Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

sophiejane
19. okt 2009

taky si myslím!! i když nic nenajdou, budu mít lepší pocit. a tobě je kolik, katchik, jestli to není drzá otázka? mě bude ted v listopadu už 33, a začínám propadat panice, děti žádné nemám. snažíme se tak od mých 28...

ty budeš mít třeba ráno // 🙂 jsi dobrá, že jsi tak dlouho vydržela netestit. my bohužel měli zamražená jen 2, ty ted mám, a pak jediná moznost to 2.ivf ☹ a alexandr mi rovnou rekl, ze podrobnější testy až po 2.ivf...nesedí ani mému chlapovi, ten se ho jednou chtěl na něco zeptat, a alexandr ho peskoval, at mu neskáče do řeči 🙂

sophiejane
19. okt 2009

jo to už mi taky někdy řekli, že ve velké většině případů se nic nenajde

katchik
19. okt 2009

Sophie je mi 31 a snažíme se už 4 roky. ☹
to Alexandr dělá a ještě z tebe dělá blbce když se na něco ptáš. A když jsem se před ivf ptala jestli by jsme neudělali nějaká vyšetření, tak mi řekl...a jaká jako. To jsem koukala asi takhle 😕 😕

moc ti budu dřet palce ať už na 2. ivf nedojde.
Víš ono po pár pokusech to testování už tak moc neprožíváš a lepší je počkat, kdy už vím, že to je jasnačka.

sophiejane
19. okt 2009

katchik moc ti na zitra budu drzet palce!me pred ivf mudr.cekal rekl, ze standard je byt doma 3tydny. a alexandr ze toho mohl potento, ze pry "a to vam rekl kdo, tohleto?to tak vubec byt nemusi!!"
ten je proste nejakej zakomplexovanej 🙂

kiara15
19. okt 2009

sophie ja cakam na krv idem v stredu 😉

lenkacar
20. okt 2009

ahoj kočky jestli mluvíte o imunologii tak i mě doktor řekl ,že se málokdy něco najde a svolil ,že mi napíše žádanku až po 3neůspěchu ,jestli je to drahé nebo co ..já nevim ..pořád nás od toho zrazoval,takže my jedem 26.10. tak jsem docela zvědavá jestli se něco odhalí .čekám na to od letních prázdnin ,asi jsou zavaleni prací . 😉

katchik
20. okt 2009

Ahoj Holky, tak test je negativní chjo. ☹

kiara15
20. okt 2009

katchik ☹ ☹ a mala si dobru citlivost??

katchik
20. okt 2009

mám mamatest a ten mi minule ukázal // už 10 den po ket. A dneska jsem 12 a ani ťuk.

kiara15
20. okt 2009

katchik to ma fakt mrzy a este ms mraziacikov??

katchik
20. okt 2009

ještě máme dva, ale ty jsou zamražený hned po oplodnění, tak jim moc šanci nedávám.

katchik
20. okt 2009

a jak se cítíš? Zkoušela jsi znova testík? Kdy jdeš na ko?

kiara15
20. okt 2009

kachtik ja idem zajtra na krv tak som uz netestovala 😉 ani ja som moc tomuto sancu nedavala a vidis len hlavu hore a chod za tym 😉

katchik
20. okt 2009

tak na krev držím palce. 😉 já na další ket půjdu asi až v lednu. Potřebuju si dát chvilku oddech a hlavně budou Vánoce, tak potřebuju prašule na dárky atd.

kiara15
20. okt 2009

kachtik vsak ano ja viem stoji to dost .Ja keby mi to nevyslo tak musim ist na 3ivf a to by som mohla ist asi az o rok 😒

lenkacar
20. okt 2009

katchik ,příští rok nám to vyjde 😉

katchik
20. okt 2009

Lenko to doufám!! 😉

lenkacar
20. okt 2009

já půjdu dýl jak v lednu no uvidim dle výsledků z imuna

sophiejane
20. okt 2009

ahoj katchik, tak to je pech!!! třeba si jen čarky davaji na čas...já to po et už 11.den dostala, ty pořád nic? tak je pořád ještě naděje... já tedy nějak teď vůbec nevěřím, že by mi to klaplo, nějak si ani nepřipouštím, že mi tam něco dali. ale pak budu stejně řvát, až to neklapne ☹

sophiejane
20. okt 2009

kiara ty máš //,že? 😉 tak blahopřeji! kolikátý tvůj pokus?

katchik
20. okt 2009

Leni já možná taky dýl, uvidím. Přemýšlím jestli nepůjdu rovnou do 3.ivf a na zmrzlíky se vykašlu.
Sophie ms sice ještě nemám, ale minule mi taky došla až 15 den po ket. Mě jí vždy drží utroš. A mám zavedenou blastocystu to už by něco vidět bylo.

lenkacar
20. okt 2009

já už nanuky nemám já musim na nový pokus

sophiejane
20. okt 2009

katchi vidíš mě ms ani utroš minule nezadržel, tak je to mrrrcha vytrvalá ☹ a nějaké ty genetické testy ti ještě nedělali, že?

sophiejane
20. okt 2009

leni ty už máš za sebou 2 ivf?

lenkacar
20. okt 2009

jednu stopku ,jedno Ivf a 2Kety

sophiejane
20. okt 2009

mě absolutně nic nepobolívá, takže to bude k ničemu jako minule 😒

sophiejane
20. okt 2009

tak to máš leni ještě dost pokusů....

katchik
20. okt 2009

sophi na genetiku se teprve chystám. No jo už aby mrcha dorazila, ať se mi neprotahuje cyklus.

sophiejane
20. okt 2009

katchi a jsi na PN nebo pracuješ?

katchik
20. okt 2009

teď už asi zbývá jen nějaká čarodějnice. 🙂 Protože, kde je zakopanej pes fakt netuším. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre