Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andi2
24. jan 2010

Ahojda.mirenkam bych zkusila test i zítra někdy má někdo dvě i až 16 den a nebo vůbec a v krvi to pak je.Ono je to různé.Dokud není ms. 😉 baraf jo je to boj a my jsme bojovnice tak bojovat dál.Máte ještě nějaký eskymáčky?Ale hlavně máš doma dítko a neboj sourozence mít bude 😉 no já testnu zas zítra aby to bylo obden.Jinak lítám pořád na wc a od rána se mi motá hlava to je děs a to má manža dneska narozky a dcera zítra.Ale dneska přijedou dceři kámošky tak jdem chystat nějaký ty dobroty. 😉

andi2
24. jan 2010

evaav-hele já taky nikdy neměla ani páru vůbec o IVf i těh.testy jsem si nikdy nedělala a to mám 2 děti prostě jak píšeš nepřišla ms tak jsem šla na gyndu. 😉 držím palce na uerý at to je o.k. a můžeš začít co nejdříve 😉

fiallinka
24. jan 2010

eva: no, tak to já jsem měla načtené už tehdy, jsem jak chodící encyklopedie 🙂 a proto jsem tomu moc nevěřila a ejhle, povedlo se na 100%, teď tomu věřím ještě mín, když znám ty statistiky, tak uvidíme...

Jenže na druhou stranu ty statistiky jsou na houby, nikde jsem nenašla (skoro) nic, co by zohledňovalo třeba věk, příčiny neplodnosti, počet embryí, apod... takže to jsou fakt jen čísla.

rebeca_1
24. jan 2010

Rebeca sa prave vratila z kratuckej prechadzky. Trosku som prekrvila maternicu, treba sa trosku aj hybat. Ale teraz zase sup pod deku!

Ja som si az teraz baby uvedomila, ze Vy vsetky co ste uz maminky, to mate ovela zlozitejsie po transfere. Tych 48 hodin je naozaj velmi dolezitych, treba vela lezat, oddychovat. A ked uz okolo Vas behaju Vase zlaticka asi mate tie podmienky stazene. Maminka je predsa len maminka aj ked urcite sa o deticky skvelo staraju ocinkovia.
Tak sa drzte!

Jani2, rikuska21 je tehulka. Ona mala uspesny KET v novembri.

Aj mne je velmi luto tych negativnych vysledkov v tabulke, ale nebojte, babatka budu! Oni urcite pridu!

baraf
24. jan 2010

andi2- eskymáčky už nemáme.takže zas musím absolvovat celou tu anabázi. když tak čtu tvoje příznaky, tak kdybych nekrvácela,tak tomu,že jsem těhu snad věřím.... na wc chodím každou chvilku a včera jsem měla přes den několikrát pocit,že musím omdlít......

jinak opravdu děkuju všem moc,moc za podporu....

rebeca_1
24. jan 2010

Baraf a to krvacanie je take silne ze to prirovnavas k menstruacii? Nie je to slabsie? Ja by som na tvojom mieste este flintu do zita nehadzala.
Skuste vsetky baby pockat este do krvicky! Ved niektore baby maju menstruaciu a su tehulky!
Ani neviem ako by som Vas podporila....

baraf
24. jan 2010

Rebeca-jsi moc hodná, fakt díky za podporu. krvácení není tak silné, ale já si nějak nechci dělat planý naděje... takhle se s tím ten týden aspoň můžu srovnat, než abych se upínala na to,že to vyšlo a pak bude test negativní.

silvia.v
24. jan 2010

Ahojte, nevie niekto poradiť? Mám po predchádzajúcom neúspešnim IVF-ICSI tablety ANDREAFOL. 9.2. idem na KET. Užívam Estrimax. Môžem k tomu pridať aj teblety ANDREAFOL? Je to kys. listová?
Ak niekto vie, tak poradte.
Ďakujem.

rebeca_1
24. jan 2010

Baraf ved ty si sa ani netestovala, to bude uhniezdovanie! Nie negativny vysledok!

Silvia.v, s takymito tabletkami ja nemam skusenost. Nepoznam tie tablety a namiesto estrimaxu ja beriem estrofem. Skus si hodit do google!

baraf
24. jan 2010

Rebeca-mě to na uhnizďování přijde už dlouho...... 😒 však uvidíme

rebeca_1
24. jan 2010

Jasne Baraf, ved ty musis vediet alebo aspon citit...
Vzdy lepsie ist na krvne testy len s 50 percentnou istotou. Aspon clovek nie je sklamany, je v podstate pripraveny na najhorsie. Ja ked som bola pred 5 rokmi na krvnych testoch po IVF uz som mala 2 dni po menstruacii. Takze isla som na istotku, po vysledkoch aspon neboli slzicky.

Baby vsetky co idu zajtra rano z tabulky na krvicku, drzim hrozne moc palceky!

A Fialinke sa uz pomaly ale iste blizi KETik, aj tebe uz zacinam drzat palceky!

A Rebecu dnes zacalo aj pichat v prsiach, nie je to nejako skoro po KET? 4 dni po KET?

insolka
24. jan 2010

No kočky držím Vám všetky palce .Som strasne zvedava ako Vam to dopadne moc moc vam to vsetkym prajem 😉

baraf
24. jan 2010

Rebeca-přesně tak, aspoň to tolik neobrečím....

rioko
24. jan 2010

ahoj holky chci se zeptat, když se jde na KET platí se něco? máme chlapečka po IVF a 3 mrazáčky, v květnu asi bysme chtěli jít na KET ale na to jsem se zapomněla v CAR tehdy zeptat

baraf
24. jan 2010

rioko-asi záleží jak v kterém caru. já platila 4.900,--

fiallinka
24. jan 2010

rioko: určitě to mají na stránkách tvého caru, u nás je to 5000,- Kč

walle
24. jan 2010

ahojte dievčatá!!! prišla som si vás prečítať...och poznám to napätie...
fiallinka -ako sa máš? chystáš sa na KET? nechce sa mi moc čítať dozadu, či už si bola, alebo ako to je... 😖 😉

baraf - síce nie som v obraze koľký deň si po vklade...ale ja som začala špiniť asi tak 8 deň po vklade...a potom sa to už iba zhoršovalo...ale až do krvi som výrazne - doslova nekrvácala, iba také hnedé výtoky...HCG bolo 0 a hoci mi dievčatá hovorili, že až krv rozhodne, ja som už to proste cítila... 😔 a možno je to tak lepšie, pretože potom, keby som nekrvácala a zrazu HCG 0...to by boli slzy!!! ☹ 😵 dúfam, že patríš k tým zázračným dievčatám, ktorým to vyšlo i v takomto prípade... 🙂

baraf
24. jan 2010

walle-mluvíš mi z duše. prostě jsem se s tím smířila... a děkuji i za slova podpory 🙂

walle
24. jan 2010

baraf - pri vklade zoznámila som sa s úžasnou dievčinou...tiež bola na vklade, no ona už 4 krát!!! celý čas čakania sme boli v kontakte...

ona mala všetky príznaky tehotenstva a aj to vnútorne cítila, bola optimistická, úžasne sa držala...a boli sme aj spolu pre rozhodnutie...keď jej povedali, že HCG 0, myslela som, že sa mi rúti svet...veľmi ma to zobralo, nechcela som tomu veriť, tak som jej fandila a cítila, že ona áno...zobralo ma to viac, ako môj samotný prípad neúspechu... 😔 ja som bola prvý krát, ale ona štvrtý!!! od tejto skúsenosti som si povedala...nič nie je istota...žiadne príznaky, krvácanie, nekrvácanie, nevoľnosť...až odber krvi ukáže pravdu!!!

rebeca_1
24. jan 2010

Ahoj Walle, som rada ze si ku nam trosku nakukla.
Ako sa mas? Teraz mas pauzicku alebo uz pokracujes v niecom? Ty mas tusim este nejakych snehuliacikov.
Mas pravdu, az krv vsetko ukaze, ja sa tiez babam divim, ze testuju a este tak skoro.

baraf
24. jan 2010

walle-já na sobě nic ani nepozoruju, psychika pracuje na plné obrátky a to se potom tělo chová všelijak.... já minule taky špinila, test byl pozitivní,ale v 6tt potrat a revize ☹ takže ty // a pozitivní krev,to je teprve začátek...přesně tak jak píšeš,nic není jisté!!! přeju Ti moc sil do dalšího boje

fiallinka
24. jan 2010

walle: ahoj, já bych měla jít na ket ve středu,.ale taky na to nějak moc nespoléhám

walle
24. jan 2010

rebi- práve som ti písala vo Vyšetreniach...už si dostala mrchu?joj, také škaredé slovo a pritom tak dôležité!! 😉

fiallinka- v stredu na KET???? budem na teba myslieť, to aj začnem tu chodiť pravidelne kvôli tebe! 😉 😵

rebi - Február-Marec dúfam bude KET! kompletizujem si vyšetrenia...záleží to od toho

baraf -tak ako hovoríš...pozerám, že tiež si si toho odskákala... 😢

ale rok 2010 bude krásny a plodný!!!! 😵 pre nás všetkých!!!

walle
24. jan 2010

rebi! jáj, ja som si ťa pomýlila s rebecou 33... 😅 oki doki...už si vás nedopletiem!!! 😀

baraf
24. jan 2010

walle-proti jiným holkám na tom nejsem tak špatně..... spousta jich je na tom daleko hůř.... ☹ já už aspoň jedno dítě doma mám 😉

evaav
25. jan 2010

ahoj rebeca 1 jak se cítíš a jak andi? držím vám moc pěsti 🙂 😔
Já včera dostala takovou rýmu dnes je to lepší ,ale stále to není ono mála to má taky furt utírám jedna druhé nos,je ale čilejší než já já to cítím trochu jak chřipku potřebovala bych se vyspat.Snad budu zítra na UTZ fit už aby bylo po něm a věděla bych víc 😒

rebeca_1
25. jan 2010

Ahoj Evaav, dakujem za opytanie a tiez aj za podporu..
mam sa dobre, oci ma uz prestali boliet aj nadcha uz tusim odchadza. Boli ma s mensimi prestavkami podbrusko ale tak nejako inac ako pred menstruaciou. Tiez ma bolia prsia.
Tak uz ides zajtra na UTZ, no ti budem drzat palceky, budem na teba mysliet. Zajtra sa uz dozvies termin KETu!
Co budete a kolko transferovat?

evaav
25. jan 2010

rebeca 1 mám tam tři sněhuláky tak pokud to půjde ráda by jsem dva si nechala zavést.Jsem zvědavá jestli to teda dopadne budu zítra 18DC tak nevím,ale i když by to nedopadlo tak si říkám,že mi dají léky na ovulku a přiští cyklus bude naděje
Tak se pěkně opatruj taky na tebe budu moc myslet ,protože si to moc za tvojí pozitivní energii kterou 🙂 nám dáváš moc,moc zasloužíš 😉

rebeca_1
25. jan 2010

Ja som tiez mala 3 blastocysty zamrazene a 2 krajsie mi transferovali.
Zajtra sa ozvi, ako si dopadla!
Budem na teba mysliet!
Opatruj sa!
... a zasluzime si vsetky babatka, nielen ja pretoze sem vkladam najviac energie!
Myslim si ze pozitivna energia a vidiet skor poloplny ako poloprazdny pohar pri cakani po transfere na krvne testy je velmi dolezite!
Aj tak kazda jedna z nas slzicku vyroni pri verdikte, tak preco sa znervoznovat, ked nie je nato zatial dovod?

evaav
25. jan 2010

rebeca 1 to máš pravdu ozvu se určitě

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre