dalšího IVF?

lenkacar
21. sep 2009

ale až po imunologii,ta bude koncem října a jestli dál tak až příští rok ,ted shánim práci .

kalka
22. sep 2009

Čauky! 🙂

kiara15 ..vklady.. myslíš tím samotný transfér... první KET jsem měla 14 DC a druhý KET 13 DC.... záleží jak ti bude růst sliznice... já měla sliznici 10 DC 6,5 mm...
Dneska jsem trochu psicho 😠 jak jedu estrimax vlastně už druhý měsíc s malou přestávkou, tak normálně mi hrabe... holky já nevím jak vy, lae semnou hormony šíleně mlátí... dneska ráno jsem málem rozbourala koupelnu.. rozštípala hřeben a chtělo se mi rozdupat zrcadlo.. nakonec to skončilo brekem nad umyvadlem.. normální cvok.. 😅

lenkacar
22. sep 2009

kalka chápu tě ,já jsem taky po hormonech něco podobného ,většinou to končilo brekem

kalka
22. sep 2009

a taky se u toho nesnášíš?.. já se nenávidím.. mám chuť si vyrvat vlasy.. a úplně mě dorazí, když se mě manžel, i když hezky a opatrně zeptá, co mi je.. to bych ho zašlapala někam do škarpy.. vím, že jsem cvok.. ale je to naprosto neovladatelný... ☹

lenkacar
22. sep 2009

já obracim svoji nenávist spíš na manžela než přímo proti sobě ,taky zvláštní ..

lenkacar
22. sep 2009

koukam že už týden nic do sebe nervu a v moči je to furt ...

kalka
22. sep 2009

.. počkej co tím myslíš... že v moči je to furt???.. asi mi něco uniklo 😒

lenkacar
22. sep 2009

no když jdu spláchnout tak vidim ,že je ta moč jiná ,takový jako skvrny jako po utroši ,to sis nevšimla?

kalka
22. sep 2009

no.. když jsem měla Utrouš.. tak ještě tak den po jeho vysazení jsem v míse pozorovala jako když bych tam naházela zdrclou mouku.. nebo tak něco.. ale pak už ne.. prostě normálka..

lenkacar
22. sep 2009

já nevim jak to napsat ,prostě tam furt něco je ,možná z tý diviny nebo prednisonu nevím ..až mi dojde dávka v těle tak někoho asi klepnu ,včera jsem měla chut zabít toho idiota co je mým mužem ..

lenkacar
22. sep 2009

v tu chvíli mě napadaj takový věci cio mu říct ,jak mě sere a mimo jiné mě vždy napadne ,ale to mu neřikam ,ještě že s nim to dítě nemam a v duchu dělim majetek a at táhne do pekel ,nemám moc trpělivosti z chlapama

kalka
22. sep 2009

..jééééé... ještě, že jsi mu to neřekla.. raději se vždycky kousni do jazyku! 😉 .. když mě to chytne, tak mám co dělat, abych taky manželovi neřekla nějakou kravinu.. kterou člověk ani nemyslí vážně.. ale spíš je zatím schovaný, takový to.. že se mi chce mu ublížit.. vím, že je to hnusný 😔 .. taky za nějakou chvíli pak toho lituju, že mě vůbec něco takovýho napadá.. držím se zuby nehty, abych mu fakt neřekla nějakou blbost.. rozčiluje mě i to, že si mě chce vzít do náručí a utěšit.. to ztuhnu, zatnu zuby a jsem jak pravítko.. 😒 .. prostě ty hormony jsou hrozný svinstvo 😝

kiara15
22. sep 2009

pekny den zelam!!

kalka ano myslela som transfer lebo u nas 14dc idem len na kontrolu a vklad je 19-20dc takze budes o nieco skor tehu??

kalka
22. sep 2009

kiara15 teď si to napsala krásně 🙂 .. budu dřív těhu 😀 napsala jsi to jakotutovku 😉 kéžby si měla pravdu..

A ty beeš estrimax poprvé?... a kolikrát denně?

lenkacar
22. sep 2009

já měla Ket 19den ...kalka poslední dobou jsem dobrej nerv a stačí mi málo aby mě nasral ..asi ty nervy ze všeho a dneska přišla mamka ,že byla u kartářky a ptala se na mě a prej kdybych se po ...tak dítě nebude a když tak ho nedonosim ..prej se s tim mám srovnat ,ale s manželem prej vydržim...tak to je super taky že? neni to první kartář co to řekl ..

lenkacar
22. sep 2009

tak ti tak povim ,že člověk už ani nemá chutě bojovat za něco co třeba ani nebude a o to horší pak nějakej potrat ,to díky teda ..to už by mi vážně cvaklo.

kalka
22. sep 2009

lenkacar .. neblázni.. víš já taky věřím, že něco mezi nebem a zemí.. takže neříkám, že kartářky jsou pdvod.. sama jsem u jedná byla.. ale to už je snad deset let.. byl jsem přímo u Kludský.. docela síla.. na nic se mě neptala, jen jsme se potdravily, já rozdala karty a vybalila na mě celou minulost, přítomnost a budoucnost tak do dvou a půl let .. dál prý nemůže být přesná.. holka já se pak rozklepala jak ratlík.. docela mě to dostalo.. Nesmíš se na to ale upínat.. to nedělej.. dneska už bych k žádný kartářce nešla.. pak si to člověk začne sám sobě podsouvat a ono se to nakonec opravdu stane.. nevzdávej to 😉

lenkacar
22. sep 2009

no holka zlatá mě už se toho splnilo až hnus ,takže prostě věřím ...vim sama ,cítim to ,že neni něco v pořádku ,ale co nevim..

kalka
22. sep 2009

dobře dobře.. ale všechno do mrtě se splnit přece nemusí! Neštvi mi! .. Třebas se vyprdni na všechny IVF a IUI a KET a bla bla bla.. ale nepřestávej věřit a nech tomu volný průchod.. ! 🙂

lenkacar
22. sep 2009

chichichi mám neprůchodné vejcovody takže to můžu věřit bla bla na zázraky a prd ,mám pocit ,že po poslední operaci něco zvrtali..často mi bolí v břiše a ted po ket to byla síla ..

lenkacar
22. sep 2009

no nevadí nějak to dopadne ,na imuno půjdem a dál se uvidí ,ale po pravdě moc šancí si nedávam ..

kalka
22. sep 2009

lenkacar do prdele 😒 .. a co nějaký další vyšetření.. jestli něco opravdu nezvrtali??? 😕 a adopce???

lenkacar
22. sep 2009

měla jsem pocit že jako jo že to bude dobrý a tenden po Ket takový bolesti že jsem ani v noci nespala,jakoby to tělo bojovalo proti tomu ..

lenkacar
22. sep 2009

tak budu jezdit po vejletech s tim mým ,s tim prej vydržim ,tak pokud ho nezabiju tak ho budu vozit sebou jako talisman 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
22. sep 2009

mělo tam být 4den ,pardon neměla jsem zaplej numlock 😀 😀 😀

lenkacar
22. sep 2009

se z toho taky neposeru ,no tak to nebude no ...doufám ,že ze mě nebude na starý kolena pak nějaká dojímací babka co rozdává bonbony cizím dětem 😝

lenkacar
22. sep 2009

prdelko na adopci jsem stará a na postižený dětičky nemám nerva ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre