Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

rebeca_1
27. jan 2010

Mirenkam, presne ako pise Jani2! Je mi to velmi luto, ale treba dalej bojovat, treba stale pokusat osud! Vela stastia!
Modena, das nam vediet ako ti dopadla dnes krvicka? V tejto chvili si uz urcite maminka... Verim tomu.
Fialinka, drz sa dnes moja!

andi2
27. jan 2010

evaav-jo já před ET Pregnyl večer.To jsem jela ale do sanusu na gyndu nahoru na lůžkový tam mi ho píchla sestra.Před Et to musí být těch 36 hodin před ten Pregnyl.Ted u Ketu taky dle uZ večer ale ket byl až za 6 dní po Pregnylu.Akorát já měla ket v přirozeném cyklu bez léků jenom před ketem 3 dny jsem začla brát utrogestan.A po Ketu ještě Anopyrin na ředění krve.Po Et jsem brala ještě prednison ted ne.No ms mi ještě nedorazila tak uvidíme co se z toho vyklube. 😉 mirenkam no je to škoda ale musí se bojovat dál.jednou to prostě výjde u někoho to trvá hold dýl. 😉

baraf
27. jan 2010

mirenkam-je mi to moc líto.
já zatím čekám, výsledky budou po 15hod...

mirenkam
27. jan 2010

baraf - díky, držím Ti pěsti. Já si teď poplakala, i když jsem čekala, že to bude neg. tak ty slzy začaly téct... Jen už jsem od začátku listopadu, co jsme začali chodit do CARu ( a oni si s náma dělali, co chtějí), tak vyřvaná, že už moc slz k plaču nemám 😢

baraf
27. jan 2010

mirenkam-díky... já ve skrytu duše ještě DOUFÁM, ale ta sestřička v CARu se moc netvářila.... tak uvidíme

mirenkam
27. jan 2010

baraf ☹ to je všecko takový bo..el 😠

rebeca_1
27. jan 2010

Mirenkam, urcite je to dobre ked si trosku poplaces. Aspon sa ti ulavi pri srdiecku...
Ale potom sa uz daj dokopy, precisti trosku hlavicku od psychickej zataze a sup sa do dalsieho boja!
Vela stastia!

evaav
27. jan 2010

andi řeba je to fakt na dobré cestě 😉
tak to zae bude léku ten prednison jem myslím taky brala a je to ve krom PREGNYLU v práškách nebo injekce no však se to dozvim.Jen ať ms. dorazí bez opoždění

mirenkam
27. jan 2010

Rebeca já už léky- hormony brala strašně dlouho a už mi "fakt lezli na mozek", vlastně už někdy v listopadu jsem začala a už je konec ledna.... 😒 tak jsem na druhou stranu ráda, že už si od toho odpočnu, protože jsem byla teď v poslední době jeden velký uzlíček nervů - nervní, protivná, a na koho - hlavně na manžela - chudáka.... a pak jsem se mu pořád omlouvala, že nevím, proč s ním tak mluvím, že za to asi fakt nemůžu..... 😢

evaav
27. jan 2010

máš andi výhodu,že jsi z HK to u nás v Náchodě nevim jak by byli ochotný mi to pýchnout ale poksím se zepatat kdyžtak to skusím přes mého doktora ten je fajn.
Tenkrát když jsem krvácela v po IVF šla jsem tady u nás na ambulanci a sestra tak ironicky ,,No bože tak se rozkrvácíte a jeto"asi jsem ji obtěžovala já se tam klepala strachy co se děje.Když jsem to říkala pak v SANUSU tak říkali at kdykoliv přijedu tam jenže jsem se bála abych něco jízdou nepokazila.

mirenkam
27. jan 2010

evaav jo prostě je dost velký rozdíl mezi CARy a hlavně mezi zaměstnanci v nich a jejich přístupem k pacientům, někteří se neumí vžít do naší kůže a představit si jaké to je....

evaav
27. jan 2010

píchnout to je hrůza 😠

jani2
27. jan 2010

mirenkam - to vyplakanie trošku pomôže a uvidíš, prestaneš jesť tie hnusné hormóny, hneď bude lepšie...za mesiac je tu marec, jar...a všetko bude krajšie 😉 ...potom môžete ísť do Ďalsieho IVF, prípadne zmeňte CAR ak sa ti neľúbi kam chodíš.

mirenkam
27. jan 2010

jani my už jsme objednaní do jiného CARu - za týden ve středu..... Doufáme, že nás tam pořádně vyšetří a budou řešit příčinu...Tedy alespoň jsem se tu na MK dočetla na ten CAR pozitiva a že se fakt snaží pomoci 😉

evaav
27. jan 2010

mirenkam to máš pravdu pak když jsem v 7měsíci šla na UTZ a tam mně zjistili,že malá bude muset v nějbližší době na svět tak tam u toho seěla ta sama LUDRA a hrozně před mím doktorem který věděl čím jsem si prošla hrozně začal a,,No tahle paní je chudák ta si skusí" Tak jsem jí chtěla vpálit,že díky ní to mohlo špatně dopadnou už na začátku.Jenže na to jsem měkká 😒
kdo ví jak fiallinka
baraf to je napínavé to čakání furt na něco to je hrůza já taky do poslení chvíle nic nevěděla ani jsem ne testovala jsem zvědavá jestli to vYdržím i ted 😕 teda jestli se toho KET dočkám

mirenkam
27. jan 2010

evaav 😖 ach jo - děsný

evaav
27. jan 2010

mirenkam jak máš v pase okres Blansko je tam blizko vás vesnice Lipůvka? Já tam mám strajdu a někdy i babičku

mirenkam
27. jan 2010

evaav jojo Lipůvka tady je kousek od Blanska 🙂

evaav
27. jan 2010

no moje mamka je brnačka a babi žíje oficiálně v Kroměříži
tak to jste tam měli taky pěknou sněhovou kalamitu co 😕

mirenkam
27. jan 2010

evaav jojo sněhu je tu šíleně, tak jsem čekala do dneška jak dopadne krev a teď když vím, že negat. tak se chystám na běžky - už se docela těším, ale je fakt, že mám trochu rýmu a je tam dost pod nulou - tak bych to neměla přehánět 😉 .Musím být fit do práce - ach jo 😒

evaav
27. jan 2010

mirenkam já vím stojí to za h...o, já jsem taky myslela ,že se z té práce nedostanu takovou dobu.Ale neboj určitě to musi dopadnout i když ted se to asi blbě poslouchá,tak si za běžkuj to já neumím 😅 pročistí se ti hlava a trochu se unavíš a pak bude síla zase do boje a ná rýmu pozor mám jí taky jak hrom.
Pozdravuj tam u vás ten váš nádherný kraj máte krásnou přírodu. U nás ráno bylo -18 ted je skoro -11

baraf
27. jan 2010

tak holky, díky všem za podporu, ale krev je negativní.... ☹ 😒 tak holt vzhůru do dalšího boje

ostatním držím palečky!!!!

rebeca_1
27. jan 2010

Baraf, je mi to luto.
Trosku precisti teraz hlavicku od psychiky aj cele telo od hormonov a ver, ze jar bude plodnejsia...
Drzim palceky do dalsieho boja!

fiallinka
27. jan 2010

Tož baby, jsem zde 🙂.

Baraf, Mirenko, to je mi moc líto ☹

No a já - embryjka se rozmrazily tak půl napůl. Měli jsme tři - jedno rozmražení nepřežilo vůbec, to jedno naopak bylo velice pěkné, cca osmibuněčné a víc - a to poslední, tak z původních asi sedmi buněk zůstaly čtyři, ale hezky živé a pěkné prý 🙂, a že v tomto stádiu se ještě můžou buňky nahrazovat a embryo by se mohlo dál dělit, takže jsme vložili obě- snad to maličké aspoň podpoří to druhé... ono přece jen ty embrya vylučují nějaké hormony a když je jich víc jak jedno, tak je trošku větší šance. Tak nevím, jsem z toho trošku rozpačitá, doufala jsem ve dvě, ale vlastně dvě mám (no a to menší jsem právě podpořila snězením pořádně velkého zákusku 🙂... já jsem měla takový strach, jak to s tím rozmražením bude... Akorát klidový režim vypadá bídně. Sice jsem se tu zavřela v ložnici s notebookem, ale jak dlouho to vydržím...

No a teď píchám fraxiparin - kdybych ho nepíchala, tak mi dají anopyrin a ještě pokračuju s estrimaxem, utroušem a mám i prednison...

rebeca_1
27. jan 2010

Fialinka vitame ta medzi nami, nadejnymi tehulkami...
Marnost, dost mas tych liekov ale asi to tak musi byt. Len uzivaj!
Prajem ti aby sa snehuliacikovia co najskor do maminky zacvakli a do oktobra u maminky vydrzali!
A oddychuj, o Juras

rebeca_1
27. jan 2010

Fialinka vitame ta medzi nami, nadejnymi tehulkami...
Marnost, dost mas tych liekov ale asi to tak musi byt. Len uzivaj!
Prajem ti aby sa snehuliacikovia co najskor do maminky zacvakli a do oktobra u maminky vydrzali!
A oddychuj trosku, o Juraska sa teraz urcite dobre postara tvoj skvely manzel!

atlaselka
27. jan 2010

Fialinka myslela jsem na tebe,já mám právě taky strach,já mám jen dvě a budu volat v sobotu v půl osmé ráno,to mě bude srdce tlouct než budu volat,že to uslyšíte všechny 🙂
Baraf,Mirenkam je mi to moc líto ach jo..

atlaselka
27. jan 2010

A Fialinka držím pěsti 🙂 odpočívej jak to jen půjde

fiallinka
27. jan 2010

atlaselka: no ani mi nemluv, nemohla jsem včera spát a dnes jsem se úplně bála...

mirenkam
27. jan 2010

baraf moc mě to mrzí 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre