Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jani2
2. feb 2010

modena - presne tak, čo už narobím!?...vlastne ten prvotný impulz, že som zašla do CAR s tým, že idem do KETu som urobila a už ostatné tak nejak nechávam plynúť, viac sa urobiť nedá 😔

modena11
2. feb 2010

jo tak nějak,vždycky řikám že se můžu těšit a pak eventuelně bulet,to je jediný co já můžu!!!!!Při prvním ET sem lítala v oblacích hodně vysoko,že to musí vyjít!!!Pak přišel neúspěch a rychle sem spadla a zjistila,že nemusí to vyjít!!!

andi2
2. feb 2010

Jani no asi bych nemusela ale když to tak dopadlo,že ms dorazila pozdějš tak začnu až příjde další. 😉 paraple-moc díky za popsání tak to je to biochemické těhu.Já se poptám u dr.jak to je s tím negativním hcg jestli tam nebylo přeci jen nějaké mini čísílko.Díky. 😉 modena já taky věřila 1 ivf a nic ani zmrzlinky nebyly.2 ivf už jsem nevěřila a vyšlo i když na chvíli v 8 týdnu revize.Ale zbyly zmrzlinky.Takže ještě může být 2 ketík doufáme že to zmrlinky ustanou.Takže už taky nelítám v oblacích radši vysoko stačilo mi to ted na testech dvě a nic z toho.

modena11
2. feb 2010

No člověk malinko pospadne z těch obláčků,hlavně na poprvé netuší člověk ani co ho pořádně čeká,dokud to nazažije na vlastní kůži!!!!Člověk míní,bůh mění!!!!

mirenkam
3. feb 2010

ahoj holky 😉 jejda tady je to nějaký začarovaný, ta tabulka vypadá naprosto příšerně ☹ My máme dnes 1.schůzku v novém CARu, tak jsem zvědavá....

baraf
3. feb 2010

hezký den,

tak Rebeca už má asi po odběrech (jen té pozitivní krve 😉 ) tak ještě,až nám to tu taky oznámí.

Mirenkam-tak hodně štěstí v novém CARu!

misi33
3. feb 2010

Dobre rano vsetkym,

zial nepridam na lepsej nalade.Dnes rano som sa testla a bolo jasne ale jasne negativne. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Takze som sa rozhodla,ze vysadim uz aj lieky.Nech ma moje telo menej chemie v sebe.

Takze Rebeca dufam,ze ty budes pozitivna.

Andi je to luto.Ta statistika je neuprosna.Preco prave my? 😖 😖 😖 😖

larati
3. feb 2010

ahojte kocky, rada by som vas vsetky pozdravila, drzim vam palce, lebo viem, ze to co vsetky prezivame nie je vobec ale vobec lahke. Ja mam po neuspesnom IVF a teraz cakam na mrchu aby som zacala s KETom. ja dufam ze tu nasu statistiku budeme uz len vylepsovat🙂

rebeca_1
3. feb 2010

Beky sa hlasi... 🙂
No tak sestricka mi odobrala len tu pozitivnu krvicku a Rebeca teraz caka a caka a je jej strasne zle. Ale nie z tehotenstva ale z psychiky 😒

jani2
3. feb 2010

misi - tak to ma nehnevaj!, to je mi moc ľúto, ja som ťa fakt už považovala za tehulku! 😢 😔
larati - ahoj, vítam ťa v našej tabuľke...zapísala som ťa, len neviem či ti prinesieme šťastie 😒
rebeca - o dvanástej čakám pozitívnu správičku!!!! jasné 😉 😉 😉 😉 😉

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat. 😢
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test //, 25.01 krv HCG 562 🙂
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 01.02 krv – negat. 😢
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat. 😢
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 02.02 krv – negat. 😢
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
misi: 22.01 – KET, vložená blastocysta, 03.02 test – negat. 😢
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET, embryjka sa po rozmrazení nevyvíjali
venika: 02.02 – KET, vložené dve blastocysty, 16.02 test
cisielko: 04.02 - KET
jani: 04.02 – KET
h.jitka: 05.02 – KET
paraple: 12.02 - UTZ
insolka: 01.02 – 1.DC
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms
larati: čaká na ms

baraf
3. feb 2010

Misi-to mě moc mrzí....
ta tabulka je fakt hrozná ☹ ☹

Beky-je to na Tobě! a koukej se uklidnit, musíš být naladěná pozitivně, ať nemáš smutný miminko 😉
Larati-ahoj, vítej a držím palečky!

venika86
3. feb 2010

Andi - taky mě to moc mrzí, ale ještě máš obrovskou naději - 3 mrazáčky 😵
Rebeca - moc na Tebe myslíme a držíme palce, už nám skoro modrají prstíky 🙂 Jsem nervózní i za Tebe.
Jinak já se zatím cítím dobře. Mám trochu nateklá a bolavá prsa, ale podbříšek skoro necítím. Jen občas se mi jakoby stáhne nebo škubne, ale boles ne. Jelikož mám blastocysty, tak už by se asi měly zavrtávat, že?

Určitě tabulku vylepšíme, musíme!!! Věřím tomu 😉

rebeca_1
3. feb 2010

Misi33, to mi je luto. ja som az teraz zahliadla negat. vysledok.

Baby dakujem Vam za podporu, ste hrozne zlate a moc si Vas vazim. Ste moja najvacsia podpora. 😵

misi33
3. feb 2010

uz som to akosi rozdychala

inak mam v robote totalnu nervozitu citim sa ako sopka pred vybuchom,takze jasna mrcha

rebeca musime ta podporovat 😉 😉 😉

to cakanie je strasne ale uz sa to krati

venika86
3. feb 2010

misi - a kolikátý den jsi? Na krev ani nejdeš?
To předse není možné, aby jsme měly takovou smůlu ...

rebeca_1
3. feb 2010

Misi33, na krvicku urcite chod!

Ja som rano bola vo Ferticente a tam tie sestricky su genialne. Tak vedia cloveka podporit, su z nich ozajstne psychologicky. A my takychto ludi teraz okolo seba potrebujeme. Teda aspon ja urcite.

Velmi Vam vsetkym drzim palceky!

fiallinka
3. feb 2010

Misi, ježiš, co to říkáš!

Rebeco, jsi jediná naděje...

já jsem ráno taky testla, nevydržela jsem a test je sněhobílý. Je to sice jen sedmý dne po KETu, ale vlastně už 10. den po ovulaci a myslím, že by už čárečka - aspoŇ nepatrný stín, byla vidět. Sice to ještě úplně nevzdávám, ale jsem realistka - aspoň nebudu o den dýl doufat, že jsem těhulka (a s tím, že mne pořád docela bolí prsa, jsem si to skoro myslela). Takže mne ani neutěšujte 🙂

rebeca_1
3. feb 2010

Fialinka, nie!
Nerob nam to!
To bude dobre, neboj! To sa zvrati.
Drzim palceky!

fiallinka
3. feb 2010

Rebeco, no, já ti fakt nevím.
Ale ty budeš těhule - ze statistiky to jasně vyplývá, někdo těch 30 procent naplnit musí, a já ti to moc přeju, vlastně možná i víc jak sobě - já už Juráška mám a jestli bude mít sourozence te´d nebo o pár měsíců - let později, je vlastně jedno.

rebeca_1
3. feb 2010

Dakujem Fialinka, ale prosim nevzdavaj to! Este je skoro, este zabojuj! Myslim na teba! 🙂

fiallinka
3. feb 2010

Rebeco, já to ale nevzdávám, jen si prostě myslím, že je rozhodnuto - embryjka už se samy rozhodly, jak to s nima bude, jestli se nějaké zakouslo, tak se drží a jestli ne, tak už to taky neovlivním. Takže pokud tam je, tak to brzo zjistím, ale plané naděje si dávat nechci. Já jsem vlastně i z toho důvodu testovala - jak mne bolí ty prsa, tak jsem se několikrát přistihla, že už myslím na to, jak jsem těhotná a jak pěkné to bude... a čím víc a dýl budu mít takové myšlenky, tím víc budu zklamaná, to už se znám. Ale bylo to pěkné 🙂

modena11
3. feb 2010

Dobré dopolko!!!!!!Tak Rebečko náááááše,čekáme,držíme a těšíme se!!!!!!!!!

misi33
3. feb 2010

Venika ja som dnes 12.den po KETe. V piatok (14.den)mam krvne testy na ktore urcite pojdem.
Nadej umiera posledna ale ja osobne nepoznam pripad ze ked ma niekto 12.den negativny test,ze 14.den je pozitivny.
Preto som cakala na ten 12.den a nechcela som sa skor testovat aby to bolo viacmenej na istotu.

Ale aspon zajtra nebude negativny sok abudem na to pripravena.

Inak ked tak nad tym rozmyslam Rebeca je silna povaha ked dokaze cakat len na krv bez predchadzajuceho testovania.

modena11
3. feb 2010

Fialinko,nevzdávej to ikdyž to vidíš černě,nebudu tě utěšovat to nemá cenu,znám to sama,ale drž se a nemysli na to!!!!!

rebeca_1
3. feb 2010

Dakujem Modena11, uz sa to blizi...

fiallinka
3. feb 2010

misi, taky rebecu obdivujem - mně stačí ty tři minuty, které čekám do výsledku testu a jsem z toho úplně mrtvá 🙂. Já bych vydržela čekat 14. dní do krve, ale pak tam sedět hodinu a půl a čekat na výsledky, to by mne kleplo...

Rebeco, a kdy máš volat, v poledne?

rebeca_1
3. feb 2010

O 12 hod. oni budu volat mne. Dokonca doktor, nie sestricka. Zvlastne, mozno mi chce dat nejake dalsie instrukcie v pripade pozytivneho vysledku.

fiallinka
3. feb 2010

Rebeca, tak to tady s tebou do těch dvanácti prosedím, já jsem úplně napjatá 🙂

rebeca_1
3. feb 2010

Negativne..
Prave volal doktor.
Takze ani Rebeca nevylepsi tabulku.

modena11
3. feb 2010

Rebečko,nevadí hlavně se drž a hlavu vzhůru,tak příště!!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre