Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

venika86
18. jan 2010

mikat - no že by hned dvakrát byla rozmazaná barva? To spíš bude mimčo. 😉 Akorát je brzo, tak čárky nejsou tak silné. Zkus za pár dní a pak dej vědět, jak jsi dopadla

mikat1
18. jan 2010

venika taky mi to bylo divný... no dělala jsem mamatest 1x a pak test Dr.Max taky 1x oba mají stejnou citlivost, ale ten Max má oproti mamatestu čárku kontrolní tenší (asi poloviční), takže na tom Maxovi byla sotva viditelná, ale na mama šla celkem hezky vidět...

venika86
18. jan 2010

Zkus prostě později. Držím palečky aby byly opět // a co nejsilnější. Pak dej vědět, snad do nás vliješ trošku optimismu. 🙂

baraf
18. jan 2010

ahojky,

jsem zpět z caru, zavedená 2 embryjka. tak uvidíme...

všem ostatním držím palečky

venika86
18. jan 2010

baraf - Mocinky držím palečky!!!! 🙂

rebeca_1
18. jan 2010

Baraf, posielam ti doble davky pozitivnej energie!
Drzim hrozne moc palceky!
A papaj vitaminky!

baraf
18. jan 2010

holky,děkuju
a vitamínky jím 😉

andi2
18. jan 2010

Ahojda.Tak máme také zavedená 2 embryjka. 😉 Venika expandovaná to znamená,že je to nejvyšší možné stádium co se dá zamrazit. 😉 mikat to bude mimčo.Já po IVf měla také už 6 den slabolinkou čárku a bylo to tam. 😉 baraf tak taky držím pěsti 😉

rebeca_1
18. jan 2010

Andy2, uzasne!
Blahozelam!
Teraz lezkat a lezkat, vela oddychovat!
Opatruj sa, drzim palceky aj tebe!

modena11
18. jan 2010

Ahoooj všichni,mohu vstoupit i já mezi vás????Jsem pátý den po KET,vždy sem měla jen ET.V postatě už od druhého dne mě pobolívá podbřišek jako před menstr,tak nevím jestli to může být!!!

mirenkam
18. jan 2010

ahoj venika
ahoj mikat, tak to bude asi OK 😉
ahoj modena, jsem na tom podobně 😉 jako ty, také dnes 5. den KET a zvláštní pocity v podbřišku mívám chvílemi od 2. dneKET... doufejme 😉

modena11
18. jan 2010

Tak Mirenka se uvidí,je to pokaždé jiný mám pocit!!!Když něco bolí,je to divný,když ne tak taky!!!!!Hrůza!!!

andi2
18. jan 2010

rebeca díky však už půjdeš taky. 😉 holky to je dobře že pobolívá podbřišek pak se ještě přidaj prsa a bude to tam. 😉 mirenkam jsem četla jak Ti probíhal transfer.no já mám taky takovou perličku.Po zavedení se mě ptá dr.kolik se jich zavádělo.Tak se šel zeptat embryoložky.Ta řekla dvě.Tak doufám,že tam něco je. 😉

modena11
18. jan 2010

Jo nevim Andi jestli je to dobrý,no uvidí se!!!!!

fiallinka
18. jan 2010

Teda holky, tady se za chvilku začne testovat, júúúú

Mikat: to bude spíš to mimčo, jestli ti teda třeba nepíchali před ketem pregnyl, ten by mohl vyvolat ten stín... ale ten se dává asi málokdy...

Jani: já ty embryjka mám třídenní, takže určitě ještě nešlo vidět, že by samy "hatchovaly" 🙂...

evaav
18. jan 2010

holky držím všem palečky

venika86
18. jan 2010

andi - tak to je mazec, že to nevěděl 😅 Taky bych z toho byla asi trochu vykolejená,
Určitě tam jsou, neboj 😉

baraf
18. jan 2010

mikat-vypadá to nadějně

modena-souhlas,když ěnco bolí je to divný a když ne,ta taky 😠

andi2-taky hodně štěstí!!!

atlaselka
18. jan 2010

Ahojte všem po KET přeju za chvilku // a všechny nové tváře zdravím.Tady se to pěkně rozjíždí,já doufám že budem úspěšné!!

evaav
18. jan 2010

andi a zaváděl ti je Šilhan? Mně tenkrát když jsem k němu chodila tak na transfér tam nebyl dělala mi ho Novotná.Pěkně odpočívej

jani2
18. jan 2010

mika - ja si myslím, že to znamená bábätko...ešte radšej neblahoželám až neprerieknem ale trošičku tešiť sa už môžeš 🙂 ...a koľko embryjok a aké ti vkladali?
baraf, andy - takže dvoch malých bombuľkov máte!?...a v akom štádiu boli?...zapísala som vám aj testovanie na 1.2, teda za 14 dní...i keď si myslím, že pri KETe sa dá fakt skôr, hlavne ak sú to blastocysty.....a držím palce 🙂 🙂 🙂
modena - mňa pri úspešnom IVF tiež veľmi bolelo brucho, ako na mrchu...aj som si dala potom jeden ibuprofén, čo som si myslela, že to nevyšlo...ale bola som tehu...tak držím palce 🙂 🙂 🙂
andi - ja si myslím, že ten dr. nemohol vedieť koľko ich tam je...embryologička všetko pripravuje, doktorovi jednoducho podá pipetu a on len vykoná gynekol. úkon...neboj, určo ich tam máš 🙂 🙂 🙂

mirenkam: 13.01 – KET, vložené jedno embryjko – blastocysta, 25.-27.1 test
mikat: 13.01 – KET, 18.01 na testíku slabá druhá čiarka 🙂
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka
katne: 14.01 – KET
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 1.2 test
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve embryjka, 1.2 test
rebeca: 20.1 – KET
evaav: 19.1 – UTZ
fialinka: 22.01 - UTZ
atlaselka: 25.01 – UTZ
venika: 27.01 – UTZ
jani: 30.01 – UTZ

..tak dúfam, že som niečo nedoplietla, lebo sa mi tu motá aj moja malá...keď tak ozvite sa 🙂

venika86
18. jan 2010

jani - máš ohromný přehled. 😵 Hned se mi líp ve všem orientuje!

modena11
18. jan 2010

Baraf je to tak,všechno je tak divný až hrůza!!!!! 😒

modena11
18. jan 2010

Jani2,jo fakt je to už skoro od druhýho dne,tak sem přemýšlela že to je v pytli a něco si vezmu,ale tak asi vydržím!!!!Třeba to tak má bejt,ale díky!!!!!Při druhým ET mi nebylo vůbec nic a myslela sem že je to dobrý a nebylo!!!!

andi2
18. jan 2010

evaav-jo šilhan pokaždý.Na zítra na UZ držím pěsti 😉 jani taky si myslím,že to nemohl vědět ale že se nikdy neptal po ET až ted po Ketu.Já měla morulky ale ted je ještě jeden den kultivovali tak jsou prý několikabuněčné.Tak uvidíme.Jo dobře jsi to napsala do tabulky jdu 1.2.na krev ale testit budu den před tím jestli nedorazí ms 26.Tak si jdu zas lehnout a domlouvat embroušům. 😉

baraf
18. jan 2010

Jani-jo,jo mám jít na test 1.2. ale taky zkusím testovat den nebo 2 před tím...

modena11
18. jan 2010

Mikat1 tobě držím pěstičky a obdivuji tu odvahu,já počkám asi až na ms,jako vždy!!!!!

atlaselka
19. jan 2010

Dnes tu nikdo není :o)))
Koukám že dnes UTZ Evaav,zítra Rebeca KET,tak s čím holčičky přijdou a Katne jestli se ozve
pěkný den všem

evaav
19. jan 2010

ahoj ta k jsem doma. Doktor říkal sliznice dobrá 9až10mm a¨že by se KET dal provést tento měsíc,ale že mám hodně folikulů,ale žádný moc nechce růst tak jdu v pátek ráno zase na UTZ a když neporostou tak dostanu na příští cyklus léky a pak se uvidí ptal se mě jak na to spěchám no co má člověk říct ,ale znad to příští měsíc dopadne,protože těm mojím folik.moc nevěřím ty mě vždy zlobily Tak v pátek se uvidí.
Jinak Verča to taky dnes zvládla tak jsme rádi že je dnešek za náma
taky pěkný den vlastně už podvečer přeji všem

andi2
19. jan 2010

evaav-tak to já myslela,že záleží jen na sliznici.Já ani nevím kolik měla právě šilhan ti to neřekne ale štěpán jo.Tak v pátek uvidíš. 😉 rebeca na zítra držím pěsti. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre