Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

fiallinka
3. feb 2010

Rebeco, já si nemůžu pomoct, ale DO PRDELE! To je úplně v háji, co to s náma je! Je mi to u tebe líto víc jak u mne, zasloužila by sis to. Nevím, proč musí někteří mít tak dlouhou cestu k miminku...

astrid55
3. feb 2010

boze babenky zlate,

to je otras...akurat som si precitala poslednu stranu, tak ale toto uz naozaj nie je fer..ani neviem, co napisat.

fiallinka
3. feb 2010

astrid, tak si aspoň udělej ještě test ty, co když...

astrid55
3. feb 2010

baby,

ja uz netestujem, skoncila som s tym. Ja som uz naprogramovana na dalsi boj. Najpr vsak musim trochu schudnut a zacat nejako normalne fungovat. Neda sa stale mysliet na to ci budem mat dieta alebo nie. Muz ma vcera upozornil, ze vykazujem znaky posadnutosti. Tak musim sa vratit spat na zem. Mam maleho psika. Ten je teda super terapia. Odporucam baby 🙂 nebojte, raz to pride, uvidite, raz sa aj my dockame, dovtedy vsak musime normalne fungovat a ten zivot nepremarnovat vecnych cakanim.

rebeca_1
3. feb 2010

Rebeca si prave dala stamplicek Tequily a bude jej fajn.
Po menstruacii mam prist na UTZ a dohodneme sa co dalej.
Kedze ja uz nemam ziadnych snehuliacikov, tak sa s Vami pomaly lucim.
Sem-tam si Vas pridem precitat ale teraz musim cistit trosku hlavicku. Psychika je psychika...
Znovu ma caka cely IVF program.
Len kiezby som vyprodukovala viac vajicok ako 6 a namala po OPU OHSS.
Velmi Vas vsetky obdivujem, ktore mate cca 20 vajicok. To ja ozaj mozem len snivat po tekej krasnej urodicke.

A Vy zlaticka drzte sa!
Velmi Vam prajem pozitivne vysledky, uplne z celeho srdca!

modena11
3. feb 2010

Astrid55,moje řeč!!!!!!tak nechci,aby se ze mě stala nějaká posedlá bláznivá baba,která nevidí nic jinýho!!!Nechci bejt otravná pro svoje okolí,tím že budu myslet a mluvit jen o tom,když budu chtít tak si pobrečím doma potichu,ale i manžela by to moc trápiloa to nechci!Jedeme dál,hurá do boje a ono to dopadne,keždýmu jednou určitě!!!!!!!!!Musíme doufat a věřit!!!!!!!!!!!!!!

baraf
3. feb 2010

uffffff,
Rebeca-tak to je mi líto-já jsem fakt věřila, že u Tebe to vyjde, fakt jsi asi vypadala nejnadějněji z nás. tohle je fakt síla ta naše tabulka. mě taky čeká znova celé IVF, už nemáme mražáčky.....

tak ženský, musíme fakt bojovat!

modena11
3. feb 2010

Rebeco,přijd zasae mezi nás,až se ti udělá líp!Nějak to zvládneme,neboj,bude líp!!!!!!!! 😉

misi33
3. feb 2010

Rebeca teraz som sa vratila z obeda a az ma oblialo, ked som si to precitala. zacalo ma aj brucho boliet.

To je dnes ale den. To musi byt nejaka zla hviezdna konstalacia.Inak si neviem vysletlit tolko neuspechu.

Treba to rozdychat a ist dalej. Drz sa. 😉 😉

rebeca_1
3. feb 2010

Jezis baby moje zlate, ja stale klikam na toho konika. Mne sa tu tak paci.
A dakujem Vam vsetkym za energiu do dalsieho boja, ktoru od Vas citim.
Dakujem moc!

Predsa som si myslela, ze po 7 rokov a 10 mesiacov sa dockam babatka.
Predsa som si myslela ze bude "zivot za zivot" v nasom pripade.
No nestalo sa, budem bojovat dalej.

misi33
3. feb 2010

Uvidis ,ze sa dockas.Inak ja tiez cakam na babo 7 rokov. Je to strasne dlho,ked to zratas ale na zase na druhej strane ked sa pozriem do zadu tak sa miani nechce verit ze to tak rychlo ubehlo.

fiallinka
3. feb 2010

holky, já taky (omlouvám se embryjku, pokud ho podceňuju a ono se jen zatím "nevybarvilo") taky začínám boj na novo a jdeme do ivf... nejraději co nejdřív, možná by to šlo už za měsíc - po tom ketu ty hormony nejsou asi tak hrozné jak po ivf a ta přestávka nebude snad tak velká, ale vím, že nejméně měsíc trvá to schválení od pojišťovny...

Věřím, že nám to ještě jednou vyjde, ale kdy... to nevím. A nevím, kde se potkáme, moc se mi asi nechce chodit do tématu ivf nebo tak něco, je tam poměrně hodně lidí... tady nás bylo pár a měla jsem z toho dobrý pocit.

KDyž už nic, tak ta tragická tabulka je dobré znamení pro ty, co jsou dole 🙂, na ty už to štěstí musí sednout...

rebeca_1
3. feb 2010

Fialinka, chcelo by to zacat novu temicku potom. Dajte mi vediet ako sa bude ten nazov volat, nech sa mozem opat k Vam pridat. Ste uzasne!

andi2
3. feb 2010

Ahojda holky.rebeca to ne. ☹ Teda holky leden byl nějaký neuspěšný tak jak psala fiallinka unor bude lepší a to bude dobré znamení pro nás co se ted nepovedlo a my začnem v březnu kety a ivf. 😉 venika jo máme ještě 3 zmrzlinky tak budem doufat 😉 fiallinka to je brzo počkej tak nejdřív 12 den. 😉

andi2
3. feb 2010

Jo holky novou temičku at se můžem sejít a podporovat se nadále. 😉

rebeca_1
3. feb 2010

Mali by sme to dat nastarost Jani2, ona nam tak uzasne robila cely mesiac tabulku.
Jani2, co ty nato?

Ale pozor este tu mame nejake baby v nadeji, este sa ta tabulka zmeni. Verim tomu!
Baby bojujte ako sa len da!!!!

fiallinka
3. feb 2010

Jani to rozčísne, to její embryjko se určitě chytí
Andi: no jo, ale taky jsi nevydržela a vidíš, stín tam byl i teď, když bylo hcg minimální...já tam nemám nic...

evaav
3. feb 2010

rebeca1 to mně je líto holka naše ted si tu energii co nám posíláš a za kterou ti moc děkuji nech pro sebe na další bojování věřím to čekání je hrozné včera mi taky posílala kamrádka sms že jim 1IVF?2IVF a KET nevyšel tak nevím,budu se snažit bojovat a budu věřit,že se to podaří i když už to nebude jak tenkrát.
Andi já měla tenkrát HCg 71 čárku také tak slabou jako ty,ale na další odběr si mě posvali a říkali tenkrát je to pozitivní ale slabé

andi2
3. feb 2010

fiallinka jo taky nevydržela ale někdo tam nemá 11 den nic a 12 den jo.Ono je nejlepší fakt testit okolo dne kdy má přijít ms..No já si zajdu ted ještě před ketem na hematolku jestli ten anopyrin brát už třeba před ketem.Uvidíme.Jo je to boj a ten jednou musíme sakra vyhrát.

insolka
3. feb 2010

Ahojte kočky rebeca to mi je lutože sa to nepodarilo .Je mi s toho smutno .Vždy sa poteším ked sa niekomu podary.No to je fakt škoda .Ale teraz trba mysliet pozitivne ........možno nebol ten spravny cas .Držím všetkym palčeky a samozrejme aj sebe . 😉

andi2
3. feb 2010

evaav-no to se zeptám dr.jestli to byla teda 0 nebo nějaký mini čísílko,že jsem nemusela na kontrolní.Oni prostě řeknou neg.nebo pozitivní když jsem to měla minule pozitivní tak jsem se na číslo musela ptát u neg.mě nenapadlo se ptát na číslo.Tak to vypáčím z dr. 😉 jé já musím do práce a mě se táák nechce.Tak zatím ahojda a držte se. 😉

atlaselka
3. feb 2010

Ahojte už sem nepíšu ale občas kouknu jeslti nějaká pozitivní zprávička a ono ne ☹ a já mylsela že ten novej rok začne dobře.Je mi to moc líto holky těm co to nevyšlo ach jo,musíme bojovat dál,držte se,mylsím na vás..
Já vysadila léky a v pondělí přišla 22DC MS,ale teda dnes je středa a krvácím strašně moc,takhle jsem to nidky neměla,břicho bolí jak čert.Jinak já jdu příští čtvrtek k dr.a domluvíme 2.IVF.
mějte se všichni moc krásně.papa

jani2
3. feb 2010

ahojte dievčatá, malú Janku som dala spinkať a hneď som utekala na MK, aby som si prečítala super správu od Rebecy, ale ako som čítala a čítala, tak mi prichádzalo čím ďalej, tým viac zle a ako u misi - aj mňa rozbolelo brucho....jednoducho to už moc prežívam s vami a je mi z toho nanič!
rebeca - ani si nevieš predstaviť, ako je mi to ľúto....tak úžasne si sa držala, tie embryjka predsa mohli ostať u tak skvelej maminy 😔 ! Ale chcem ťa aspoň utešiť ohľadom ďalšieho IVF, každá stimulka je iná, pri 1.IVF som mala len jedno vajíčko a pri ďalšom IVF už 22, takže určite budeš mať viac ako šesť!...a OHSS si už lekári postrážia...no, a už ani neviem, čo napísať, ja som z toho úplne vedľa 😢
Fialinka - preboha, prečo tak skoro testuješ!!!, ale na druhú stranu chápem prečo si testla, ja určite tiež nevydržím a pokiaľ budem mať čo i len trochu pocit, že som tehu, tak beriem test ....tie sklamania bývajú tak otrasné!!!...ale u teba sa ešte nič nemení na tom, že tehu predsa len môžeš byť...a bolo by to krásne prekvapenie po tom čistom testíku!
..a dík, že veríš tomu môjmu embryjku, vyzerá to že viac ako ja!

..a ohľadom novej témičky, tak už musíme len vymyslieť nejaký názov a ja si už potom novú tabuľku znovu vezmem pod patronát 😉 ...pri tejto našej nešťastnej smole sa tam asi ocitneme všetky len ako snažilky 😢 ..ale zmeníme to a vybojujeme tých drobčekov 🙂 ...ja mám ešte tiež k dobru jedno hradené IVF, takže pri najhoršom idem tiež na to!

.. a teraz tu ani nejdem vkladať tabuľku, nechce sa mi na ňu ani len pozrieť! Musím to rozdýchať.

fiallinka
3. feb 2010

Jani, ten neúspěch naší tabulky je katastrofální a já prostě doufám, čistě ze statistického hlediska, že teď už se to musí dařit...kde je těch 30 procent, sakryš?

A jinak - jsem vlastně ráda, že jsem testla - aspoň si nedělám plané naděje, čím dýl by se mi zdálo, že jsem těhu, tím víc by mne to pak mrzelo. Ještě si udělám test v pátek, ať vím, jestli si mám na víkend vzít lyže (jedeme pryč) a pak na krev jdu v pondělí ráno.

silvia.v
3. feb 2010

Rebeka, hlavu hore dosť bolo ľútosti. Na nálade ti to určite nepridá. Choď von s priateľmi, uži si víkend ak sa dá. prídeš na iné myšlienky. ja som čítala že štatisticky viac žien otehotnie od marca a cez letné mesiace. tak jar sa nám blíži, tak huráááá do toho!
Ja sama mám 9.2. Ket tak po tom všetko čo sa tu už udialo, tak neviem neviem... 😒

jani2
3. feb 2010

fialinka - môžem ti tu "nadávať", prečo tak skoro testuješ, koľko chcem, ale isto by som sa správala ako ty....radšej nemať plané nádeje 😔 ...ale bodaj by si tiež lyže cez víkend nebrala!
....ja tiež nechápem prečo sa tak nedarí, myslím si, že je asi nesprávny čas...možno tá zima nepraje, neviem 😢 ...mali sme skúšať na jeseň, vtedy sa vo všetkých témičkach tehulkovatelo jedná radosť....ale toto sú už len moje dohady a chabé pokusy, vysvetliť si, prečo je to tak na houby!

silvia.v
3. feb 2010

Treba začať až keď zmizne sneh a začne všetko kvitnúť. potom i my začneme kvitnúť ako prvosienky. 😀 😀 😀

venika86
3. feb 2010

Ach jo holky, jsem z toho všeho špatná. Nevím, jestli budu mít odvahu si udělat test. Jsem teprve první den po ET a už mám hrozný strach. Věřila jsem, že Rebece to výjde, opravdu!! Při dalším pokusu už se to určitě podaří, prostě to musíme pořád zkoušet, ona se ta smůla prostě jednou unavit musí 😉
Snad máte pravdu a teď se na nás usměje štěstí.

misi33
3. feb 2010

venika musis si verit a mysliet pozitivne
tabulka sa musi ozivit niecim pozitivnym...... co ak to budes ta kto sparvi tu statistiku 🙂 🙂
ono by to tak malo byt nemyslis?

silvia.v
3. feb 2010

Nech to bude kto koľvek, všetci sa tešiť budeme!!! 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre