• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
katch ahoj tak na utz som dopadla super ja idem na vklad uz stredu.A kolko si ides dat vlozit?? :slight_smile:

angels myslim ze nie je ale radsej nech lezi a je vklude :wink:
5. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angeles - to slabé zakrvácanie môže byť praveže dobré znamenie. Ak jej vkladali blastocystu, tak sa na druhý deň zahniezďuje a preto to krvácanie. Držím palce, aby to tak bolo! :slight_smile:
5. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc děkuju za odpoveď.
5. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, neviete náhodou koľko má byť časový rozostup medzi jednotlivými KET?
5. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiara jen jedno, je 5 denní a to mám jen jedno. Pak mám ještě zmražený 2 jedno denní.
Bobiku, pokud máš ket v nativním cyklu, tak nemusí být žádná pauza.
5. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak se máte holky?Co KETY?Katchiku,jak se máš?
Já už začala krvácet po IVF,biochemické těhu,měla jsem hrozné bolesti,nespala jsem celou noc,mám v sobě Paraleny a Brufeny,dnes už je to lepší.Za měsíc jdu na KET :wink:
5. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasule Ahojky, to mě mrzí :frowning2: já jsem při 1. IVF měla taky biochemické, pak jsem šla na KET a ten vyšel, ale bohužel z toho bylo mimoděložní těhu. Při té smůle jsem měla alespoň štěstí, že jsem nemusela na operaci. Vyřešilo se to samo.
5. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taky dobře,tak jednou to přijde,alespoň je dobré znamení,že se něco děje,ikdyž takhle a nevydařeně,ale někdo nereaguje vůbec.Neboj,vyjde to.Máš srůsty anebo měla si?
5. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem někde četla,že MT většinou vznikají při srůstech a častých zánětech vejcovodů,tak nevím,ale samo se to může stát i normálně.
U mě je velký problém psychika a endometrioza.
5. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejstastnejsi bych byla,kdyby to vyšlo přirozeně. :slight_smile:
5. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne srusty nemám. U mě je vše ok a manža má občas horší spg., ale žádná trága. Těhotněj i s daleko horším.
Ta endoška je mrcha :unamused: Kolik máte vůbec mrazáčků?
5. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme dva,asi mi je strčí oba najednou :wink: ani nevím,jaký je v tom systém,ale kvůli tomu,že je úspěšnost docela nízká,jen 30%,tak si myslím,že oba.Manža má taky horší spermio,ale docela mu stáče nahoru a dolů,ještě mu musím koupit nějaké ty vitamínky.
5. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha?To je slabé slovo :grinning: Víš co,snažili jsme se skoro 5 let,ale ruku na srdce,nebylo to usilovné snažení!Ale bylo mi divné,že nemám žádné problémy apod.Můj gynekolog pořád tvrdil,že je vše ok a nakonec mi po laparce zjistili endošku. :unamused:
5. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokud jsou mražený spolu, tak je budou stejně rozmrazovat obě. U dvou je o něco větší šance.
Taky jsem měla takovýho príma gyn. dr. ten mi furt zase tvrdil, že jsem mladá, že mám čas atd. Tak jsem změnila
dr. a už to jelo.
5. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,taky jsem to měla stejný,však jste mladá a máte času dost,ale mě to prostě nedalo a vybojovala jsem si laparku.Jo a v práci jsem zjistila,že máš špatnou štítnou žlázu a protilátky,taky problém :angry:
5. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím,jak jsou zamražené,ale dvě rovná se větší šance :wink:
5. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kach ja mam vsetkych 5dnovych tak dufam ze to uz bude ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky, nakukuju a tady nikdo. :unamused:
Kiara jak jsi dopadla? Určitě už máš zmrzlíky v bříšku. Moc držím palce, ať se alespoň jeden zavrtá. :slight_smile:
Dasule jak ty, jak se vede?
7. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katch ahoj moja uz mam zmrzlinku v brusku chcela som 2 ale z 3 mi ostal jeden ten najsilnejsii :slight_smile:
8. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kat, docela to jde, v pondělí jedu do školy, nechce se mi!A pak už fičím do práce po nemocenské, to se mi taky nechce :grinning: Zatím přemýšlím, že na KET nepůjdu, mám pocit, že to budou zase vyhozené peníze a že letos prostě není good období :unamused: Musím šetřit nějaké peníze na Vánoce a na dárky a nevím, jak by reagoval zaměstnavatel, kdybych mu řekla, že jdu za měsíc zase na nemocenskou.Byla bych úplně bez peněz :unamused:
Na kolik Vás ten KET přišel peněz? Děkuji
Dělali Vám PK - prodlouženou kultivaci.
Nevím, asi se na to vyprdneme a necháme tomu volný průběh, ještě mám jeden pokus IVF, ale ten hrotit nebudu,asi až ve 3O-ti letech.
9. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak jak se tady v tématu vede?
13. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalka tebe jsem četla na apolináři a zbytek nevim
13. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky,
Já jsem dneska 6. den po KET a začínám být nervozní. Moc šancí tomu ale nedávám.
Dasule me vysel KET na 5.500,-, ale každý car má trošku jiné ceny. PK podle mě po rozmražení nedělají. Mrazí se už po PK. Mě mrazili dvě dávky hned po oplodnění a jednu dávku po 5 denní PK.
14. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katchik ja som 7den :wink: a preco tomu nedavas sancu??
14. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiara, nevím, nějak přestávám ketu věřit. Kdy máš v plánu testit? Ty máš taky 5 denní embryo viď?
14. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katch ved aj kety vychadzaju??ano mam 5denne embriko a testit neviem mam strach :unamused: aj mas nejake bolesti??
14. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vím, vždyť mě taky vyšel. :slight_smile: Uvidíme nebudu dělat předčasné závěry. Testit taky nevím kdy, bojím, bojím. Bolesti ani ne sem tam trošlu břicho. Ještě před ketem mě bolelo dost v kříži, ale to už taky docela povolilo.
14. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kachtik mna tiez teraz vsetko prestalo boliet sem tam ma j pichne pobrusku ale hadam uz nic nebude take zle :wink: a preco nechces testnut??
14. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepíšu, že nechci, jen, že se bojím /. Jinak bych testila jak divá, kdybych veděla, že tam budou //. :slight_smile:
14. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jseš doma na PN? Nebo pracuješ? Já jsem si vzala dva dny dovči do toho byl víkend a od pondělka jsem v práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok