Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

insolka
4. feb 2010

Držíím všetky palce ..ja idem na UTZ v utorok 16.2 😉

modena11
4. feb 2010

Tak Jani,to mám radost a at to takhle pokračuje,a že jistě bude!!!!!! 😉

misi33
5. feb 2010

dpbre rano
uz mam po odbere,takze uz len cakat na vysledok

baraf
5. feb 2010

dobré ráno,

holky tfuj,tfuj,tfuj!!!!!!

jani2
5. feb 2010

misi - moc držím palce, až nám má kto posielať už tie tehu-vírusiky 🙂

modena11
5. feb 2010

Dobré dopoledne všem,tak Missi to sme napnutý na dobrý zprávy,tak pak sem rychle s nima!!!!!!

misi33
5. feb 2010

maju mi volat okolo 11,30 hod

modena11
5. feb 2010

Tak to už je za mžik!!!

misi33
5. feb 2010

negativne ☹ ☹

misi33
5. feb 2010

prajem vam pekny vikend

dakujem pekne za vsetko energiu,silu a podporu

prajem vsetkym kockam aby im to vyslo co najskor

urcite budem dalej sledovat ako sa ta tabulka,dufam,ze uz zmeni 🙂 🙂 🙂

modena11
5. feb 2010

Misi,to je mi moc líto,ach jo co na to napsat!!!!!Drž se a nějak to přebolí a bude líp,určitě uvidíš!!!!!!!!!

misi33
5. feb 2010

ja som uplne v pohode

vedela som to od stredy,len som to dostala potvrdene,bol to moj stvrty pokus za pomoci asist.repr.

este mam jeden ket

modena11
5. feb 2010

Tak jak tak koukám,tak sem si myslela že ten novej rok začne nějak úspěšněji,ale asi nebyl ještě ten pravý čas!!!!!No nic holky,hlavu vzhůru,jaro se blíží a všechno bude kvést a pučet takže to čeká i nás!!!!!Ale někdo to musí pořádně navnadit tady,takže budeme doufat za všechny čekatelky 😉

misi33
5. feb 2010

buduci tyzden sa to otoci a budu len pozitivne testy

rebeca_1
5. feb 2010

Misi33, my co sme stale len cakatelkami a nie maminkami, nas to boli hadam uplne najviac. Presne viem ako sa teraz citis. Zo srdca ti prajem aby si nasla v sebe silu dalej bojovat...

Baby, stale si Vas citam, sledujem. Nemozem sa od konika nejako odputat.

Vam vsetkym bojovnickam drzim palce aby ste to dobojovali az ku krasnemu miminku!

modena11
5. feb 2010

Jasně,otočí se to to je jasný!!!!!Počkejte,až začneme pučet s tím jarem 🙂 !!!!!Rebeco,žádný odpoutávání,si s naše spolubojovnice tak tu s námi zůstan,budem rádi!!!!

jani2
5. feb 2010

misi - tak to je mi moc ľúto, ja už neviem čo sa to deje, prečo aspoň tie štatistiky nevychádzajú?! 😢 ...asi si fakt budeme musieť počkať na jar...čítam že máš ešte mrazáčiky, kedy si pre ne pôjdeš?

baraf
5. feb 2010

misi-je mi to líto. tohle už fakt není možný..... 😠 copak nejsme "normální" ženský, nebo co?

Reb-jak se máš? je dobře?

rebeca_1
5. feb 2010

Baraf, mam sa dobre. Stale rovnako. Citim sa byt hrozne nadupana z liekov. Mozno sa menstruaciou precistim, vsetko to svinstvo vide zo mna von. Nech to tak uz len je. Stale mi je zle.
Ale bude dobre, neviem preco ale tento krat ma to vobec nezobralo. Moj manzel je z toho hotovy a mne je stale dobre. Ale ono to este moze prist. Aspon sa vyplacem a bude mi este lepsie...
Potrebujem precistit hlavu a ideme dalej. Mam posledny pokus hradeny poistovnou. A ak by to nahodou nevyslo tak potom smer Brno..

baraf
5. feb 2010

Reb-no já jsem se asi ms vůbec nepročistila..... tak slabou jsem jí snad nikdy neměla....

rebeca_1
5. feb 2010

Vazne? A ja na nu spolieham. I ked ja vobec nemavam silnu a bolavu menstruaciu. Ja patrim medzi tie, co ani nevedia ze ju maju. Ale prsia ma bolia vzdy a vela a teraz vobec. Abslutne. Bud mi bude zase meskat 2 tyzdne alebo neviem...

jani2
5. feb 2010

rebeca - ten tretí pokus ti výjde, aj ja som už pred 2 rokmi bola zúfala, išla som na 3.IVF a bála som sa...a zrazu toľko vajíčiek, super embryjka a hneď dve bábetka v brušku...proste niekomu výjde 1.IVF a niekto si to musí vychodiť aj na 3krát 😒 ...a myslím si, že si tak moc túžila po bábätku, že si podvedome ešte neúspech nepripúšťať...no, ťažko sa mi to píše, nechcem ťa nejak raniť...ale ten plač ešte príde..viem to podľa seba 😔
..a je to zvláštne s tou tvojou ms, celé telo je asi zblbnuté 😢
baraf - tak sa divím, že si po tých estrogenových tabletkách mala slabunku ms...tie tabletky predsa poriadne nazdvihnú sliznicu a je potom toho dosť na odchádzanie....
fialinka - tak ako? testovala si dnes? alebo si to radšej nechala na CAR?
....inak mne tie hormóny už idú poriadne na hlavu, kým som jedla len estrog. tabletky, ešte sa dalo, bola som ako baránok...ale dnes som bola ako fúria 😢...malá Janka zhodila v kúpeľke všetky voňavky na zem, no kopec skla...na obed vyliala polievku po celej kuchyni a keď sa nakoniec vykakala do pančušiek a nie do záchoda, tak mi už nervy rupli a nakričala som na ňu a capla poriadne po holej...inokedy by som sa krotila a skôr jej poriadne dohovorila, prípadne poslala do kúta...no pri týchto všetkých hormónoch...však to ani nie som ja!!!

baraf
5. feb 2010

Rebeca-no já vždy měla bolavou a silnou ms,a po tom potratu jsem si to dva měsíce "fakt užívala" 😠 a teď skoro nic, ani břicho mě nebolelo.
Jani-právě jsem si myslela,že když jsem měla tak narostlou sliznici,že to bude hrůza a skoro nic. je mi to divný.
a to,že jsi křičela na malou je normální, ty horomony jsou fakt děs..... já se kolikrát taky divila. tak jí dej pusinku a bude zase dobře.

modena11
5. feb 2010

Jani,takže ty první holčičku máš taky z IVF????

jani2
5. feb 2010

baraf - ja mávam tiež veľmi silnú a boľavú ms, verím že teraz sa mi KETko podarí ale ak by náhodou nie, tak by som si tiež priala taký malý bonus v podobe slabej ms....a Janinky mi potom bolo moc ľúto, zvlášť keď prišla ku mne a cez slzy ma začala hladkať...však to sa nedalo nepritúliť si ju...no a slzy tiekli potom aj mne, ach jaj! 😔

baraf
5. feb 2010

Jani-to je fakt normální, občas prostě nervy bouchnou.a mě je to pak líto. ještě navíc, když Lukáš pak přijde a povídá mi:"maminko, já Tě mám strašně rád!"

jani2
5. feb 2010

modena - áno, Janka je z 3.IVF...čakala som dvojčátka, potom to na konci trochu nešťastne dopadlo ale Janička je za dve! 😉 ...a teraz vložený mrazáčik je vlastne Jankin súrodenček z toho 3.IVF.
baraf - Janka ešte celé vety nehovorí ale ak mi raz toto povie, tak určite budem tiež poriadne namäkko 🙂

modena11
5. feb 2010

Jani,tak to jo tak je smutný jak to dopadlo,ale tak Janička je aspon živlíček!!!!Nějak nás to povzbudí že u tebe to dopadlo,tak to je dobře!!!!!!Máš pocit,že ty Kety snášíš líp když už jedno dítátko máš nebo je to stejný???

astrid55
5. feb 2010

caute baby,

co je tu nove? ja chodi po vselijakych forach, lebo tu sa hanbim priznat, ze som zase testla a zase nic.
Cize otazka, ked som 10 dni po KET, testi rapiclear negativny, priznaky ziadne..som tehu? 😀 😀 😀

astrid55
5. feb 2010

este som zabudla povedat,

zda sa mi akoby som mala prechladene mocove cesty, resp. ma od transferu akoby stipalo pri moceni (ospravedlnujem sa za intimnosti), moze to byt reakcia na transfer alebo moze to byt z utrogestanu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre