Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

sophiejane
23. okt 2009

a ty máš kolikátý pokus?

lucia.kl
23. okt 2009

1 Ivf a 1 KET takže dohromady 2 pokus

sophiejane
23. okt 2009

tak to jsme na tom stejně🙂

sophiejane
23. okt 2009

já ale pozitivní test ještě nikdy neviděla ☹

insolka
23. okt 2009

luci aj ja som to mala tak ako ty :((test pozityv a potom začalo HCG klesať 😠

lucia.kl
23. okt 2009

o to je to väčšie sklamanie, keď vieš, že si tehotná - moc sme sa s manželom tešili ☹ a prídeš za 4 dni a povedia ti bohužial ale išlo to dolu, možno keď vieš od začiatku že to nevyšlo, človek sa s tým lahšie vyrovná

sophiejane
23. okt 2009

to mohlo být z pregnylu holky,ne? nebo biochemické těhu

lucia.kl
23. okt 2009

to asi človeka nasere. ja som nemala pregnyl ale estrofem a utroš a myslím si , že to ten estrofem

insolka
23. okt 2009

.no ved to ja mi sme sa tešili prvy raz som vydela pozityv test a zrazu nič:(strááááááášne ti držím palčeky 😉 😉 sophi mne povedali že tehu som bola ale som potratila :((

sophiejane
23. okt 2009

tak ted uz bys ale lucia podle testu vedela. ja planuji ho udelat tak 11. nebo 12.den, jestli to dřív nedostanu ☹

sophiejane
23. okt 2009

ale moc šancí tomu nedávám ☹

lucia.kl
23. okt 2009

mne povedali to isté, a začali zisťovať prečo sa to stalo, našiel doktor niečo so zrážanlivosťou a dostala som lieky ale prečo to nezisťujú všetko naraz ?????

sophiejane
23. okt 2009

to je bohužel běžné...mě taky moc vyšetření nedělali...

lucia.kl
23. okt 2009

ja neverím že to bude pozitívne ale nádej umiera posledná 😉

sophie, aké berieš lieky??

insolka
23. okt 2009

luci a kam chodíš?

sophiejane
23. okt 2009

já jen utrogestan

lucia.kl
23. okt 2009

ja sa pohrávam z myšlienkou, že prestanem brať estrofem, včera som si zabudla dať lieky a normálne som prestala špiniť, takže jednoznačne tie lieky robia v mojom tele šarapatu.

Insolka som v Gyn Five a ty?

insolka
23. okt 2009

.a estrofem neberieš?

insolka
23. okt 2009

...jab som v iscare ja som z liekov žiadne problemy nemala

sophiejane
23. okt 2009

já holky i minule i ted jen utrogestan

sophiejane
23. okt 2009

to slovo se mi líbí "šarapata" 🙂

lucia.kl
23. okt 2009

dnes som si ho nedala - ten estrofem, prečo musíme brať lieky ktoré nieje vhodné užívať v tehotenstve, ako sa má s tým človek vysporiadať??

insolka
23. okt 2009

..ani ked si bola na IVF si nebrala ešte niake lieky?

lucia.kl
23. okt 2009

myslím, že to má každý doktor s tými liekmi inak, kolegynka ktorá bola v tom istom sanatóriu ako ja ale u iného lekára mala len utrogestan ale bohužial dopadla tak ako ja, len s tým že ja mám ešte 5 mrazených

insolka
23. okt 2009

no na prvy raz som mrazačikov ani nemala teraz mam chvelabohu dost tak uvidim verym že jedeen z nich je ten maly bojovnik

sophiejane
23. okt 2009

žádné jiné, bylo to první ivf, tak to tak asi dělají, navíc u mě nebyla nalezena žádná příčina, sliznice v děloze ok i ted pred ket, měla jsem ovulaci, cyklus přesný, tak asi nebylo třeba

insolka
23. okt 2009

..no ja som aj kyselinu listovu dostala aj estrofem aj utrogestan

lucia.kl
23. okt 2009

ja som mala 20 vajíčok, z toho 12 opldnili a 10 sa chytilo, 5 zamrazili a 5 išlo na PK s tých 4 prežili a dve mám teraz v sebe

sophiejane
23. okt 2009

tak to máš dobrou zásobu, já už nemám nic, jedině 2.ivf ☹

insolka
23. okt 2009

NO MNE SA PODARILO OPLODNIT 9 ZO 14-TICH a dalej si nepametam presne ale ved sa dozviem 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre