Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

sobka
2. nov 2009

Ja som pre toto IVF urobila maximum, dokonca som v praci dala výpoved, aby som vela spala, nemala stres, ja som vela cestovala a robila 12 hodín denne...kedže sa hovorí, že vsetko je o psychike, neuspechy som pripisovala stresom, nedostatku spánku a vyčerpanostou a vidíte, ani to nepomáha... ☹

sobka
2. nov 2009

hm, asi tu teraz nik nieje, tak prídem neskor, hm? Dakujem..a vsetkým držím palceky na pozitívny výsledok aj tehulkám, nech maju zdravé bábatká v brušku 😉

lenkacar
2. nov 2009

sobka jsi dobrá že máš takovou výdrž 😕 😕 😕

sobka
2. nov 2009

lenkacar, to skor som si co najdlhsie chcela vychutnávať pocit, že snád som tehula, ale dnes už by som chcela sa niekde schovať , zaspať a zobudiť sa až v den, ked mi zavolá sestricka, hoc aj o 5 rokov, hej, gratulujem, ste tehotná!!!ale to nejde ☹

sophiejane
2. nov 2009

sobi, já tě úplně chápu, já jsem dnes taky v pr...

lenkacar
2. nov 2009

holky já už jsem v prdeli dávno a tento rok na to kašlu

sobka
2. nov 2009

A ty si ako na tom sophie?

sophiejane
2. nov 2009

no dnes jsem to dostala, 16.den po KET, takže opět nic

sophiejane
2. nov 2009

leni ty jsi tady taková stálice, vid, já tě vidím na různých diskuzích...jak to s tebou vypadá?

lenkacar
2. nov 2009

sophi mě už by ten koník chyběl...my čekáme na výsledky imuna byli jsme minulý týden a čeká se měsíc a ted zkouším práci a příští rok to zkusíme znova .. 😉

sophiejane
2. nov 2009

dej vědět, jak imuno, já bych si ho ráda taky prosadila už před 2.ivf, ale nějak se jim do toho v car nechce, dělali mi jen takové to základní z krve, a to už snad před 3lety 😒

katchik
3. nov 2009

Pěkné ránko...no pěkné, venku teda hnus vůbec se mi nechtělo z postele.

katchik
3. nov 2009

včera jsem byla na ko a dr. mě poslala na hysteroskopii? Nebyla jste na tom některá? Já byla jen na laparoskopii.

sophiejane
3. nov 2009

katchik na laparo taky až po 2.pokusu? dělali ti v gestu takovou tu průchodnost vejcovodů pomocí fyziolog. roztoku? asi jo, co

lenkacar
3. nov 2009

čus holky dneska mi mudra pipková dělala stěry na chlamydie a ureu a ecoli a ještě něco .. a chybí mi ještě krev a budu kompletní a ještě vlastně poprosit o genetiku ,člověk aby furt prosil

sophiejane
3. nov 2009

ale budeš leni komplet vyšetřená a tak víc v klídku 😉

lenkacar
3. nov 2009

no ale je jenom na doktorce aby mi to vyšetření udělala takže já tam půjdu a uvidim ..prý mě i ona má dát žádanku

sophiejane
3. nov 2009

no je to boj, do vyšetření se jim fakt moc nechce...šetří prý peníze pojišťovnám 😅

lucia.kl
3. nov 2009

mne robili genetiku ešte pred tým ako sa pustili do ivf, keby nebola v poriadku tak by nešli do toho.

lenkacar
3. nov 2009

luci každý car má jiný postup a ten náš ,až když už neví tak hledaj příčinu a to si to ještě musíš vyřvat a zdůvodnit 🙄

sido
3. nov 2009

ahoj holky chtěla jsem se zeptat: dneska jsem 10. den od ET a MS se krásně rozjela( mrcha jedna) jdu na kontrolu 9. den cyklu a hned bych chtěla jít do KET máme zamražené 4 prvojádra tak doufám že z nich zůstanou bojovníčci a budou růst, máte někdo zkušenost že vám KET hned tak brzo po nezdařilém ET vyšlo a ještě bych se chtěla zeptat jestli znáte procentuální úspěšnost KET všude píšou že je o něco málo nižší než ET ale nepíší kolik . Děkuji za odpověď

sophiejane
3. nov 2009

ahoj sido, mě ted KET po nezdařilém ET nevyšlo 😕

lenkacar
4. nov 2009

čus holky ,sido netrap se procentama ,je to spíše o štěstí ,někomu se povede a někomu ne ..nižší je to je jasný .. 😉

katchik
4. nov 2009

Pěkné dopoledne,
Sophie mě na laparku poslala moje gyn. dr. Tak že jsem jí měla hotovu ještě před tím, než jsem šla do Gestu. A teď mě teda čeká ta hysteroskopie, což nechápu, proč neudělali při té laparce. No to už je jedno. Nechám si při tom rovnou udělat tu biopsii endometria. Myslím, že jsem měla štěstí, že jsem narazila na Polákovou, kdybych byla u Alex. tak ten by nic neřešil.

leni koukám, že budeš taky pěkně prošetřená. Mě ještě chybí genetika, jinak už nevím co ještě prošetřit... 😝

sido mě vyšel Ket hned po nevydařeném ET, ale bohužel to nedopadlo. ☹ , ale jak píše lenka procentama se netrap, stejně ti to k ničemu nebude. Proetě buď se to povede, nebo ne.

lucia.kl
4. nov 2009

ja som mala medzi ET a KET 4 meisace pauzu kôli vyšetreniam a potom som prišla tesne mo MS, pri ET som spontanne potratila v 3 tt a teraz sa to zatial drži, tak uvidime. ja si mzlsim že pri ET je telo unavene ešte s hormonalnej liečby

atlaselka
4. nov 2009

Ahojky zdravím všechny.Jen trochu napíšu co mám za sebou.V červenci první ET.Pak revize dělohy,následně potvrzeno mimoděložní těhotenství.Takže nás čeká KET.Vůbec tak nějak nevím co předtím předchází.Můj gynekolog mi doporučil proběhnout dvě MS a pak by do toho šel.To jsem myslela že to vychází na listopad,prosinec.Jenže protože jsem zatím od té doby nedostala MS,tak mě dnes dal vyvolávačku a KET teda asi bude v lednu.Jo taky chci napsat ještě to,že jsme dostala v práci výpověd,tak jsem pořád na neschopence,praktická doktorka byla ochotná,ale dnes když jsem u ní byla a řekla jsem ji že to vypadá na leden,už se moc dobře netvářila,ale ještě mě doma nechá.Jde mi o to,jslti tady není nějaká po laparoskopii a kdy jste šli na KET.A kdy mám volat,abych se na KET domluvila,v prosinci,lednu?jeslti je potřeba nějaká vyšetření a tak.Děkuji moc a přeju hezký den

lucia.kl
4. nov 2009

vyšetrenia záležia len od doktora a to ti mal povedať pri poslednej navšteve, ak nepovedal nič, tak ti asi žiadne vyšetrenia robiť nebude.
tiež lážeží od toho, či budeš mať pred KET stimulku liekmi alebo pôjdeš prirodzene ak budeš mať lieky, tak treba byť u doktora ešte pred MS lebo tie sa začinaju brať v deň MS, 14 deň sa ide na UTZ a okolo 16-18 dňa sa robí KET

barbora80
6. nov 2009

Ahojte baby, mám na vás tiež jednu otázku 🙂 Tento mesiac ma čaká KET a od prvého dňa MS mám začať brať Estrofén. Dnes som začala špiniť a teraz neviem, že keď sa mi do večera rozbehne MS, mám večer začať užívať Estrofén, alebo mám počkať do rána? Ja už mám za sebou jedno uspešné KETko, ale to bolo pred 3 rokmi a už si to nejako nepamätám. Ďakujem vám za odpoveď 🙂

lucia.kl
6. nov 2009

ahoj.
si myslím, že sa nič nestane, ked začneš až ráno,

barbora80
6. nov 2009

Lucka, ďakujem za odpoveď 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre