Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

gabirr
11. dec 2009

rikuska držím moc pěstičky a myslím na tebe!!!

aniii
11. dec 2009

ahoj,
Gabirr gratuluju k bobískovi k břišku. a jakou jsi nakonec měla tu sliznici, dorostla?

gabirr
11. dec 2009

anii, radši jsem se ani neptala... ale tak asi dorostla když mi ho doktorka zavedla 🙂 snad... teď hlavně ať se zavrtává. Akorát mě trápí děsný kašel!!!

fiallinka
11. dec 2009

RIKUŠKA, ale jo, nám taky ukazují ty embryjka na obrazovce, i ten vklad sledujeme, jen nedávají běžně fotky. Manžel by tam být asi mohl, kdyby jsme chtěli, ale není to standard 🙂. Ostatně, já jsem docela ráda, že tam nebyl, pěkně jsme s babama pokecaly 🙂

rebeca_1
11. dec 2009

Rikuska - zlaticko...

velmi na teba myslim a stale posielam pozitivnu energiu..

Hned ako budes vediet vysledky, daj prosim na konika!
Ja som hrozne zvedava, uplne to s tebou prezivam.
Moc drzim palceky!

Ja cakam na 22.12., u mna nic nove...

venika86
11. dec 2009

fiallinka - chci se zeptat, když ti zaváděli embryjka, tak jsi je viděla na ultrazvuku? Mě totiž nic takového nedělali, jen mi je zavedli, ale nic UTZ neprohlíželi, tak se mi to zdá divný

rikuska21
11. dec 2009

Beky , babulky, tak krvicka je pozitivna a ja sa tisko tesim 😵 😵 😵 az dovtedy kym nam potvrdia srdiecko a potom sa budem nahlas tesit 😵 😵 😵

matelko1
11. dec 2009

rikuska tak potichucky ti blahozelam.kedy ides na usg?

gabirr
11. dec 2009

rikuska moc ti to přeji a gratuluji. Měla jsi nějaké příznaky??? A nevíš kolikátý den po KET se prcek uzhnizduje?

venika86
11. dec 2009

velké gratulace, hned mi to dodalo optimismus, že by to mohlo vyjít i nám ostatním 😉

rebeca_1
11. dec 2009

Venika transfer sa nerobi vsade pod UTZ. Niekde to tak je a niekde nie. Proste je to tak.
Ja som tu uz pisala, ze v gyn-fiv tiez sa nesleduje transfer cez obrazovku.
Vo ferticente to tak je a v Rakusku tiez. To je na centrach a hlavne na doktoroch.
Ale malo by to tak byt podla mna uplne vsade. Je to super pocit.
Ked uz nemozeme pocat babatka "v teplej posteli", tak nech mame aspon o kusok viac, ako zeny, ktore pridu k babatkam podstatne lahsou cestou. My si embryjka vidime na obrazovke, oni si deticky vidia az ked sa im narodia..
A to my tiez, dokonca druhy krat /ked neratame UTZ pocas tehulkovania/...

rikuska21
11. dec 2009

Na sono idem vo stvrtok, A dakujem pekne

Gabir, prvych 36 hodin a potom 9 den sa uz poriadne zavrtava, vtedy je uplne bezne spinenie, ja som bola ukazkova, presne 9 den som spinila 😀

fiallinka
11. dec 2009

rikuška, to je nádhera, blahopřeju a držím palce, ať je všechno ok
Venica, to nedělají všude, ale ve Zlíně jo...nevím, kam chodíš...

gabirr
11. dec 2009

Teda tak to jsi měla jako z knížky 🙂 super, hlavně se teď šetři!!!

rebeca_1
11. dec 2009

Rikuska!!!!!!!!

Moc, moc gratulujem!
To je uzasne!!!
Strasne sa z toho teskam!!!
Uzasne!

venika86
11. dec 2009

Rebeca - já se právě taky těšila, že je uvidím. Dokonce tam se mnou byl manžel, chtěla jsem, aby měl zážitek, ale nakonec to bylo snad ani ne za 2 minutky hotovo a já neviděla vůbec nic 😒 Docela mě to mrzelo. Ještě jsem se chtěla zeptat, u KETU se dělá test taky 14. den nebo později?

nemko
11. dec 2009

ja som dnes 9den a mam pocit, ze kazdou minutou dostanem menzes 😒 🙄

venika86
11. dec 2009

Fialinka - Já chodím do Repromedy ...

gabirr
11. dec 2009

nemko neboj, to už o sobě dávají bobani vědět, tak si myslíš že to dostaneš... hlavně klid. Já jsem na tom asi hůř, včer abyl KET a od té doby kašlu jak starý hrnec!

venika86
11. dec 2009

Gabirr - já slyšela, že je prej někdy dobře, když jsi nemocná, tělo se proti embryjkům tolik nebrání a lépe se chytají. Třeba to nakonec bude plus 🙂

nemko
11. dec 2009

gabirr ja sa tiez uz asi dva dni citim na chripku, aj v noci mi je zima a to mam vedla postele radiator, jezis kocky ja uz chcem mat za sebou tu krv a verdikt...po 8 mesiacoch sa vrati segra zo zahranicia, ta to cele preziva viac ako ja a ja by som jej chcela dat taky krasny darcek len ci to vyjde 😉 ste mi trosku dodali nadej s tym, ze testujem skoro tak ja budem teda cakat na 12 den po KETe a vikend nejako prezijeme bez stresov a testov

nemko
11. dec 2009

presne aj ja som to pocula a citala, ze ked je zena chora je vyssia sanca na uhniezdenie lebo telo ma oslabenu imunitu tak gabirr hlavu hore a cakame, cakame 😀

gabirr
11. dec 2009

venika akorát mě trápí ten hrozný kašel, v noci se až dusím. Dneska jsem si nechala koupit jitrocelové kapky, tak snad to prcek zvládne.

venika86
11. dec 2009

nakonec budu běhat venku polonahá, abych něco chytla 😀 😀

nemko
11. dec 2009

venika 😀 😀 😀 😀

venika86
11. dec 2009

gabirr - určitě to zvládne, neboj. Vem si, že já byla naprosto zdravá, doma v teple a nepovedlo se to. Někdy to prostě nejde ovlivnit.

gabirr
11. dec 2009

to neeee 🙂 ven raděj ani nechodím je těch chřipek a nachalzení strašně moc, ikdyž zítra musím aspoň na ten nákup

rikuska21
11. dec 2009

Ja som tiez prechladnuta a od zaciatku ma nieco ominalo, takze tak, Baby, skutocne je absolutne zbytocne testovat a stresovat sa, nic neovplyn´vnite a aspon sa budete moct dlhsie tesit, az do krvicky, tak ako ja a potom snad dalej 😵 😵

rebeca_1
11. dec 2009

Venika, nemaj zly pocit!
Aj rychly transfer moze byt uspesny KET! Netrap sa tymto!
Lekari su odbornici, treba im len doverovat!
Bud kludnucka, bude dobre a fotku ti lekar da neskor a na UTZ si bublinky tiez uvidis. Sice neskor ale uvidis!
Musis byt trpezliva, musis cakat!
Pozri, ja cakam uz 7 rokov...
Na KET idem v januari a ty uz budes mat cca za 5-7 dni pozitivne vysledky!!!
A co sa tyka testovania, tak 12-14 den cyklu.
Drzim ti palceky, len bud pokojna!!!

sofia2008
11. dec 2009

rikuska..blahozelaam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre