Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

palculienkkka
15. júl 2008

Ja som v práci..nesleduj sa ťoľko... 😉 ale keby ti tie bolesti neprechádzali, zavolaj lekárke... pichá ťa ? kde?

culinka2
15. júl 2008

ahoj palculienka! parada, ty mas dve ciarky? super!!!! takze dalsia tehulka!!!! 🙂 na zajtra Ti drzim palce, nech je hcg pekne vysoke, daj mi potom vediet.... 😉

kuspitka
15. júl 2008

na 13 den si si robila test.nesledujem sa ale to citim strede ani vajicka ma nebolia ale dole pod brusku strede

palculienkkka
15. júl 2008

ahoj culinka, áno // dnes som si ho robila...... TO SI PIS, ZE SA TI OZVEM... 🙂 ako bačujete ?

kuspitka
15. júl 2008

aj dnes som volala do heliosa a povedali ze bude sa mi roztahuje maternica alebo mi ide mrcha

palculienkkka
15. júl 2008

kuspitka.. áno na 13 po transfere som si robila test a zajtra idem na krvičku... už som zvedavá na hodnotu HCG 😵 ... Nesleduj sa a oddychuj, vylož si nôžky a pozeraj telku. Skús stále na to nemyslieť 🙂 a nič nerob !! na druhý týždeň už vidím ako sem napíšeš,že máš pozitívny test 🙂

palculienkkka
15. júl 2008

... to sa ti rozťahuje maternica 😀 ...

kuspitka
15. júl 2008

to si aj ja vravim ale uvidim

cmuk05
15. júl 2008

palculienka aj ja som bola tak viac vyhadzana na tvari ale teraz ma to preslo 🙂

kuspitka
15. júl 2008

cmuk ty si si kedy robila test?

cmuk05
15. júl 2008

uz na 8 den 🙂 a mala som // ciarocky trosku slaba ale bola tam 🙂

kuspitka
15. júl 2008

ja som si robkala dnes a nic.aj ty mas bolesti dole v podbrusku?

cmuk05
15. júl 2008

ale ty dnes mas iba 7 den

kuspitka
15. júl 2008

ano len 7.a uz 2den mam tie bolesti

cmuk05
15. júl 2008

ano mam niekedy bolesti v podbrusku aj nohy ma uz pobolievaju tak sa citim akoby som robila 14 hod.denne

kuspitka
15. júl 2008

mna krize a to brusko.budem si uz robkat asi len sobotu

cmuk05
15. júl 2008

ponajnovsom mam mravcenie na celej ruke hodinu neviem spat v noci

cmuk05
15. júl 2008

nemusis v sobotu tak stvrtok alebo piatok by ti uz malo ukazat

kuspitka
15. júl 2008

ale v sobotu mame oslavu tak budem robkat test kvoli tomu ale mozno si zajtra urobkam alebo piatok.uz pockam

cmuk05
15. júl 2008

ja len preto lebo aj na 8 den som mala slabo az dobre ze nie pod mikroskopom som ho len hladala 😀

kuspitka
15. júl 2008

ja este uvidm .sobotu bude mi super oslavu mame a este si musim kupit nieco hore suknu mam

kuspitka
15. júl 2008

tak ja idem zajtra budem drzat palce.dobre ja idem papa

culinka2
15. júl 2008

ahoj cmuk! tak co hcg? ako si dopadla? kedy ides na UTZ? ja som objednana na 25.7. tak som zvedava, dufam, ze bude vsetko v poriadku! 😉

kuspitka
15. júl 2008

ahoj culinka ako sa mas?

monchichi22
15. júl 2008

Ahoj Palculienkkka,mozes mi napisat do akeho centra chodis?ja som uz rok snazilka,a zatial nic ☹ V auguste som objednana do GPN centra tak uvidim co mi tam povedia...

kukulik30
15. júl 2008

ahojte dievcata, sa hlasim, ze KET sa bude konat 22. 7. a endometrium / typ B/bolo dnes 9mm 😉

palculienkkka
15. júl 2008

cmuk05 potešila si ma s tým čelom :OP monchii...už som ti napísala 🙂 Culinka nestresuj.. uvidíš,že všetko dopadne dobre //... kukulik.. 22.7 budeme s tebou 🙂 budeme ti posielat pozitívnu energiu 😀

mamartinka
15. júl 2008

palculienkkka gratulujem.tak cakate babulo?vydela som testik.od kedy ste snazili?

palculienkkka
15. júl 2008

mamartinka ... keď ti poviem, že 5 rokov, tak mi asi neuveríš 😉 A vy ?

mamartinka
15. júl 2008

fuha.to sa mam ja nacakat.my zatial rok a uz 10 mesiac a som teraz zufala.cakat este takye 3 4 roky.boze zblaznim sa.ty mas kolko rokov?ja 28

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre