Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

fiallinka
26. nov 2009

walle: dnes osmý den? Moc na tebe myslím....z příznaků si nic nedělej, nejlepší příznaky jsou žádné příznaky 🙂

nerra
26. nov 2009

ahoj holky, tak mi včera dali 3 kulíšky. Večer mě hrozně bolelo břicho a v noci mě začlo škrábat v krku. Teď ráno mě bolí hlava i krk. Ach jo

jani2
26. nov 2009

ahoj nerra - neboj, dokonca som tu čítala, že žienkam ktoré ochoreli tesne po vklade, tak im to práveže vyšlo...telo bolo imunitne oslabené a nebránilo sa embryjku...no, je to taká krkolomná teória, ale možno trochu pravdy na tom bude...a tvoja choroba teraz embryjku neublíži...len sa pekne v kľude lieč 😉
Fialinka - som zvedavá kto ešte pribudne, teraz asi všetky CAR budú mať vianočné voľno...všimla si si v pase, teraz majú naši drobci vo veku samé jednotky 🙂
Walle - stále myslím a držím palce 🙂 😉 🙂 😉

walle
26. nov 2009

páni, bambuľky moje zlaté...idem si vás prečítať... 😕

walle
26. nov 2009

fiallinka, jani - peken sa pripravujte na ďalšie bábo!!! urobte si ozaj všetky testy... 🙂
nerra - mne tiež bolo zle v prvé dva dni...ak ti dávali blastocysty ...tie sa uhniezďujú už teraz, takže bolesť je normálna... 😉nerob si starosti...ťažké psychochvíle budú až neskôr, šetri sa... 😉 😀 😢 a ja som tiež bola chorá pri vklade...ešte som kašľala...po chrípke!!
lenkacar - blahoželám k novej práci...to je fajn, mohlo by ťa to povzbudiť... 😅

no a ja - neviem, či som práve tu rozpisovala moje psychostavy po KET...ano, som 8 deň po KET a každým dňom je to náročnejšie...vôbec som netušila, že až tak ťažké to bude... 😢 začala som mať slabohnedý výtok ☹ ☹ ☹ tak ako pred menzesom...bolesti ako pred menzesom

☹ čo vám poviem...plačem, i dúfam...hľadám energiu, snažím sa myslieť pozitívne, no nedarí sa....a ak tak navonok...vo vnútri je žiaľ...tie nádeje sa mi rozpadávajú ako " balíček karet..." . 😢

😔 😔 😔

jani2
26. nov 2009

joj, Walle, vidím že si smutná..ale to nemôžeš...bolesti aj špinenie malo už hodne dievčat a dopadlo to dobre...ja jednoducho stále verím...ale na druhú stranu chápem aké to je, keĎ človeka prepadne pocit smútku a beznádeje... 😔 ...ale aj tak, ešte nie je nič stratené a zanedlho nám oznámiš super správičku 😉 ...ja by som si to moc priala!

sofia2008
26. nov 2009

ahoj walle, co to tu citam? nebud smutna, ved este nemas ani vysledok z krvi 😠 ak bude negativny, tak vtedy mozes byt smutna...ale nie teraz...ved pred par dnami si bola taka vesela a rozdavala tu pozitivnu energiu 🙂
spinenie nic neznamena..to chces, aby som bola smutna aj ja ☹ ?
tak ako pise jani, este nic nie je stratene...mne dnes povedala obvodna gynek., ze si nemam robit velke nadeje na KET, ze sa to malokedy podari 😠 ..no a zijem a vobec nie som smutna ani depresivna 🙂 bude tak, ako my byt a ak nam to nevyjde teraz, tak nabuduce a ak ani nabuduce, tak potom snad este niekedy inokedy 🙂
hlavu horeeee 🙂

insolka
26. nov 2009

ale ale walle aky smutok preč sním lebo ho chytim aj ja tak pozitivne myslenie ved po tebe pokračujem ja tak hlavu hore lebo bude aj mimi nervozne 😉

walle
26. nov 2009

moje zlaté dievčatká - sofinko,jani, insolka....ďakujem veľmi krásne...musím tu ozaj rozdávať pozitívnu energiu...veď vy idete za mnou....tak to preberám zodpovednosť...ale...možno potom budem ja vás upokojovať...
😉

už som pokojnejšia 😵 😵 😵 - povzbudivé slová aj s faktami som našla aj u našich susediek...CZ - tie mi potvrdili, že aj niektoré z nich špinili...a sú tehulky...

jedna holka dokonca že vraj v 8 deň aj ona špinila a vraj to sa zavrtáva embrijko...najprv sa zahniezďuje a potom zavrtáva...už som to spomínala niekde, že je to zlaté...rada tomu uverím...píšem to, aby ak budete mať podobný prípad - dúfam, že nie, pretože to stojí nervy a slzy - aby ste vedeli že aj to je možné... no a na výsledok si počkáme... 😵

walle
26. nov 2009

rikuška - zajtra na teba myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

insolka
26. nov 2009

walle nie možno ale určite 😀 .ja som pokažde ako besná

walle
26. nov 2009

insolka -tak toto tu potrebujeme, super!!! 😉

insolka
26. nov 2009

noooo ved počkajte tolko pesimizmu ste ešte nezažili teraz vela optimizmu a potom ma to skoli tak teraz ten optimizmus chytajte aby ste mi ho potom vratili 😀 no a ja stale nič som zvedava čo mi povie dr.nakoniec to vide na januar ale hovorim si že až rok 2010 ma byt pre mna ten pravy tak čo 😉

fiallinka
26. nov 2009

walle: fakt bych ti to hrozně přála, aby to vyšlo....

atlaselka
26. nov 2009

Ahojte holky kolikátý tak DC se chodí na KET.Jen se ptám,vím že je to individuální,ale třeba kolikátý jste šli vy :o)) mě to čeká v lednu,ž aby to bylo a zase se něco dělo a pokročilo to,jsem už dlouho doma,ikdyž můžu říct že to dost utíká.hezký večer všem

matelko1
26. nov 2009

atlaselka ja som sla na ket v 21 DC,ale asi u kazdej je to inac.

rikuska21
27. nov 2009

walle, mojko,,,neboj aj ja na teba myslim adakujem za uprimne slova

Babulky dne so 11 idem na Ket , co vam poviem celu noc som nespala a som ako n ihlach, aj strach a aj ocakavania, tiez som zdravotne na prdm stale mam teploty a nevedia z coho a herpes ale ako ste pislai tak budem vsadzat na oslabenu imunitu a nech sa babuklky uchytia, inak este ani neviem co sa rozmrazili dobre, som nba prasky ale uz nejako vydrzim a vecer vam dam,m vediet,

este by som sa chcela opytat, ci ste ostalki po ketku nejaky cas dom alebo ste isli hned od prace, ???mam strasnu dilemu a neviem co s tym. pa a walle myslim na teba

walle
27. nov 2009

rikuš-cmuk!!! 😵 neboj...ten deň je krásny...to mi ver... 😵

atlaselka - ja som bola na KET v 16 deň cyklu...

fiallinka
27. nov 2009

rikuska: budu držet palce
walle: vidím, že vše ok..

rikuska21
27. nov 2009

Walle, a Fialinka, vdaka, uz som domka je to krasny pocit, a musi 🙂 🙂 to tak byt aj nadalej,
walle a ty ako viem a verim ze sa mrska nerozbehla

lucia.kl
27. nov 2009

ahojte babule.
tak vam sem trochu popišem a pridam trochu pozityvnej energie 🙂
walle špinenie je uplne normalne, ja som začala v 10 deň a velmi som sa bála lebo pri ivf sa mi to začalo tak isto a nedopadlo to dobre ale ket bol uspešny.
rikuska ja som po ket doma neostala a chodila do prace ale po mesiaci prišlo slabe krvacanie a doktorka odporučila klud a pn takže do prace sa už nechystam.

teraz sa už citim v pohode len žalúdok si robý čo sa mu chce 😀

walle
27. nov 2009

zlatkovia.... ☹ ☹ revem.. 😢 😢 😢

na toaleťáku je slabočervená krv..to už asi ani špinenie nie je.......nádeje sa už ozaj rozplývajú....a to bolí... ☹ auuuuuuuuu 😢

rikuska21
27. nov 2009

lucik tak urobim aj ja, pojdem uz v utorok a budem normalne fungovat ale s pocitom ze mam misiscky v brusku, takze ziaden stres a pod.

Walle, neplac, a nezufaj, aj slabe krvacanie este nic neznamena, babulky pisali ze aj to mali a po 1 az 2 dnoch sa vytratilo, pokial to nie je riadny origos menzes tak nevesaj hlavu 😉

walle
27. nov 2009

riki - je lepšie niekam vypadnúť pri tom čakaní...ale s relaxom...ja som doma a mi šibe!!!!! 😝

fiallinka
27. nov 2009

walle: doufám, že to krámy nejsou, ach jo...

walle
27. nov 2009

fiallinka moja zlatá - ak sa pamätám dobre...ideš možno v januári na stimulku...nie? alebo KET...tak budeme spolu... 😢 teraz zo mňa vyšli krvné zrazeninky... 😢 to bolí... 😢

pa moja... 😔

rikuska21
27. nov 2009

Wall, to nie, pokial to nie je menzes ako menzes nic neries, wall, ak sa to nerozbehne, tak ,,,, vsak na 8 den ma byt aj krv, vsak si to citala co som preposlala, myslim velmi 🤐 🤐 🤐

fiallinka
28. nov 2009

walle: může pouštět jen to jedno...ale já vím, že už je těžké tomu věřit...tak třeba se mimča chtějí vyhnout chřipce a chytnou se až v lednu... ☹

rikuska21
28. nov 2009

wall, ntrpezlivo cakam a myslim 😵

rebeca_1
28. nov 2009

Walle zlaticko, este bojuj, nevzdavaj sa! To este nic neznamena. Presne ako pisu baby, pokial nemas klasicku menstruaciu, tak bud este v pohodicke a prosim ta bojuj! Ja viem ake to je tazke ale nevzdavaj sa!

Posielam ti hrozne vela pozitivnej enrgie a pozitivneho myslenia...

A aj Vam vsetkym baby!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre