Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

baraf
3. feb 2010

Venika-nestresuj se,musíš fakt věřit. já vím, že se to těžko mluví, já jsem věřia a doufala do poslední chvíle....
ale tu šílenou statistiku už tady někdo napravit MUSÍ !!

rebeca_1
3. feb 2010

Mikat este raz ti gratulujem k carovnemu obdobiu. Uzivaj si ho plnymi duskami! 😵

Mirenkam, Modena, Katne, Baraf, Andi2, Atlaselka a aj ty Beky, je mi to velmi luto ako to dopadlo. Precistime si hlavicky a nacerpajme nove sily do dalsieho boja! Ide jar, ide plodne obdobie...

Misi, Astrid, Fialinka, Venika, Vy bojujte prosim! Neotacajte sa za tabulkou! myslite pozitivne, prosim! Drzim Vam vsetkym strasne moc palecky!

Ciselko, Jani2, H.jitka, Paraple, Insolka, Evaav, aniii, Vy holubicky moje, Vam to vide. 100%!

Jani2, tebe obzvlast dakujem za tabulku a dnes ked budes pisat poznamku k Rebeke, napis ju pekne citlivucko!

Nam sa rozbilo v dome v january tolko skla a zomrel nam milovany clovek. Takze u nas neplati ani zivot za zivot ani crepy prinasaju stastie.

venika86
3. feb 2010

misi, baraf - díky moc za povzbuzení. Věřím, že máte pravdu a zadaří se!
rebeca - budu bojovat, už kvůli všem, kterým to nevyšlo ... Musíme být pozitivní. Velmi si mě dojala, věř, že tak citlivého člověka jsem dlouho nepoznala. A to se vlastně ani neznáme.

rebeca_1
3. feb 2010

Venika, moj manzel je z toho viac sklamany ako ja. Je hrozne smutny, aj slzicka mu vybehla. Je mu to proste luto, ze ja som musela jest to svinstvo, je mu luto, ze ja som si musela vylezat na kozicku, je mu luto tej narkozy, tych ihiel a vlastne vsetkeho...

Myslela som si, ze ja sa zrutim ako domcek z karat ale mam v sebe strasne vela enrgie a aj tej pozitivnej. Ja viem, ze ten plac moze este prist a ked mi bude smutno, tak sa urcite vyplacem, urcite ten smutok nebudem v sebe potlacat.
A tebe a vsetkym bojovnickam posielam ten zbytok potitivnej energie co u seba este mam. Baby verte, vy to dokazete!
Venika, Baraf, Jani, Fialinka, velmi som si Vas oblubila... 🙂

venika86
3. feb 2010

Ano, máš opravdu moře energie. Už právě proto jednou budeš ta nejlepší máma pod sluncem 😉

baraf
3. feb 2010

Rebeca-máš opravdu moc energie.moc tě obdivuju, možná bych tě někdy ráda poznala i osobně, ne jen virtuálně 😀 drž se!!!!!!!!!!!

rebeca_1
3. feb 2010

Dakujem Vam, aj mne by sa s Vami rozpravalo ovela lepsie pri kavicke alebo skvelom drinku.

modena11
3. feb 2010

Rebeco tak sem ráda,že si tu mezi námi,že ses neuzavřela!!!!!

fiallinka
3. feb 2010

Rebeco, taky cítím, že teď tady vyzařuješ energii, to je dobře....teda ono je jasné, že to na tebe padne někdy později, ale stejně to ráda čtu, já se dnes cítím pod psa...

h.jitka
3. feb 2010

není to ani o spravedlnosti ani to nemá logiku. 😒 co teda můžeme ještě udělat?

modena11
3. feb 2010

Jitko,myslim že jen čekat,bejt v pohodě a doufat že to vyjde!!!Jinak myslim,že my to až tak moc neovlivníme!!!

jani2
3. feb 2010

ahojte, musela som sa sem ísť ešte pozrieť...manžel mi vraví, že som závislá 😉 ...zapínam PC niekoľko krát denne, ale len na pár minút, kým si prečítam túto témičku...inde už moc nechodím..no chýbate mi tiež!
fialinka - ja viem, si tiež moc sklamaná, aj ja sa toho obávam, predsa len v určitom momente si budem myslieť že to snáď vyšlo a potom tá podpásovka v podobe bieleho testíku 😒...no ale nevadí, budem bojovať ďalej! 😉
rebeca - tiež som moc rada, že tu stále chodíš a nezanevrela si na túto témičku!
...dievčatá a už ste vymysleli nejaký nový názov? ....a zajtra po pol ôsmej dám vedieť ako sa darí môjmu klasikovému dvojkovému embryjku 😉

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat. 😢
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test //, 25.01 krv HCG 562 🙂
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 01.02 krv – negat. 😢
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat. 😢
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 02.02 krv – negat. 😢
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 krv – negat. (zvlášť ťažko sa mi to píše) 😢
misi: 22.01 – KET, vložená blastocysta, 03.02 test – negat. (ale stále veríme)
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET, embryjka sa po rozmrazení nevyvíjali
venika: 02.02 – KET, vložené dve blastocysty, 16.02 test
cisielko: 04.02 - KET
jani: 04.02 – KET
h.jitka: 05.02 – KET
paraple: 12.02 - UTZ
insolka: 01.02 – 1.DC
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms
larati: čaká na ms

h.jitka
3. feb 2010

cisielko, jani, ať to zítra dobře dopadne. a pak už opravdu jen čekat, jak říká modena.
buďme pozitivní. 🙂

modena11
3. feb 2010

Jani,že ho zdravíme a at se má k světu,že mu vzkazujeme!!!!!!!

rebeca_1
3. feb 2010

Ciselko, Jani2, ani neviem co Vam mam napisat....

Dnes mi napisala Astrid55 do IP take krasne slova, ze ona jedina ma dojala a rozplakala. A to ze som silna zena? Nie, ja som jedna citliva zena, skutocne...
... ale....
Mam v sebe este nejaku tu energiu a chcem Vas dve na zajtra povzbudit. Vy dve zlaticka moje, uplne najviac Vam drzim zajtra palceky, tak vela ako sa len da. A baby, bojujte! Nepozerajte si tabulku! Tabulka je len tabulka ale to co budete mat zajtra v brusku, to su zivoty pre ktore sa naozak oplati bojovat...
Baby, nevzdavajde sa kvoli nam, kvoli nejakej tabulke!
Hladkajte si bruska a komunikujte s bublinkami! To napojenie alebo zacvaknutie je najdolezitejsie...
Moc Vam drzim palce!
Ja viem ze uz to vyznie ako klise...
Posielam Vam silu a 🙂

modena11
3. feb 2010

Všem dobrou noc a štěstí všem,který ho zítra potřebují úúúúplně nejvíc!!!!!!!Jani 2,myslim na tebe!!!!

jani2
4. feb 2010

ahojte,
tak som volala a vraj ho začali rozmrazovať len dnes...vraj včera nemali nejaký roztok alebo čo...no neviem, osobne si myslím, že asi zabudli 😒 ...škoda, lebo teraz bude kratší čas na to aby sa zistilo, či je embryjko skutočne dobré....teraz mám volať o pol deviatej ako je na tom a podľa toho uvidíme čo Ďalej...pá

misi33
4. feb 2010

dobre rano vsetkym 🙂
dufam,ze dnes bude slniecko a doda nam na nalade a nabije nas energiou 😉 😉

vcera rano som bola rozhodnuta,ze vysadim lieky, no potom som si povedala,ze dva dni hore dole je jedno,takze do zajtra pokracujem a davam tomu este sancu,sice malu ale predsa

aj ma potesilo,ze v tabulke je to tiez zmene,ze este verime
🙂 🙂 🙂

misi33
4. feb 2010

jani2 drzim palce
mne tiez rozmrazovali az v den Ketu,
maternica je najlepsia skumavka pre embryo 🙂 🙂 🙂

jani2
4. feb 2010

..tak som zas volala, embryjko vraj vyzerá veľmi dobre a mám prísť medzi pol jedenástou a jedenástou, už sa naňho moc teším! 🙂 🙂 🙂 ..ďakujem za držanie palcov!

misi33
4. feb 2010

super 🙂

baraf
4. feb 2010

jani-hodně štěstí!!!!!!

venika86
4. feb 2010

Jani - tak podle času už máš embrýska u sebe 😵
Napiš první pocity a průběh 🙂

modena11
4. feb 2010

Ahoj všem a dobré dopoledne a Jani to bě tfuj,tfuj!!!!!!

andi2
4. feb 2010

Ahojda také všem-Jani tak také držím pěsti at je to to pravé 😉

fiallinka
4. feb 2010

jani, no já myslím, že z toho "dvojkového" embryjka by mohlo být pěkné miminko, když vydrželo rozmražení, tak už by mohlo vydržet všecko 🙂. Držím palce!

jani2
4. feb 2010

ahojte,
už som doma, boli sme ešte u mojej mamy, kde som nechala Janku, tak preto píšem neskôr..tak do CAR sme prišli presne o pol jedenástej, nečakali sme ani 5 minút a už nás embryologička zavolala, vraj embryjko sa jej veľmi páči, pekne sa rozmrazilo a zlepšilo si známku z 2 na 1-2, potom som sa išla prezliecť ešte s jednou dievčinou čo mala ET a už nás volali....doktor bol milý (no ako vždy), mal tam aj nejakého mladého na zaúčanie, tak mu vysvetľoval čo a ako a ten mladý po zákroku vravel, že to bude chlapček 😉, tak som mu povedala že u mňa asi zas "baba", tak tam bola taká fajn atmosféra...potom som 20 minút poležala v posteli, ešte chvíľu pohovor v kancli s doktorom a domov...doktor vravel, že u mňa je veľká nádej na tehotenstvo a že na 100% som už tehotná...dobre mi to padlo, ale myslím si, že to dodával takej psychickej sily 🙂...takže už len čakať, budem rada ak to výjde a ak nie, nuž čo, budem bojovať ďalej!

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat. 😢
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test //, 25.01 krv HCG 562 🙂
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 01.02 krv – negat. 😢
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat. 😢
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 02.02 krv – negat. 😢
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 krv – negat. (zvlášť ťažko sa mi to píše) 😢
misi: 22.01 – KET, vložená blastocysta, 03.02 test – negat. (ale stále veríme)
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET, embryjka sa po rozmrazení nevyvíjali
venika: 02.02 – KET, vložené dve blastocysty, 16.02 test
cisielko: 04.02 - KET
jani: 04.02 – KET, vložené jedna blastocysta, 18.02 test
h.jitka: 05.02 – KET
paraple: 12.02 - UTZ
insolka: 01.02 – 1.DC
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms
larati: čaká na ms

jani2
4. feb 2010

..a móóóć vám ďakujem za držanie palcov!!! 🙂

fiallinka
4. feb 2010

jani, držím a nepustím... a nedělej ten test sedmý den jako já, teď jsem to fakt nastudovala a je to blbost 🙂

h.jitka
4. feb 2010

jani, cisielko, snad tu statistiku trošku vylepšíme. zítra mi držte pěsti. nebudu se hlásit, protože až do pondělí nebudu na netu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre