Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

tinkywinky
23. okt 2009

ahojte 🙂

sophie,ja mam endometriozu,takze u mna su priznaky bolesti brucha pred mrchou.Aj teraz to tak bolo,akurat typ bolesti bol trosku iny,viac rezavy a palivy.A prsia ma vzdy bolia a teraz ani tuk.Tak som si pomalinky,ako dni ubiehali,stale viac a viac verila a vecer pred odberom som ani zaspat nemohla,lebo zalial pocit,ze to vyslo,a krv to chvalabohu potvrdila 🙂

luci - ja beriem tiez estrofem,nie som z neho nadsena,ale doki povedal,ze keby som ho vysadila zacala by som krvacat.Tak asi vie,preco sa berie.Tak 4.-5.den mam neustale bolesti hlavy,zavrate,atd,myslela som,ze asi z estrofemu,ale bude vraj to bude zly krvny obraz,tak pockam na vysledky a uvidime,co dalej.Drzim palce aby ti to vyslo 😉

lucia.kl
23. okt 2009

Tinky a aku si mala davku estrofemu??

sophiejane
23. okt 2009

no já pořád řeším že 6.den žádné příznaky ale ono je asi fakt brzy...
moc ti to tinky přeju, fakt. tak si kup calibrum babyplan nebo jiné vitaminky pro těhulky a uvidíš, že ti bude líp a ty ti neublíží, já babyplan taky beru, je v nem i zelezo

tinkywinky
23. okt 2009

luci - 3x1.Do 12 tt a potom sa bude aj s utrosom postupne vysadzovat

sophie - aj ja beriem calibrum babyplan,a od vcera aj ciste zelezo 1xdenne.Doki vravel,ze mam dvoch hladosov,tak sa musim na nich pripravit 😀

lucia.kl
23. okt 2009

ja som akurát stále ospalá a hrozne unavená

tinkywinky
23. okt 2009

aj ja som bola,teraz uz celkom fajn,az na tu hlavu makovu 😅

lucia.kl
23. okt 2009

Tinky - no tak som kludnejšia,k keď viem, že si tehotna aj s ním, v ktorom si týždni

tinkywinky
23. okt 2009

ja ratam ukonceny 4tt,kedze 1.10. bol transfer a vkladali 5dnove embryjka 🙂 Ty si este netestovala,ze?Ja som tiez nie,od strachu,ze zas tam bude len jedna.

lucia.kl
23. okt 2009

ja som mala transfer 12.10. takže som za tebou dva týždne, tiež mám 5 dňové embrijká

tinkywinky
23. okt 2009

tak dufam,ze sa dobre zahryzli a budes pekne priberat 😉

lucia.kl
23. okt 2009

tak to dúfam aj ja, neviem čo budem robiť ak to bude zas negativne ☹( alebo ak zas potratim, ja už chcem detičky 😀

tinkywinky
23. okt 2009

budes bojovat Lucka-ja viem,ze ono vzdy sa lahsie hovori...ale je skoro o takom hovorit,treba pockat na krv,ja verim,ze ti to vyjde!

lucia.kl
23. okt 2009

ďakujem, manžel ide dneska kupiť nejaky vysoko citlivy 🙂 test, tak uvidim už dnes večer

tinkywinky
23. okt 2009

tak drzim mooooooc palceky 😉 Potom napis.

lucia.kl
23. okt 2009

neboj určite dám vedieť, aj ja si držím palčeky, ja to tak strašne chcem 😀

sophiejane
23. okt 2009

lucia lepší počkat s testem na ráno, to je v moči nejvíc hcg

lucia.kl
23. okt 2009

ja viem, ale toto je test, ktorý sa môže urobiť počas celého dňa

sophiejane
23. okt 2009

no i tak, abys nebyla zklamaná...tak radši dva a další ráno... přece jen máš ještě brzy

lucia.kl
23. okt 2009

už mám 12 deň, a test ukazuje od 4

sophiejane
23. okt 2009

budu ti držet palce, dej vědět 😉

lucia.kl
23. okt 2009

dám, dúfam, že už onedlho tam za menom nebudem mať snž ale 3tt 😉

sophiejane
23. okt 2009

tak jak jsi dopadla?

lucia.kl
23. okt 2009

no docela zaujímavo, tú druhú čiarku je vidno len úplne slabo, takže zajtra ideme kúpiť ešte jeden a skúsim v nedelu ráno 🙂

sophiejane
24. okt 2009

ráno to bude lepší!!! tak ale dobrý, šance tam je!

kiara15
24. okt 2009

pekny den 😉

lucia uz ked tam je slba tak je to ok 😉 😉

insolka
24. okt 2009

lucka viem čoho sa teraz bojiš držim palce nech sa to nezopakujem strááááááááášne moc 😉 😉 😉

tinkywinky
24. okt 2009

ahojte 🙂

tak Lucka,tu zavanaju dobre spravy,bodaj by Ti to vyslo!! 😵

Ja som mala dnes perny den.Doobeda som zacala krvacat,volala som do centra,ze co teraz.Vraj do nemocky a pripravit sa na hospitalizaciu.Tak som sla,tam mi zobrali krv,HCG som mala vysoke,takze drobce tam Chvalabohu boli,teda aj su, 😅 ale mam tam maly hematom,tak preto krvacanie.Doktorka mi povedala,ze do konca 3.mesiaca je to proste riziko.Potom sa vytvori placenta a plody su vo vacsom bezpeci.Velmi sa mi ulavilo,mam drzat kludovy rezim a o tyzden na kontrolu.Snad sa ten hematom vyplavi a bude vsetko v poriadku. 1x mi dnes povedali,ze srdiecka biju!! obidve 😵 😵

Pekny vikend 🙂

insolka
24. okt 2009

tinky no nezavidim Ti ale držím palce pekne odpočícvaj 😉 😉

tinkywinky
24. okt 2009

insolka, vystrasilo ma to, a aj ked vnutorny pocit mi vravel, ze to bude dobre, predsa len odborny nazor doktorky je ine nez nejaky pocit. A radsej nic nepodcenit a prist vcas. Uz mam nozky vylozene 🙂

insolka
24. okt 2009

.tak tak tak ved vas je teraz vela tak si treba davat pozor a len sa nechat obskakovať 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre