Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
4. aug 2008

tak mi mame darcu.

pipka
4. aug 2008

kuspit ja som ju papala poctivo cely prvy trimester, tu klasicku od Zentivy, ta je najsilnejsia a potom som presla na Calibrum mami, to tiez obsahuje listovku a to papam dodnes 😉

takyna
4. aug 2008

máte darcu spermií?, jedla som kys.listovú a ešte ju stále jem 🙂 , mala by si skúsiť tie chilly papričky v tabletkách už pred KETkom aj počas

kuspitka
4. aug 2008

kolko denne sa ma jest kysel.listovej???
ano mame darcu

pipka
4. aug 2008

mas v navode, ja som jedla dve tabl. denne a calibrum jem jednu denne 😉

kuspitka
5. aug 2008

ale neviem kolko je jedna davka na den kysl.listovej

dasa24
5. aug 2008

ahoj holky a těhulky,

petradubai, koukám že jsi těhotná, moc gratuluju 😉

A jak se máte holky?

Já jsem dneska byla na KET, mám v sobě 2 embrya 😀

kuspitka
5. aug 2008

Ahoj dasa,tak to ti gratulujem.

dasa24
5. aug 2008

Kuspitko moc děkuju 😉 a jak to vypadá u tebe?

Jsem na pc, nějak mě nebaví ležet 😢 😀

kuspitka
5. aug 2008

tak ja idem asi o mesiac na ket ak sa to nepodari asi menim centrum mozno to bude aj Brno

dasa24
5. aug 2008

určitě to vyjde 🙂)))

kuspitka
5. aug 2008

mojka tak dufam verim tomu ale ak nie tak to uz bude zle

cikyta
5. aug 2008

Kuspitka,včera ti písali,kolko jedia byby kys.listovú.Aj ja ju užívam.1 tabletku denne.

kuspitka
5. aug 2008

cikyta viem ze pisali uz som si nasla aj na nete aka je denna davka

vladka1
10. aug 2008

ahoj holčiny... 😉
posílám povzbuzení v podobě úspěšného KETU....

maska1
10. aug 2008

Ahoj vladka. A sa ťa smiem opýtať, čo všetko si podstúpila a na koľký pokus sa ti zadarilo? Aj mňa čaká v septembri KET, len sa obávam, či sa mi mrazáčik rozmrazí, lebo je dvojkovej kvality.

vladka1
11. aug 2008

ahoj masko...
v září jsem podstoupila IVF s veškerým nadstandardem jako je ICSI a asistovaný hatching...bohužel to vyšlo naprázdno. V prosinci jsem zjistila, že jsem otěhotněla přirozeně, ač nám bylo řečeno, že máme špatný spg, já neovuluji a spoustu dalších překážek. No, ale ani tohle nevyšlo. dostala jsem silnou chřipku a potratila jsem. V červenci jsme podstoupili KET a zatím je vše jak má být....vidět srdíčko na ultrazvuku je něco krásnýho 🙂 . Přesto se raduju malinko a opatrně našlapuju....
Upřímně nesnáším řeči, který jsem slýchávala, že na to nesmím myslet...apod. Nikdo nechápe, že to tak dobře nejde....Nicméně....po tom neúspěšném IVFku jsem mimčo úplně vypustila. protože nám řekli, že bez jejich pomoci nemáme šanci.....a přesto se to podařilo. Těžko říct, jak by to pokračovalo, kdybych nedostala v prosinci ty horečky...No a teď jsem KETu vůbec nevěřila. Brala jsem to jen jako jeden z pokusů. KET má menší úspěšnost...nevěřila jsem tomu....tím chci jen říct, že ta psychika a to podvědomí maká za nás.....
Posílám tfuj tfuj tfuj pro štěstí všem.... 🙂

kuspitka
11. aug 2008

Ahojte.ako sa mate????

kacarina
15. aug 2008

Ahojte holky, nasla som si tuto vasu temicku, tak sa pridavam .... ja som mala OPU 4.8, potom 6.8 sme mali ist na ET, ale kedze sa mi rozvinul hyperstimulacny syndrom a skoncila som na 5 dni v nemocnici, isli vsetky embrya do mrazu. Odvtedy nemam ziadne info, co a ako dalej. Volala som do centra, tam mi babenka na recepcii dalaa termin konzultacie na 25.8, nedalo sa hovorit po telefone s doktorom, on tam nie je stale... lenze ja som uz dnes dostala menzes, tak neviem, od ktoreho dna cyklu vlastne treba zacat stimulovat sliznicu maternice pred KET? Ved to ked tam pridem 25.8 este len na konzultaciu, tak budem mat dalsi cyklus zmeskany asi :(

takyna
15. aug 2008

Kacarinka tabletky na KET za začínajú brať zhruba v deň riadneho krvácania menzesu, u niekoho je to prvý deň u niekoho 3 🙂

kacarina
15. aug 2008

No parada, toho som sa obavala :( Ja mam dnes prvy den, cize ak by mi dnes nahodou aj dali termin na pondelok, to uz bude 4.den, cize cely cyklus "zmeskame" :( no co uz .... vdaka za info

dasa24
15. aug 2008

ahoj holky,

co je nového? Kde jste všichni? 😉 😀

Kacarina, nevěš hlavu, můžeš mít třeba i KET bez stimulace a to se chodí 11 DC na UTZ, tak se to stihne 😉

Já jsem ted 10 den od KET a jen / čárka ☹ , měla jsem to v cyklu bez stimulace.

Po IVF+ICSI jsem už měla // 8 den od ET, takže už v tom nějak moc nevěřím že se povede, ach jo ☹ ☹

kacarina
15. aug 2008

No uvidim, co doktor povie, uz to teraz nebudem silit a volat tam, dost mi teraz dava zabrat ten menzes, tak si idem radsej trochu oddychnut ... a pockam do toho 25-eho .... majte sa krasne a drzte sa!

dasa24
15. aug 2008

určitě kacarina, já když jsem tam šla na konzultaci, tak jsem dokonce měla menses a objednali mě rovnou na ten 11 den na UTZ.
Doktoři poradí a přeju // 🙂

kacarina
16. aug 2008

Dakujem Dasa ... neuverim, az kym tie dve // neuvidim ... aj to budem na ne cumiet asi hodne dlho 😀 😀

magdazer
18. aug 2008

Ahoj holky, často koukám na Vaši diskusi, ale dnes po přečtení příspěvku od Vladky1 jsem se musela zapojit. Těší mě, že konečně tu někdo napsal dobrou zprávu. Měla jsem už obavu, že podstupovat KET je zbytečné, ale tohle mě povzbudilo. Mám za sebou IVF, jeden ET a jeden KET, ale zatím bez úspěchu. Zítra mě čeká další KET. Držte mi palce, ať dobře dopadne a dočkám se vytouženého miminka... 🙂

takyna
18. aug 2008

Ahojte baby, verte aj tým KET-kám, veľa nás je čo otehotneli po KETku, Magdazer držím palce, sme v téme Tehulky po KET, držím všetkým palce k úsešnému tehulkovaniu 🙂

magdazer
18. aug 2008

Na kolikátý pokus se Vám zadařilo?

takyna
18. aug 2008

Magdazer podarilo sa nám to na 1-pokus 🙂 Ketka

magdazer
18. aug 2008

Tak to já takové štěstí neměla. Můžu vědět, kolik embriek transferovali a jak to probíhalo? Dík za info... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre