Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

rebeca_1
30. jan 2010

Astrid55, to je este velmi skoro. Testuj az po desiatich dnoch! Ale ta myslienka s dokreslenim ciarky sa mi paci.
dRZIM PALCE!

rikuska21
30. jan 2010

beki, som rada ze netestujes, citam si vas tu a vsetkym drzim palec.,, ale fakt vyzeras ako ukazkova tehu ketkacka, ver a bude tak

rebeca_1
30. jan 2010

Rikuska som rada, ze si nakukla a dakujem za pekne slova, dufam, ze sa aj tak stane. 😉
Posli nam sem prosim este tehulkovske virusiky! Prosime! 🙂
Musime predsa vylepsit statistiku tabulky.... 😉
Opatruj sa a papaj vitaminky! 😵

evaav
30. jan 2010

Ahoj všem nějako mě zlobil koník číst jsem vás mohla ale napsat nebylo kam,ale už to snad bude dobré.
Rebaca 1 myslím na tebe a stále ti drží pěsti,to samé u fialinky musí vám to dopadnout dobře 🙂 😉 🙂 😉 🙂
astrid55 ty jsi rychlík vydrž opravdu je to na test brzy budu taky držet pěsti

rebeca_1
30. jan 2010

Dakujeme Evaav, si zlata. My ti to potom urcite vratime. 😵
Neboj, hned je to tu! A budes tehulka aj ty! 😵

evaav
30. jan 2010

rebaca dík jen si říkám jestli menstruce to bude zržovat pozdním příchodem měla by dotazit v příštím týdnu kdyžtak to injekce jistí

rikuska21
30. jan 2010

tak vam posielam vstkym tehu virusiky //////////////////////////////////////////////////////////////a nech mate vsetky taketo kolajnicky

rebeca_1
30. jan 2010

Evaav, nechcem ta strasit ale ja som si dala pichnut vyvolavacku v decembri, aby som skor mohla nastupit do tohto programu a mne prisla menstruacia 17 dni po vyvolavacke. A to mala dorazit najneskor 10 dni ale baby pisali, ze im dorazila na piaty den. Tak ja som potom asi nejaky divny exemplar!
Ale samozrejme u teba to moze byt vsetko uplne inac a urcite aj bude! 🙂 Prajem ti aby ti dorazila uz aj hned a sup papat hormoniky. Celkom chutia...
😝

andi2
30. jan 2010

ahojda holky.Tak mě ms zatím nedorazila v pondělí nebo uterý jdu na krev.Už jsem netestila zkusím zítra když nedorazí ms abych věděla na krvi co a jak.Pak nahlásím. 😉 Atlaselka to je mi líto a věř další ivko bude uspěšné 😉

rebeca_1
30. jan 2010

Rikuska dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Andy2 gratulujem! Chod uz v pondelok na krvicku! Ty si uz ista tehulka, aspn nam tiez sem das tehulkovske virusiky! 😵 😵 😵

andi2
30. jan 2010

rebeca to nevím jistě.Už druhý den mě bolí fest břicho jako na ms jako kdyby byla někde zaražená a záda k tomu dole.no nevím.Je fakt že já i přes utrogestan dostala vždy přesně ms a ted má 2 dny zpoždění.Uvidím jestli v pondělí podle toho jestli manža nepůjde už ráno do práce tak to bych musela v uterý jsme dva ale auto jedno a busem se mi nechce.A jakpak je Tobě ty jsi šla dva dny po mě myslím.

rebeca_1
30. jan 2010

Andi2 ja som uz vyssie pisala ako mi je. Stale citim podbrusko, picha ma sem-tam. Tiez citim prsia. Aj predmenstruacne bolesti sem-tam zacitim ale zatial ani nespinim ani nekrvacam. Aj som sa tomu divila, ze som vobec nespinila, ale asi kazda nemusi..
Neviem Andi, aj sa citim ako tehulka ale vsetko to tiez moze byt sposobene liekmi, aspon ja si myslim...
Inak menstruacia mi vzdy meskava ale ked som takto nadupana hormonmy a nepodari sa mi otehotniet, tak vzdy mi prisla skor. Teraz ju mam dostat 2.2., tak som zvedava.

fiallinka
30. jan 2010

rebeca, andi: no, mně v těhu bolelo břicho jako na ms jen trochu, ale znám holky, co fakt ani nechtěly testovat, měly dost bolesti, už si chystaly vložky a byly těhu...

fiallinka
30. jan 2010

astrid, to je fakt brzo, to se vůbec neodvažuju ještě testovat, zbytečně budu naštvaná
rebeca: prsa trošku cítím, ale žádná hrůza...

andi2
30. jan 2010

fiallinka přesně tak já už si pro jistotu udělala zásobu vložek.Já už taky radši pak netestovala sic 5 a 7 dvě ale stejný.A měla jsem ten Pregnyl.No uvidíme.Tak mě ted prsa právě nebolely vůbec jenom se malinko zvětšily.Pokaždé prostě jiný příznaky. 😉

jani2
30. jan 2010

Až teraz som sa dostala na net, malú som nechala u mamy, tak sme tam aj po návrate z CAR trochu posedeli...no, sliznica ja 12mm, myslím, že celkom slušná perinka...rozprávali sme sa aj s embryologičkou, máme tam ešte jedno embryjko z klasického oplodnenia a ostatných 11 mrazáčikov je z ICSI...tak sme sa dohodli, že rozmrazíme to embryjko z klasiky...ale teraz som trošku na pochybách, pretože má známku 2, kým ostatné ICSI-ové väčšinou kvalita 1...tak normálne váham, či tam nezavolám a nezmením to...ale už mi to voči tomu jednému embryjku príde hlúpe, ešte ani rozmrazené nie je a už mu nedávam šancu....tak poraďte, čo spraviť?!...embryologička vravela, že ho vyloží z mraziaka v stredu večer a vo štvrtok o 7:30 si mám volať či je v poriadku, ak to nezvládne, tak vraj potom rozmrazí iné.

Fialinka – tak mňa prsia pri vydarenom IVF veľmi neboleli ale pálili – hlavne okolo bradaviek, to si dobre pamätám, takže dobrý príznak tehu. 🙂
Rebeca – aj tvoje predmenštruačné bolesti sú v poriadku, ale to sama vieš...takže super... aj mňa pred tehu veľmi bolelo brucho ako na ms, už som to vtedy aj vzdala a dala som si ibuprofen a bábätka už pritom boli v brušku. 😉
Astrid – no teda, takto skoro testovať...tak takú hlúposť do tabuľky veru nazapíšem. 😎
Andi – teba už beriem ako tehulku, tak to nepokaz!
...a vidím, že predo mnou je čísielko s UTZ, nepostrehla som v príspevkoch kedy ide na KET alebo sa neozvalo?

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat.
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test // , 25.01 krv HCG 562
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 25.01 test ???
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat.
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 23.01 test // - zatiaľ potichučky
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET, embryjka sa po rozmrazení nevyvíjali
venika: 02.02 – KET
cisielko: 29.01 - UTZ
jani: 04.02 – KET
h.jitka: 02.02 – UTZ
paraple: 12.02 - UTZ
insolka: čaká na ms
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms

modena11
30. jan 2010

Ahoj všici,tak testování nedopadlo dobře,jen jedna tam byla,jinak menstr nikde tak nevim jaká nadějě je!!!!

rebeca_1
30. jan 2010

Modena11, nieeeeeeeeee!
Toto sme nechceli pocut od teba!
Aj ked minimalna ale nadej tam predsa este je.
Tak drzim palce! Vylepsi nam prosim tabulku!
Kedy ides na krvicku?

mirenkam
30. jan 2010

ahoj holky tak já od včera 1.DC 😒 držím vám všem pěsti - ať se to povede 😉

modena11
30. jan 2010

No taky sem to nechtěla vidět,bohužel!!!No v pondělí bude oficiální test,pak volám svému gynek tak se uvidí jestli mě pošle na krev!!!!!!!!Nikdy se mi menstr nespozdila,třeba naděj je tak se uvidí!!!!!

rebeca_1
30. jan 2010

Mirenkam, dakujeme aj my tebe drzime palce!

Modena11, preco vlastne odkladas krvne testy?
Ja sa tiez doma nechcem testovat ale na krv pojdem urcite, ved uzavriet sa to predsa niekedy musi!

modena11
30. jan 2010

No víš co,neodkládám ale do CARU jezdím do PHY ale svého gyn mám ve svém bydlišti,takže instrukce zní test a pak krev!!!!Ostatně sem to vždy dostal tak max 12 den po ET,takže sem to neřešila!!!!

rebeca_1
30. jan 2010

Tak si potomtehulka a potvrdi to krv, ked nevychadza test doma. A ty nas len natahujes.
Budem zajtra cakat na tvoju spravicku, drzim palceky na krvicke!

fiallinka
30. jan 2010

Modeno, to je mi teda líto... je pravda, že už by se druhá čárka na testíku měla objevit, ale šance ještě je... a kolikrát už jsi absolvovala ET? Oni právě většinou říkají, že dokud polykáš hormony, tak menstruaci nemusíš dostat...

Tak to teda holky vypadá, že v té tabulce ten "průměr" nezvýšíme...

Jani, no pokud by se to dvojkové embryjko nevyvíjelo dobře, tak máš v záloze další, tak pak bych asi dala to lepší... i když nevím, těžko říct, protože my máme jen z icsi... ale už se ti to teda blíží... a jinak mně ty prsa taky spíš pálí, ale ne nějak moc, a mám pocit, že minule to tak taky bylo, ale pak jsem si jistá, že to přešlo, protože než jsem dostala ten hyperstimulák, byla jsem už dost v depresi, že mi nic není...

rebeca_1
30. jan 2010

Ja si tiez myslim, ze hormony by sa mali vysadit. Chod na krvne testy, aby si vedela na com si a potom bud pokracuj v uzivani alebo ich vysad a dostanes menstruaciu... Je to zbytocne uzivat hormony, zbytocne zatazujes organizmus. Ale ak si nahodou tehulka, tak je to v poriadku.

Jani2, tak tebe sa to blizi. Boze ako to prebehlo. Teraz len si bola cakatelka na ms a uz ides aj na KET. To mas Jani vyborne, ze mas tolko mraziacikov. A je uzasne, ze ste sa tak dohodli a vobec, ze sa dohodnut dalo. Ja som isla do strasneho rizika na rozdiel od teba. No budem na teba 4.2. mysliet. Urcite to dobre dopadne. Verim tomu.

Fialinka tie prsia to su jasny priznak! Vide to!

fiallinka
30. jan 2010

Rebeca: jenže třeba je to taky z té hromady hormonů, mně přijde, že většina ženských fakt má fakt příznaky až nějakou dobu po vynechání menstruace.... teď tu budu tiše doufat, že to příznak je a pak budu ještě víc naštvaná, ach jo... a nejhorší je, že i kdybych ty dvě čárky uviděla, tak jak už mám zkušenosti z prvního těhu, tak se z nich asi nebudu tak radovat (i když je těžké to asi na tvém místě pochopit) - nemyslím ani teď naši zkušenost s O., ale spíš - nejdřív tak dva až tři týdny čekání, jestli se objeví srdíčko, pak čekat do konce 12. týdne, jestli je vše ok, pak čekat na tripple testy, pak na velký ultrazvuk... lepší o tom fakt nic nevědět, já už jsem přeinformovaná 🙂

rebeca_1
30. jan 2010

Fialinka, pekne si to napisala. Tiez som nad tym vsetkym premyslala.
A v tomto smere ta pochopit viem.

jani2
30. jan 2010

Modena - ešte spolieham na tú krv, možno testík sklamal, nechcem ti davať falošné nádeje, ale ja by som do tabuľky už fakt rada pripísala ďalšiu tehulku, tak možno....
rebeca - a nechceš už doma testnúť, už by si mohla...ja ťa len pokúšam!!! 😉
Fialinka - tá naša tabuľka teda nič moc 😢 ...tú vytúženú 100%-tnú úspešnosť už asi nedosiahneme, ale stále sa to dá ešte zachrániť v dobrých číslach, avšak potrebujeme už len dobré správičky 😉 ...a osobne si myslím, že ti to výjde...obe embryjka sa nechytnú, ale jedno určite 😉
..nuž a ja som sa pristihla pri tom, že som tento KET-cyklus už odpísala, no nie som sprostá! 😵 ...si myslím, že to dvojkové embryjko sa síce rozmrazí, ale nezvládne ostať u mňa... 😔

jani2
30. jan 2010

fialinka - ja to úplne ale úplne chápem, prvý krát som z // bola celá natešená...už som sa videla s krásnym donoseným bábätkom v náruči, manžel s kyticou ruží...no a realita bola iná...na detskej JIS-ke som zistila, že tehu sa dá všelijako skomplikovať 😢 a všelijako sa to môže skončiť, tiež už toho viem až zbytočne moc......takže ak aj teraz // znovu uvidím, tak si poviem: "toto je len začiatok, bože, nech to len dobre dopadne" a budem sa báť a modliť a dúfať, aby to tento krát bolo so šťastným koncom 😒

fiallinka
30. jan 2010

jani2: no, přesně tak.. já teda vím, že už minule jsem se až tak neradovala, protože mi bylo hrozně blbě z ohss 🙂, prostě to bylo jiné jak v těch prvních představách - těhu testík k vánocům, pod stromeček...chacha...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre