Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lenkacar
22. sep 2009

v tiom ses mi právě líbila ty jak jsi to tuhle napísala,že se s tim taky srovnáš když to nepůjde ..

kiara15
22. sep 2009

kalka ano berem estrimax prvy krat aj na KETe som prvy krat.Uzivam prvych 7dni 1krat denne a od 8dna 2krat denne 😉 a ty?

evak99
23. sep 2009

ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu, ale mam dotázek ohledně sexíkování během přípravy na ket...já si včera píchla pregnyl, pro zmrzlíka bychom si měli jíž až za 6 dní, tak se chci zeptat, zda se mezitím můžem s manžou oddávat slastem..nemáte zkušenost? díky moc

kalka
23. sep 2009

lenkacar .. nevím kolik ti je let.. mně 33.. co se adopce týká, tak když jsme se začali pokoušet o mimčo a pořád nic, tak jsem vždycky říkala, že kdyby to nešlo, šla bych bez váhání do adopce... čoveče uběhlo pár let a názor jsem změnila.. vůbec, ale vůbe csi nejsem jistá, že bych adopci chtěla.. Prostě najednou ze mě spadlo takový to, že MUSÍM mít dítě za každou cenu... NEMUSÍM.. a opravdu to tak nechci.. prostě když dítko nebude, tak jak říkáš ty, se neposeru... manžel je stejnýho názoru a jestli mi za pár let uteče k nějaký těhotný dvacítce, tak s tím stejně nic neudělám.. to nakonec může utýct, ať budeme mít děti nebo ne.. Takže hroucení z toho, že nejsem těhu je pryč 😉 .. jsou tu jiný věci.. třeba.. cestování.. tak nebudeme utrácet za plínky a budeme cestovat 😉 Jo a pořídím si dva velké psy.. 🙂

kiara15 estrimax už beru potřetí... a vždycky 3x denně.. proto mám asi KET dřív než ty.. sliznice rychleji doroste.. tak si budeme držet pěsti 😉

kalka
23. sep 2009

evak99

čauky.. raději bych to neriskovala.. evidentně máš KET v nativu, takže se sexíkem bacha.. aby ti folík neprasknul předčasně.. nevyběhlo vajíčko a pak zbloudilá spermijka se nezabydlela a do toho by se zabydlely další dvě embryjka z KETu...to by bylo veselo 😀

kalka
23. sep 2009

lenkacar myslím, že i život bez dětí může být plnohodnotnej.. důležitý je, aby ta ženská nazatuchla.. a našla smysl života i v něčem jiném... takže úsměv kočko a radost ze života! 😀 😉

kalka
23. sep 2009

evak99

jo a po KETíku taky žádný dovádění!!! 😉

lenkacar
23. sep 2009

kalka je mi 37,5roku 😉 😉 😉 😉 a plně souhlasim s tim co píšeš a jsem ráda ,že má taky někdo takovej názor a ne jen se snažit za každou cenu

kalka
23. sep 2009

🙂 .. jasná páka 😉

lenkacar
23. sep 2009

ty jo ty máš kristovky to je paráda ,u někoho to bývá zlom v životě ..

kalka
23. sep 2009

lenkacar a jak dlouho se snažíte?

lenkacar
23. sep 2009

od nepaměti 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
23. sep 2009

v car jsme přes rok 😉

lenkacar
23. sep 2009

mizim na socku mám tam rande s chlápkem z pracáku bude výslech ,jak a proč jsem přišla o práci a co umim a neumim,zařadili mě do nějakýho programu výsledkem budou rekvalifikační kurzy ,tak si timhle musim projít .. 😝

kalka
23. sep 2009

lenkacar tak držím pěsti! 🙂 papa

evak99
23. sep 2009

kalko, díky, my teda budeme zavádět jen jedno, takže by z toho v nejhorším mohly být dvě děti 🙂 ale asi máš pravdu...nicméně neptala jste se některá na to lékaře?

kiara15
23. sep 2009

kalka jasne ze si budeme drzat päste 😉 len nech to vide 🙂 🙂
evak99 veru som sa nepitala ale on mi vzdy povie kedy nie a kedy ano a teraz mi nic nezakazal lebo ja by som prirodzene uz neotehotnela 😒

lenkacar
23. sep 2009

evi my jsme do Ketu spolu jo a po Ket ne ..tak nevim ,nikdo nic neříkal

kalka
23. sep 2009

lenkacar tak co na pracáku?.. vyškolej tě na ředitele zeměkoule ? 😀 😉

kiara15 každopádně po KETu ať tě nenapadne na sexík ani pomyslet! 😉

lenkacar
23. sep 2009

kalka tak jsem vyplnila zase milion dotazů ta pipka ani neuměla pořádně na pc ,tim mě lezla krkem a od 29září jdu na kurz PC a pak nějaký blbosti a pak nějaký rekva kurz ..to ještě upřesíme s nějakým poradcem..

lenkacar
23. sep 2009

taky mám dobrý překlepy ,já mám nárok ,nemám ještě kurz PC 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kiara15
23. sep 2009

kalka to je jasne ze po KETKU nie ale pred nam nezakazal 😉

lenkacar
23. sep 2009

nám taky ne ...tak co ještě si užít že kiara 😀 😀 😀

evak99
23. sep 2009

holky tak díky...já si to taky tak myslím, před ok, pak radši vydržet...
hezký den 😀

kiara15
23. sep 2009

lenkar presne tak treba si to uzit kym sa da lebo potom neviem kedy zas 😀 😀 😀

evkaj neni zac 😉 😉

kasa
28. sep 2009

Ahoj

kiara15
28. sep 2009

kasa ahoj
🙂

katchik
29. sep 2009

Ahoj Holky, tady to nějak stávkuje.
Kiera jak jseš na tom? Kdy bude Ket?

kiara15
29. sep 2009

katchik v piatok idem uz na kontrolu a tam sa dozviem kedy idem na vklad ale vyzera to tak ze vklad bude 7-8.10.tak co nevidiet 😉

katchik
30. sep 2009

Pěkné ráno,
Kiara tak to jsme na to stejně. Já jdu v pátek taky na utz a podle toho se domluvíme, kdy bude transfer. Držím palce, ať to vyjde. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre