• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

24. mája 2017 
.no ja sa muža nepytam :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt a sluší vám to tam ,já se neumim tvířit přirozeně a když se fakt směju tak jsem vytlemená se všema zubama :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.no to nas rozosmievali svadobčania
22. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já kdybych měla dát do alba moje vysmáté fotky tak by jich bylo 99 ze 100,svatba na kterej jsem se děsně chlemila a taky si nic nepamatuju ..a to jsem byla střízlivá
22. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........to mi sa smiatiu vyhybame ale len na foto ,inak sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslim ,že to spíš bylo z nervů..já nevim.. manžel koukal jako bulík a ještě ani neposlouchal co říká oddá vající a nedal mi pusu a všichni čekali tak jsem ho chytla a dala mu jí sama a už jsme se začli smát a tak to šlo až do konce
22. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ja som stale aj na svadbe plakala lebo všetci okolo mna plakali :slight_smile:) kamaratka povedala že ani na vlasnej svadbe neplakala a u mna plakla ako male decko aq ja som to od nich poctivo chitila a revala som ako diva .....
22. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já se na svojí smála jako prdlouš a na cizí jsem brečela že jsem zapomněla i vypnout kameru a jsem tam já v živém přenosu jak řvu ..paráda
22. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........no už sa teším ako budem plakať ked otehotniem :grinning: :grinning: :grinning: ja vsetko pokrstim plačom :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinky moc gratuluju a hned dvojnásobná radost. Super. :slight_smile:
insolka já jsem měla ket stejně jako sophie. V přirozeném cyklu. Jen sledovali ovulaci a podle staří embrya je zavedli tolik dní po ovu. Ted jsem měla 5 denní embryo, tak bylo zavedeno 5 dní po ovu.
Sophie neboj hafany nenakazím. S tou mojí mrchou...spíš se někde toulá, naděje si už fakt nedělám.
Holky já jsem na PN byla jen při 1.IVF. Mě bylo nějak líp v práci. Doma jsem se jen furt pozorovala a bylo to na palici. Vždycky jsem si vzala dovču 2-3 dny po transferu a pak jsem mazala do práce.
hele to pak budem brečet spolu protože tolik štěstí se asi jinak slavit nedá
katchik .no to asi pri mne nebude možne lebo ja mam nepravidelnu ms a aj s ovulaciou bol problem......................lenka dohodnute sme už len nech sa to podary
:wink: :wink:
22. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo mě tu mrznou nohy taky je u vás taková zima?
22. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska jsem četla v MF Dnes, že na www.ordinace.cz zahajují reality show, ked vybrali jeden neplodný pár a bude možnost je tam sledovat jak pokračují, názory doktorů atd.
22. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....Ano tiež je unas taka zima akurat som chcela skočit do večierky kupit kečup na zajtra nech nemusim vystrčit ani nos zajtra z domu
22. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jdi nakupovat tak pa a díky za pokec bylo to prima
22. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni mě je vedro, ale to bude tím, že mám v sobě nurofen a asi litr čaje. :wink:
insolka tak to jo, to budou muset podpořit lékama.
22. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katchlik si myslim že to bude mat ta kočka ešte vetšie nervY ako mame mi ju bude tolko ludi rozoberat
22. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katch já si taky musim něco vzít bolí mi v krku od noci
22. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka taky si myslím, já bych do toho teda nešla ani omylem. A ten její partner je docela mladoch je mu 20 a jí 29.
22. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych do toho taky nešla ..tohle neni dobrá věc ..reality na toto téma
22. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni já jsem se dnes vzbudila asi ve 3 ráno a bylo mi fakt bídně. Tak jsem zůstala doma a čajíkuju a je mi už líp.
22. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska byl doma i muž a já se taky nemohla probrat k životu ,ale nakonec jsem se rozhýbala ,ale neni to ončo ..na noc dam nějakej paralen
22. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj už som spat
22. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.ja mam svojho muža preč :frowning2: :frowning2: je na služobke buduci tyžden pride už sa tešim na neho
22. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leno ono to teď řádí všude. To počasí tomu taky nepřidá. Já si nemyslím, že ta reality je úplně blbá. Spousta lidí vůbec neví o co jde. A do konce jsem i zaslechla názor, že po IVF se rodí postižené děti. Tak že alespoň ty co neví ,se o problému něco doví. Ale jak píšu sama za sebe bych do toho nešla ani za milion.
22. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.......myslim že ani ja nie na to by som asi nervy nemala
22. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka já jsem taky bez muže. :frowning2: Maká a chodí až pozdě, tak jsem u rodičů, protože by hafan byl celý den doma sám a tady může být na zahradě.
22. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no a ja som stale sama vlasne aj celu stymulku aj 15-dnove čakanie sme boli len po telefone ale som strasne rada že to najhorsie je zamnou
22. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je blbý, ještě, že alespoň funguje net, kde se člověk může vykecat. A kdy jdeš vlastně na ket?
22. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok