• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

24. mája 2017 
Leni - to chapu, my pujdem ted taky na imuno,tak to bude u nas stejny :unamused: Tak doufam, ze je to uz u vas lepsi a az date gumu k ledu, budou // :slight_smile:
22. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zatial horučku nemam len ma boli hrdlo tak pijemcajik s medikom
:slight_smile:
22. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jenom to vydržet..strašně mi po predni bolí hlava ..a už ted jsem tlustá jako bečka ..a jestli dodržim ty 3měs. tak neprojdu dveřma .. a člověk to ani nevysouloží ,páč na to ani chutě nemá s gumovým kamarádem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insol tak je to zatim v pořádku ..citronek do čajíku a brzy budeš v pořádku .. :wink:
22. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenom mě udivuje přístup u nás v car ,když mi objevili alergie na sperma a trofoblast,tak primář řekl ,že to nemá cenu brát prednison ,že ivfkem se to stejně obejde ..
22. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vůbec se k imuno vyšetření stavěli dost skepticky,jako že je to naprosto zbytečné vyšetření a někde to dělají automaticky před ivf..já to nechápu ..tak má to cenu nebo nemá?!
22. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsou zase pořady v telce to by se člověk posral .. :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se tady holčičky mějte zdravim walle!!!!!!!!já na vás občas koukám kdo je těhu .. :wink:
22. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny!
Přišla jsem Vás opět povzbudit. Dnes jsem poprvé viděla naše budoucí miminko. Na UTZ byl vidět gestační váček, zatím. Fotečku mám v profilu. Je tam vidět taková malá bublinka :grinning:
Všem čekatelkám držím moc palečky, aby taky dostaly takový krásný obrátek !!!
23. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem copak ž se nikdo moc nechodí? Já včera byla na ultrazvuku sliznice pěná,zítra ještě ultraz.pro kontrolu a vyfasuji pregnyl a nevím co všechno a v ponděli nebo úterý bude transfér jo a budu píchat asi flexiparin a doktor říkal,že to vypadá dost nadějně :slight_smile: ale přece mě od toho nebude odrazovat že.
janina79 jak pak jsi na tom dofám,že vše je ok :wink:
venika super moc ti gratuluji a držte se rodinko :wink:
24. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ake mate vy skusenosti s prichodom mrchy po IVF respektive tej dalsej teda druhej v poradi ? dakujem moc za kazdy nazor
24. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky EVI....: no drž se.... uvidíš, už to půjde jako pomásle... :grinning: :grinning:
já? no já jsem od včera doma... v pondělí jsem byla v práci ale nešlo to, měli jsme strašněj nábuch a mě tak třeštila hvala a večer bolelo bříšo, že jsem to vzdala a nechala si vystavit PN... zatím včera test byl pozitiv. ale druhej duch byl opět duch, tak uvidím, nekrvácím, nešpiním tak asi OK.

v pondělí jdu na krev do gennetu a pak se uvidí.... :wink: :wink:

Lenca, mě po prvním nevydareném ET přišla mrcha 8. den po ET a následujjící předně za 30 dní... takže bez zpoždění... byla pěkně silná po těch práškách potvora..... ale ješě že přišla v termu,... to jsem byla ráda, DRŽ SE :dizzy_face:
24. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janina dakujem pekne mne prva prisla na 6 den od OPU ET sa u mna nekonalo a tato my meska nejako 31DC a nic :frowning2: pred tym som mala cca 26DC a 27DC
24. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A BOLÍ TĚ BŘÍŠKO?? nebo je nějaký náznak?? já měla ET a pak skutečně 30. den... ale já s pravidelností mens. neměla nikdy problémy.... tak nevím,... zkus zavolat do CAR... mohou ti ji vyvolat injekcí a budeš to mít OK :dizzy_face:
24. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca - já taky dostala menzes 8. den po ET a další mrcha přijít nechtěla, takže jsem musela brát prášky na vyvolání. Určitě si zavolej, ať ti dají něco na vyvolání a zbytečně nečekáš.
24. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ale vyvolavacku nechcem mne po nej ten menzes aj tak nepride a su to len dalsie hormony :frowning2: a v centre by mi to ani nedali ....a praveze je to divne vzdy ma bolia prsia a teraz nie absolutne vobec a brisko :slight_smile: no trochu sem tam ale malo a asi ani nie tak ako pred ms mavam ziadne take pichave bolesti skor take cudne neviem definovat a pred tym som mala pravidelne uz ani nepamatam kedy mi to presiahlo 30DC
24. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady se to moc nehýbe všechny moc zdravím
26. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...No to nie po tom sklamani ako zle v january vysli vsetky sa tejto temičky zlakli :sweat_smile:
26. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj Evi: no taky jsem koukala...

kde jste všechny holčiny...!!!! šup sem a info o novinkách....

já jsem doma, dnes 13. den, test pozitivní zase, duch už silnější. mam ho v albu... zatím ale uplně výraznej není.
dnes ráno mi bylo šoufl a od středy mám 37,2 teplotu zvýšenou... asi těhuteplota... :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju moc insolko... ale je to zečátek... :wink:
26. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jani bodaj by som bola jua tak daleko :grinning: ...este si pockam :sweat_smile:
26. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlhšie si vás čítam. Som 10dní po kete. ale chcem len napísať lenke. Ja som po neúspešnom ete , čakala na druhú mrchu 79-80 dní. nedala som si pichnúť vyvolávačku, lebo som chcela, aby sa organizmus spamätal sám. Ale to čakanie je horor. No my sme už pomaly nacvičené v čakaní. :grinning: :grinning: :grinning:
Pekný večer.
26. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janina79 tak to je super moc držím pěsti.Já mám volat v ponděli jak mražáčci jestli žijou a když bude vše ok tak v úterý v 11h nástup na transfér,včera mně píchla sestra u nás na gyndě večer Pregnyl,zítra večer budu zavádět první utrogestan tak bojím, bojím jak v ponděli co mi řeknou a pak děj se vůle boží :wink:
26. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčátka,
mám na vás velkou prosbu o informace. Dnes se mi po prvním pokusu dostavila MS..pan doktor říkal, že mám přijít ob cykl, tzn začátkem dubna. :confused: :confused: .Chci se zeptat kolikátý den cyklu se provádí transfer?.... :fearful: je totiž v ohrožení moje svatba..takže mě začíná polívat horko a hrůza.. :frowning2:
Moc díky
26. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtekočky, přišla jsem vás zkouknout, já marně zatím čekám na mrchu po tom neprovedeném KET. Prášky už jsem vysadila dávno a nic....tak snad brzo dojde :wink:

Jani79 - no vidíš, žádný duch, potichu gratuluji a moc držím palce....Že by se tu konečně začlo dařit??
27. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Holky, tak jsem se na Vás přišla po delší době podívat a koukám, dobré zprávy.
Janina79 - moc, moc gratuluju a díky Tobě věřím, že i KET může být úspěšný.Opatruj se a moc, moc držím pěsti.

Já čekám na menzes, pak začínám brát prášky a 12.den cyklu na UZ a tam se dozvím, kdy půjdeme na KET, máme tři mrazáčky.Kéž by se to podařilo, moc bychom si to přáli.
Krásný víkend. :dizzy_face:
27. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanni ak mysliš KET tak 16 dni určite a potom zaleži od pripravenosti maternice :wink:
27. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanni mně to vyhází na 18 DC,ale každý to má asi jinak
27. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanni - a taky každý CAR má asi své zvyklosti, já byla 15 DC na UTZ, sliznice byla přes 10 mm a KET mi naplánovali stejně až na 26DC, sice k němu nakonec nedošlo,ale to jen pro to, že to sněhuláci vzdali :wink:
27. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok